Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Asiula2323

Krwiak w ciąży

Polecane posty

Gość gośćkropeczka
Witam, ja tez mam krwiaka jestem w 9 tc. Nie krwawie czasem brazowe plamienie. Nie wiem czy to dobrze. Krwiak jest duzy wielkosci dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frazja
Ponoć czasem takie plamienie to dobra oznaka, że krwiak się czyści. ale!!! nie jestem specjalistą, więc jeśli masz wątpliwości lepiej skontrolować sytuację u lekarza! Lepiej się upewnić niż coś zbagatelizować... Ja nie miałam żadnych plamień, a krwiak mimo że mały dość długo się resorbował ale najważniejsze że nie rósł i wraz ze wzrostem płodu jego znaczenie i zagrożenie malało. powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkropeczka
Dzisiaj wrocilam ze szpitala. Lekarz powiedzial ze tak moze byc, zeby tylko czerwonej krwi nie bylo. Przez miesiac mam sie oszczedzac i duzo lezec, brac leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula1234
Hej ja mam ten sam problem z krwiakiem. Jestem w 13 tc. 2.06 miałam plamienie. Krwiak w miarę duzy. 2 tygodnie leżenia. Kontrola dopiero 15.06. Plamilam 2 pierwsze dni potem kompletnie nic. Nie wiem czy to dobrze czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula1234
Hej nikt nie odpisał ale dam znać innym dziewczyna na przyszłość. Jestem dzisiaj po wizycie. Krwiak się zmniejszyl i ma 2cm na 1 cm A dziadzia 8 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.ja o krwiaku dowiedzialam się na pierwszej wizycie w 8 tygodniu.choć w boku bóle pojawialy się od początku ciąży.dostałam duphaston i oszczędzać się.dwa tygodnie po wizycie dostałam krwotoku i szpital.pierwsza diagnoza poronienie.lecz po godzinie czekania na skurcze które nie przyszły zrobili mi usg I okazalo się ze z dzieckiem wszystko ok i wtedy powiedziałam że miałam też krwiaka.wcześniej nie zdążyłam powiedzieć o krwiaku bo już od razu założyli poronienie.w szpitalu byłam tydzień gdzie leżąc nie plamilam.W domu jeszcze leżałam z dwa tygodnie po czym zaczęłam trochę więcej chodzić żeby brudy zaczęły schodzić i pojawily się na dniach.plamilam ok 3 tyg na czarno ,czasem w nocy brzuchu podbolewal jak na okres.mi żadne lekarz nie zalecił leżenia i powiem Tak leżąc po szpitalu dwa tygodnie pojechalam na usg i krwiak się powiekszyl o cm.zaczęłam chodzić wtedy pojawiły się brudy i niecałych dwóch tygodniach zmniejszyl się o 1,5 ,cm A za trzy tygodnie na usg już bo nie było ( był to 17 tydzień).obalam mit leżenia przy krwiaku lepiej się ruszać Ale trzeba bardzo uważać na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diabełka19
Witaj kochana . Też jestem w 7 tygodniu i przeżywam identyczną sytuację jak Ty , Tylko w moim przypadku krwiak jest bardzo duży , dlatego leże w szpitalu , ale dziecko rozwija się prawidłowo a krwiak powoli się wchłania , ponieważ większość krwawienia wydaliłam już , także bądź dobrej myśli , bo to częsty przypadek :) . Życzę powodzenia i szczęśliwego rozwiązania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PATI35
Hej dziewczyny. Co to znaczy że krwiak się Organizuje? Czy są wtedy wydalanie skrzepy i większą ilość brązowych płomień? Dodam że jestem w 17 tyg i mam dużego krwiaka pod maluszkiem. Proszę pomóżcie ja od tygodnia mam takie plamienia miałam usg w piątek było ok z zaleceniem leżenia i idę jutro też . Ale nie wytrzymam z tych nerwów:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PATI35
I jeszcze jedno Czy luteine dopochwowo przy krwiaku to dobry pomysł. Miałam pod język to krwawienia ustawały a teraz mam dopochwowo to nie chcą ustac a tak jakby więcej plamie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc20
Hej, napisze tu swoją historię z tym paskudztwem.. ja nie wiedziałam ze mam krwiaka az do 16tyg, aktualnie jestem w 17 tc blizniaczej. Pierwszy krwotok dostalam w 12tc myślałam ze poronilam ale okazało sie ze nie, caly czas potem plamilam, po 2 tygodniach znowu krwotok i znowu szpital, kazdy ginekolog rozkladal ręce, potem odeslano mnie na patologie ciąży gdzie przelezalam 5 dni i w 16tc dowiedziałam sie ze mam krwiaka podkosmowkowego 56mmx14mm i jestem.zalamana bo wrocilam ze szpitala, 3 dni nie plamilam i nagle sciekla ze mnie brązowa krew, zatrzymano mnie w szpitalu znowu i leżę, gdyby tego było mało mam skurcze.. Narazie wychodzę tylko do łazienki, jak wrócę do domu tez Bede sie starać lezec ale nawet jak leze zawsze poleci.. zawsze jest ten strach jak zobaczy się ze coś wylecialo.. staram sie byc dobrej myśli ale juz nie wiem jak to sie dalej potoczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie,jestem w podobnej sytuacji.Na poczatku ciazy tj 5tydz zaczelam plamic na rozowo,lekarz,lekarswa, plamienia ustaly,od 8dni plamie na brazowo :-(.Nie jest tego duzo ale jest.Dzieciatko rozwija sie,serduszko bije,jednak martwie sie bardzo-4 ciaze poronilam. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani mam 32 lata pierwsza ciążą , dowiedziałam się w 9tc o krwiaku około 1.5 cm lekarz zalecił mi tylko oszczędzanie się nie leżenie plamienie miałam tylko lekkie brązowe, z ciekawości po tyg.poszłam znowu na usg i urósł 100% w tyg. Dużo studiowałam intr. i wiem dziś że przy krwiaku trzeba leżeć bo się ma słabe naczynia itd.nie można nawet siedzieć ewent.pół leżeć pół siedzieć tak żeby nie było ucisku na macice. Przeleżałam 4 tyg.w domu luteina dopochwowa 2x1, Duphaston 3x1,acart x 1tabl. Wczoraj 29.10.18 na usg brak krwiaka wchłonął się! a dziś zaczynam 14 tc. Dziewczyny leżcie jest ciężko wiem ale wiem co będzie czuć jak wam gin.powie że już go nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Kiedyś udzielałam się tu ale w innym temacie. Tym razem pisze do Was by dowiedzieć jak to było u was... Mianowicie w 7tc trafiłam do szpitala po silnym krwawieniu, na usg krwiak przy ujsciu macicy ok. 0,5cm wielkości. Tradycyjnie duphaston, relanium, acard, magnez i nospa w razie bólu. Starałam się leżeć jak najwięcej, ewentualnie siedzieć ale przy dwójce dzieci bywało różnie choć na szczęście mąż też był cały czas w domu. Po 8dniach kontrola i mojego gin, z maluchem ok ale krwiak urósł do 3cm i muszę leżeć plackiem do kolejnej wizyty. Powiedzcie jak to u was się potoczyło dalej? W pierwszej ciąży odklejała mi się kosmowka ale krwiak się nie zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mili29

Witajcie. U nas ciąża bliźniacza. W 5tyg krwiak 2cm. Po 3tyg się nie było po nim śladu. Teraz mamy 11tc i wczoraj dostałam krwawienia i mamy krwiaka ponad 6cm. Krwawie jak podczas miesiączki ciemnobrazowo/ciemnobordowo. Brzuch mi twardnieje;( Zalecenia leżenie w domu. Dup.on 3x1, luteina pod język 2x2 i kwas foliowy większa dawka. Za 2 tygodnie wizyta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×