Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

A co do ochrony Katarzyny W... Też mam mieszane uczucia... :o z jednej strony wiem że bez tego stanie się kolejna tragedia... Mysle że ona tego nie wytrzyma... Zrobi sobie coś... A wtedy będzie jak z Lechem Kaczyńskim... Wsiadał do samolotu "głupi kurdupel" a zginął "mąż stanu"... Z 2 str dla dobra śledztwa nie powinno jej się nic stac, powinna odpowiedziec w ramach prawa za to czego się dopuscila A z 3 str za te pieniadze moznaby mase dzieci leczyc... Za tą kase ktora już na tą sprawe "poszla" i ktora jeszcze pójdzie... Z 4 str znam "kolesia' ok 50 które cale zycie przechlał! Kasy zarabial "dosc" ale debil alkoholik chlał bez przerwy... Rodzina- zamożna załatwiła mu leczenie w ramach nfz'tu!!! Gnój!!! Ktory dobrnął tam gdzie chcial na wlasne zyczenie poszedl sobie do "szpitala" na 3 miesiace za nasze pieniadze i NARZEKAŁ, że co z tego, że zjada 4 obiady dziennie skoro mu nie smakuje!!! Bo mieso źle doprawione itp.!!! Zjadal 4 bo kuchnia gotowala dla 30 a było ich 2... Wiecej nie dal rady zjadac :o a masa ludzi w naszym kraju zyje w skrajnym ubóstwie!!! Przed św Bożego Narodzenia poprosilsmy proboszcza z naszej parafii ( fantastyczny facet) żeby się zorientowal czy jest jakas potrzebujaca rodzina, ale taka na prawde potrzebujaca bo zrobilibysmy im paczke i powiedzial nam że byla u niego mloda wdowa zalamana kobicina. Matka 2 malych dzieci prosząc o świeczki bo żyją bez prądu:o i zamiast takim pomagac to tuczymy pier.dolonego alkoholika malkontenta!!! To są pieniadzy bardziej w błoto wyrzucone niż na ochronę Katarzyny W...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz na temat pomidorkow-w podstawowce kolezanka miala szklarnie pomidorow i opowiadala zeby przez noc pomidor byl czerwony to sie denaturat wszczykuje. Nie wiem czy to prawda nie robilam eksperymentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mi przypomina "dzikie białko" J. Chmielewskiej jak to mieli obsesję i jezdzili po wsi i szukali marchewki takiej z robakiem bo taka na pewno zdrowa:-D ( a książka stara!) ja kupuje pomidory w jednym takim sklepie fakt dwa razy drozsze ale jak sie rozkroi to czuc pomidora. a kiedys sie naoglądałam programów na tvn style dowiedziałam sie co to mom i koszenila i bardzo dłuuugo nie jadłam parówek pasztetów i zadnych jogurtów ani serków truskawkowych . potem sie wkurwiłam bo parówki nie momowe smakowały jak gówno wróciłam do zwykłych wychodzac z załozenia ze jak raz na pol roku zjem to nic mi nie bedzie. co nie oznacza ze dam je dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mt GRATKI!!! A mialam Cię pytac! Uzywalas tej alnatury? Te kaszki się gotuje czy tylko zalewa? Mogę je na swoim mleku robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka ja nie jeżdżę i nie szukam robaczków, ale też mi nikt nie wmówi że słoiczki są gorsze ;) mogą być tak samo beznadziejne ale nie gorsze heheh A co do parowek to chyba jedynki nie mają miesa oddzielonego mechanicznie - tak kojarze że je jadlam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNkS a wez ty mi moja droga nie pisz o tym pijaku bo mi sie noz w kieszeni otwiera! znam takich co sie robotą nie splamili i se teraz mieszkają jak królowie w np dpsach a co niektórzy co zapierdalali całe zycie uczciwie maja głodowe emerytury....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denaturatu uzywałam raz w zyciu co by obuw rozbic przed jakims półmetkiem. zapach moich stóp nie do opisania:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka lidl ma "serie" pikok i tam zawartosc miesa w miesie jest duza :D warto kupowac ;) A co do ów alkoholika to ma ponad 4 tys emerytury!!! Na wczesniejszej kopalnianej jest i narzekał że "co z tego że taka emerytura jak się przydział na mleko konczy" a kurwa jak w domu dziecka pracowalam to pamietam jak na podwieczorek dzieciaki dostawaly po litrze mleka w woreczku i się o to mleko biły że lądowały nawet dziewczyny w szpitalach z wstrząsami mózgu, połamanymi nosami, żebrami itp.! A ch.uj zasrany ( aż mnie nosi z nerwow) za nasze pieniadze się byczyl, ma 4 klocki co nie jest mala kwota , mieszka u bliskich za free no bo trza chlopu pomoc i jeszcze skur.wiel narzeka że mu mleka za darmo nie dają!!! A co do denaturatu :D heheheh znajomy mial sklep spozywczo monopolowy z podstawową chemią gospodarczą :D sklep niedaleko cmentarza i często tam grabarze wpadali po "robocie" na blękit paryża :D tak, tak - denaturat :D a żona jednego to 5 razy w tygodniu "okna myła" i po denaturat przychodziła :D że też oni nie wybuchnęli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba od denaturatu panuje okreslenie na pijaka "fioletowy nos" :-D :-D daj Panie Boże zebym po pierwsze dozyła tej emerytury po drugie nie pogardze 4 tysiaczkami oczywiscie uwzgledniajac inflację:-D ok mykam spac do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olin_ka z komórki hasla nie ma
komp okupowany przez m który ogląda Robin Hooda. a nie cierpię pisać z telefonu . tylko w kwestii parówek - ją lubie no i franio nie umie żyć bez nich... i nic nie jest w stanie mi obrzydzic;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS - nie kupowalam tych kaszek z alnatura bo ja wszystko z hipp. Ale poczytalam co pisza i tak mozesz na swoim mleczku, mm, wodzie, herbacie. Pisza 200ml plynu na 20g ok. 6 lyzek kaszki to mysle ze to do wymieszania. Nic nie pisza ze gotowac trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Ci mt - co ja bym bez Ciebie zrobiła? Powiem Ci że jak mi napisałaś że Wy tam i hippa bez cukru macie to się tak nakręciłam i tak wczoraj m narzekałam na nasze braki że zaproponował żebyśmy sobie wycieczkę do DE zrobili w celach zrobienia zakupów :D i powiem Ci jak zima minie to kto wie? Heheheh Póki co to chyba namierzę kogoś kto bywa i tu i tam żeby mi zakupy zrobił :P A możesz kochana podać linki do tych z hippa kaszek bez cukru, mm i glutenu? W jakich sklepach to kupujesz? Bo serio chcę kogoś pomęczyć żeby mi przywiózł albo wysłał paczke heheh :P Ciotko kolorowych snów :) fioletowych :p heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema :D Ja też daję czasem słoiczki, z lenistwa. Czasem gotuję, np, z brokułem, burakiem (bo takich nie ma).Jednak to kosztuje kupe kasy niestety :o Tylko ni jak nie mogę porcji na jeden dzień zrobić, zawsze mi wyjdzie pół garnuszka. Bardziej mi szkoda gotować, bo musiałabym wieczorem, zupka musiałaby stać całą noc w lodówce, nie wiem czy to pożywne będzie. Póki co działam systemem mieszanym ;) Chciałam dzisiaj spróbować dać jej troszkę jogurtu naturalnego z jabłkiem, niech poznaje smaki. Częściej daję owocki. Kaśki mi żal, bo zdarzył się wypadek (oby), laskę nieco zryło, zrobiła co zrobiła. Teraz należałoby ją wsadzić na rok do dobrego psychiatryka, zrobic porządną terapię DDA, wyprostować nieco psychikę i dopiero wypuścić. Po cholerę oni ją puścili, żeby się zadołowała na amen? Ciekawe gdzie jest, czy u matki, czy się gdzieś włóczy. TNKS- oby to się nie okazało czymś groźnym, dziewczynkom często się przydarzają infekcje. Ja dzisiaj sama, mąż na służbie, nawet do pieca sama dokładałam ;) Baby dały popalić, Lena znowu się czegoś w wannie przestraszyła, więc był ryk :o I się znowu zdołowałam, bo okazało się, że wojskowi nie mogą korzystać z urlopu ojcowskiego, mąż miał być z Lenką, tak się cieszyłam że oswoi się z moją nieobecnością w fajny sposób. No i 5 marca moje malutkie zostanie z obcą babą, zaczynam się spinać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Pozdrowienia z osobowego relacji Malbork-Gdynia. Zostawiłam moich chłopaków samych i śmigam na badania do Sopotu. Proszę wypić za mnie kawkę i zjeść pączka, co ja pewnie dopiero popołudniu sie do nich dorwie, gdy wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:D Aga15510🌻 powodzenia na badaniach! Kawy już za Ciebie cały dzbanek wypijam, a pączkom chyba mówię NIE:O Niby waga moja jest ponieżej tej sprzed ciąży, a jakoś gaci nie mogę dopiać...więc głoduję sobie:D:D:D Afera słoiczkowa dotyczyła Gerbera, potem jeszcze któraś miała cyrk ze szkłem w środku, potem jeszcze jakaś...ja w każdym razie za te "cielęcinki" z "kluseczkami" serdeczne senkjuwerymacz:O:O:O Na temat tego co się stało w Sosno wolę się nie wypowiadać, bo mnie szlag nagły trafia i chooj jasny strzela jak widzialam te biadolące tłumy modlące się pod kościołem, a jednocześnie jakaś zapłakana babulka syczała do kamery, że jakby ona dostała tę ...hmm...w swoje ręce to...itd,itp. Co jak co ,ale już nigdy nie uwierzę w zbiorowe "jednoczenie" się narodu w boleści, bo to się zawsze prędzej czy później kończy paleniem czarownic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobiety ;) Dołączamy z Martynką do dzieci, które spadły z łóżka :( nie wiem jak to się stało ale przeżyłam to strasznie,na szczęście malutka nic sobie nie zrobiła W niedziele urodziła córeczkę moja przyjaciółka ,cały poród trwał 1,5 godziny !!! można Ja jutro idę do pracy!!! szok ,w sumie dobrze bo to jeden dzień,a weekend wolny ,ale nie wiem jak to wszystko pogodzić Poproszę kawkę !!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ja teraz sobie tak pomyślałam ,że ta Kaśka wyszła wczoraj i pojechała do mieszkania które jest wynajęte prze policje...a może oni zainstalowali tam podsłuch ? Wiem wiem może wyobraźnia mnie podniosła ale dlaczego by ją wypuścili....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ludzie cykali sobie fotki z komórki trumnie ze zwłokami. Masakra. Gdy umarł mój ojciec tez ktoś chciał robić Nam zdjęcia z trumną, ale sie nie zgodziliśmy. Mamy wiele zdjęć z szczęśliwych chwil za jego życia, po co pamiątki z tak smutnej okoliczności. A już obcym ludziom. Widać ze niektórzy poszli tam szukać sensacji, a nie po modlitwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga15510🌻 nie wiem jakim chorym zwyrodnialcem trzeba być, że robić sobie pamiątkowe foty nad trumną dziecka? I co kuźwa, w ramkę nad łóźkiem sobie to wsadzą??? Ręce opadają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :))))) As-80 juz druga Martynka fiknęła z łóżka. Dobrze że nic sobie nie zobiła. Ale przeżycie czegoś takiego jest naprawde straszne. Oby te nasze dzieciaczki już więcej nie lądowały na podłodze. A ja rodzilam niunie 1 godzinkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Hej dziewczynki! Kawy! Kawy! Kawy! Obudzic się nie mogę :( As trzymajcie się dzielnie i lekcje latania zostawcie na pozniej ;) DJ z jakiej firmy byla znajoma!!! Mow :* Co do ludzi na pogrzebie... Dam sobie łeb uciąć że polowa tam byla po sensascje... Chore!!! "Katolicy" pod kosciolem i złożeczą... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS🌻:D A co Ty psiekrwio jedna:D chcesz żebym ja siedzieć poszła za szkalowanie koncernow?:D:D:D ona to już chyba u wszystkich odbyła staż:P nie pamiętam czy wtedy była w gerberze czy innej bobo coś tam;) As🌻 to może my jakiś klubik małego lotnika założymy?:O Ja już nie mogę z tym moim mlodszym diablem, ubrać go nie jestem w stanie, tak się kręci...a wannie...szkoda gadać:D fika jak delfin:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ Ja tam tez robie swoje jedzenie bo wierze ze to na pewno zdrowsze, przynajmniej widzę i kontroluje sam proces przygotowywania a nie powiem ze smaczek tez o niego lepszy. A co do owocow to tez na pewno zdrowiej jak dziecko dostaje w wiekszosci jablka ekologiczne(pewne źródło nie z marketu) albo gdzies ze wsi niz te egzotyczne owoce nie wiadomo skad. Na morele , brzoskwinei przyjdzie jeszcze czas jak bedzie sezon. Dziadek podpisuje sie pod tym co piszesz, rzygac sie chce jak patrze na tych ludzi. Stare dziady i babcie co to tylko sensacji szukaja, niech sie zajma swoim zyciem. Jak to widze to mi wstyd ze ten nasz narod jest taki popieprzony :O Żaluje ze sie na tym zadupiu urodzilam. misiaczkowa- podpisuje sie rozniez pod tym co mowisz, uwazam dokladnie tak jak Ty. Mądra kobita jestes:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuźwa! ludzie ze wsi to sa dopiero zwyrodniali... przeciez do teraz otwiera sie cialo zmarlego w domu pogrzebowym i godzine sie dewoty modlą nad zmarlym, cykaja zdjecia zmarlemu:O Niedawno bylam na takim pogrzebie.Albo to u mnie na wschodzie juz tylko takie rzeczy sie dzieja:O:O Masakra jednym slowem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my dzisiaj idziemy na ostatnie szczepienie ;) nastepne po 13 misiacu,ciekawe ile waży moja kluseczka O sprawie Madzi-szkoda słów sama już nie wiem co myśleć ale jedno wiem Katarzyna jest sama sobie winna jeśli chodzi o szum medialny i opinie publiczną,od momentu pierwszej konferencji sama sobie pracowała na to wszystko,sama spowodowała,ze jest o niej tak głośno,bo zdaję sobie sprawe że wiele wypadków się zdarza i wszystko jest możliwe,wprost już nie mogę słuchać jak ona prosi żeby oddali jej "perełkę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek my też mamy ogromny problem z ubieraniem,straszna akrobatka ;) W sobotę z M idziemy na bal karnawałowy ;) Jadłyście już jakieś pączki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×