Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak myślicie

Mamy napiszcie mi proszę ile moga kosztowac spodnie ocieplane dla dziecka

Polecane posty

Gość jak myślicie

na 104-110 w H&M, cocodrillo albo innych takich sklepikach i czy gdzieś w ogóle widziałyście takie spodnie? W tesco są może? Potrzebuje "na wczoraj" a wszystkie te sklepy czynne do 20, ja dopiero o 19 mogę się wybrać na zakupy i nie wiem gdzie jechać żeby na 100% kupić i nie zapłacić majątku. Wiem, ze w realu są cale zestawy- kurtka plus spodnie po 70 zł, ale córka odmówiła współpracy i powiedziała, że chłopięcych to ona nie założy (a są granatowe i bordowe. Typowo chłopięce zestawy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dylemat.......
A ja kupiłam komplet: kurteczka + spodnie czyli kombinezon ale dwuczęściowy. Kosztował mnie 45 zł na targu u mnie w mieście. Kolory do wyboru były, a ja kupiłam fioletowy z misiami czy coś w tym rodzaju. Jest naprawdę duży wybór kolorystyczny. Mam córkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak myślicie
No tak ale targi do 20 nie są niestety czynne :( Więc zostaly mi tylko sklepy. Poza tym kupiłam mlodzemu dziecko na tagu za 90 zl i powiem Ci ze kurtka jest ok, ale spodnie dziwne takie. Wąskie, ktorkawe i takie plytkie. Nie podobają mi się wcale. Obawiam się, ze będzie śnieg mu tam wpadał,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wielkie centra handlowe są czynne do 21-22 :) Zwykłe spodnie ze sztruksu,mocno ocieplane dałam 70 zł.Wójciku spodnie ocieplane,na szelkach ,narciarskie z kolekcji 2009 dałam 140 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×