Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Hej,ja o dwóch dni mam jakieś kłucia takie chwilowe i znowu mijają.Przeraża mnie to ,że od dwóch dni nie czuję żadnego ruchu mojego maleństwa no i jestem w niezłym stresie.Pocieszam się że na początku tak jest, że raz się czuje a raz nie.Macie może też tak?A tym wrednym pomarańczkom dziękujemy!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy:)
pocahontas-1984- daj spokój....na każdym forum trafia się jakiś dziwoląg, który się wtrąca...;/;/ jak nei jakaś jagoda 369 czy jakoś tak to jakiś debil który musi pokazać swoją głupotę anonimowo... więc nie ma się czym przejmować...jedynie współczuć...i tyle.:) :):) ja już dawno nauczyłam się zlewać na takich przeygłupów..i to jedyne wyjście...;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy:)
hjk33..nie przejmuj się tym, ja też tak miałam cały tydizeń..i już miałam najgorsze myśli..a do wizyty tyle czasu jeszcze...ale to normalne...ja wczoraj znów poczułam jakieś ruchy mojego szkraba..także już się uspokoiłam....nie masz się czym przejmowac..;) jedyne co to isę nei przemęczaj zbytnio.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytuje i popieram
olin_ka - będzie śliczny dzidziuś, najważniejsze że zdrowy. u mnie mąż przy pierwszej ciąży tak chciał chlopca, że jak na usg okazało się że bedzie dziewczynka to kilka godzin chodził zły jak os debila masz nie meza🖐️:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naucz się czytać wyrażnie i ze zrozumieniem. Widać nauczanie początkowe się kłania. Spadaj z tego forum, bo nikt takich jak ty tutaj niechce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie też rozwala fakt, że
matka dwójki Dzieciaczków może napisać "NO to u mnie 3 syn, nic tylko sie załamać. NIc mi sie nie chce, nic mnie nie cieszy. Wybaczcie,żenie podzielam optymizmu, chyba muszę zniknąć stąd." Byłam w szoku jak to przeczytałam! Mężowie, którzy są "źli jak osy" bo nie taka płeć! Trzeba być bardzo pustym żeby cos takiego napisać! To nie koncert życzeń, najważniejsze, żeby Dzieciątko było zdrowe co zresztą same na każdym kroku podkreślacie ale jak okazuje się, że płeć odmienna od wymarzonej to foch. Żenujące. Życzę Wam zdrowych Maleństw i "wymarzonej" płci coby Wam się humor w ciązy nie psuł. I może warto byłoby uświadomić panów mężów niezadowolonych , że to z ich plemnikiem "idzie płeć" Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie też rozwala fakt, że
od "nie przychylnych" pomarańczek z innym zdaniem niż Wasze wymagacie zaczernienia nicka a z kilkoma pomarańczowymi mamami nie przeszkadza Wam pisać???? To też trochę głupie. Poproście je żeby się zaczerniły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez o tym zalamaniu sie
czytalam i w szoku bylam... Nawet kolezance przeczytalam ten gragment. Powiedziala "to niech mi odda tego 3 syna" A dziecku tez powiesz jak bedzie starsze ze jest porazka i chodzilas w cioazy zalamana bo 3 syn?? No szlag bierze... Tez mam termin na sierpien., Jeszcze nie znam plci. Zawsze chcialam coreczke, ale jakos podswiadomie czuje ze bedzie chlopak. I mam sie zalamac?? O nie kochana! Dziecko to najwiekszy skarb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie też rozwala fakt, że
Ja też sierpniówka, jeszcze nie znam płci Dzieciaczka ale dla mnie i dla męża płeć nie ma znaczenia. Chcę szczęśliwie dotrwać do końca ciąży i urodzić zdrowe Maleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie spokoj laski! rozpetala sie bzdurna dyskusja na glupi temat! to chyba jasne ze jak ktos ma dwoch synow to chcialby trzecia dziewczynke prawda? wiec sie nie unoscie emocjami bo emocje to juz panuja w calej polsce i polityce na porzadku dziennym. zmieniajac temat, przegladam wlasnie przepiekne zdjecia fotografa z lublina, natrafilam przypadkiem na stronie dobramama. jedno szczegolnie mnie ujelo, trojka dzieci lezacych na siebie-w tym ostatnie to niemowle :) takiej wlasnie trojki sobie zycze :) http://www.fotograf-dzieci.pl/index2.php?v=v1 jak chcecie zobaczyc, to jest w zakladce galerie-rodzinki, tu akurat jest zdjecie z ich tata, ale gdzies tez widzialam same dzieci chyba na glownej stronie autora. w ogole uwazam ze super zdjecia robi ten fotograf, az sama sie zastanawiam nad dobrymi zdjeciami jak sie dzidzia urodzi, fajna pamiatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez o tym zalamaniu sie
a moze tylko te ktore juz maja dzieci to sa takie wymagajace?? Ja rok temu poronilam swoja pierwsza ciaze i teraz si modle zeby wszystko dobrze sie skonczylo. Zycze tego takze i W?am wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz sie zegnac
dajcie spokoj laski! rozpetala sie bzdurna dyskusja na glupi temat! to chyba jasne ze jak ktos ma dwoch synow to chcialby trzecia dziewczynke prawda? KTOS TYLKO POJEBANY MOZE TAK MYSLEC,KTOS KTO MA DWOCH SYNOW NORMALNY BEDZIE CHCIAL ZDROWEGO DZIECKA BEZ WZGLEDU NA PLEC KRETYNKO NASTEPNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idzcie sie laski klocic na jakies nowe forum na temat 'jakie jestesmy rozgoryczone i wk**ione ze nie mozemy miec dziecka badz poronilysmy a inne narzekaja na plec dziecka'. agresja ataki i klotnie na porzadku dziennym, pomaranczki to pewnie pisowcy? ;) zycze wam donoszenia ciazy i szczesliwego zycia, a teraz juz nie zasmiecajcie naszego forum,ok? tyle w temacie. bye.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JESTES W CIAZY DZIEWCZYNO
idzcie sie laski klocic na jakies nowe forum na temat 'jakie jestesmy rozgoryczone i wk**ione ze nie mozemy miec dziecka badz poronilysmy PATRZ UWAZAJ BO ZA TAKIE GADKI TO I CIEBIE MOZE COS SPOTKAC TAKIEGO JAK PORONIENIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże skąd tych pomarańczek nagle się tyle pojawiło?Co one śledzą każde słowo żeby zaraz się do czegoś doczepić?Wyluzujcie pomarańczki.To normalne, że jak ktoś ma już syna to chce córke i odwrotnie ale kochać się będzie i to i to nawet jeżeli to trzeci syn.Każdy ma swoje marzenia co do płci więc dajcie nam spokój.Mój mąż też bardzo pragnie syna ale jak będzie córka to będzie ją kochał tak samo.Marzenia to marzenia każdy może je mieć.I co mojego męza też nazwiecie ch***em i debilem bo chce syna no i mnie też, bo pewnie z wiadomości że to syn bardziej się uciesze ale będe kochać co Bóg da.Troche kulturki i zrozumienia dla innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytaj ze zrozumieniem
i nie badz zaklamana hipokrytka zebys od kumpeli dowiedziala sie ze maz jakiejs tam kaski dla przykladu chodzil obrazony jak osa bo zroboil corke ( pierwsze dziecko) to bys nie pomyslala ze to DEBIL I CHUJ? uczciwie powiedz a nie udajesz wielce o oburzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a życzenie komuś poronienia to już naprawde przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie też rozwala fakt, że
hjk piszesz do pomaranczek o kulturze, a czym popisała się mum to come w powyższych postach???? a z nią piszesz na jednym forum to jaka jest różnica? mum to come jestem zszokowana Twoim poziomem, jak można napisać "idzcie sie laski klocic na jakies nowe forum na temat 'jakie jestesmy rozgoryczone i wk**ione ze nie mozemy miec dziecka badz poronilysmy a inne narzekaja na plec dziecka'." SZOK I ŻENADA! Współczuję takiego toku myslenia! I nie zyczę Ci nigdy poronienia i próblemów z zajściem w ciążę. Hjk uwierz, że nikt nie śledzi Waszych wypowiedzi coby je komentować tak jak teraz bo inaczej codziennie codziennie należałoby coś do Was napisać bo nie kiedy poziom wypowiedzie na tym forum na to zasługuje także doceń, że pomaranczki nie piszą często co myslą o Waszych wypowiedziach. Właśnie teraz wy prezentujecie swój poziom. Przyszłe matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie też rozwala fakt, że
hjk to mum to come zaczęła z tekstem do kobiet które poroniły, żeby się stąd przeniosły. Czyli co ...? A pomarancza napisała, żeby uważała , żeby ją to nie spotkało, ja tam nie doczytałam się "zyczeń poronienia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklamane hipokrytki!
zadna uczvciwie nie przyzna ze maz ten calej pocahontas to debil,chociaz w duchu przyznaja racje,nikt tutaj nikomu poronienia nie zyczy,ale dopierdalanie sie do kobiet ktore poronily lub nie moga miec dzieci moze sie zemscic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co mamy wam podziękować że jesteście tu tylko od czasu do czasu a nie codziennie?Straszne to wasze myślenie.Ide bo stres szkodzi dziecku ale o tym też nie myślicie gdy wypisujecie te swoje mądrości co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklamane hipokrytki!
a ty nie pomyslisz ze ja tez jestem w ciazy? i takie gadki szkodza i dla mnie to co wypisujesz? hipokrytka jestes bo nawet noie masz odwagi przyznac sie ze myslisz podobnie TCHORZ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie pewnie dowartosciowalas :) moze bedziesz miec dzis lepszy dzien dzieki mnie. czy jesli moj maz nie skakal z radosci na pierwszym usg gdy uslyszal ze bedzie corka a nie syn, kiedy juz upatrzyl sklep gdzie kupi autka zeby z malym jezdzic - to czy to jest argument,zeby nazywac go debilem? no sorry, to chyba wy macie cos nie-tak z glowa. skonczcie juz wylewac swoje zale, a w przypadku postepujacej depresji idzcie do lekarza po leki, zalecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli jestes pomaranczko w ciazy to gratulujemy i zalecamy zeby sie nie denerwowac bo stres szkodzi dziecku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam tez basen, ja wlasnie wczoraj bylam i czuje sie wysmienicie! raz na jakis czas nie zaszkodzi a duzo pomoze na bol kregoslupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez o tym zalamaniu sie
przepraszam ale sie jeszcze wtrace. Ja nikogho nie obrazilam, nie napisalam nic zlego a zostaje tutaj takze zmieszana z blotem bo jesli dobrze rozumiem to piszesz do wszystkich pomaranczowych i tych ktorzy nie rozumieja jak mozna nie cieszyc sie ze ktos ma 3 syna... Czy ja cie obrazilam? Nie, wiec prosze nie szufladkujcie wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sory Bathory
Szkoda ze zadna z was,nie ma odwagi przyznac racji,ze partner ktory strzela fochy lub chodzi obrazony bo bedzie mial zdrowa coreczke,jest normalny i dorosl do roli taty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah no to pozory myla.. moj maz jest stworzony do roli ojca, bedzie chyba nawet lepszym ojcem niz ja matka :) wiec nie oceniajcie kogos po stwierdzeniu ze myslal o innej plci dziecka na poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×