Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Dziewczyny:O:O:O Masakra...napisałam chyba post na 3 strony....i właśnie mi go wcięło[wsciekly} Jestem tak wpieprzona, że idę komuś obić ryja...:D o...widzę męża...to lecę! jutro jak się odobrażę na ten kafeteryjny chłam to podejmę kolejną próbę odpisania....:(:(:(:( Odpisałam wszystkim!!!! Życie jest niesprawiedliwe i nie nagradza skrupulatnie nadgorliwych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) wczoraj bylam na echu serca i usg genetycznm , lekarz zbadal wszystko dokladnie i jest dobrze:) aczkolwiek ogniska nadal sa, ale wg niego nie powinnam tym sobie zawracac glowy skoro cala reszta jest ok. Ogolnie bardzo przyjemna rozmowa, lekarz mi wspolczol ze przez takie "byle co" musialam ponad 2 godz tluc, uwaza, ze kobiety nie powinny sie takimi "rzeczami" przejmowac, nawet po porodzie kontrole wg niego sa nie potrzebne. Co do wagi, wymiarow i daty porodu dziecka, wg usg to tez nie powinnysmy bac sie jakichkolwik odchylen, tak sie zlozylo ze dzis bylam u swojego gin, wczoraj dziecko wazylo 1500 i data porodu dwa 3 dni wczesniej niz z okresu a dzis waga 1200 i data porodu tydz pozniej niz z okresu. ;) takze co sprzet to inaczej :) tak sie rozpisalyscie ze nawet nie pamietam co i kto pisał z tego co pamietam... ja mam 29tc 9kg na plusie (ech ta czekolada :) ) w najszerszym miejscu w pasie 97, jedynie co to piersi jakies takie nie duze sa a wrecz wydaje mi sie ze sa mniejsze :/ tylko 90cm pepek jezcze mam ale praie plaski :) co do zakupow caly czas nic nie mam ;) ale czytam was uwaznie, moja kolezanka uzywala pieluch dada - chwalila sobie co do bialego jelenia juz dawno slyszalam wiele pozytywnych opini, napewno sprobuje truskawki, czeresnie normalnie nie wytrzymam tak mi sie chce ;) buziaki dla wszystkich :) aaaa czy ktoras kupuje lozeczko turystyczne??? Bo ja tylko za takim sie rozgladam, upatrzylam sobie baby deign dream http://www.tosia.pl/sklep/product/p/251/baby,design,dream.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na momento ;) mama8327-pieluszki tanie, happy są ok, u nas się sprawdziły rewelacyjnie :) Sama na nie polowałam, ale nie dostałam! Póki co jestem tak zachwycona tymi dada, że jak będzie ok to będę ich używała, ale mam próbki tych happy i też są fajne :) koteczkowa-każdy medal ma dwie strony, często ta nafaszerowana cudami droga pieluszka potrafi wstrętnie załatwić delikatną pupkę maluszka . Co do porównywania podpasek, to ja kiedyś kusiłam się na wkładki naturella, zapalenie po nich leczyłam miesiącami! Także nie sugeruj się ceną, bo Pampers po prostu jest bardzo reklamowany, nie mówię, że jest zły, ale można kupić równie dobre pieluszki o połowę tańsze. Zresztą wystarczyła mi mina koleżanki, która przyszła obejrzeć te dady u mnie i była w szoku, mówiła, że jak Pampers. Przedstawienie było super, ja to miękka jestem strasznie, zawsze mi łezka popłynie, nie tyle przez moment mówienia wierszyka, ale jak ona się potrafi uśmiechnąć, popatrzec, zamacha do mnie...ehh ta moja babolka mała, mówię Wam zacałowałabym na amen, gdyby się tylko dała ;) dziadek_jacek-znam ten ból z kasowaniem posta! Najczęściej to ja coś kliknę, albo za szybko te drugie wyślij, albo mnie wywala :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co u was ? Mnie zaczyna męczyć zgaga macie jakieś metody na zgagę straznie mnie piecze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczkowa, a te dada gdzie można kupić i czy to nie są te, które mają takie rzepy, których nie da się odkleić? gdzies chyba cos zlego na ich temat slyszalam tylko nie wiem co i gdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie działało tylko Reni. Na szczęście póki co nie mam zgagi. Oby tak zostało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek Jacek i Misiaczkowa ja przed wysłaniem postu kopiuję go (wystarczy zaznaczyć tekst i kliknąć kopiuj) a jak sprawdzam, że post wcięło znów wklejam w arkusz odp i wysyłam. Misiaczkowa cieszę się, że córcia wypadła niczym gwiazda o najjaśniejszym blasku ;)! Mikusiaa uważaj na siebie, wypoczywaj i leż a będzie ok - wiem z własnego doświadczenia :). Sylwka na zgagę ponoć dobre mleko, migdały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka dobrze, że się odezwałaś pisałyśmy o tobie... Super, że z serduszkiem jest dobrze :), na pewno jesteś dużo bardziej spokojna, ale dzidziusia masz dużego. I pocieszyłaś mnie z tym liczeniem wagi w usg. Mnie zawsze wychodziła zgodna z terminem om a podczas pobytu w szpitalu, że dzidzia o tydzień mniejsza. Teraz wiem, że pewnie aparat inny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.dzieciowo.pl/2011/04/nowe-pieluszki-dada-premium-genialna-podroba-pampersa.html różne opinie o pieluszkach dada, może znajde jakies male opakowanie i kupie oprocz pampersów, pampersy znam, bo siostra uzywała dla dzieciaczków i przebierałam te pieluszki, nigy nie bylo przykrych niespodzianek, ale tansza alternatywa kusi oj kusi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytałam bo słyszałam że szpital można wybrać nie zależnie o tego gdzie się jest zameldowanym czyli można sobie wybrać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikusia..jak czujesz niepokuj z tego powodu to smigaj do szpitala bo wiesz czym to moze sie skonczyc???Ja mimo krązka mam bóle podbrzusza i zaczely sie bóle bioder,calej miednicy i spjenia i w tedy mam klopot bo mam wrazenie jakbym miała rodzic i badz tu człowieku mądry.Pilnuj sie i lez a jezeli nie masz mozliwosci bo sama wiem jak to jest w domu to do szpitala(bespieczniej)kciukasy zciskam. Strasznie duzo tutaj produkujecie i odpisanie kazdej jest wrecz niemozliwe jeszcze tym bardziej jak kazda z nas wie ze moze sie napisac duzo i co??G.... .zje co sie na tworzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma rady, trzeba na "własnej" pupie przetestować ;) O każdych pieluszkach można różnie mówić, u nas huugies to była porażka, odparzały, znowu u koleżanki pampersy slep&play odparzały, trzeba trafić. Mąż się ze mnie śmiał, że jak Lidka kiedyś będzie ślub brała to będzie musiała z boku w kościele stać ekipa ratownicza z respiratorem w gotowości ;) Dobra zmykam kąpać małego wierszokletę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka - widzę, że na bardzo mądrego lekarza trafiłaś i oczywiście najważniejsze, że diagnoza jest dobra :) czytam sobie o tych pieluszkach i ja sobie wymyśliłam, że kupię na początek pampersy i którąś tańszą wersję. Na razie przekonujecie mnie do dada. Do szpitala wezmę pampersy jako pewniejszy pewniak :) a potem będę w domu testować. Misiaczkowa - przyznaje, że ja też jestem bardzo miękka i wrażliwa, zwłaszcza teraz w ciąży ale zawsze staram się to ukryć i grać twardą co chyba wcale tak dobrze mi nie wychodzi jakbym chciała sylwka - na szczęście nie wiem co to zgaga z tym zjadaniem postów robię dokładnie tak jak mama8327 - kopiuję na wszelki wypadek przed wysłaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszecie o bólach, że do szpitla itd... ale powiem Wam już nie pierwszy raz, że mnie non stop boli brzuch jak tylko troche pochodze, mam wrazenie ze mi dziecko wyadnie tak boli i musze wtedy odpocząć, a lekarz mowi ze wszystko jest ok. Nie ma co się przejmować na zapas, odpoczywac jak cos i koniec. Macie chęć na lody orzechowe bo ja wsuwam od tygodnia codziennie. Na szczescie waga stanela w miejscu (8 kg na plusie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te Dada podobno są produkowane dla biedronki przez Pampersa. Koteczkowa w Biedronce właśnie w tej promocji zakupiłam takie mniejsze opakowanie 28 sztuk - Dada New Born. Sylwka na zgagę u mnie najlepsza jest zwykła guma do żucia miętowa. Nic mi tak nie pomaga. Ja też nie mogę się doczekać czereśni. Truskawki też jadłam, ale ostatnie dwa razy były mało słodkie, więc poczekam na te z działki. Mot, nie wiem dokładnie jak to z tym tacierzyńskim, ale postaram się dowiedzieć jak najszybciej. Rybka świetna ta stronka. Dzięki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam problemy z schylaniem się , już z trudnością zapinam sandały czuje tak jak by brzuszek mi już zeszedł trochę na duł też tak macie ? Przepraszam czasami mam tysiąc mysli i pisze to co mi do głowy przychodzi :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga_jabi faktycznie nie powinnismy się gniewać bo jak widzę dziś natłok postów to faktycznie ciężko to wszystko objąć rozumiem, a ja w ciąży pewnie jak część z was jestem roztargniona, nic nie pamiętam i wogoóle. Czasem jestem zła, wściekła na samą siebie że jak tak można. Z wyprawką nie ma co panikować ja też mam jedynie parę ciuszków może sztuk 6, piżamkę dla siebie i po za tym nic więcej, na wszystko przyjdzie pora. Słyszałam jedynie że w pierwszej kolejności ok. 34 tyg powinniśmy naszykować torbę do szpitala, tak żeby stała w widocznym i wiadomym miejscu dla wszystkich w domciu i czekała bo zacząć rodzić można wcześniej a wtedy już nie będzie czasu na szykowanie. Na tydzień lub 2 można jedynie jeszcze raz ją przejrzeć, przepakować. Do mamy8327 wiem że Ty mi odpisałaś, pisząc to nie miałam na myśli że zawsze tylko często nikt nie odpisywał na nasze pytania. Ale już nie ważne. Wspominałyście że wczoraj Wasze maluchy strasznie szalały i zaczęłam myśleć że może coś jest w powietrzu bo moje także. Mała kopała ruszała się cały dzień, miałam może kilka przerw. W każdym bądź razie ruszała się jak nigdy. Albo wszystkie wyczuły że to Dzień Matki i postanowiły nas uspokoić i złożyć życzenia w ten sposób. Wspominałyście o prezentach dla ojców na dzień Ojca, fajna sprawa też o tym myśłałam żeby napisać karteczkę i podpisać się za naszego Aniołka. A tak z ciekawości spytam czy jakiś facet pomyślał i złożył w imieniu Maluszka życzenia dla Mamy? Mój Niee. Wczoraj byłam na USG 3/4D wydałam kupę kasy, skonsultowałam wyniki i też mówi że wszystko jest w porządeczku, dzidzia rośnie, szyjka ponad 3cm. Termin podała że wyszedł jej tydzień wcześniej niż z miesiączki. Poza tym że i tak poszłabym na konsultację do ginekologa więc wybrałam już USG 3/4D, bo w Anglii nie widziałam ginekologa ani razu to powiem Wam że szkoda kasy na to badanie 3/4D bo nic więcej nie pokazuje, zdjęcia mam łądniejsze z 2D a płyta to powielenie 2 nagrań parusekundowych tak żeby dłużej wyszło. Poza tym chciałam zaświadczenie że mogę lecieć samolotem to tez mi nie dała bo wspomniałam jej że czasem miewam te skurcze a ta już powiedziała że lot jest niewskazany. Nie pomysłała że jak mnie nie wpuszczą do samolotu to będę musiala tłuc sie autkarem a to to dopiero będzie męczarnia. A że wrócić muszę to nawet nie ma nic do gadania, musze i tyle. Ale brzuszek mam mały więc pewnie nikt nie spyta nawet o ciąże. Dziadek Jacek też nienawidzę jak coś nacisnę i wszystko znika cały post, bo następny już nie jest tak dobry jak pierwszy. A po drugie już się nie chce pisać drugi raz tego samego. Truskawki też uwielbiam, szkoda że jest ich tak mało jeszcze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, też jestem dobrej myśli bo musi być dobrze!!! Po tych wszystkich opowieściach o szpitalu w moim mieście zastanawiam się nad porodem w Niemczech, chyba lepsza przyszłość dla dziecka z niemieckim paszportem no i opieka bez porównania. Tylko czy w takim stanie mogę jechać? Może jak poleżę jakiś czas to się polepszy i będę mogła ruszyć gdzieś dalej tyłek, choć i tak muszę bo mam szkołe:((( Moja mama strasznie mnie namawia na ten poród w DE bo tam mieszka i w ogólne prawie cała rodzina i są zdania, że nie ma porównania szpital w PL a klinika w DE. Ja truskawy też wcinam codziennie, ale teraz dodaję też nektarynki:) A pępek nawet nie pamiętam kiedy mi wyszedł tak dawno to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim!No to pogoda u mnie się popsuła i pada niestety.Majka dobrze że wyniki badania są ok.Stoimy obie na tym samym z badań wszystko wychodzi ok a kropeczki dalej istnieją.Co do pępka to ja mam wypchany choć w pierwszej ciąży nie miałam do końca.Co do wagi od 2 tygodni stoi w miejscu więc nadal nie tykam słodyczy, no może raz w tygodniu lody.Co do poziomu cukru to nie rozumię go, bo mierząc kilka razy dziennie zawsze mam dobry poziom a na czczo i po obciążeniu glukozą tak zwariował.Moja ginka nie da się przekonać i na 100% wyśle mnie do poradni cukrzycowej.Pozdrawiam was serdecznie i miłego weekendu życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W polskim społeczeństwie panuje przekonanie, że jak coś ma reklamę w TV i w innych masowych środkach przekazu i do tego wysoką cenę na polskich półkach sklepowych to jest to THE BEST i wogóle nie warto tego porównywać z innymi tanszymi i mniej znanymi markami bo przecież są gorsze skoro nikt o nich nie mówi.... Dlatego cieszę się dziewczyny, że mogę poczytać od Was komentarze na temat różnych pieluszek dla dzieci, Wasze opinie na ich temat itp. a nie tylko PAMPERS i PAMPERS.... :P owszem, uważam że są bardzo dobre itp., ale nie każdemu dziecku mogą przecież pasować, prawda? Ja dostałam w prezencie Pampersy dwie paczki a dokupię sobie jeszcze DADA i HUGGIES NEWBORN :) Fajnie że opisujecie swoje doświadczenia a nie tylko narzucacie że te najlepsze i koniec innych nie próbować :):) Wybrałam sobie też już wózek, polskiej formy TUTEK - nazwa GRANDER. Na początku oczywiście czytałam opinie na temat wózków i wyczytała tam sobie o takim jednym, koszt ok. 2700zł i nadawałam mojemu A o tym wózku, że przecież musi być dobry itp, skoro taka cena i każdy chwali itp. Wkońcu się wkurzył, zabrał mnie do centum dziecięcego i co? I wybrałam sobie wózek, taki który mi sie najlepiej prowadził, był najlżejszy, mia przystępną cenę itp. a tamten za 2700zł ważył 19kg - mój tylko 10kg :D Jestem z siebie zadowolona, że kupiłam coś co ja uważam za dobre,bo dotąd zawsze opierałam się na opinii innych, a nie zawsze na tym dobrze wychodziłam. Czasami warto posłuchać samego siebie :P Oczywiście rad innych też słucham, ale to tak na wspominke napisałam, bo wiem że przyszłe mamy z każdej strony słuchają opowieście że to i tamto najlepsze a to nie itp i takie kwocze gadanie :P:P:P:P Ale klepie..... koniec już :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki, a mnie dzis mała kopie po pęcherzu i cały dół mnie tak boli ze przestalam juz chodzic, nospa i do lozka:-(. Czuje sie beznadziejnie, ani posprzatac, ani nic zrobić bo nie da się chodzić. Liczę na to, że poleze i przejdzie. Musze wybrac siobie którys dzien na glukoze bo 7 czerwca wizyta. Ble, trzy razy kłucie, nie wiem, jak to wytrzymam:-(. Buzi dla wszystkich brzusiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy:):):)
Jak miło, ze mnie jeszcze pamiętacie. a ja nie odzywałąm się...bo jakoś tak...wyjazdy do rodzinki, uczelnia..i tak jakos...ale cieszę się, ze nie zapomniałyscie o mnie:):):) A ja czuję się w miarę ok, wiadomo, teraz upały i coraz gorzej się oddycha itp...ale i tak, poza zgagą i więszym zmęczeniem nie mam innych objawów- jak od poczatku ciąży-brak objawów:D:D.. A co do pieluszek/pampersów...muszę wam powiedzieć ze naczytałam się tyle opinii na temat DADy i kupiłam pierwszą paczkę..na spróbowanie...wlałąm najpierw pół szklanki wody w nie, późiej następne pół i nastęne pół, w sumie prawie 2 szklanki wody...łądnie mi wchłonęły, tak jakby przy pupce było suchutko...także jeśłi o chłonność chodiz to myslę ze naprawdę są ok..wiadomo, ze jeszcze możę wyskoczyć jakieś uczulenie czy coś..ale mam nadzieję ze nie spotka to mojego synka i ze przy nich zostanę- bo naprawdę spodobały mi się, i ceną przede wszystkim, te premium są takie łądne, z nadrukiem żabek..:):)..nie są jakieś grube...mają ściągacze,wydają się byc ok...ale to sie okaże za jakieś 9 tygodni:):)... a co do biustu...ja mam też problem z jego rozmiarem...przed ciażą miałam juz rozmiar D...teraz mimo dużęgo brzucha..to jednak biust jest jeszcze delikatnie większy od brzuszka..a rozmiar jego jest DD..ogólnie też ciezko jest z dopasowaniem odpowiedniego biustonosza, bo wiadomo, ze w tych więszych romiarach to częściech spotykane sa staniki "babciowate"..;/;/.. Cóż jeszcze z nowosci...Okropnie nie mogę doczekać się juz porodu..chciałabym juz koniec lipca, poczatek sierpnia..i urodzic moje maleństwo, zobaczyć ze wszystko z nim jest ok...i w ogóle..te ostatnie tygodnie bedą się chyba najbardziej dłużyć..:(...;p Pozdrawiam was!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
happy:):):) ..W pierwsazej ciazy na poczatku uzywałam pampersów pampersa:) bo bałam sie własnie uczulen a potem juz te dada z biedronki i byłąm zadowolona,teraz jeszcze nie zakupiłam zadnych ale chyba od początku zaczne biedronkowe. Zobaczysz jak te kilka tygodni zleci,ja poruwnuje to do początku ciazy kiedy te 10 tyg zleciało jak sen....zaraz zaczniemy znikac z forum i powrucimy juz mając groszki z nami i moze załozymy nowy topic pt" sierpniowe mamy":) U mnie pogoda okkkkropna,pada jak z cebra a tu zaczynamy zapraszac na slub;/ az sie boje bo tyle jezdzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy:):):)
pomysł na nowy topic od sierpnia bardoz odbry:):)hehe... tak włąśnie pomyslałam, ze jak dziecko przyzwyczai się od samego początku do dady , to moze nie wyskoczy zadne uczulenie..to zobaczę jak to bedzie...jeśłi okaze sie ze nie służą małemu te pieluszki , to będę próbować dalej..;p.. JA teraz też muszę ograniczać słodycze...bo w sumie zostały 2 pełne miesiace, i nie chciałąbym byc wielką bambaryłką;/;/;/..tym bardziej ze z rzuceniem tych kilogramów póxniej moze byc kłopot.. Chociaż ja wychodzę z ałożenia żę mój Synuś bedize na tyle kochany, ze wyssie mi i ten rozmiar D z piersi..i ogólnie, ze jak będę karmic piersią to łątwiej bedize zrzucić boczki itp...ale to sie okaze w praniu;p;p A powiedzcie mi mamusie, jak u was z rozstepami?..ja na brzuchu narazie nie mam zadnych..ale takie delikatne zrobiły mi sie na boczkach..:(:(:(...trzeba sie p[rzyjrzec zeby je zobaczyc...a przecież w przeciagu tych 2 ostatnihc miesiecy najbardziej wystrzeli i brzuch i ogólnie..powiem szczerze ze się obawiam troche tego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozstępy mi wyszły na boczkach, w centum brzucha chwała Bogu jeszcze nie. Ja kupiłam sobie krem na rozstępy w aptece firmy MUSTELA ok. 80zł i szczerze Wam powiem, że nie jestem zadowolona... ;/ teraz zakupiłam w Rossmann-ie firmy BIELENDA - SEXY MAMA kuracje przeciw rozstępom dla kobiet w ciązy i po porodzie - koszt. ok 20 zł - i jestem bardzo zadowolona. Jeszcze sobie taki kupie ale do biustu :) POGODA PASKUDNA :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) U mnie pogoda dziś nie najgorsza, nawet teraz ciepło się zrobiło i nie pada, więc nie ma co narzekać :) Majka, super, że z dzieciaczkiem dobrrze :) A jak lekarz mówi, żeby się nie przejmować, to właśnie tak trzeba robić :) Ja też staram się nie przejmować tą niedomykalnością zastawki mojego synka - skoro może to się samo domknąć to ja w to wierzę, że tak będzie :) Jeśli chodzi o wagę płodu - to masz rację, co sprzęt może inaczej pokazywać. Zresztą nie jest to miarodajne. Mój bratanek miał mieć (przed porodem) 3500 g a urodził się 2700 g. Zaczęłąm się dzięki Wam przekonywać do pieluszek Dada :) Muszę kupić opakowanie na wypróbowanie :) wypróbuję tę małą paczkę, co pisała Aga15510 - 28 szt. Newborn. Aga, a jaka jest ich cena? Pytam z ciekawości. Sylwka, ja jeszcze nigdy nie miałam zgagi (i bardzo proszę żeby tak pozostało :) ), więc Ci nie pomogę. Ale słyszałam, że pomagają migdały. _Aga_, mój M nie złożył mi życzeń w imieniu naszego syna, ale tak jaby się tego spodziewałam ;) Ja mu chyba na dzień ojca kupię koszulkę z jakimś śmiesznym napisem. Myślałam o czymś takim - widziałam ją w sklepie :) http://www.e-kukartka.pl/koszulka-tata-sp-z-oo-rozmiar-l-p-4042.html Rybka, ja też używam Musteli (wieczorem) i Perfecta Mama (rano) i jestem jak na razie zadowolona. Nie mam na razie rozstępów i skóra jest gładka i dobrze nawilżona. Może to jest tak jak pisały dziewczyny, jak ktoś ma predyspozycje to żaden krem przed rozstępami nie uchroni :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie paskudnie i leje ale przynajmniej jest czym oddychać bo ostanio to był jeden zaduch. happy nie wpadłabym na twoje testowanie pieluch:-)))ale od razu skojarzyłas mi się z taką pisarką J.Chmielewską która w latach 60/70 dostała od kogoś z zza granicy prezerwatywę:-))) i też postanowiła ja przetestować z mężem ale nie tak jak się prezerwatywy używa (nie wierzyli że nie pęknie) zamknęli się przed resztą rodziny w łazience i litrowym słoikiem wlewali w nią wodę ."weszło" bodajże 11 słoików i z wielkim hukiem prezerwatywa zakończyła zywot:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś zamówiłam laktator Aventu ręczny za 80 zł (nowy). Wydawało mi się tanio, więc zaryzykowałam. Słyszałam wiele pozytywnych opinii na jego temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×