Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Gość _NuLa_
teraz to nic inngo jak jechać rodzić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mała znowu chrapie po spacerku :) Olin_ka ❤️ jesteśmy z Tobą. Trzymaj się Kobieto - oby te 6 tyg. minęło Ci jak najszybciej. Dużo zdrowia dla Ciebie i rodzinki. tymkowa - super pomysł z tantum rosa - ulga nie z tej ziemi :) ja też rozrabiałam w szpitalu ale w małej butelce wody mineralnej :P Nula - hehe co do ubranek - ja wcześniej wszystko pokupowałam na 62. Później urodziła moja kol i jak zobaczyłam jej Szkraba, to doszłam do wniosku, że za duże te 62. Dokupiłam body 56 i co? Moja Królowa urodziła się długa na 58 :P Zakładam jej te body ale ledwo na styk - jeszcze parę dni i rzucę w kąt :) Także można 1, góra 2 pary malutkich ale więcej szkoda kupować.. a jeśli urodzi się maleństwo to zawsze można dokupić - wszędzie full ubranek :) Hehe mój kopkowy problem już się zakończył :P A tak się naprzeżywałam :P :P Pisałam Wam, że po porodzie miałam całe gałki oczne czarne.. minęły 2 tyg i teraz moje gałki są krwisto czerwone :P Ludzie dziwnie na mnie patrzą.. pewnie myślą, że mąż mnie katuje albo Bóg wie co jeszcze :D Widok tych min bezcenny :P Dziewczyny nie zapomnijcie do szpitala pieludzek tetrowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny 16 .08 o 19.50 urodziłam ślicznego zdrowego chłopca i oczywiście jestem w nim zakochana na zabój :):):) niestety dopiero wczoraj wyszliśmy ze szpitala bo miałam na koniec ciąży bakterie w moczu i musieliśmy zostać na obserwacji. Rodziłam naturalnie 10h i skończyło się cesarka ale to nie ważne , najważniejsze że mogę już tulić swój Skarb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wcieło mi posta :( chciałam pogratulować lemi bobaska :) tak więc gratuluję ;) a i mam pytanie chciałam Cię przesunąć w naszej tabelce ale nie widzę Cie tam, chyba padło mi na wzrok, na kiedy miałaś termin?? dzisiaj mam strasznego doła, nie wiem sama dlaczego, płaczę nawet bez powodu, nie wiem o co biega. Strasznie mi się nudzi w tych czterech ścianach, nic mi się nie chce tylko wszystko mnie boli. Dochodzę do wniosku że nie nadaję się na panią domu która tylko opiekuje się domem, zwariowałabym chyba. Jak narazie dziś mija 2 tygodnie mojego siedzenia w domu i już mam kryzys. W depresje można popaść. bombastyczna wcale nie zdziwiłabym się gdyby pewnego ładnego popołudnia zapukaliby do Ciebie panowie funkcjonariusze policji z zapytaniem czy przypadkiem nie jestem maltretowana w domu. Sama mówisz te Twoje piękne przekrwione oczy ;) ;) a jakiś życzliwy sąsiad zawsze się znajdzie ;);) jestem już po wizycie u położnej, z mała wszystko w porządku, podobno osadzona już jest w kanale. Tak więc powoli się przygotowuje do wyjścia, ale kiedy wyjdzie to już nie wiem trzeba czekać i być gotowym. Mała wreszcie zaczęła się ładnie wiercić po półgodzinnym spacerku jaki jej sprawiłam do przychodni. a co z aga15510 jak ona się czuje? dalej dzielnie czeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wpisywałam się do tabelki bo nie byłam z Wami od początku termin miałam na 13 sierpnia a urodziłam 16:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nic nie szkodzi ze nie byłaś z nami od początku ważne że jesteście teraz ;) apropo ja też nie jestem od początku ;) Urodziły: NICK*.................*WIEK** TERMIN PORODU**PŁEĆ**IMIĘ**DATA PORODU meeg24......................25.........01.08.11 CÓRKA Lena(02.07) happy.........................20........01.08.11 SYNEK ...(16.07) mum to come................28.........02.08.11 CÓRKA Julia(01.07) PurPur27.....................27.........02.08.11 SYNEK ALANEK (27.07) Erisss..........................26........02.08.11 CÓRKA. Alicja (21.07) Szczęśliwa przyszła mama!..30.....04.08.11 CÓRKA Klaudusia ( 28.07) mikusiaaa.....................22.........04.08.11 CÓRKA Nela (07.08) waneska................... .. 26.........04.08.11 CÓRKA NICOLA (11.08) sabinka87.....................23.........06.08.11 Córka Oliwia (27.07) ninka.29......................29.........07.08.11 SYNEK Miłosz (28.07) Mania1982....................28.........07.08.11 CÓRKA Karolinka (28.07) Sylwka1987...................23.........08.08.11 Syn Igor (9.08) mamuska88 ..................23.........09.08.11 CÓRKA Lena (29.06) Lady_Ania109................26.........09.08.11 CÓRECZKA Małgosia (1.08) Ewelina29....................29.........10.08.11 SYNEK Nicolas (4.08) misiaczkowa..................28........12.08.11 CÓRKA Lenka (8.08) OlesiaZ........................27........12.08.11 CÓRKA BASIA ( 19.08) kleopatra2011................31........13.08.11 SYNEK MAX (20.08) Agabi 2011....................28........13.08.11 CORCIA ......(9.08) lemi.............................??.........13.08.11 SYN ...........(16.08) hjk33..........................36.........14.08.11 SYNEK DANIEL (08.08) Bożi...........................22.........14.08.11 SYNEK....KEVIN (10.08) garfcia.........................??.........14.08.11 CÓRKA Nadia (16.08) bombastyczna................25.........15.08.11 Córcia Kornelia (11.08) ewikos29......................29....16.08.11 2 SYNÓW.IGOR i KUBA (22.07) Pocahontas-1984.............27.........16.08.11 SYNEK Kacper (04.08) malkatunka....................28........17.08.11 CÓRKA Gabrysia (10.08) Anitajakubek..................29........17.08.11 SYNUŚ Antoś (18.08) małp@..........................32.......18.08.11 SYNEK (chyba 29.07) Rybka1705.....................24........17.08.11 SYN Filip (22.08) Dawena.....................23..........18.08.11 CÓRCIA Nina Magdalena (12.08) vilia.............................27........18.08.1 1 SYNEK Bartuś (17.08) Mama Miłoszka................31........19.08.11 Córeczka Blanka (08.08) Dziadek Jacek.................33........19.08.11 SYNEK ..Franek! (14.08) as-80...........................31........19.08.11 CÓRCIA Martynka (17.08) nelka872.......................24.......20.08.11. CÓRECZKA JULCIA (17.08) jagódka1.......................28.........21.08.11 CÓRKA Natalia (20.08) Patrycja1989..................22.........21.08.11 SYN Franek (31.07) Grays77.................34.........22.08.11 SYNEK Adam Alexander(10.08) koteczkowa 1984.............27........22.08.11 CÓRUNIA Żanecia (12.08) monisiacz3k....................25........23.08.11 SYNEK Michał (21.08) aga_jabi........................28.........23.08.11 SYNEK Piotruś (w toku Wikula-33......................33.........24.08.11 CÓRKA ......... (w toku ciotka julia.....................31.........25.08.11 SYNEK Maciuś (4.08) olin_ka .........................31.........26.08.11 SYNEK Filip (18.08) mama8327......................28......28.08.11 CÓRECZKA OLIWIA (04.08) Czekające: agneskaa.....................38........ 01.08.11 katekiss.......................32........02.08.11 024sylwia.....................27.........04.08.11 Żabuleńka....................23.........04.08.11 CÓRKA BIANKA.. Majka!........................29.........09.08.11 córka ryba510.......................31.........11.08.11 CÓRKA crazy_green_eye............24.........11.08.11 Peska44.......................28........12.08.11 gosia84........................26........13. 08.11 rosica86.......................25........13.08.11 Leeila.........................24.........14.08.11 SYNEK Agulekk25.....................25.........14.08.11 SYNEK Myszaa29.....................28.........15.08.11 Pandzia_1.....................27.........15.08.11 Angie S........................27.........16.08.11 osti ............................28.........16.08.11 Becik-83...................... 28.........16.08.11 mama_dzidka..................33........18.08.11 CÓRKA sierpniowa mama 2011......28.........18.08.11 SYNEK Ninka ..........................27........18.08.11 aga15510 ......................32........19.08.11 SYNEK Antoni Mateusz łazanka.........................33........20.08.11 SYNEK..Kamil Aleksander Izabelka_.......................24.........22.08.11 **TOSIA**.......................23.........23.08.11 anitia...........................29..........26.08.11 termin na koniec sierpnia......27.........26.08.11 - niespodzianka szczurkowa ...................34 .........28.08.11-chłopczyk tymkowa .......................27 ........28.08.11 synek TYMON annika1983.....................27.........29.08.11 badeve..........................29.........29.08.11 synuś Juliusz Mot .............................29 ........29.08.11 SYNEK Jan Kazimierz _NuLa_.........................24.........29.08.11 ,,kinder niespodzianka" kotkowa.......................28..........30.08.11 _Aga_.........................26.........30.08.11 CÓRECZKA Anastazja Anna juz gotowe :) jak już znacie imię dla swojego Skarba możesz tam dopisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę w tabelce ze większość chłopców została, dziewczynka jedynie moja i oczywiście 2 niespodzianki ;) też bym chciała mieć niespodzianke ale ja to za ciekawska jestem aby wytrzymać w niewiedzy 9 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeka, czeka... Choć dziś mam jakiś masakryczny dzień. Jest mi strasznie duszno, dyszę jak mops i cała się pocę. Brzuch napięty do granic możliwości, ledwo chodzę a mały tak mi z główki daje że aż zgina mnie wpół. No i mam takie pobolewania z kręgosłupa, więc chyba już blisko. Z aga_jabi wczoraj dość szybko poszło, może i dla mnie jest jakaś nadzieja. Jak zacznie się coś dziać dam Wam zaraz znać. Mam pakiet internetowy na komórkę, świetny do czytania wpisów, często w nocy jak nie mogę spać to czytam kafe. Gorzej się odpisuje, ale już kiedyś wysyłałam tak posty. Co do ciuszków do szpitala, to ja mam przygotowane tylko na wyjście. W szpitalu dają wszystko łącznie z kocykami i pieluchami tetrowymi. A na wyjście przygotowałam: na chłodniejszy dzień welurowy pajacyk cały rozpinany na 56, a na cieplejszy rozpinane bawełniane body w długi rękaw i śpiochy w rozmiarze 62. Oprócz tego bawełniana czapeczka, niedrapki i skarpetki. No i kocyk,jedną pieluszkę flanelową i jedna tetrową. Ale to wszystko ma mi przywieść M, jak będzie Nas odbierał ze szpitala. A w torbie mam: -nocna koszula umożliwiająca karmienie piersią (2 sztuki, do samego porodu dają swoje) - szlafrok i skarpetki( !!!) - kapcie oraz klapki pod prysznic -przybory toaletowe i kosmetyki - majtki jednorazowe, 1 paczka podkładów i paczka największych podpasek ze skrzydełkami z Belli, 2 sztuki podkładów na łóżko -3 ręczniki: kąpielowy, zwykły oraz mniejszy - kubek, sztućce - woda mineralna niegazowana „z dziubkiem i 2 batony - ręcznik papierowy i papier toaletowy - biustonosz dla matki karmiącej - wkładki laktacyjne - 10 sztuk - maść ochronna na uszkodzone brodawki (Bepanthen maść) i kapturki ochronne - Tantum Rosa - 15 sztuk pampersów - małą paczkę chusteczek nawilżanych -ładowarkę do telefonu!! - dokumenty, karata ciąży, wyniki badań, RMUA Laktatora na razie nie mam, jak mi czegoś zabraknie, to M ma mi przywieść. Mam mu wszystko pr4zygotowane na specjalnej półce i przyczepione karteczki z opisem. Lemi gratulacje!!! Olinka wszystko się ułoży, musi. Głowa do góry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany dawno nie wchodzilam na forum a tu tyle zmian.Widze ze prawie wszystkie dziewczyny maja juz swoje niunki kolo siebie Gratuluje wszystkim swoich pociech i zycze powodzenia. No to teraz bedziemy wszystkie mogly wymieniac sie radami i doswiadczeniami. Moja Lenka za 4dni bedzie miec juz 2 miesiace ale zlecialo. Mum to come i meeg24 a co u was? Jak wasze dzieciaczki Buziaki i powodzenia dla reszty ktorzy czekaja na swoje pociechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinka wspolczuje... ja mam jedno na glowie, Ty trojke!! czy nikt Ci nie moze pomoc?? jacys tesciowie? dziewczyny,wiecie cos w sprawie szczepionki przeciw rotawirusom Rotarix? doustna. ja mam na nia recepte, ale wlasnie dzwonilam do kasy chorych i mowia,ze w 2 landach odeszli od tej szzcepionki ze wzgledu na powiklania-alergie, niepelnosprawnosc. Czy w Polsce szczepia przeciw rota??? cos wiecie?? nie wiem czy dawac to dziecku czy nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _NuLa_
__aga__ u mnie jest kinder niespodzianka,bo za każdym podejsciem jak Dr chciała sprawdzić na USG to albo pępowina zasłaniała albo maleństwo uparcie łączyło nogi że mimo starań za chiny nie dało rady zobaczyć:) nawet nie wiesz jakbym chciała wiedzieć co to bedzie,a nie słyszeć ciagle pytania czy wiemy już jaka płeć...jakbyśmy specjalnie nie chcieli mówić rodzinie i znajomym...ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_nula_ czyli u Ciebie ta niespodzianka z przymusu ale zobaczysz jak to fajnie dowiedzieć się już przy porodzie jaka to płeć. brzuch mnie boli :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga15510 Ty juz jesteś sporo po terminie chyba, jeszcze nie wysyłaja Cie do szpitala na stałe kontrolowanie dzidzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ mum to come - Ty się kochana zastanów sto razy zanim podasz Masleństwu jakąkolwiek (poza obowiązkowymi oczywiścvie) szczepionkę.. ile ja się o tym naczytałam.. o zgrozo! Kiedyś wypuścili taką z metalami ciężkimi i dzieciaczki na autyzm zapadały.. w ogóle to jest masakra.. robią tylko kasę na nieświadomych rodzicach, bo często jest tyle odmian, mutacji itp jednej choroby, że tak naprawdę ta szczepionka.. to mało prawdopodobne, że ona przed czymś uchroni. Zresztą.. moja przyjaciółka skończyła medycynę.. praktycznie ŻADEN lekarz nie szczepi swoich dzieci tymi świństwami.. chodzi o to, co zwykle - KASA :o _aga_ - hehe o tym nie pomyślałam.. no to M ma przerąbane :P hehehe dziś w panoramie mówili o jakiejś kobietce, którą o 6 rano napadli antyterroryści :P a wiecie.. pomylili się :P :o aaaa Kobietki, które nastawiacie się na poród sn - już tu kiedyś któraś o tym pisała i potwierdzam - zabierzcie ze sobą skarpetki! ja miałam.. tyle, ze zamiast na stopach, leżały sobie w torbie :P a po porodzie, jak lekarka zszywała mnie 1,5 godz, to tak mi zamarzły stopy, normalnie sine były.. w ogóle cała się trzęsłam, włącznie z tyłkiem, więc kobietkA miała niemałyu problem przy szyciu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś juz 6 dni. Tydzien temu na wizycie nic nie zapowiadało porodu. Jutro mam następną wizytę u gina. Zobaczymy co mi powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lemi - dopiero zauważyłam :) GRATULUJĘ z całego serca :D NuLa - ja niby wiedziałam a i tak wszystko kupowałam uniwersalne - różnie to bywa :P Ale w sumie po pielgrzymkach rodzinki i znajomych Nelcia ma już uzupełnioną garderobę o stos różowych wdzianek :P i z 10 wagonów pampersów czeka na wykorzystanie :P:D a'propos - te z Biedronki Dada są naprawdę suuuper - mięciutkie, dobrze chłoną. nie polecam za to Bella happy - sztywne strasznie. A i mój neonatolog powiedział, że najbardziej uczulające ze wszystkich są pieluchy Pampersa i żeby szczególnie sobie darować te nasączane niby aloesem - uczulają jak cholera. Jeszcze kupilłam Rossmanowskie Babydream - jeszcze nie używałam, ale też wydają się ok. Jeszcze Huggiesów nie wypróbowałam - mam w więksiejszym rozmiarze więc później wypróbuję :) A może macie jakieś inne sprawdzone. Kupiłam jeszcze w Lidlu, ale też były tylko większe. I kto by pomyślał, że ja, właśnie ja, będę kiedyś robić wywody na temat pampersów :P:P:P :D:D Ooo chyba Królewna mi się wybudza - idziemy na kąpanko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M nakrecil mnie na chuste do noszenia dzidzi,... licytuje wlasnie na allegro w atrakcyjnej cenie;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymkowa życzę w takim razie powodzenia. ja już dziś myślałam że sie u mnie coś zaczęło ale nagle wszystkie bóle jak na złość przeszły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z kompem sie przemeczyc musze zeby do rana pospac. aukcje wygralam, M bedzie happy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poranna pobudka na wyprawienie meza. Troche neciku i znowu ide na drzemke moze do 9 chociaz. pozdrówkaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!! Spójrzcie jaki dowcipny napis pojawił się a moim suwaczku :) A ja za chwilę śmigam ( oj chciałabym śmigać ;) ) do mojego gina. Antoni nadal buntuje się i nie chce wychodzić. Miałam koszmarną noc z powodu... komara. Wleciał jakiś do pokoju i całą mnie pogryzł. A potem jak już zawinęłam się w prześcieradło próbował atakować moja twarz. Znacie to; bzzz-zz, bzzz-zz. Próbowałam go zabić. Szukałam jego kryjówki, ale niestety, skubany chyba to wyczuł. Takie to sprytne. W każdym razie do 5 rano gehenna, a naprawdę mogłam dziś się wyspać. Zmykam, dam znać co powie mi lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga-u nas koszmarna noc zapowiadala sie z pwoodu osy! juz szlismy spac, 23.30, a tu zaczelo w ciemnosci cos brzeczec. wiec oczywiscie ja musialam wstac i polowac na ose. wleciala w zyrandol,zapalone swiatlo i niestety sie nie spalila,ale dodusilam ja tam drewniana lyzka a szczypcami wyciagnelam :):) Julka rosnie, najbardziej sie wkurza jak chce jesc a ma zapchany nos i nie moze oddychac :) no i jak juz jej odetkam to wtedy najpierw sprawdzi czy moze oddychac a potem pozera cyca. pocieszna. bombastyczna-to ja podkreslalam te skarpety podczas porodu, w koncu po nim mialam opryszczke!! tu nadal ukropy. chyba nie bede szczepila te szczepionka. ale obowiazkowe podam. paszport juz mamy, po 2 dnaich od wniosku! ekspres.wazny na rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny widzę że został poruszony temat szczepionek,więc też chciałabym dowiedzieć się co wy o tym sądzicie?? Bo ja po skończeniu 6 tyg dziecka mam zamiar zaszczepić szczepionką skojarzoną (ok 200 zł) pediatra powiedziała że jest lepsza od tej sanepidowskiej darmowej. Dostałam również receptę na szczepionkę przeciw rotawirusom i pneumokokom które dziecko też miałoby dostać od razu z tą skojarzoną albo w odstępie tygodnia ,kurcze naprawdę nie wiem co o tym sądzić i czy się zdecydować czy to nie będzie za duże obciążenie dla mojego synka tyle szczepień na raz i czy wogóle warto nie ważne jest dla mnie to że troszkę kosztują bo wiadomo zdrowie dziecka najważniejsze,ale czy to mu nie zaszkodzi bo niby pediatra lekarz wie lepiej ale teraz tyle się czyta że oni tylko zachęcają bo mają jakieś prowizje od tego:/ naprawdę sama już nie wiem:/ mam jeszcze pięć tygodni na zastanowienie się Jeszcze co do karmienia mojego synka to dalej jestem zdezorientowana pediatra była wczoraj ale nic znaczącego nie powiedziała wcześniej wspominałam że karmie moim pokarmem które zciągam laktatorem i czsami ściągne 40 ml i mały to zjada i mu niby starcza chyba bo nie płacze i śpi sobie z ok 2,5 godzinki ale potem to nawet jak ściągne 60 ml to też zjada i śpi i nie płacze i tak naprawdę to nie wiem czy jest najedzony czy nie i ile mu wkońcu starcza strasznie boje się żeby broń boże się nie odwodnił czy coś,po za tym jak zje już porcje 60 ml to zawsze ulewa i od razu robi kupkę.Nie chcę wam ciagle zawracać tym głowy ale może jest ktoś kto może mi powiedzieć bo wie ile ml ściąganego mleka może zjeść 5 dniowy bobas.bo tak piersią to wiadomo że na żądanie i zje ile chce a tak jak daje butle to ile by nie było to i tak to zjada.I tak jak daje 40 ml to boje się że za mało a jak daje 60 to boje się że może z dużo przez to ulewanie:/ no kurcze dylemat na razie jakoś radzę tylko te obawy ciągłe czy aby czego nie robię źle .Próbowałam już i przez te kapturki na piersi ale pociąga z 5 min z jednej piersi i nie chce i płacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisiacz3k temat szczepionek to jakby temat tabu ;) Bo im czlowiek chce cos lepszego dla dzieciaczka bo go stac, to wyzywaja ze sie naczytal na internecie zbdur i wariuje:) ja jednak wiem swoje . Do szpitala na porod rowniez zabieram szczepionke nierefundowana ktorej w pierwszej dobie nie maja by podac, bo maja refundowane koreanskie gowno. Dalsze szcepienia zgodnie z kalendarzem rowniez chce odbyc ale nierefundowanymi. Rowniez skojarzeniowymi. Sa lzejsze i mniej powikłaniogenne. No przede wszystkim gdy skonczy chyba...2m-ce to wazna jest szczepionka krztusca ktora gdy jest podana panstwowo to jej postac zawiera zywy wirus ciezko do walki z tak malutkim organizmmem, a ta platna zawiera martwy antygen ktory nie jest szkodliwy. Są plusy i minusy.... O pneumokokach i meningokokach mam niestety wiedze raczej zerowa. Pogadalabym troche najlepiej o tym zanim zaszczepie. Rozwazam nawet te pneumokoki. Na rotawirusa nie warto szczepic. Co sezon jest inny szczep w srodowisku a szczepionka zawiera tylko 9 mutacji ktore nie wystarczaja i wiele dzieci i tak zachorowuje. Wystarczy obserwacja i szybka reakcja i dziecko moze łagodnie przejsc rotawirusa. takie moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam. Szyjka jak była zamknięta, tak jest nadal. Waga +20. To co myślałam że wody, to jednak upławy. Wysokie ciśnienie: 140/90. A cała ciążę 110-130/70. Lekarz kazał mi jechać do szpitala na KTG. Wykazały jakieś małe skurcze ( JUPI!!!). Nawet zastanawiali się czy mnie nie zostawić, ale w końcu powiedzieli, że jak przez weekend nic się nie wydarzy to w poniedziałek o 7:15 mam się zgłosić na czczo na oddział. Więc jest tak jak przewidywałam. A co do os, to u Nas w tym roku plaga, a któregoś dnia w pokoju pojawił się nawet szerszeń. Nie chciałam moskitiery, ani baldachimu do łóżeczka, ale kupiłam taka siatkę ( moskitierę) nakładaną na łóżeczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymkowa-dobrze prawisz kobito ;) zapytalam mojego madrego wujka ktory siedzi wysoko w medycynie i radzi dac tylko obowiazkowe szczepienia i ewent przeciw pneumokokom. na rota chyba nie zaszczepimy. choc obdzwonilam kilka landow i oni wszedzie szczepia te szczepionka. widocznie moja kasa nastraszyla mnie zeby nie oddawac kasy nam .. sama nie wiem. ale faktcyznie rota potrafi dziecko rpzejsc,a i tak sie go ciagle obserwuje 24 na dobe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisiaczk-mi mowiono ze waga dziecka przez 6 i tyle ml ma dostac. jak mnie wypuszczano ze szpitala to mala jadla w 2tyg zycia 60ml co 3h. a kazdy kolejny tydzien 100ml wiecej-taka norma. i tak podawalismy, z butelki latwo widac ile zje. raz zjadla wiecej raz mniej,ale dziecko samo wie ile chce zjesc,wiec sie nie martw,widocznie Twojemu tyle wystarcza.moja z piersi teraz to je jak jej sie podoba, nawet co 2h potrafi chciec lub krocej byle cos dociumkac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie. jak to jest. jesli cycem bede karmic. to mam nie doliczac sie tych mililitrow bo on sobie spije ile bedzie chcial tak?? Bo przeciez bez sensu zebym odciagala i podawala mu strzykawka lub kieliszkiem skoro np bedzie umial ssac. Jesli ktos mi zada pytanie ile ml zjada to nie bede umiala tego oszacowac po tym jak z piersi ciagnie ;/ po prostu w minutach ciagniecia bede to podawala;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×