Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

heyah :) Mam moment to lookam do Was! Franek poszedł z 13koleżanką do niej do domu (ona go uwielbia i jej mama też), Mikołaj z tatą na trening Aikido, a Filipek śpi akurat , choć coś tam mlaska już. Mnie głowa pęka, ja nie wiem ale chyba uzależniłam się od tabletek przeciwbólowych, codziennie muszę brać bo coś mnie boli, jak nie ząb to głowa. Kurcze, babki, nie chce mi się liczyć ile tygodni ma moje dziecię, bo już to na miesiące teraz idzie , za tydzień bedziemy na szczepieniu to podam do statystyk wagę ( 7kg ma już na bank). Co do tematu chrzcin, to u nas problem z chrzestnymi bo nie ma kandydatów, poprzednie dzieci mają nasze siostry za chrzestne i już dwa razy ten sam zestaw był, wiec już nie chcemy siostr (chłopaki mieli dwie matki chrzestne) a innej rodziny nie posiadamy, znajomi nie wszyscy się nadają, moja ukochana kuzynka w Irlandii i raz w roku lub rzadziej przyjeżdża i teraz nie wiem kiedy by to wypadało. buziaki kochane, spadam poczytać kilka stron wstecz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corcia moja zanim miesiac skonczyla to zaczela podnosic glowke lezac na brzuszku, jak miala miesiac to juz utrzymala ja ok 30 sekund, a potem jej sie odmienilo i w ogole nie chciala dzwignac, a jak sie ja polozylo na brzuchu to od razu byl ryk. A jakis tydzien temu ja polozylam i zaskoczyla, i od tamtego czasu i lubi i umie znowu lepek dzwigac, najbardziej cieszy sie jak ja poloze na macie przed lusterkiem, zaczyna sie usmiechac, dziewczynka w lusterku jej odpowaida to ta sie znowu smieje i tak potrafi sie wkrecic z 10 minut:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! tabelka super ja sie wpisze za tydzien bo bede na szczepieniu takze jakies dokladne pomiary beda mam nadzieje. U nas juz po katarku mala dzielnie zniosla, w sumie jedna nocke sie meczyla. Tej nocy wstawala co 2 godz. do jedzenia w koncu rano o 9 dalam jej butle zjadla 140ml i pospala troche jeszcze a nastepne karmienie bylo po12. Nie wiem czy sie nie najada z cycusia czy taki dzien po prostu. Chrzciny mielismy 15 pazdziernika chrzestnymi sa nasi przyjaciele. Pogoda byla fajna a mala miala sukienke pluszowa na to krotkie bolerko i spiworek wzielam do kosciola bo mam bialy akurat. W kosciele wyciygnelismy ja ze spiworka ale bylo naprawde cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez mielismy chrzciny 15.10. :) mala od wczoraj gada ghry hry i non stop tak. chyba jej sie podoba :) gada jak najeta,ma 4.5miesica wlasnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja jagodka witam babo, wreszcie! Mnie jak widzisz proboja odstrraszyc mowiac ze im sie nie chce czytac moich postow. Hehe nikt mi pisania nie zabroni, a kto chce to czyta, wiec iz teksty jeszcze bardzziej zachecaja. Grunt to sie nie przejmowac, a i pamietaj kupka bobaska to rzecz swieta heheheeh dziewczyny, podsumowujac aga na czele narazie, ma spadlam o oczko w dol, bo moj zrobil dzis koopcie o dziwo, dzien po dniu. A dzien tak mi szybko zlecial ze nawet na spacer nie poszlam, i drzemke godzinna w domciu zrobil, bylo ok, obiad chociaz zjadlam. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no wczoraj byłam a dziś już kolejne 4 strony natrzaskałyście!!!! Hehehehe uśmiałam się :D Co do koopowego wyścigu to ja zgarniam 1wsze miejsce od końca bo moja ładuje prawie w każdą pieluchę :P I to na zielono znowu :o olinka - 🌼 Z chrzestnymi miałam ten sam problem a to moje 1wsze Bejbe. Yzn ja jedynaczka a M ma 1 siostrę (jest of course chrzestną) ale nie ma mena i właśnie z chrzestnym był masakryczny problem. Ale dobrze się skończyło :) My mieliśmy chrzest w tygodniu, późnym wieczorem, kameralnie.. polecam ;) aga15510 - a jaką konsystencję ma ta diprobasa? Mam lipobase ale jakoś nie bardzo się sprawdza.. oczywiście spróbuję i dzięki za pamięć 🌼 Tak myślę, że prawdopodobnie mojej żabie niedługo zaczną wychodzić zębole.. ślini sie jak nie wiem, łapki non stop w buzi i trochę marudzi a to do niej niepodobne. Ciekawe.... Heh dziś robiłam mega sprzątanie (a jak ja zaczynam sprzątać to najpierw robię mega burdel), latałam w dresach upoona a tu rodzinka mi się zwaliła niezapowiedzianie :o Baaaardzo się ucieszyłam.. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick:.........wiek(tyg):...waga:....długość:.. płeć:....waga urodz: lady_Ania109....15....... XXX........XXcm.......Dz...... 2450 Mot ...............15 .......5700,......64cm .... Ch........ 3200 Bożi...............14 .......7000...... 66cm..... Ch........ 3840 waneska .........14 .......6300 ...... 62cm.....Dz.........3480 As-80..............13 .......5600...... 62cm ..... Dz....... 3180 ciotka julia.......13........6000.......64cm......Ch........2700 TNKS...............12 .......5600.......64cm...... Dz....... 3650 Aga_Jabi..........12 ....... 6300.......XXcm.....Ch........3600 szymka............12 .......6500.......XXcm......Ch........4050 __aga__...........12........5800.......60cm.......Dz..... ..3640 tymkowa..........11 .......7400......XXcm......Ch.........4080 Aga15510.........11 ....... 5300...... 62cm..... Ch........ 3780 Dziadek Jacek.......... Bombastyczna....14......6500......XXcm......Dz.........3700 Olinka........................ Pocahontas1984......... Mama8327................. Monisiacz3k............... Misiaczkowa.............. smallgirl.................... grays 77.................... wikula-33.................. mum to come........... Malkatunka......14........5800.........60cm......Dz...... .3220 mt78.......................... hjk33..........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick:.........wiek(tyg):...waga:....długość:.. płeć:....waga urodz: lady_Ania109....15....... XXX........XXcm.......Dz...... 2450 Mot ...............15 .......5700,......64cm .... Ch........ 3200 Bożi...............14 .......7000...... 66cm..... Ch........ 3840 waneska .........14 .......6300 ...... 62cm.....Dz.........3480 Malkatunka......14........5800.........60cm......Dz...... .3220 Bombastyczna....14......6500......XXcm......Dz.........37 00 As-80..............13 .......5600...... 62cm ..... Dz....... 3180 ciotka julia.......13........6000.......64cm......Ch........2700 TNKS...............12 .......5600.......64cm...... Dz....... 3650 Aga_Jabi..........12 ....... 6300.......XXcm.....Ch........3600 szymka............12 .......6500.......XXcm......Ch........4050 __aga__...........12........5800.......60cm.......Dz..... ..3640 tymkowa..........11 .......7400......XXcm......Ch.........4080 Aga15510.........11 ....... 5300...... 62cm..... Ch........ 3780 Dziadek Jacek.......... Olinka........................ Pocahontas1984......... Mama8327................. Monisiacz3k............... Misiaczkowa.............. smallgirl.................... grays 77.................... wikula-33.................. mum to come........... mt78.......................... hjk33.......................... Przeniosłam mamy 14 tygodniowych maluchów znów do góry ;) u mnie ta tabelka jest w tej chwili mega krrzywo, ale ja jej już z telefonu nie będę prostować hehehe Co do naszego ulubionego tematu - KUUPY to my wciąż walczymy o podium :/ Tymkowa zeskakuj z pudła bo wy dziennie kupkacie :P gdzie się pchasz? My już dwa dni nic :( mała się meczy już strasznie :( zmierzła jest strasznie i cały czas próbuje :( Jagódka witaj ponownie!!! Co u Was? Jak Natalka? Zdrowa? Jak Wam szczepienia przebiegły? Opowiadaj co uWas i dopisz się do tabelki ;) Co do chrzcin, my robiliśmy jak mała miała niecały miesiąc... Robiliśmy w knajpie, płaciliśmy majątek ( w porównaniu z dziewczynami które tu o cenach pisały ) bo 100 zl od osoby za obiad, kawe i zimną płyte, napoje, ciasta, tort, winka do obiadu osobno płaciliśmy... Mała w kościele nie spała ;) rozglądała się cały czas :) ubranko mielismy zdecydowanie za grube jak na wrzesie :/ zaraz po kościele małą przebrałam ;) co do chrzestnych - mamy teoretycznie wybór, ale tylko teoretycznie :P zdecydowaliśmy się na naszą przyjaciółkę - świetną mamę 2 łobuzów i mojego kuzyna :) A chrzciliśmy tak wcześnie ( w porównaniu z Wami) bo taki mieliśmy termin ślubu kościelnego :) termin ustalony był dużo wcześniej i tak się zaparłam że musze do tego czasu urodzić żeby od razu chrzciny zrobić :) Olinka miło że się na chwile "oderwałaś" od swoich muszkieterw i do nas zajrzałaś :) Szymka jak nocki? Wyregulowałaś karmienia w ciągu dnia? Aga tego spania to i ja Ci zazdroszcze!!! Nasza jak idzie spac o 23:30 to do 6-7 pośpi, ale jakbym ją o 21 położyła to wstajemy co 2 godziny :/ A wie ktoś co u Łazanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS- ale jak dajesz rade małą przetrzymać do 23.30? Bo ja qrcze juz padnieta jestem od 21 i dlatego dziecko kłądę o 20 zeby chociaz w spokoju wieczorny jakis film z M obejrzec albo serial. Oczywiscie dałabym rade odpuscic to tv ale jak ja nie jestem w stanie wytrzymac do 23.30 to jak ma moj niemowlak ? Napewno bedzie mega marudny bo zmeczony, a czy Twoja tez marudzi o tej poznej porze? no wiem wiem,,,, czuje sie zle zepchnieta z podium... ale szanse zawsze mamy jakąś:) Przynajmniej pomarańcze zaraz dodadzą mi powera;) Dzisiaj usypialam go drugi raz na żywca bez noszenia i śpiewania bo mnie tak plecki juz bola;/ I okropnie niezadowolony, taaki płącz .. no co mi wtedy pozostaje? wciskac smoka i głaskac, tak z 40min to zajelo. W koncu dałam małego palca do ssania i najbardziej pomoglo. ehhh kiedy to zrobi się lekkie i przyjemne ;) Zobaczymy czy wytrwam do top madl... nie sądze;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagódka kafe uzaleznia co? witaj znowu. dziewczeta ja od popołudnia mam sajgon znowu- najpierws sie dziecie darło bo nie było kupy, potem sie darło jak juz dawno kupa spoczywała w koszu, potem sie darło przez całą kąpiel ( jak nigdy) i na dodatek dzis sie non stop drze po jedzeniu tez jak nigdy. a i jeszcze brzydko mu pachnie z buzi, zupełnie nie wiem czemu. wysiadamy z m po prostu. marze o lekarzu z powołania który w koncu go zbada a nie bedzie (sorry) pierdolił o kolkach, te probiotyki gówno dają a raczej nic z nim nie robią. ale z tego co widzę dopóki dziecko nie będzie miało zmian skórnych to się nie przejmą, a mój mały ma zmiany ale jakieś takie "szybkie" tzn ostatnio wyszła mu ciemienuchna, natłusciłam raz i wyczesałam, rano jeszcze było jej sporo wieczorem...główka czysta! wychodzi mu np czerwona chrostka na brodzie za godzinę jej nie ma itp. nie wiem co jest grane. ok wygadałam się chociaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymkowa moja mała tak ma zaplanowany dzień już od dawna i wytrzymuje :) ale ona w ciągu dnia śpi także nie ma problemu:) Ciotka jaki czujesz zapach z buzi? Tylko z buzi czy np mocz pachnie podobnie? Napisz szybciutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga jabi- my tez robimy chrzciny 27.11. Ostatni dzwonek bo pozniej chrzcza dopiero w swieta a wtedy nie chce z tych samych wzglkedow co Mot pisze. Poza tym mam nadzieje ze sniegu jeszcze nie bedzie. Robimy w domu chociaz tez najchetniej zrobilabym w knajpie ale mamy inne wydatki. Czesc jedzenia zamawiam w knajpie, taki maly catering. oprocz obiadu bedzie jeszcze kilka zimnych przystawek bo chrzciny beda o 9.15 i jak goscie sie zejda to na obiad bedzie ciut za wczesnie. Tez mielismy problem z chrzestnymi. Myslalam w co ubrac Malgosie i chyba po prostu zaloze bialy kombinezon i czapeczke i tyle. To co bedzie miala pod spodem chyba nie ma zbytnio znaczenia, jak myslicie?? jagodka 🖐️ as80- nie wiem czy wizyta u lekarza cos da jak ma tylko katarek, nie kaszle?? A dlugo juz sie utrzymuje ten katar? bo wiesz jak to mowia, katar leczony trwa tydzien a nie leczony 7 dni... ciotka julia- gowa do gory, jutro bedzie lepiej👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mot ja również chrzczę 11 grudnia. Już pisałam, ale jeszcze raz wkleję link do stroju w jaki ubiorę mojego malca: http://allegro.pl/komplet-do-chrztu-horacy-na-polarze-r-68-uzywany-i1916934856.html Bombastyczna ta maść to połączenie wazeliny i parafiny. Fajnie się smaruje ( coś jak bepanten, ale bardziej tłusta). Co do prezentów na święta to my chcemy kupić malcowi matę edukacyjną. Ciężko coś wybrać dla takich maluszków. W biedronce będzie fajny pluszowy pociąg z zwierzątkami-grzechotkami. Też dobry pomysł na prezent. Zamówienie złożone już u jednej z babć...znaczy się u mikołaja. Co do czapek świątecznych na allegro jest mnóstwo całych świątecznych strojów np. http://allegro.pl/stroj-pomocnika-mikolaja-mikolaj-mikolajek-r-62-68-i1937015462.html i wiele innych. Koteczkowa również ma jakieś ciuszki z mikołajem. Jagódka witaj ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z buzi to mi się kojarzyło sorry z kupą, mój go wąchał i twierdzi ze zalatuje mu "chemią", co do moczu to cieżko stwierdzić bo mam tylko jedna brudną pieluche ( poprzednie juz wyrzuciłam) a tam jest mało nasikane iciezko stwierdzić, ale pachnie chyba jakos normalnie....chyba. TKNS a jaki masz trop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana ja nie chcę Cię straszyć, ale pojechałabym do lekarza... Na pewno macie jakiś dyżur teraz co? Może się okazać że to jakiś drobiazg, ale... Ja jak byłam maluszkiem któregoś dnia zaczęłam "zionąc" smrodkiem, a dokładniej acetonem - kojarzysz zapach? Na szczęście moja mama pojechała ze mną do szpitala gdzie dostałam temperatury i zaczęłam wymiotować ( dopiero na miejscu) okazało się że nerka mi wysiadła i organizm się zatruwał... Sorry że Cię nastraszyłam ale kurde jak słysze o dziwnym zapachu z buzi to aż mam ciarki... Może skocz zapytaj czy wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam tu lekarza o tej porze a pogotowie nie przyjedzie . TKNS aceton to nie jest ja bym bardziej obstawiała refluks, poza tym małego nie odbiłam dzisiaj ani razu ( nie chciał i już) ja zrobie sobie dyzur dzisiaj przy nim jak cos to pojade rano albo w nocy na pogotowie. szperałam po necie wylazło mi ze to moze byc np początki anginy...a u nas wirus krąży cholera.... no nic dzięki za trop, aczkolwiek nastraszyłaś mnie ale to dobrze będę czujna ps. i co z tą nerką twoją dalej? dało się wszystko odwrócić? ide na posterunek pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety nerke mam jedną... Drugą musieli usunąć... Sorki że Cię nastraszyłam ale na prawde w tym temacie mam mega stresa :( czuwaj i dawaj znac co i jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moj synek zaczal strasznie ulewac, martwie sie, ze cos nie tak... No i po raz pierwszy mamy drugi dzien bez kupy :(, maly sie prezy, denerwuje, placze nie moze zrobic :(, strasznie mi go szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick:.........wiek(tyg):...waga:....długość:.. płeć:....waga urodz: lady_Ania109....15....... XXX........XXcm.......Dz...... 2450 Mot ...............15 .......5700,......64cm .... Ch........ 3200 Bożi...............14 .......7000...... 66cm..... Ch........ 3840 waneska .........14 .......6300 ...... 62cm.....Dz.........3480 Malkatunka......14........5800.........60cm......Dz...... .3220 Bombastyczna....14......6500......XXcm......Dz.........37 00 As-80..............13 .......5600...... 62cm ..... Dz....... 3180 ciotka julia.......13........6000.......64cm......Ch........2700 TNKS...............12 .......5600.......64cm...... Dz....... 3650 Aga_Jabi..........12 ....... 6300.......XXcm.....Ch........3600 szymka............12 .......6500.......XXcm......Ch........4050 __aga__...........12........5800.......60cm.......Dz..... ..3640 tymkowa..........11 .......7400......XXcm......Ch.........4080 Aga15510.........11 ....... 5300...... 62cm..... Ch........ 3780 Dziadek Jacek.......... Olinka........................ Pocahontas1984......... Mama8327........15........5700......63cm.......Dz........2200 Monisiacz3k............... Misiaczkowa.............. smallgirl.................... grays 77.................... wikula-33.................. mum to come........... mt78.......................... hjk33..........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Pozdrawiam wszystkie mamuśki i całuję wasze Kruszynki Dziś obchodziłam moje 28 urodziny... ale nie to jest tematem mojego postu. A mianowicie rok temu właśnie w dniu moich urodzin życzyłam sobie dziecka. Postanowiliśmy się starać o nie od grudnia... a 7 grudnia zaszłam w ciążę.... Moje zeszłoroczne marzenie się spełniło.... chyba stało się tak po raz pierwszy ;). A teraz mam taką fikającą gadającą Oliweczkę! Nasza córa tak dziś pluskała się w wanience, że opryskała wodą ścianę. A jak ją przełożyłam na brzuszek to unosiła pupę w górę. A jak gada - jak najęta :D! A glee aguu a gluuu a guu elu echu ech uuuu gruuuuglluuu. i mam wrażenie, że najchętniej to już by siadała bo tak się jakoś po swojemu unosi sama. U nas jak zwykle jakiś problemik zdrowotny: Oliwce wrósł paznokieć - te baby w szpitalu obcięły jej paznokietki u nóżek na okrągło i teraz dziecko ponosi tego zabiegu konsekwencje. Jak ja mam ten paznokietek jej wyprowadzić. Przemywam jej paluszek wodą utlenioną i smaruje jej płytkę paznokcia płynem schoola na wrastające paznokcie ale to za przeproszeniem goowno daje. Jutro was poczytam teraz lecę spać puki mogę... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama wszystkiego naj! to mialysmy to samo zyczenie, ja urodzinki mam 2.listopada, w tym roku juz 29 byly buuu i rok temu 16.listopada byla moja ostatnia miesiaczka, wiec fakt marzenia sie spelniaja ;), tyle, ze my staralismy sie 4.mce. A w ogole to pierwszy raz pisze o tej porze bo moj synek pierwszy raz od wielu dni stwierdzil, ze obudzi jednak mame...zwalam wine na brak kupy wrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama wszystkiego naj! to mialysmy to samo zyczenie, ja urodzinki mam 2.listopada, w tym roku juz 29 byly buuu i rok temu 16.listopada byla moja ostatnia miesiaczka, wiec fakt marzenia sie spelniaja ;), tyle, ze my staralismy sie 4.mce. A w ogole to pierwszy raz pisze o tej porze bo moj synek pierwszy raz od wielu dni stwierdzil, ze obudzi jednak mame...zwalam wine na brak kupy wrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!Mój wczoraj w 4 dniu zrobił nareszcie kupke,jaka ja jestem szczęśliwa jak on robi te kupki.Co do chrzcin to my robiliśmy jak mały miał miesiąc.Było ciepło,miał białą bluzeczke,białe spodnie na szelkach i rożek ten atłasowy ,który w środku ma bawełne i mały mi się nie wyślizgiwał.Właśnie planuje go wystawić na allegro za pół ceny bo użyty raz leży w szafie.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki ;) Faktycznie marzenia sie spełniają ;) Rok temu 20 listpada obchodziłam 30-tke(nie taki diabeł straszny) i miałam tylko jedno życzenie i JEST ;) maleńka się poczeła 23 lisopada pamiętam ten wieczór ;);) a czekaliśmy długo bo 2 lata Martynka kończy dzisiaj 3 miesiące ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie stwierdziłam,że mam cudowne dziecię 3 tydzień śpi od 21.30 do 9 rano ;)wcześniej też nie mogłam narzekać ;) Chrzciny planujemy na Wielkanoc ,podobno późno ale czekamy jak zdejmą jej tą ortezke żeby miała swobodę mama8327 wszystkiego najnajnaj;) aga_jabi też spóźnione buziaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ciotka julka-moze to jakis stan zapalny jamy ustnej- moja starsza miala naprawde koszmar...brzydk zapach z buzki ale ponadto goraczka, dzecko caly czas wyło, nie chcialo jesc i pic..a to wszytsko przez ladowanie ciagle wszytskiego co popadnie do buzki ale byla wieksza ok roku miala.. TNKs- pracuje nad wyregulowaniem jedzenia, zaczal jesc 150 ml i w nocy pobudka co ok 3, 5-4 h a nie 2 wiec dla mnie sukces..w dzien do poludnia kiepsko je, wiecej pije od ok 15 je juz ladne regularnie. ale ostatnio jest taki grzeczny-boje sie zapeszyc, ale naprawde jak kolki minely to inne dziecko zupelnie.kochany moj. my chrzciny planujemy dopero na poczatek przyszlego roku- z uwagi na brak chrzestnej jak narazie. pytanie z innej beczki-chodzi o starsza corke moja-7 lat.ostatnio skarzy sie na (niewyjasniony) bol piety..zmienilismy buty, smaruje mascia przeciwzapalna - nie pomaga.jutro ide do lekarza.ale czytalam o martwizy guza kosci piety...czy ktoras sie z tym spotkala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×