Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

do tego co nie wierzy-moge Ci podeslac mailem niemiecki tekst od ginekolog ze 2% kobiet zachodzi w ciaze gdy karmi. podaj maila niedowiarku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny;) podajecie swoim dzieciaczkom wit K ?? bo ja dzisiaj pierwszy raz podałam wycisnełam do buteleczki ze ściągniętym pokarmem bo tak do buźki bezpośrednio się boje;) Mam jeszcze takie pytanko(do mam karmiących piersią) co tak przykładowo jecie na obiady i wogóle a czego unikacie?? bo mi połozna jak była to mówi na to trzeba uważac i na tamto i w sumie nie wiem co mam jeść;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja podaje co dzien wit D, wit K dostaje u lekarza. obiady-ponoc moge jesc wszystkie warzywa. jem duzo marchwi gotowanej, buraczki, ryz, gotowane miesko. ale np od 3dni kupy nie ma,a wciaz baki puszcza, meczy sie bardzo. herbatek nie lubi.. i badz tu madry..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Piszę ze szpitala. Jestem po kroplowce. Miałam bardzo ładne skurcze, ale szyjka nie skróciła się- ma 2 cm. Odszedł mi tylko czop. Teraz mam czekać, moze akcja sama się rozwinie, jak nie wieczorem KTG. I w kolejne dni następne wywoływanie. Chyba tak łatwo mi nie pójdzie. Tymkowa, Null powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Piszę ze szpitala. Jestem po kroplowce. Miałam bardzo ładne skurcze, ale szyjka nie skróciła się- ma 2 cm. Odszedł mi tylko czop. Teraz mam czekać, moze akcja sama się rozwinie, jak nie wieczorem KTG. I w kolejne dni następne wywoływanie. Chyba tak łatwo mi nie pójdzie. Tymkowa, Null powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej . Staram sie o dzidzie...bralam Clo w piatek bylam u ginekologa,zeby sprawdzic czy pecherzyk rosnie i mial 20mm...w sobote Maz mi zrobil zastrzyl Ovitrelle...wczoraj bol jajnikow i podbrzusza co to znczy? jutro kontrol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _NuLa_
aga15510 ale Cię ten synek przetrzymuje :) tak mu dobrze u mamusi w brzuszku ze 10 dni po terminie a on nic:) 3mam kciuki abyś sie długo nie meczyła i nie musiała brat tyle tych kroplówek.Mówili Ci lekarze co moze być ze ta szyjka ci sie nie obniża???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis rano 5.40 urodzilam silami natury synka! 4080g i 58cm, trwalo to 1,5h ale hardcorowa jazda. Aua leze z 3 szwami. Opowiem pozniej reszte. We srode wychodzimy. 3mam kciuki za was nierozpakowane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _NuLa_
tymkowa gratuluje ale niespodzianka:) to chyba jeszcze ja tylko zostałam...ehh...czekam na info jak to sie stało czy dostałas skurczy czy wody Ci odeszły???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mam pytanko powiedzcie mi jak wasze pociechy często robią kupki ? Ja małego nadal przy piersi trzymam , poje go też herbatką z koperku włoskiego ,ładnie gazy odchodzą , tylko martwi mnie to że już 2 dzień ma brak kupki co ile takie dziecko powinno się wypróżniać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mam pytanko powiedzcie mi jak wasze pociechy często robią kupki ? Ja małego nadal przy piersi trzymam , poje go też herbatką z koperku włoskiego ,ładnie gazy odchodzą , tylko martwi mnie to że już 2 dzień ma brak kupki co ile takie dziecko powinno się wypróżniać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _NuLa_
gdzieś czytałam i z tego co moja siora miała z małym to moze być tak że nawet 2-3 dni nie robi dziecko to wszystko indywidualnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mojej to juz 4 dzien bez kupki, raz miala 5dni. ponoc wszystko w normie,polozna mowi ze do 14dni dizecko moze mnie zrobic kupki i jest OK. w koncu dopiero wszystko uczy sie pracowac. ale musi byc 5 pieluch mokrych na dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _NuLa_
najważniejsze też ze gazy normalnie odchodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski! :) Tymkowa - no nareszcie :)))))) aga15510 - trzymam kciuki DJ - masz szczęście, bo Natalka wczoraj w nocy wisiała na cycu od 1 do 6 rano :))))))))) także w dzień to luzik\ Moja córeczka dzisiaj miała o 6 super rozwolnienie, ja cała w kupie, przewijak, przybornik podłoga, moje kapcie, kilka pieluszek etc - strzelała prosto we mnie! :) Mała, a jaką kupę potrafi walić :D Pozostałe całuję i idę do małej - czasu jak na lekarstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama83 - jakiś czas temu pisałyśmy tutaj jakie warunki muszą być spełnione by karmienie piersią było zabezpieczeniem przed kolejną ciążą (w sensie żeby utrzymać odpowiedni poziom prolaktyny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duży obwod
Tymkowa gratulacje. A u mnie znów brak skurczy. Jeszcze sie okaże ze i Ty Nula mnie wyprzedzisz. Sama widzisz jak to szybko poszło Tymkowej i -adze-. Leze na sali z 2 dziewczynami ktore miały termin na sobote. Pa u mnie jutro bedzie juz 11dni. W szpitalu fajna opieka. Położna z porodówki sympatyczna, tą z ginekologii troche mniej. Dobrze ze mam ten internet w komórce i mogę Was poczytać i cos napisać. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pisałam ja, nie wiem skąd wziął sie ten pseudonim z jakiejś mojej starej wypowiedzi z tematu o obwodach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _NuLa_
tak tylko ze jak od czwartku do soboty miałam silne bóle itp. to teraz nic sie nie dzieje nadzwyczajnego wiec pewnie u mnie jak u Ciebie tez szybko nie pójdzie... a gdzie leżysz w szpitalu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymkowa- gratki, dobra jestes ! i chłop jak mój Felippe wagowo:) aga1551- jeszcze troszke i bedzie... Dziadek Jacek 🌼 a ja się zapytowywuję, gdzie jest łazanka????? U mnie dalszy ciąg czarnej serii, dziś dowiedziałam się, ze nie ma dla mnie godzin w szkole i po macierzyńskim nie mam gdzie wracać do pracy:( zostają mi tylko weekendy w szkole dla dorosłych,a to tylko umowa o dzieło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Malborku. Właśnie dowiedziałam sie ze jak nic samo sie nie bedzie dziać, to jutro dają mi spokoj. I w środę od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _NuLa_
aga15510 biedna tak długo będziecie musieli się męczyć...dziwne ze tyle dni i tak długo Cie przetrzymują...nie chca CC Ci zrobić???Mówili ile waży dziecko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
internet w komie to luksus jejq. Maly wiekszosc dnia spal jak aniolek i jadl z cycka. Super ze pokarm sie pojawil i utrzymuje sie. Cholerstwo to te szwy co powoduje ze kustykam bo po calej nodze ciagna,chociaz to 4sxt. Teraz nie mogl sie uspokoic i wlasnie spi w lozku moim. J a od wczoraj tez nie spalam wiec gdy on cicho to wykorzystam to. Nula to sie z zaskoku stalo' najpierw w wc chlust i reszta czopu a potew powodz w wyrku gdy wrocilam rzekomo dalej spac. Potem skurcze co 7min i od razu na porodowke. Te skurcze to cholerstwo... Nulka do'konca sierpnia jescze pare dni. Nie ma co maly mnie zaskoczyl. Padam wlasnie ki,a, w wyrku z juniorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nula dzieciątko nie jest duże: 3300. Dzis dowiedziałam sie ze albo jutro, albo dopiero w czwartek będą mi wywoływać. Myślą ze do tego czasu samo sie zacznie. Pobyt nie jest zły, tylko troche nudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _NuLa_
aga15510 no to podobnie wagowo jak u mnie...może faktycznie lada chwila będzie z Toba:) tymkowa no to faktycznie szybko poszło może to Twoje sposoby pomogły albo Ci goście tak Cie wymęczyli:) Ja miałam w nocy znów bóle przez 2godz. ale znów przeszły te bóle sa juz coraz silniejsze ze mnie wykreca wiec moze coś sie tam zaczyna dziać...oby:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny;) jeszcze raz podnoszę pytanie;) czy tylko ja podaje mojemu maluszkowi tą zalecaną wit K ?? a od 15 tyg mam podawać 2in1 DiK ?? zauważyłam że mój malutki po tej witaminie ma jakby rozwolnienie;/ U mnie zawirowań żywieniowych ciąg dalszy ściągam daje teraz już podaj mu z buteleczki 70 ml no i starcza mu tak na 3-4 h mam nadzieję że się najada a w nocy to muszę wybudzać najczęściej.Podaje czasami pierś z kapturkiem ale cały czas jakoś mozolnie nam to idzie;/ ale się nie poddajemy;) i dziewczyny piszcie piszcie o tych szczepionkach rotawirusach i pneumokokach jak najwięcej jak tylko macie jakieś informacje na ten temat bo cały czas o tym myślę. I jak oczywiście znajdziecie na to czas bo teraz to coraz mniej go jest;) Aha i jeszcze takie pytanie ja swojego maluszka kąpie w oilatum ale jakieś chyba nie dobre to dla niego bo jakąś dziwną ma skórkę jakby gorzej wysuszoną a przecież ta emulsja miała być taka dobra no sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisiaczk - ja podaje wit K a od 15dż (po ukonczonym 2 tyg) mam podawac jeszcze wit D, wiec tak samo jak Ty :) mala miala straszne rozwolnienie, ale mysle, ze przez to co zjadlam, albo przez koncowke zoltaczki, ktora miala, bo teraz mam problem z zalatwieniem sie, a wit K1 dalej dostaje, a co do oilatum, powinno sie go stosowac, co kilka kapieli, jezeli nie ma problemow skornych, jezeli tylko do nawilzania, moze dlatego masz jakas dzwina skorke? Po oilatum tez nie uzywa sie juz zadych innych natluszczaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem Rybeńki🌻 Tymkowa__🌻 gratulacje, pięknie się spisałaś:classic_cool: Olinka___🌻 bo jak się pierdoli to już wszystko naraz Ja tam i tak w Ciebie wierzę❤️ jesteś baba nie do zdarcia❤️ buziaki dla Wspaniałych:D Jagódka, Monisiaczk__🌻 podobnie jak u Was...wit. k i d. w kapsułkach przed posiłkiem (rozpuszczają się w tłuszczu, wit:D nie kapsułki:P). Mój Drugorodny za przeproszeniem "sła" jak jasny gwint! kupa jest luźna, ale to normalne na początku drogi:P, żadnych rozwolnień nie ma...zresztą podobno najważniejszy jest brak śluzu w stolcu, a tego na szczęście nie ma. Dzisiaj np. był łaskaw "zaatakować" moją mamę :D:D:D Gdzie to się wszystko w takim maluchu mieści:D W temacie pielęgnacji ja robię troszkę inaczej (zgodnie z zaleceniami pediatry), kąpię zawsze w Emolium i codziennie smaruję od stóp do głów oliwką. Skórę ma idealną, nawet pół odparzenia czy potówek, więc metoda działa. Ale każdy lekarz twierdzi pewnie inaczej:O Łazanka___❤️ jak nie chce Ci się pisać (choć zapewne to brak czasu:O) to przynajmniej pomachaj nam...będziemy wiedzieć, że wszystko ok z Wami. Nuka__🌻 ostatnia zostałaś w dwupaku?:D trzymam kciuki🌻 🖐️ dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DziadekJacek a te Emolium to to samo co oilatum?? bo ja później właśnie niczym nie smaruje(tak jak napisane na opakowaniu) więc to może dlatego ta sucha skórka?? nie wiem może spróbuje dzisiaj mydełkiem bambino a potem tą oliwką całego może to pomoże:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do monisiacz3k
Ja tez kapie w oilatum, i rowniez moj maluszek mial sucha skore wiec dodatkowo jak DJ smaruje oliwka :) i ma sliczna skore bez wysepek i tym podobnym :) Jak skonczy miesiac to wprowadze mydelko nivea i bede kapac na przemian raz mydelkiem a raz oilatum :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×