Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tesciowa

widzenie z wnukiem

Polecane posty

Gość marianna-M.F.
Jesli jestem zdenerwowana takze potrafie napisac składnie. Babie nie chciało sie, tak,jak nie chce sie byc mila dla synowej,ktora powinna szanowac. Albo bedziesz szanowac synowa albo tak ci da ze sie zaplaczesz na smierc.Wez to pod uwage i zacznij byc miła.Warto,chba ze masz w d wnuki i tylko o to ci chodzi,ze ci dziewczyna nie pasuje.Ale to nie ty ja zaplodnilas.Wiec spadowa zarazo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna-M.F.
zlecialy sie synowe k**wiszony. Moj brat ma tez takiego k**wiszona za zone jak te powyzej, mam nadzieje ze ja kopnie w ta tlusta d**e i znajdzie sobie normalna bo zaczyna przebakiwac ze zyc sie z nia nie da, traktuje moich rodzicow jak gowno. Kiedys jej wyj**ie z liscia.Na szczescie mam jeszcze trzy normalne bratowe i jak by co to moi rodzice maja jeszcze 5 wnukow. Wiec ta przybleda moze spadac nikt za nia nie bedzie tesknil.... siostra mego ex to kurwiszonek moj ex od kiedy go poznałam plul na swoja rodzine,dowiedziałam sie do jakich podłosci sa zdolen jego matka i siostra,jakie sa zaklamane i po prostu...zera nie ludzie nie dziewie sie,ze moj ex swoja rodzine (czesc zenska) traktował jak szmaty - one sa szmatami - taki fakt moze to ich kompleksy nizszosci....szkoda mi ich ale wnuków stara nie zobaczy gdyz jeszcze zanim zobaczyła,uslyszała o czlowieku jedyne na co bylo stac to zero to telefonowac do nas i ...wyzywac obca osobe :) ząłosne :) zal mi ex,obserwował najgorsze wariatki ,namiastki kobiet, po prostu zera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianno nieskazitelna
nie masz biedaczko szczescia. A raczej twoi panowie z rodziny - chujki połamane. Ty jesteś piekna, mądra, grzeczna, no wprost ideał. To może dawaj d... swojemu bratu, po co ma znów trafić na kogoś złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madmłazell
Pokazuje Pani tutaj wine tylko synowej, niestety znam takie przypadki gdzie byli teściowie razem ze swoimi synami próbuja wejść w życie młodej dziewczynie rękami i nogami gdzie ona już od dawna ułożyła sobie na nowo życie i jest szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madmłazell
dodam,że dziewczna nie widziała złamanego grosza od "tatuśka" swojego dziecka od przeszło roku a jego rodzice czli ci "kochający dziadkowie" nie interesują się czy wnuk ma co jeść a widzieć go chcą raz w tygodniu !!! tak tylko żeby dziewczyna nie miała spokoju by burzyć harmonie w jej życiu, porażka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesciowa
,,Żyj tak ,aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz" JULIAN TUWIM interpretacja tych słów jest różna __ ,,wspaniałe "synowe czytajcie dosłownie !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madmłazell
zauważyłam,że byłe teściowe lubią udawać " kochające babcie " ale gdy nie ma to nic wspólnego z pieniązkami ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesciowa
jez pisałam ojciec płaci 1400zł alimentów ja 500 zł na zajęcia pozalekcyjne /dziecko ma 9 lat/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesciowa
Tak sobie myślę czy jak rozwodził się Ibisz, Pazura, Majdan i inni ,,artyści" to też winne były teściowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tesciowej dwa slowa
Tesciowo , nie dyskutuj z tym chamstwem , to dziwki tego typu - daj , daj daj, a potem kopa Ci dadzą i NIGDY nikogo docenic nie potrafią , ale zycie przed nimi .....Tobie zyczę wszystkiego dobrego - a im takich synowych czy corek jak one same - niczego więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __rodzice_____
Pomoce naukowe do stymulacji dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym Mam do zaoferowania zestaw edukacyjny składający się z 32 liter o wysokości 10,5 cm i 19,5., w pięciu żywych kolorach: czerwony wpływa stymulująco i energetycznie, niebieski działa kojąco i wyciszająco pomarańczowy pobudza, motywuje do działania, zielony działa uspakajająco, odstresowująco żółty ma działanie antydepresyjne, stymuluje na układ nerwowy, rozwesela. Produkty naszej firmy wspomagają wszechstronny rozwój dziecka, przygotowując do poznania i pojmowania wiedzy. Sprawią, że Wasze pociechy szybciej i pełniej rozwiną się poprzez zabawę. Litery wykonane są z najwyższej jakości miękkiej samoprzylepnej folii. http://allegro.pl/alfabet-duzy-literki-naklejki-polskie-litery-i1358654765.html http://allegro.pl/cyferki-naklejki-zestaw-edukacyjny-i1358654786.html http://allegro.pl/alfabet-litery-literki-naklejki-zestw-nr-1-i1358654833.html http://allegro.pl/cyferki-naklejki-zestaw-edukacyjny-nr2-i1358654844.html http://allegro.pl/literki-do-nauki-alfabetu-czytnia-zestw-3-i1358654900.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumie lubię obie moje
teściowe ale gdy tak czytam, te okropne wpisy, to rozumiem obie strony teściowo zależy Ci na wnuku, ok, masz serce babci, ale Twoja synowa może w Tobie widzieć matkę, która wychowała okropnego faceta, bo on ocenia Ciebie po Twoim synu i skoro tak od niego uciekła to musiał jej niezłe dopiec, a Ty kojarzysz się jej z tym człowiekiem- dla niej zawiodłaś jako matka, jako opiekunka, jako wychowawca może dlatego odcina Ci dostęp do wnuka nie pochwalam tego, ale skądś się ta niechęć wzięła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tesciowej
Wydaje mi się, ze Twoja synowa jest rozwydrzona na maxa. jesli nie dojdziesz do porozumienia po dobroci, to zostanie sąd. I przestroga dla czytelniczek-nie bierze się jedynaczki pod swój dach -NIGDY. Bo nigdy nie bedziesz dobra, chociazbys nieba przychyliła, wszystko oddała. Co taka osoba moze wiedziec o obcowaniu z drugim człowkiem, jak sama była przez lata pępkiem świata? Wiem, bo mam takie w pracy. I wiem, co mówią o teściowych, a same nie widzą, że są 100 razy gorsze. Dobrobyt tez Twojej synowej przewrócił w głowie, o co ma się martwic takie dziewcze, mając 2000 zł alimentów i błagającą tesciową o kontakt z wnukiem? Rozmowa, jak to nie poskutkuje, to sąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tesciowej
Rozmowa z rodzicami synowej i sąd pozostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sąd o widzenia z wnukiem?
To żałosne, cóż to za babcia, która przez sąd chce wymusić miłość? Ciekawe, co zrobiła ta teściowa synowej, żeby dziewczyna musiała uciekać? Ty się teściowo przyjrzyj swojemu zachowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej wyzej xxx
a co to za synowa ktora zabrania dziecku kochac babcie , zamknij się podła kobieto bo pewnie taka sama z ciebie synowa jak z tamtej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tepej Marianny MF
Maianna M-F ty glupi kurwiszonski wredny,zawistny babsztylu, zmijo jadowita mam nadzieje ze zadusisz sie tym swoim jadem raszplo tlusta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do synowych
w przyszlosci bedziecie takie same wredne jedzowate tesciowe jak teraz jedzowate i schamiale jestescie jako synowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do wszystkich tesciowych
na takie to TYLKO sąd bo szkoda wnuków , aby przez takie wredne babska były wychowywane w nienawisci do wszystkich , one tylko jedno by chciały ----dawac jak najwiecej kasy , aby one mogły ją wydawac - milosci do dziadków mało ktora uczy - wystarczy poczytac to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram w/w
synowe myslą ,ze wszystkie rozumy zjadły i wszystko im sie odzycia nalezy , natomiast do dziadkow najczesciej zero szacunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZBielska
Wierząc temu co piszesz to robi mi sie przykro ze moja byla tesciowa taka nie jest... Matka mojego bylego męża zapomniala o swoim wnuku w chwili gdy jej syn stwierdzil, zostawiajac mnie z rocznym dzieckiem, ze jednak sie do roli ojca nie nadaje - nagla amnezja - zero wsparcia, telefonu.. chyba odetchnela ze juz nie musi byc babcia i jeden problem w zyciu mniej... Coż można pordzić.. nie znam szczegolow.. czy synowa ma nowego partnera? Czy ma prawo miec do pani zal za cos? Próbować... spokojnie, życzliwie.. prosze miec na uwadze dobro dziecka! Kłótnia i walka z matką na pewno zle wplynie na wnuka.. Moze spotkanie w jej obecnosci a nie zabieranie dziecka poza dom? Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolega ma rację
> on ocenia Ciebie po Twoim synu i skoro tak od niego uciekła to musiał jej niezłe dopiec Skąd takie założenie? Czy wy nigdy nie słyszałyście o podłych kobietach, które nie chcą/ nie potrafią wytrwać w związku, albo są w nim, ale są toksyczne jak jadowite żmije? Nie słyszałyście nigdy o zjawisku pod tytułem "zła żona"? Żona zawsze święta, a mąż i teściowa zawsze podli? Nie wierzę. >a Ty kojarzysz się jej z tym człowiekiem- No tak, ale kasę od tej "strasznej" teściowej, co to jej się tak źle kojarzy jednak bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasę jednak bierze
wlasnie , kase bierze od tej zlej tesciowej , czyli jak uczy wnuka,a swego syna milosci do babci? jadowita zmija i juz , zerp uczuc , zero szacunku , pewnie tak samo meza traktowała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co Was tak ta kasa wkurza???
może poproście piszącą tu teściową, skoro ma i rozdaje bez proszenia, to i Wam skapnie nikt jej o tę kasę nie prosił, próbuje kupić sobie miłość wnuka i wszystkim wokół opowiada jak to dopłaca do wnuka podła stara rura, niech zajmie się swoim synalkiem, a nie tamtą dziewczyną!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej wyzej
i od podłej starej rury kase bierze? wredne babsko takie samo jak ty - DO ROBOTY NIEROBIE A NIE KASE OD INNYCH WYCIAGAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra rada.............
Chociaż nienawidzę swojej tesciowej, to relacje " wnuki-dziadkowie zostawiłam wnukom i dziadkom i sie w to nie wtrącam. Utrudnianie kontaktu to krzywdzenie dziadków-i miałbym to gdzieś, ale to też krzywdzenie wnuków i siebie, bo dzieci patrzą na to wszystko i moga nam kiedys zrobic to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAK! PODŁA RURA!!!
wychowała gnoja, a teraz gdy gnój zaniedbał sprawy rodziny chce wtrącać się w sprawy dziewczyny, która już po uszy ma tej rodziny!!! i jeszcze straszy sądem! padalec nie teściowa! a proszę bardzo, wal do sądu łajzo! wtedy dopiero usłyszysz prawdę o sobie i swoim synalku! i możesz być pewna, że synowa zadba o to byś nie miała dostępu do dzieci ze swoim jadem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama jestes
podłą osobą , i zobaczysz sama jak wychowasz swoje dzieci , bo szacunku do siebie ich na pewno nie nauczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama jestes
a tesciowa idąc do są du dostanie widzenia z wnukiem - prawdy o sobie dowie sie synowa - jakim jest leniem , i podłym egoistą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesciowa
Do wszystkich synowych które wyzywają mnie od > moze moja synowa jest zła na mnie ,na cała naszą rodzinę ale ona nie ma w sobie tyle jadu co wy ,aż dreszcze przechodzą,jak człowiek może pałać taką nienawiścią do drugiego człowieka,czego wy uczycie swoje dzieci a pieniądze dawałam wczesniej na zajęcia pozalekcyjne a wiec wysyłając pieniądze w dalszym ciągu nie kupuję miłości wnuka a tylko wypełniam wcześniejsze zobowiązania/nie przeszkadza mi nawet jeżeli wyda te pieniądze na siebie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×