Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marcelina2222221

UMARLAM JUZ WIELE RAZY - ZNAM KAZDY SZCZEGOL SWOJEJ SMIERCI

Polecane posty

Gość czyli chcesz się cofnąć w czas
ie i wrócić tu 15 listopada 2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhhjhjhjhj888
a bardziej globalne wydarzenia? na pewno coś się działo. Jezeli rzeczywiscie umarlas juz KILKA RAZY, to na pewno pamietasz jakeis wazne wydarzenie spoleczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wychodz tego dnia z domu
marcela a z kim mieszkasz, co robisz na codzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelina22222212prawdziwaaaaa
MIESZKAM TU Z KOLEGĄ, KTÓRY OD DWÓCH LAT NIE ZYJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domowa zona myslisz ze ja nie mam nic lepszego do roboty niz sledzenie wiadomosci? wiem ze na pewno kolo marca kwietnia nie wiem dokladnie. ktos z rzadu ale nie mam pojecia kto to jest. ja wiem tylko kim jest krolowa i tyle. ja sie nigdy nie interesowalam tym co sie dzieje, nie mam nawet tv. nie wiem co sie dzialo w polsce i o co chodzilo z tym krzyzem... jedyne moje zrodlo informacji to internet. a i tak mnie to malo interesuje teraz mieszkam w newcastle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwewrr
z czego ty bidulo się utrzymujesz? ciągle siedzisz w domu tylko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelina22222212prawdziwaaaaa
POBIERAM STYPENDIUM KOLEGI, BO ON OŻYJE ZA 3 LATA DOPIERO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurwaszątko
masz jakąś psychozę po amfetaminie lub marichuanie :/Mój ex chłopak miał to ..... nic ciekawego ... Naprawdę :( Przyznaj się nam czy coś brałaś, albo znów masz nawrót schizorfenii ... 7 lat to i tk długo wytrzymałaś.. gratulacje... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhhjhjhjhj888
i jak to wygląda? Mowisz swojej rodzinie, ze brat zlamie za miesic noge no i po miesiacu rzeczywiscie tak sie dzieje - jak reagują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhhjhjhjhj888
a co roku bierzesz t amfetamien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mowie... mowilam o wszystkim na poczatku to brali mnie za wariatke.. teraz tylko o czyms wspomne to mowia ze jestem wiedzma i kracze i przezmnie sie to dzieje... oni wierza ze jak ktos mysli ze cos sie stanie to sie stanie.. ten sekret czy cos podobnego wiec wole nic juz nie mowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen.....
Jeśli to prawda, to czemu wybrałaś akurat "takie" forum na opisanie swojego przypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja0807
nic nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen.....
"Zdsperowana..." Z tego co rozumiem to powinna przeżywać ten sam rok za każdym razem.. więc nie 7 lat temu.. A polityką faktycznie nie każdy musi sie interesować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhhjhjhjhj888
nie chodzi tylko o polityke.. ale np. o takich wydarzeniach jak śmierc prezydenta każdy tak czy inaczej sie dowie. Moze pamietasz cos z innych dziedzin, moze interesujesz sie muzyką wiesz np. jaki utwor stworzy dany artysta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen.....
Wiem że nie tylko o polityke chodzi... i masz racje coś by zapamiętała przez wałkowanie ileśtam razy tego samego roku.. W ogole ,to nie pisałaby o takich rzeczach na takim forum i zainteresowałaby sie troszke "odmiennymi" tematami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhhjhjhjhj888
ja sie tak dopytuje, bo to moze wyjasnic czy to co mowisz jest prawdą czy nie, w koncu jak 7 razy przezylas ten sam rok to powinnas wiedziec cokolwiek o swiecie... cokolwiek z tego calego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madlen..... --> ale ona mowi ze umrze 21 grudnia 2011(!!) i tak co roku wiec mniema ze dopiero co sie zbudzila z ostatniej smierci, teraz w grudniu 2010?? no w takim razie wydarzenia z krzyzem byly dla niej 7 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×