Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marcelina2222221

UMARLAM JUZ WIELE RAZY - ZNAM KAZDY SZCZEGOL SWOJEJ SMIERCI

Polecane posty

Gość VVVIKIZafryki
domowa zona a kim ty jestes bogiem, ze wiesz co ona zrobila w poprzednim zyciu, ze ma taka karme? skad wiesz kim teraz jest hitler? czy nie jest wlasnie torturowany w piwnicy przez szalonego morderce? czy nie tracil po kolei kazdego czlonka nowej rodziny? skad mozesz wiedziec kim ty bedziesz? wszystko wraca ale w nastepnym zyciu... w tym tez tylko nie z taka moca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen.....
rwewrr tylko wiesz, nie wkurzaj go, bo on ma otwarte trzecie oko.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwewrr
taaaak, i nie może wcześniej choć raz zmienić zupełnie miejsca pobytu wiedząc że umrze. tak, pewnie te istoty mają magiczną moc. pewnie ją prześladują (ciekawe za co :) ) pewnie ma duszę nieczystą. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VVVIKIZafryki
domowa zona a kim ty jestes bogiem, ze wiesz co ona zrobila w poprzednim zyciu, ze ma taka karme? skad wiesz kim teraz jest hitler? czy nie jest wlasnie torturowany w piwnicy przez szalonego morderce? czy nie tracil po kolei kazdego czlonka nowej rodziny? skad mozesz wiedziec kim ty bedziesz? wszystko wraca ale w nastepnym zyciu... w tym tez tylko nie z taka moca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VVVIKIZafryki
rr znowu nie umiesz czytac napisala ze zmieniala miejsca pobytu i ja to tez pisalem. zakonczylem dyskjusje z toba bo twoj mozg rowna sie pustej scianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwewrr
a no właśnie, zapomniałem o jego trzecim oku! to już zakrawa o jasnowidzenie! mnich-mag-jasnowidz a w tym świetny fizyk od czasoprzestrzeni, ja pierdzielę, uciekam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwewrr
tak, tak durniu. i tylko ona musi pokutować bo ma taką karmę. pozostali mają święty spokój na szczęście. ja pierdzielę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no super, nie ma w tym sensu zeby cierpiec i nie wiedziec za co. tzn ze kiedys mogla byc hitlerem albo kims innym zlym, umarla i teraz sie rodzi jako przecietna dziewczyna i ma taka kare? to by nie pasowalo bo co to za kara jak sie nie wie ze jest sie karanym i za co. gdyby to tak bylo ze w nastepnym zyciu jest sie karanym to by sie pamietalo nastepne bo tak to nie ma sensu. BZDURA NA KOLKACH. i z kim ty rozmawiasz niby? NASTEPNY DO LECZENIA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary wyga
czyli jak wy myslicie-----dajmy na to przed smiercją wbija sobie w ręke igle -------umiera------rok wczesniej wraca------czy ma tą igłe czy nie ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhhjhjhjhj888
według mnie autporko musisz po prostu wyjść z tej objesji bo tak, jesteś w objesji śmierci i tego kluczowego wydarzenia, jakim jest zapewne wypadek pod samochodem... musisz starać sie zyć normalnie bo uwierz, że nie ma niczego takiego jak nadprzyrodzone moce i inne takie ((to zostało udowodnione, tak dla ciekawosttki powiem wam, że od 60 lat trwa taka akcja w USA że jeżeli ktoś udowodni swoje nadprzyrodzone moce, dostanie milion dolarów - do tej pory zglosilo się masa ludzi i nikt nie był w stanie udowodnić tych swoich moc. Wszystko bylo urojone.)). Musisz uwierzyć w drugiego człowieka i wiem, że to moze brzmiec dziecinnie, le w miłość i w to, że ważne jest dobro i ono zawsze wygrywa. Bo w twoim przypadku zło przejelo nad toba przewage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen.....
rwewrr nie uciekniesz... nie uda Ci sie.. on Cie znajdzie... a jak nie on to karma...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VVVIKIZafryki
domowa zona to wytlumacz mi jaki jest sens proby skoro wiesz ze to proba? jaki jest sens mowienia ci to jest kara zebys byl lepszym czlowiekiem? od razu staniesz sie lepszy i to nie bedzie "oswiecenie" tylko strach badz wiedza ze czeka zycie wieczne jak odbebni sie zycie na ziemi. uczysz sie bo twoja dusza to pamieta tylko twoj rozum nie. jesli teraz ci umrze mama to w nastepnym zyciu bedziesz ja szanowala od poczatku. nie jestem psychiczny wpisz w google termin trzeciego oka i poszukaj na forum ile jest ludzi ktorzy sie staraja zeby je otworzyc albo maja otwarte. nie oceniaj jesli nie wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prof Dr Hab A.Kownacki
Dzień dobry. Jestem zainteresowany tym panem z trzecim okiem. Jego wiedza i zdolności mogą otworzyć ludzkość na niezbadane i niepojęte jeszcze energie i byty jakie nas otaczają. Możemy razem - wspólnymi siłami zjednoczyć się kosmiczną energią by zrozumieć cały otaczający wszechświat i tym samym być bliżej Boga. Proszę się zgłosić do nas. Zapewniamy świetne warunki i codzienne wykłady. Proszę o zgłoszenie się do najbliższego szpitala psychiatrycznego w okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwewrr
VVVIKIZafryki - to pewnie jej brat! Pisała, że musi go puścić przed komputer. :) A że ma trzecie oko, to wie gdzie pisała przecież. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdsadadasdas
Ja ci wierzę trzecie oko bo sam wczoraj otworzyłem swoje trzecie oko, ale dziś mnie szczypie dosyć. powinienem iść do okulisty? Gdzie mogę dostać okulary na moje oczy? na zamówienie trzeba robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen.....
na trzecie oko to tylko szkła kontaktowe.. nie wiedziales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwewrr
O tej akcji w której milion dolarów jest do zgarnięcia to też wiem. Wszyscy którzy się zgłaszali to jak się okazało byli ludzie pokręceni którzy tak naprawdę nie potrafili udowodnić swoich nadprzyrodzonych zdolności. Po kolei "zdolności" takowych ludzi zostawały obalane a badane były naukowo. Nagrody nikt nie zgarnął a ludzi od groma próbowało i wszyscy są przekonani o swoich mocach. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwewrr
Zobaczcie jak temat się rozwinął ;) I już nie jest nudno na kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary wyga
i taka jest prawda ze som na swiecie rzeczy o których się fiziologom nie snilo------------zadam wszystkim proste pytanie i proszę logicznie odpowiedziec------czy wszystko co nas otacza jest KOLOROWE?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen.....
w naszym umysle owszem jest kolorowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwewrr
To zależy co rozumiesz przez pojęcie kolorowe. Cała materia jest taka sama a my widzimy kolory jako że jedne obiekty odbijają jakiś tam zakres fal elektromagnetycznych a inne inny zakres a jeszcze inne wszystko odbijają albo nic i stąd my widzimy kolory. ;) Pies np widzi wszytko w szarych odcieniach, pszczoły widzą przesunięte widmo światła w stronę ultrafioletu itd. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhhjhjhjhj888
szczerze to nie mam pojęcia czy to jest ściema czy prawda, jednak napisać pare slow w razie gdyby to byal prawda mi nie szkodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwewrr
Ups... pan trzecie oko zamilkł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×