Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarodziejka23

Polacy mieszkajacy w Szwecji laczmy sie:)

Polecane posty

Gość kalina ot tak
Spychacz, ale ty mnie wcale nie musisz lubic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spychacz_z_Jurandowa
Ale ja bym chcial Cie polubic ... a za co Cie lubia inni? :) Hmmm ... nie lubisz jak Cie inni lubia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spychacz_z_Jurandowa
Dobra, koncze z tymi pytaniami ;) Godnat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina ot tak
za to ja jaka jestem. A Ciebie pewnie nie lubia i wcale sie im nie dziwie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spychacz_z_Jurandowa
A nie ... "w realu" jestem grzeczny :P Tak sie tylko z Toba zabawiam, wybacz ... w ramach pokuty zaspiewam jutro, w samo poludnie, hymn narodowy - wymachujac flaga. A przechodniom bede rozdawal krowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spychacz_z_Jurandowa
A Ty "w realu" jestes latwa, czy trudna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina ot tak
a jak myslisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spychacz_z_Jurandowa
O tej porze juz nie mysle 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina wkurzona
Spychacz ty zalosny gnoju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz L.
Ej, to temat o Szwecji!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaj bergdec
Szwedki ładne? Gdzie? Bo nie widziałem.Są wyjątki, ale ogólnie to szpetne są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polszwedka - w szwecji nie zostaje sie na drugi rok w szkole - to po pierwsze. Nie chodzi o to, zeby dziecko cofnac o jeden rok po powrocie do polski, ale o to, ze trzeba by wogole zaczac od poczatku - wyobrazasz sobie np. 15- latka w 3 klasie podstawowki? Wiesz, ja mam corke, ktora teraz konczy 17 lat i uczy sie bardzo dobrze, ale sama powiedzila, ze gdyby przyszlo nam wrocic do polski to jej mamtematyka jest gdzies na poziomie 3-4 klasy podstawowej w Polsce. I taka jest prawda - matema, fizyka i chemia w szwecji sa na zenujaco niskim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polak w Szwecji
Ucichl temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A sluchajcie...
Czy ktoś może powiedzieć mi czy to prawda że imigrant (osoba dorosła) przybywający do Szwecji i ktory mieszka u Szweda i idzie do szkoly uczyć się języka szwedzkiego ma mozliwośc dostać cos w rodzaju stypendium w wysokosci 6300sek? Moze to potwierdzic ktoś mieszkający w Szwecji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna Ala
Najpierw musi skonczyc SFI czyli kurs jezyka szwedzkiego ( jest darmowy), dopiero po zaliczeniu egzaminu panstwowego mozna zaczac kontynuowac nauke na poziomie podatawowym KOMVUX i tu dostaje sie pomoc ekonomiczna , ale tylko przez 80 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieszkajaca w goeteborg
Tez mieszkam w Szwecji ... Od miesiaca i szczeze nie podoba mi sie tu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggressiva4
witam mieszkam już od roku w szwecji jest ok :) i jeśli ktoś zamieszkujący okolice Olofstrom chciałby zakupić u mnie rzeczy z polski mam na myśli tanią odież, biżuterie, wódkę, papierosy ( chociaż tureckie sklepiki mają troszkę taniej ale ruskie fajki blee) można się do mnie odezwać na maila aggressiva4@gmail.com często pływam do Polski jest możliwośc też przed świętami zamówić u mnie produkty polskie - szynki i inne wędliny. ( Polskie najsmaczniejsze ) :) Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam tu od jakiegoś czasu , nie jest źle ...tylko brak znajomych doprowadza człwieka do jakiegoś obłedu ... ale ogólnie pozytywnie jest .;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polakow jest sporo wiec mozna znalezc jakies towarzystwo. Rozejrzyj sie troche, popytaj, moze znajdziesz w necie kogos mieszkajacego w poblizu. W Szwecji urzadza sie duzo roznych atrakcji, ale Polacy zwykle o nich nie wiedza, a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pavlooo
WITAM JAK WYZEJ ODKUPIE KAZDE ILOSCI SPRZETU PORECYKLINGOWEGO NA TERENIE SZWECJI : LAPTOPY USZKODZONE , DOBRE . PROSZE O KONTAKT : APHRODIT@O2.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmileInStockholm
Hej :) Własnie załozylam bloga o Szwecji ;) Bedzie o tym jak "załatwic" wszelkie formalności, oczywiscie ja służę poradą i bede odpowiadac na wszystkie pytania zadane w komentarzach. Blog dopiero co załozony, ale będę na bieząco dodawać informację, żeby powstała tam prawdziwa encyklopedia dla wszystkich zainteresowanych przeprowadzką ;) http://smileinstockholm.blogspot.se/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olajhfgjhfdyhryj
słuchaj kremizkremv Są Szwedki Szwedzi ładni i brzydcy tak samo jak Polki Polacy, niektóre Polski Polacy nie mają szans z Szwedami Szwedkami ale za to niektóre Szwedki Szwedzi nie mają szans z Polakami Polkami a tak nawiasem Polacy Polki Szwedzi Szwedki są do siebie podobni yyyy a gdzie Ty się wogóle patrzysz żal to jest zboczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olajhfgjhfdyhryja
słuchaj Ogczedreccd Są Szwedki Szwedzi ładni i brzydcy tak samo jak Polacy Polki a tak nawiasem Polacy Polski Szwedzi Szwedki wyglądają podobnie i tak naprawdę niestety to Polacy Polki są naturalne bo nie mają kasy na operacje plastyczne a Szwedzi Szwedki mają ale to co sztuczne może wyglądać naturalnie i na odwrót. Typowy Polak Polaka jest wysoki szczupły ma włosy miodowy blond Szwd Szwedka wygląda tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OPS Supervisor
Hej Moze odswieze topik:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba w snach
super, ze trafilam na tem topik ;) potrzebuje pomocy ! zostalam zaproszona na 18 -tke do syna znajomej. wiem ,ze jej syn zbiera na prawo jazdy i tu zaczyna sie problem. nie wiem jaka sume wlozyc do koperty :P dodam ,ze ide z mezem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agonia 36
W koncy temat nie o Londynie! Tez mieszkam w szwecji oj siedemnasty rok juz leci i zyje sobie jak paczek w masle i nie uwazam ze szwedzi sa nudni( tez sie mozna napic kielicha i posmiac z naciskiem jednak na kielicha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agonia 36
wódkę, papierosy - to chyba nie legalne co w tym kraju?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie zmobilizujcie sie i piszcie opowiadajcie o zyciu w skandynawii , to jest jedyny topik nie o Londynie, ja wiem ze jest nas malo ze nie borykamy sie z takimi problemami jak - ile zarabia pielegniarka , ile pieniedzy na przezycie , gdzie i za ile wynajac pokoj bla bla bla ale udzielajmy sie pokazmy ze nie tylko Uk ze gdzies indziej mozna zyc mozna nauczyc sie jezyka i znalesc swoje miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×