Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

a i znalazłam minimalistyczną (jesl chodzi o ubranka tak mi sie wydaje) wyprawkę http://www.czarodziej.pl/serwis/d/serwis_wyprawka_dla_niemowlat.html i ostatnie pytanie do "doswiadczonych"mam : jest jeden rodzaj pieluch z wycieciem na pępek czy warto je kupować czy raczej "w normalnych" wycinać dziurkę ewentualnie tak zakładać żeby ten przód nie miał stycznosci z kikucikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny jakos ostatnio nie mam na nic czasu... hjk33 caly czas myslalam ze ty dzis masz to echo a tu w czwartek;) ja tez mam w czwartek tyle ze za tydz, oby dzien matki byl szczesliwy.. zazdroszcze ci ze juz jutro masz u mnie jeszcze caly tydz, daj znac co i jak, trzymam kciuki ciotka julka ciekawe co piszesz, bo ja nie spotkalam sie z tym zeby dzieci mojch kolezanek mialy wycinany otworek na pepek, poczytam poznie,j moze ktos ci odp bo mnie zaciekawilas ;) co do wyprawki jeszcze nic nie mam, nawet listy :( buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotko Julio- nawet nie zauważysz jak Twoja kruszyna będzie najbezpieczniejsza i najbardziej stabilna w Twoich ramionach, to się robi samo z siebie. Nigdy nie upuścisz swojego dziecka, nie wymajtnie Ci się w kąpieli a nawet gdyby to pamiętaj, że te nasze robaczki cały czas są teraz w wodzie i to dla nich naturalne środowisko. Mój Młody pływa jak ryba bo od maleństwa ma kontakt z wodą. Oczywiście musisz czuwać. Jeśli masz dalej obiekcje co do kąpieli to polecam takie leżaczki dla noworodków wkładane do wanienki.Są obciągnięte flanelką i moim zdaniem znacznie lepsze niż gąbka (mieliśmy i jedno i drugie). Też się strasznie baliśmy ale zdecydował nasz synek. Płakał i na gąbce i na leżaczku a jak tatuń się znerwował na to całe ustrojstwo to powiedział : "Chrzanić to" i wziął rybkę na rękę, a drugą wywalił na środek kuchni i gąbkę i leżaczek. Wtedy maleństwo się rozpromieniło i wiedzieliśmy, że kąpie od " teraz "do dziś "dosłownie" tatuń :)!!! Co do paznokci też się nie martw, za pierwszym razem możesz dogadać jakąś ciocię lub umamioną koleżankę (ja tak zrobiłam bo bałam się obciąć paznokcie, a okazało się, że niepotrzebnie). Tnie się specjalnymi cążkami lub nożyczkami więc małe szanse aby zrobić krzywdę dzidzi. Polecam obcinanie jak maleństwo będzie spało po karmieniu (sen kamienny!!!) szybko i zdecydowanie ale nie za krótko i oczywiście na prosto. Ja do dziś trzymam maleńkie paznokietki naszego pierworodnego:) Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zakupiłam kocyk pierwszy kocyk :). Śliczny w misie :). Dziewczyny powiedzcie jak wy się teraz ubieracie do wyjścia na miasto sukienka i getry mogą być albo tunika i getry ja akurat mam grube łydki . Czy stawiacie na totalny luz czyli jakiś dres ? Nie dawno zakupiłam na chrzciny spodnie ciążowe 120 zł myslałam że zwariuje fakt że wygodne ale farbowały i miałam całe nogi czarne chyba jakaś tandetna firma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łazanka spotkałam się z pukielkiem włosów ale jesteś pierwsza jesli chodzi o paznokietki:-)))to ja się chyba wstrzymam z tą gabką, najwyzej młody bedzie niedomyty a na druga kapiel zawsze sie zdąży do sklepu skoczyć. sylwka olej łydki- nawet jak ktos ci się będzie przygladał to na brzuś a nie na nogi:-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się przerzuciłam na styl sportowy. Ubieram dresy, koszulkę, bluzę i buty sportowe. Czasami legginsy jakaś tuniczka.Wcześniej raczej preferowałam styl elegancki. A dresów nie nosiłam od szkoły średniej. Tęsknię za jeansami, chyba wreszcie kupię sobie jakieś. A na większe wyjścia mam czarne spodnie ciążowe z elastycznego materiału, więc myślę że posłużą na dłużej. Do tego jakaś bluzeczka, i ostatnio baleriny, bo z obcasów musiałam zrezygnować. Za bardzo boli mnie kręgosłup. Chcę kupić sobie jeszcze jakąś sukienkę na upały, strasznie boję się lata. Zawsze byłam zmarźlakiem, ale ostatnio jest mi ciągle gorąco. Już w nocy nie mogę spać, a w zeszłym tygodniu w czwartek przed burzami nie mogłam dosłownie złapać powietrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytam tak szczerze rozumiem mamusie jak 1 dziecko każdy kupuje wszystko nowe itd . U mnie to kolejna ciąża zastanawiam czy nie zajrzeć do ciucholandu , szwagierka ma syna i urodziły się jej blizniaki wiec mówiła że bardzo się opłaca są nawet markowe ubranka można dostać ale wiadomo do lekarza coś lepszego i nowego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też pracuję chyba tylko my dwie pracujące jesteśmy... a ten wątek był poruszany kilka stron temu, ale jakoś dziwnie się urwał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwka- ja mam trzy pary jeansów w tym jedne sprzed ciąży (biodrówki), kilka par materiałowych (dwie sprzed ciąży bo też biodrówki). Jeszcze się mieszczę biodrowo- udowo ale pewnie już niedługo. Kupiłam świetną kieckę - marchekowkową na ramiączkach do połowy uda, taka przewiewna i mam nadzieję , że niej upały przegonię:). Mam też parę ciuchów sprzed ciąży i już widzę że będą o.k. na upały. Ale w domu i jego okolicy najwygodniej w dresach , zresztą też sprzed ciąży. ciotko julko- ja mam święty zestaw: pukiel, paznokcie i odciśniętą łapkę i stópkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wlasnie wanienke musze wybrac, chcialam to zrobic jeszcze w tym tygodniu. ale z jakas wkladka, najwyzej sie ja usunie. ale mysle,ze jak tata bedzie myc dziecko,to i tak bedzie je trzymac jedna reka. jakos mi bezpieczniej i kontakt jest. co do ubierania sie-ja chodze wygodnie i dziewczeco ;) portki 3/4, jakas bluzka fajna czy tunika. uwielbiam te kolory teraz bieli, moreli, turkusu. czuje sie w tym swiezo i wcale nie jak ciezarna :) dzis kupilam laczki takie elegantsze biale, bo wszystkie mam takie plazowe, a jak mam isc do kosciola to czuje sie jakbym szla na plaze w nich.. sportowo chodze w domu,ale na zewnatrz lubie sie czuc jak kobieta :) milego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga_jabi- ja zaczynam teraz od poniedziałku ale fakt że kobieta ciężarna ma przywileje , ja wracam po długiej nie obecności bo kończy mi się urlop na 2 dziecko zaniosłam im zaświadczenie o ciaży a zwolnic mnie chyba nie mogą więc dzieci do mamusi mojej , chociaż mogła bym od razu na l4 bo i tak głupio tak na mnie patrzyły chodz bym im krzywde tą ciążą zrobiła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny ! :):):) Ja dziś jestem po glukozeie 75g, masakra jakaś :P da się wypić ale gorzej po paru godzinach... mnie jeszcze trzyma i mnie tak mdli że szok... A jaki powinien być prawidłowy wynik, aby było wszystko ok? Czytałam że jak jest powyżej 200 to jest cukrzyca, a gdzie indziej znowu czytałam że jak jest między 140 a 200.... :/ eh.... ciężki dzień :P Mój Maluszek od wczoraj nic nie dokazywał w brzuszku, dop teraz się odezwał, już się wystraszyłam że coś nie tak i chciałam lecieć do przychodni, no ale jak juz sie rusza to się trochę uspokoiłam.... :) BYLE DO SIERPNIA :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ja już po badaniu echo serduszka - wszystko OK, - było to badanie USG przez powłoki brzuszne - dokładnie oglądano serduszko - plamka (fachowo nazwana hiperechogennym ogniskiem) znikła ( podobno takie ogniska się zdarzają i prawie zawsze znikają po jakimś czasie - moja gin nazwała ją plamką niewidką - mówiła że jak była w ciąży to też miała taki sam przypadek ze swoją córeczką) - na kolejnym USG plamki już nie było, natomiast płyn w worku osierdziowym - wysięk w osierdziu - stwierdzony w poprzednim połówkowym USG też okazał się niegroźny - podobno też na takim etapie ciąży jest możliwy i z czasem wszystko się samo reguluje, także trzymam kciuki za mamusie które się boją o swoje malutkie serduszka żeby też otrzymały same dobre wieści, wierzę że wszystko będzie dobrze, pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Ciotka Julia, ja mojego M też nastawiam, że będzie kąpał dziecko i obcinał mu paznokcie. Mówię mu to od dawna, więc przyjął to już do wiadomości :) Pewnie zdarzy się tak dzień, że ja to będę musiała zrobić, ale oby nie nagminnie ;) Co do pieluch, ja nie mam doświadczenia, ale słyszałam, że zwykłe pieluchy można wywijać i niepotrzebne są te z wycięciem na kikut. Zgadzacie się z tym? Rybka1705, ja też miałam obciążenie 75 g glukozy i moja gin powiedziała, że normą jest do 140. A Ty znasz już swój wynik? Mama Miłoszka, bardzo się cieszę, że z serduszkiem maluszka wszystko w porządku. Mam nadzieję, że niedomykalność zastawki mojego synka to też taka "niewidka" i zniknie do porodu. Mimo, że lekarz mówi, żeby się nie przejmować, bo nie ma raczej znaczenia hemodynamicznego, to wolałabym żeby jej nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VILIA jutro poznam wynik. Mam nadzieję, że nie będzie żadnej cukrzycy :) Ja też mojego męża nastawiam na to, iż to On będzie kąpał Filipka i paznokietki Mu skracał, nawet w prezencie kupiłam mężowi nożyczki dla noworodków :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z jednej strony fajnie mają te co mogą sobie pozwolić na siedzenie przez prawie całą ciążę w domku, ale ja bym chyba z drugiej strony zwariowała mój mały tez się prawie nie odzywa, ale wczoraj mieliśmy bardzo smutny dzień, ja się bardzo zdenerwowałam bo umarł nagle b. bliski wujek, pojechał do sklepu, przewrócił się i koniec, jutro mamy pogrzeb... :( więc póki co tłumaczę sobie, że mały mało się odzywa przez te nerwy, jeszcze nie będę robić paniki... ja to się obawiam czy po porodzie wejdę w ciuchy z przed ciąży, więc zazdroszczę tym co jeszcze się w nie mieszczą, ehhh trzeba będzie pewnie zainwestować w nową garderobę dziewczyny wiele stron temu pytałam czy któraś jest z Wawy, ponawiam pytanie..? chodzi mi głównie o to gdzie będziecie rodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Wpienia mnie czasem ta kafeteria😠 kolejny zeżarty post😡 Upał u mnie straszliwy, nawet jezioro nie pomogło:O Pozdrowionka dla wszystkich👄 Potem coś napiszę, bo synek mi marudzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama Miłoszka-to fantastyczne wiadomości, strasznie się cieszę że jest u Was o.k.!!! A tyle się nadenerwowałaś i niepotrzebnie, na szczęście!!! aga jabi- ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga_jabi-ja jestem z okolic W-y, tj. pomiędzy -ą a Pruszkowem. Do ginki chodzę w Wawie. Jeszcze nie wiem gdzie urodzimy, albo w Pruszkowie albo na Wołoskiej. Moja ginka poleca Pruszków , są tam bardzo mili lekarze. Miałam z nimi kontakt na dyżurze jak trafiłam ze skurczami. Od razu mi powiedzieli, że do 33 tc raczej nie do nich się zgłaszać, bo nie mają patologii ciąży ani noworodków, ale w razie czego pomogą i przetransportują do W-wy. Buziaki! Chorobcia drugi raz piszę ten post bo mi wcięło pierwszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łazanka to super w końcu nie jestem sama! :) ja miałam rodzić na wołoskiej w mswia ale jak tam się raz przejechałam z bródna w sobotę na usg ponad 40 min samochodem, to zaczęłam rozważać i w końcu zrezygnowałam... bo mówię jak się będzie coś działo, albo jak będę musiała tam leżeć wcześniej czy też jeździć na badania to chyba mnie szlag trafi w godzinach szczytu przez całą Wawkę jeździć... ehh w końcu zadecydowałam, że mam szpital bródnowski pod nosem i to tam będę rodzić, chociaż ... opinie też są różne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jednak mój katar to klasyczne choróbsko:( Już nie daję rady...leje mi się z nosa, boli głowa, gardło:( chyba pierwszy raz w życiu jestem chora w maju i to jest coś okropnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Od kilku dni nic nie pisałam ani Was nie czytałam - ale już wszystko nadrobiłam, a to chyba przez samopoczucie. Ciągle coś mnie boli. Muszę wszystko odleżeć, masakra. Kłuje mnie w brzuchu, co bardzo mnie martwi, jutro idę w końcu do lekarza i dowiem się co z moim leżeniem w sensie czy mogę się ruszyć i czy moja miękka szyjka nadal chce mnie straszyć. Nerka boli mnie jak cholera i dobija mnie zgaga. A mówią że ciąża to nie choroba :P Pytałam Was ostatnio o chluśnięcia z pochwy ;) i myślę, że to jakiś grzybek jednak, jutro powiem mojemu ginowi, pewnie posiew będzie... Mot pisalas, ze masz tak jak ja po wstaniu rano, ja mam tak po kazdym wstaniu *(jestem leżąca) Jedno co zrobiłam, to kupiłam część rzeczy z mojej listy wyprawkowej, ale same drobnostki ;) w sensie dużo, bo cały karton wielki przyszedł, ale dzięki temu mam już mnóstwo rzeczy :) Dzisiaj dostałam w prezencie śniadanie do łóżka i bardzo mi to poprawiło humor :) DziadekJacek : 🌼 współczuje choroby! może inhalacja Ci pomoże na katar? aga_jabi ja jestem z Gdańska, ale też nie wiem gdzie rodzić i chyba najmniej chce w szpitalu, który jest najbliżej, ale też myslę o korkach... sama nie wiem a co do pogrzebu, ja bym nie szła na Twoim miejscu, mimo, że bliski wujek, to będzie ogromny stres dla dzieciaczka, lepiej odpuścić, tak myślę. Mama Miłoszka - to serdeczne gratulacje z okazji wyników :) Ubiory: wiecie, ja się ubieram w to co kupiłam z ubrań ciążowych, więc rewii mody nie ma :) brzuch mam już tak wydatny i malutkie boczki mi się zrobiły, że nawet biodrowe rurki, które nosiłam jeszcze w 18tc są w szafie, bo mnie cisną za bardzo ;) Posciele, rozki itp :) po zastanowieniu i przemysleniu wybieram posciel MAMO-TATO www.poscieldladzieci.pl łazanka: ja mieszkam nad morzem, a tarczyca nie pracuje :P ale może to pomoże, biorę 100tkę już od 2 miesięcy prawie, wczesniej 75, wcześniej 50:) misiaczkowa: co jesz ? :) skoro takie zakazy? :) Pisałyście o laktatorach: moja koleżanka - położna, ma 2 dzieci, radzi mi Medela electric, albo może być ręczny, druga firma, którą poleca to Avent Po Waszych wpisach zmierzyłam brzuch: mam 98cm w najszerszym miejscu ;) mam 172cm wzrostu i wydaje mi się, że jst całkiem spory jak na 27tc :D Moja córcia upodobała sobie siedzenie - czuję wypięty kręgosłup z jednej strony, albo poprzeczne leżenie - wtedy czuję jak mnie jednocześnie z dwóch stron puka - rączkami i nóżkami - to chyba rekompensuje wszystkie stresy :) Ale się rozpisałam :) pozdrawiam wszystkie mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga jabi- jagódka ma rację, u mnie w rodzinie też był niedawno pogrzeb-babcia mojego M umarła. Dostałam od całej rodziny kategoryczny zakaz uczestnictwa w pogrzebie. Podobno ciężarne nie powinny chodzić na pogrzeby....nie wnikałam czy to zwyczaj czy zabobon. Wiem, że mnie by nawet nie wpuścili do kościoła, a co mówić na cmentarz. Rodzina od mojej strony też twierdzi, że co jak co ale jeszcze nikt nie widział ciężarnej na pogrzebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagódka-powinnaś oberwać po tyłku!!! Nie wolno chodzić z bólem nerki!!! ja już wcześniej Wam pisałam, że od bólu nerki przechodzonego tydzień, zaczęłam rodzić w 6 m-cu. Jak dotarłam do szpitala to ledwie zatrzymali akcję porodową, a potem wracałam do szpitala jak bumerang bo ciągle się nerka odzywała. Gdybym wcześniej poszła do lekarza to z nerką nie było by tak źle i być może nie musieli by mi w konsekwencji wywoływać porodu. Trzymaj się i radzę zapodać no-spę żeby przeżyć do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DziadekJacek- Skarbie oboje z M mamy zapalenie gardła. Nie wiadomo skąd się to to przyplątało. Normalnie masakra jakaś, chodzą po nas -SIERPNIÓWECZKACH- te choróbska jak plagi egipskie...Trzymaj się Słonko ciepło i oby Twój pierworodny nie załapał od Ciebie tej "przyjemności".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiełki, sorki ale ja też dokonam aktualizacji w Naszej tabelce...od wczoraj jestem o rok starsza... NICK*.....................*WIEK*........* DATA PORODU*....PŁEĆ..IMIĘ meeg24..........................25.........01.08.11 CÓRKA....Lena agneskaa.................... ...38........ 01.08.11.......... happy............................20.........01.08.11 SYNEK katekiss.........................32.........02.08.11.. ........ mum to come...................28.........02.08.11 CÓRKA ..Julia PurPur27........................27.........02.08.11... ........ Szczęśliwa przyszła mama!..30.........04.08.11 CÓRKA ...Klaudusia mikusiaaa.......................22..........04.08.11 CÓRKA waneska..................... .. 26..........04.08.11 CÓRKA 024sylwia.......................27..........04.08.11. ......... Żabuleńka......................23..........04.08.11..BIANK A.. ninka.29........................29...........07.08.11 SYNEK Mania1982.....................28...........07.08.11 CÓRKA Sylwka1987....................23...........08.08.11...... .............. mamuska88 ...................23...........09.08.11 CÓRKA Ewelina29......................29...........10.08.11 SYNEK ryba510........................31...........11.08.11 CÓRKA crazy_green_eye............24...........11.08.11........ .. misiaczkowa..................28...........12.08.11 CÓRKA Peska44........................28...........12.08.11..... ....... OlesiaZ.........................27...........12.08.11 CÓRKA BASIA gosia84........................26............13. 08.11............ kleopatra2011................31...........13.08.11 SYNEK Agabi 2011....................28............13.08.11 CORCIA rosica86.......................25............13.08.11. ........... Bożi.............................22...........14.08.11 SYNEK Leeila...........................24............14.08.11 SYNEK hjk33...........................36............14.08.11 SYNEK Agulekk25......................25............14.08.11 SYNEK Myszaa29......................28............15.08.11..... . ... ... Pandzia_1......................27............15.08.11. .......... Angie S..........................27............16.08.11........... . osti .............................28.............16.08.11........ .. .. ewikos29.......................29.............16.08.11 2 SYNÓW Becik-83....................... 28.............16.08.11............ Pocahontas-1984.............27.............16.08.11 SYNEK Rybka1705.....................24.............17.08.11.... .. ... ... mama_dzidka..................33.............18.08.11..... .. ... .. vilia..............................27.............18.08.1 1 SYNEK sierpniowa mama 2011.......28.............18.08.11 SYNEK Ninka ...........................27.............18.08.11.......... . małp @..........................32.............18.08.11 SYNEK Mama Miłoszka................31..............19.08.11 CORCIA aga15510 ......................31..............19.08.11 SYNEK Dziadek Jacek.................33..............19.08.11 SYNEK ..Franek! łazanka.........................33......20.08.11 SYNEK..Kamil Aleksander jagódka1.......................28..............21.08.11 CÓRKA..Natalia Beti2905.......................30...............mama Aniołka.... Izabelka_......................24...............22.08.11. . ... .... Grays77........................34...............22.08.11 SYNEK..Alexander koteczkowa 1984............27...............22.08.11 CÓRUNIA Żanecia monisiacz3k...................24...............23.08.11 SYNEK **TOSIA**.......................23...............23.08.11 ........ aga_jabi......................28.............23.08.11 SYNEK,chyba Piotruś Wikula-33......................33...............24.08.11 CÓRKA ciotka julia....................31...............25.08.11 SYNEK anitia...........................29...............26.08.1 1.. ...... olin_ka .........................31...............26.08.11 SYNEK mama8327....................28..............28.08.11 CÓRECZKA..OLIWIA szczurkowa ..................34 ...............28.08.11-chłopczyk annika1983....................27...............29.08.11.. ... .... Mot ............................29 ...............29.08.11 SYNEK kotkowa.......................28...............30.08.11.. ... .... _Aga_..........................26.................30.08.11 CÓRECZKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK*.....................*WIEK*........* DATA PORODU*....PŁEĆ..IMIĘ meeg24..........................25.........01.08.11 CÓRKA....Lena agneskaa.................... ...38........ 01.08.11.......... happy............................20.........01.08.11 SYNEK katekiss.........................32.........02.08.11.. ........ mum to come...................28.........02.08.11 CÓRKA ..Julia PurPur27........................27.........02.08.11... ........ Szczęśliwa przyszła mama!..30.........04.08.11 CÓRKA ...Klaudusia mikusiaaa.......................22..........04.08.11 CÓRKA waneska..................... .. 26..........04.08.11 CÓRKA 024sylwia.......................27..........04.08.11. ......... Żabuleńka......................23..........04.08.11..BIANK A.. ninka.29........................29...........07.08.11 SYNEK Mania1982.....................28...........07.08.11 CÓRKA Sylwka1987....................23...........08.08.11...... .............. mamuska88 ...................23...........09.08.11 CÓRKA Ewelina29......................29...........10.08.11 SYNEK ryba510........................31...........11.08.11 CÓRKA crazy_green_eye............24...........11.08.11........ .. misiaczkowa..................28...........12.08.11 CÓRKA Peska44........................28...........12.08.11..... ....... OlesiaZ.........................27...........12.08.11 CÓRKA BASIA gosia84........................26............13. 08.11............ kleopatra2011................31...........13.08.11 SYNEK Agabi 2011....................28............13.08.11 CORCIA rosica86.......................25............13.08.11. ........... Bożi.............................22...........14.08.11 SYNEK Leeila...........................24............14.08.11 SYNEK hjk33...........................36............14.08.11 SYNEK Agulekk25......................25............14.08.11 SYNEK Myszaa29......................28............15.08.11..... . ... ... Pandzia_1......................27............15.08.11. .......... Angie S..........................27............16.08.11........... . osti .............................28.............16.08.11........ .. .. ewikos29.......................29.............16.08.11 2 SYNÓW Becik-83....................... 28.............16.08.11............ Pocahontas-1984.............27.............16.08.11 SYNEK Rybka1705.....................24.............17.08.11.... .. ... ... mama_dzidka..................33.............18.08.11 CÓRKA vilia..............................27.............18.08.1 1 SYNEK sierpniowa mama 2011.......28.............18.08.11 SYNEK Ninka ...........................27.............18.08.11.......... . małp @..........................32.............18.08.11 SYNEK Mama Miłoszka................31..............19.08.11 CORCIA aga15510 ......................31..............19.08.11 SYNEK Dziadek Jacek.................33..............19.08.11 SYNEK ..Franek! łazanka.........................33......20.08.11 SYNEK..Kamil Aleksander jagódka1.......................28..............21.08.11 CÓRKA..Natalia Beti2905.......................30...............mama Aniołka.... Izabelka_......................24...............22.08.11. . ... .... Grays77........................34...............22.08.11 SYNEK..Alexander koteczkowa 1984............27...............22.08.11 CÓRUNIA Żanecia monisiacz3k...................24...............23.08.11 SYNEK **TOSIA**.......................23...............23.08.11 ........ aga_jabi......................28.............23.08.11 SYNEK,chyba Piotruś Wikula-33......................33...............24.08.11 CÓRKA ciotka julia....................31...............25.08.11 SYNEK anitia...........................29...............26.08.1 1.. ...... olin_ka .........................31...............26.08.11 SYNEK mama8327....................28..............28.08.11 CÓRECZKA..OLIWIA szczurkowa ..................34 ...............28.08.11-chłopczyk annika1983....................27...............29.08.11.. ... .... Mot ............................29 ...............29.08.11 SYNEK kotkowa.......................28...............30.08.11.. ... .... _Aga_..........................26.................30.08.1 1 CÓRECZKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, uzupełniłam tabelkę - wczoraj po raz drugi ginka mi potwierdziła, że będę miała drugą córkę. starsza w sierpniu kończy 3 lata - w terminach mam tylko jeden dzień różnicy :) za pierwszym razem rodziłam po terminie, poród sn wywoływany, ale wszystko poszło dosyc gładko i nie wspominam tego dnia jako jakiejś traumy. ot do przeżycia. aha i mieliśmy poród rodzinny - ja bardzo sobie chwalę :) widzę, że coraz więcej piszecie o wyprawkach. ja właściwie mam prawie wszystko z Liwki, tylko jakieś drobiazgi muszę dokupic, butelki smoczki, itp. chciałabym też tym razem inny wózek, z gondolą, ale nie będziemy szalec i jakoś przejeździmy te kilka miesięcy z nosidełkiem. któraś z was pisała, że źle zniosła test z obciążenia glukozą. ja tym razem też. miałam robiony 50 g, ale siedząc na korytarzu tak mi duszno było okrutnie. wahlowałam się jak mogłam, bo bałam się gdziekolwiek ruszac, żeby zwyczajnie nie spaśc. ja też należę do mam pracujących jeszcze. i zamierzam jeszcze przez miesiąc, a po kolejnej wizycie kontrolnej idę już sobie poodpoczywac. mam taką pracę, że czasem będę musiała podejśc na kilka godzin, ale ogólnie chcę wyhamowac już troszkę. poza tym na początku ciąży miałam komplikacje i dwa razy przymusowe L4, więc teraz korzystam z tego, że sytuacja jest w normie i mogę pracowac. walczę tylko z powracającym grzybkiem. mam teraz już czwarty z kolei specyfik, ale najprawdopodobniej ta "przyjemnośc" nie opuści mnie aż do porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dopisuję się i ja! :) NICK*.....................*WIEK*........* DATA PORODU*....PŁEĆ..IMIĘ meeg24..........................25.........01.08.11 CÓRKA....Lena agneskaa.................... ...38........ 01.08.11.......... happy............................20.........01.08.11 SYNEK katekiss.........................32.........02.08.11.. ........ mum to come...................28.........02.08.11 CÓRKA ..Julia PurPur27........................27.........02.08.11... ........ Szczęśliwa przyszła mama!..30.........04.08.11 CÓRKA ...Klaudusia mikusiaaa.......................22..........04.08.11 CÓRKA waneska..................... .. 26..........04.08.11 CÓRKA 024sylwia.......................27..........04.08.11. ......... Żabuleńka......................23..........04.08.11..BIANK A.. ninka.29........................29...........07.08.11 SYNEK Mania1982.....................28...........07.08.11 CÓRKA Sylwka1987....................23...........08.08.11...... .............. mamuska88 ...................23...........09.08.11 CÓRKA Ewelina29......................29...........10.08.11 SYNEK ryba510........................31...........11.08.11 CÓRKA crazy_green_eye............24...........11.08.11........ .. misiaczkowa..................28...........12.08.11 CÓRKA Peska44........................28...........12.08.11..... ....... OlesiaZ.........................27...........12.08.11 CÓRKA BASIA gosia84........................26............13. 08.11............ kleopatra2011................31...........13.08.11 SYNEK Agabi 2011....................28............13.08.11 CORCIA rosica86.......................25............13.08.11. ........... Bożi.............................22...........14.08.11 SYNEK....KEVIN Leeila...........................24............14.08.11 SYNEK hjk33...........................36............14.08.11 SYNEK Agulekk25......................25............14.08.11 SYNEK Myszaa29......................28............15.08.11..... . ... ... Pandzia_1......................27............15.08.11. .......... Angie S..........................27............16.08.11........... . osti .............................28.............16.08.11........ .. .. ewikos29.......................29.............16.08.11 2 SYNÓW Becik-83....................... 28.............16.08.11............ Pocahontas-1984.............27.............16.08.11 SYNEK Rybka1705.....................24.............17.08.11.... .. ... ... mama_dzidka..................33.............18.08.11 CÓRKA vilia..............................27.............18.08.1 1 SYNEK sierpniowa mama 2011.......28.............18.08.11 SYNEK Ninka ...........................27.............18.08.11.......... . małp @..........................32.............18.08.11 SYNEK Mama Miłoszka................31..............19.08.11 CORCIA aga15510 ......................31..............19.08.11 SYNEK Dziadek Jacek.................33..............19.08.11 SYNEK ..Franek! łazanka.........................33......20.08.11 SYNEK..Kamil Aleksander jagódka1.......................28..............21.08.11 CÓRKA..Natalia Beti2905.......................30...............mama Aniołka.... Izabelka_......................24...............22.08.11. . ... .... Grays77........................34...............22.08.11 SYNEK..Alexander koteczkowa 1984............27...............22.08.11 CÓRUNIA Żanecia monisiacz3k...................24...............23.08.11 SYNEK **TOSIA**.......................23...............23.08.11 ........ aga_jabi......................28.............23.08.11 SYNEK,chyba Piotruś Wikula-33......................33...............24.08.11 CÓRKA ciotka julia....................31...............25.08.11 SYNEK anitia...........................29...............26.08.1 1.. ...... olin_ka .........................31...............26.08.11 SYNEK mama8327....................28..............28.08.11 CÓRECZKA..OLIWIA szczurkowa ..................34 ...............28.08.11-chłopczyk annika1983....................27...............29.08.11.. ... .... Mot ............................29 ...............29.08.11 SYNEK kotkowa.......................28...............30.08.11.. ... .... _Aga_..........................26.................30.08.1 1 CÓRECZKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co podłamałam się kulturą kobiet po 50-tce i ich taktem a raczej jego brakiem. Byłam w poniedziałek na badaniach m.in. glukoza na czczo. Stanęłam w kolejce choć jej początku nie widziałam a rejestracji jeszcze nie otwarto tak było wcześnie. Postałam kilkanaście minut i takie dwie babcie po 60-ce mówią do mnie, żebym się nie pstrykała tylko podchodziła bez kolejki bo się żylaków nabawię. Gdyby nie to, że lecę na luteinie i mam miękką szyjkę to pewnie bym nie skorzystała ale mnie lekko popchnęły więc poszłam. Podeszłam do lady i czekam grzecznie bo akurat dwie osoby były obsługiwane. Dodam, że osoby, które robią cukier mają podchodzić do rejestracji bez kolejki. Kartka z literami jak woły nad rejestracją i na kilku ścianach w poczekalni. No i podchodzi do mnie nagle jedna pani z tekstem :"Chyba nie zamierza się pani wepchnąć bez kolejki?" Nie wytrzymałam i słodkim głosem powiedziałam, że właśnie zamierzam i to nawet bardzo. Oczywiście zaczęło się gadanie i krzyki, jaka to ja jestem niewychowana. Wtedy to już pracownicy rejestracji nie wytrzymali i powiedzieli tej pani, że nawet gdyby nie zauważyła, że jestem w zaawansowanej ciąży to i tak mam prawo podejść bez kolejki bo mam skierowanie na glukozę. Pocieszające jest to, że MIŁA pani oberwała jeszcze od...kilkunastu staruszków stojących w kolejce, że niby m.in. zapomniał wół jak cielęciem był , albo że ona pewnie od razu po poczęciu urodziła itp, a mnie jeszcze przepuścili do gabinetu do pobrania krwi. Pocieszające, że nie wszyscy są podli. Ale jednak ta babka była niewiele młodsza od mojej mamy więc to jednak trochę dołujące doświadczenie...przecież sama chyba też chodziła w ciąży...zresztą sama o tym informowała, że ona jak była w ciąży to...itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×