Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Nick:....... wiek:....... waga:....... długość:....... płeć:.... ( waga urodz): TNKS....... 12tyg....... 5600......... 64cm.......... Dziewczynka tymkowa.. 11 tyg...... 7400,........ dł(?)........... Chłopiec Mot .........15 tyg,.... 5700,........ cm ?,.......... chłopczyk As-80....... 13 tyg,.... 5600......... 62cm.......... Dziewczynka.... (3180)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick:.............................wiek:...............waga:. .............. długość:............płeć........waga ur TNKS........................... 12tyg............. 5600................. 64cm................ D.............3650 tymkowa......................11tyg.............. 7400,................ dł(?)..................Ch........... Mot..............................15 tyg,............ 5700,................ cm ?.................,Ch............ As-80........................... 13 tyg............,5600................. 62cm.................D............ 3180 As to tylko się cieszyć że małej ortezka nie przeszkadza :) no i najwazniejsze że wszystko idzie w dobrą stronę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdziu:O:O:O Tyle się opisałam:O:O:O I szlag trafił mój post Potem coś skrobnę, bo muszę jeszcze raz usystematyzować moją widzę na temat żywienia;););) Proszę sobie nie wycierać twarzy Jagódką i Tymkową!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellou. Tak dziewuszki 11skonconych tyg mamy, dziex wrocilam wlasnie z zakupow i w domu taaaakie darcie, biedny M skakal tulil i nie umial uspokoic. A tu cycus ukoil brzuszek bolacy. Tej wrednej kupci dzis 2 dzien nie ma i dlatego boli malucha. Co do ubioru to, spodenki takie puchowe, jakby narciarskie, zimowe, butki ocieplane, na gora bodziak na krotki rekaw, bluzka , i kurtka pikowana, puchowa. To oczywiscie storoj do fotelika samochodowego, wiec typowo sportowo,do gondoli to tez takie cieplejsze pajace, bardziej na luzie. Fajna ta kurteczke kupilam w h&m przecenione byly, polukajcie sobie, suodko maluch wyglada w nich. Od rozm 50 je zrobili heh, szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o losie! Ja tu pisze z komory a maly przy cycu i rozlega sie pewien dzwiek.... To oczywiscie nasza wyczekana kupcia hehe .Dobry maly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZBIERAMY NA SANKI
Witam Wszystkich. Zapraszam do licytacji w moich aukcjach, są to ubranka po synku, w różnych rozmiarach: od 62, 68, 74, 80 Sprzedajemy za małe już ubranka gdyż chcemy zebrać troszkę pieniążków na sanki dla Wojtusia Niestety sytuacja życiowa w naszym domu nie wygląda ostatnio najlepiej więc może dzięki Państwa pomocy uda nam się uzbierać na choćby używane sanki na Mikołajkowy prezent dla mojego Skarba. http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=2098 9442 Serdecznie zapraszam zainteresowanych i z góry dziękuję za wsparcie http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=2098 9442 Witam Wszystkich. Zapraszam do licytacji w moich aukcjach, są to ubranka po synku, w różnych rozmiarach: 74, 80 Sprzedajemy za małe już ubranka gdyż chcemy zebrać troszkę pieniążków na sanki dla Wojtusia Niestety sytuacja życiowa w naszym domu nie wygląda ostatnio najlepiej więc może dzięki Państwa pomocy uda nam się uzbierać na choćby używane sanki na Mikołajkowy prezent dla mojego Skarba. http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=2098 9442 Serdecznie zapraszam zainteresowanych i z góry dziękuję za wsparcie http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=2098 9442

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick:....... wiek:....... waga:....... długość:....... płeć:.... ( waga urodz): TNKS....... 12tyg....... 5600......... 64cm.......... Dziewczynka tymkowa.. 11 tyg...... 7400,........ dł(?)........... Chłopiec Mot .........15 tyg,.... 5700,........ cm ?,.......... chłopczyk As-80....... 13 tyg,.... 5600......... 62cm.......... Dziewczynka.... (3180) Bożi.........14tyg......7000g.........66cm..........Chłopiec...(3840g) Wieec i ja sie dopisuje ;) My dzisiaj po nast szczepinieniu, maly płakał w niebogłosy,ale dalismy rade ;) Narazie goraczki nie ma i mam nadzieje,ze nie bedzie, gdyz ostatnio również nie bylo ;) Pytałam lekarki czy mogę mu zageścic mleczko albo dac cos wiecej do jedzenia to powiedziala,ze konsekwentnie od 4miesiaca zycia..wieec poczekamy :) Jezeli chodzi o ubieranie dziecka to pod kombinezon zakladam body z długim,bluzeczka,rajstopki, jakies spodnie i gotowy. jezeli bez kombinezonu to body z dlugim,bluzeczka,ciepla bluza/kurtka, rajstopki,cieple spodnie i cieple kapcioszki :D w wozku wiadomo kocyk,albo i dwa jak b.mrozno ;) Co do karmienia to u nas tez srednio 6 razy, czasem 5 ale przewaznie 6 :) jakos juz sie wysypiam jezeli mozna tak to ujac ;) choc synek budzi mnie juz oswicie na zabawy,ale pozniej kolo 9-10 znowu zasypia a ja z nim :) DO pomaranczowych to ja sobie mysle,ze nie macie co robic..Jezeli jestescie jedna/jednymi z Nas to tylko mi przykro..jezeli nie to zapraszam na inne forum jezeli nie macie ochoty czytac kogos postow,albo po prostu je omijajcie i nie zawracajcie nam d***y swoimi komentarzami. :P ot co. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick:....... wiek:....... waga:....... długość:....... płeć:.... ( waga urodz): TNKS........12tyg....... 5600......... 64cm.......... Dziewczynka ...(3650) tymkowa.. 11 tyg.......7400,........ dł(?)........... Chłopiec Mot ........15 tyg,...... 5700,........ cm ?,.......... chłopczyk As-80.......13 tyg,...... 5600......... 62cm.......... Dziewczynka.... (3180) Bożi........14tyg.........7000g.........66cm..........Chł opiec...(3840g)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dworek Martynkę ubieram : body z długim rękawem,śpiochy,bluzeczka,spodenki,kombinezon W wózeczku przykrywam ją kocykiem,kołderką i zakładam maskę :) Trochę chyba przesadzam ale boję się,że zmarznie bo mnie jest już bardzo zimno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze wage urodzeniową dopisuje Nick:....... wiek:....... waga:....... długość:....... płeć:.... ( waga urodz): TNKS........12tyg....... 5600......... 64cm.......... Dziewczynka ...(3650) tymkowa.. 11 tyg.......7400,........ dł(?)........... Chłopiec Mot ........15 tyg,...... 5700,........ cm ?,.......... Chłopczyk (3200) As-80.......13 tyg,...... 5600......... 62cm.......... Dziewczynka.... (3180) Bożi........14tyg.........7000g.........66cm..........Ch ł opiec...(3840g) lece po metr ile mierzy sprawdzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick:....... wiek:....... waga:....... długość:....... płeć:.... ( waga urodz): TNKS........12tyg....... 5600......... 64cm.......... Dziewczynka ...(3650) tymkowa.. 11 tyg.......7400,........ dł(?)........... Chłopiec Mot ........15 tyg,...... 5700,........ ok 64cm ,.......... Chłopczyk (3200) As-80.......13 tyg,...... 5600......... 62cm.......... Dziewczynka.... (3180) Bożi........14tyg.........7000g.........66cm..........Ch ł opiec...(3840g)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymkowa idiotka
ja pie rdo le. Ta znowu o sraniu:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymkowa idiotka do kwadratu
masz rację. Ona jest psychiczna. Dziecko prowadzą tylko i wyłącznie do srania. Tak wygląda jej dzień. Od kupy do kupy. Gratuluję macierzyństwa. Super podejście:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymkowa🌻:D:D:D:D:D:D:D Ale masz babo pomarańczowe branie:P:P:P Wiesz jak to mówią....lepiej żeby mówili źle niż wcale;) co oznacza, że jesteś na topie...a tak poważnie to kontynuując nasz ulubiony temat kup zrób na nie koopę i olej te pospolite chamidła:O I oczywiście....gratuluję kupy!!!!!!!!!!!!!!!!!!! p.s. tekst o psie zamiast dziecka był koorewsko chamski:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aloha!! No.. ja w koncu wyslalam towarzystwo spac. Małgosia potulnie jak owieczka padla po kapaniu o 19. Moje dziecko jest jakies niemozliwe. Odkladam ja i sama zasypia, mozna z nia wszedzie pojsc. Nie moge uwierzyc bo syn dal mi tak do wiwatu wiem co niektore z Was przezywaja. Wojtek tez juz na szczescie spi, mąż w pracy jeszcze wiec mialam bieganine z dwojka dzieci. Jestem troche padnieta... ile to enegrii pochlania. czasami sie zastanawiam jak to bedzie pojsc do pracy i zajmowac sie jeszcze dwojka dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas Gosia zjada 120 ml co 3 godz wychodzi karmienie a na dwor ubieramy body z dlugim rekawem, na to jakas bawelniana bluzeczke i rajstopki. Na to kombinezon średnio gruby i jeden lub dwa kocyki. Jak ja rozbieram zawsze to jest cieplutka wiec mysle ze jest dobrze ubrana. Katarek dostaje czasami wiec odciagam frida ale na szczescie nie jest to caly nosek zapchany ze nie moze spac w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez mogę być na topie.. mnie to kompletnie nie przeszkadza;) Skoro i tak każda z nas omawia koopki dzieciaczków, a wybrały mnie sposró wielu:) Czuje sie WOW;))) I musiałabym mieć niezłą biegunkę Dziadku aby im zamknąc te pomarańczome paszcze;))) heheheheheh ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick:.......... wiek:....... ...waga:........ długość:....... płeć:.... ( waga urodz): TNKS...........12tyg......... 5600......... 64cm........... Dz..... ...(3650) tymkowa.... 11 tyg.........7400,........ dł(?)............. Ch........ Mot ............15 tyg,....... 5700,........ ok 64cm ,..... Ch....... (3200) As-80...........13 tyg,...... 5600.......... 62cm........... Dz....... (3180) Bożi.............14tyg.........7000g.........66cm............Ch........(3840g) Lady Ania, Dziadek Jacek dopiszcie się do tabelki ;) Tymkowa dopisz wage urodzeniową :) Odzew z psem przegapiłam chyba, ale to pewnie dlatego że ja rzadko pomarancze czytam ;) Tymkowa Ty się już tak nie wywyższaj! Ja też o kupach mówie wiec też jestem idiotką? :D Swoją drogą czuję się taka niezauważona , taka pominięta... :) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS - no nigdy mi nie dorównasz;) To ja jestem naj naj pier***. Moje kupy bywaja różnokolorowe przeciez. A Twoje taaakie nudne. Nigdy mnie nie pokonasz;P Zawsze na topie bede;) hehehehehehhe :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS🌻 się dopiszę:P W takim razie ja też z dumą ogłaszam, że jestem idiotką:D:D:D:D NIech kupa nas prowadzi ku lepszemu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oł shit.... dzisiaj jakas złota strzała mnie dotkneła czy co!! same sukcesy!! ;))) hiehie [zaraz dorobie sie zmarszczek przez tego banana na twarzy]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieeee no Tymkowa nam tu wyrasta na lidera :) ale o miejsce kupowej idiotki powalcze z Tobą :P my też mamy zastoje w tym temacie :P np dzisiaj :/ Ty się tu Dziadek już na podium nie wpychaj :P wy sracie dziennie więc się z nami nie bawisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozatym Dziadek bierze dopingi w postaci jabłek I kompotów !!!! musisz oddać podium po dobroci kochana...;PP ;):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek brutalnie z "pudła" zrzucona :) no to Tymkowa walczymy dalej o tytuł "idiotki forum" to prawie to samo co tytuł "królowej balu" co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to coś o niebo lepsze!! Jedyne w całym kraju? świecie?..:) ;) ah.... płaczacy przerywnik mnie woła. Takze robie Pause w grze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×