Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

a jeszcze jedno wlazłam dzis na topik jakie mieso dla dziecka ze skazą i tam laski piszą ze cielecina niet bo od krowy przeciez pochodzi. uswiadomcie mnie co ma mieso do mleka? POCAHONTAS co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do TNKS ale to wage ur już podwoiła... Moja się o ponad pół kilo cięższa urodziła od Twojej, rozwija się prawidło, DR ją oglądał z każdej strony ;) na razie daje kaszki i czekam na efekt :) a Ty jak swoją karmisz? Zdrówko Antosia - fantą wznoszę :P Pomarańcze się tu pojawiają odkąd pamięat i co chwila kogoś się czepią ;) najgorzej miała Tymkowa z tego co pamiętam :D ale i mnie się oberwało i innym - olać to, nie wdawać się w dyskusje ;) Tyle że u majowek to chyba czarne przeciwko czarnym co? Pocahontas pamiętam jak byłaś z Kacperkiem w szpitalu... Masakra!!! A zumby zazdroszcze ;) ja chcę wiosne to do dłuuuuugich marszów z wózkiem wróce:) teraz się nie da bo pod nogami sam lód :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka tez gdzies czytalam wczorsj ze ciele ina dopiero.po 1rz. Dla alergikow. Jutro bede u alergologa to popytam. Najlepsze to podobno indyk,kurczak i krolik. Uciekam. Oczy mi siie same zamykaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj pamiętam że tymkowa była strasznie atakowana przez pomarańczke ale naprawde nie ma co z nimi dyskutować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady_ania nic nie zakładam ale pomaranczki juz pare razy dały nam w kosc pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocahontas spytaj i napisz bo mój dr nic mi nie mówił. no teraz to juz mykam. dobrej nocki ...MAMUSIE:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o Tymkową to nawet pamiętam o co się czepiały - o rozmowy o kupach :D pamietam bo i ja i aga też walczyłyśmy wtedy o to by w pieluszce coś było :D Aga a jest też forum sierpień 2005 ( chyba, albo 2003) może my bedziemy jak one? Niezniszcalne? Nie wchodzilam na ich temat ale skoro pisza już tak dlugo to chyba pomaranczki im nie straszne? :D A skąd się dziś ta dyzkusja o pomaranczach wzięła bo ja nie nadrobilam dzisiejszych stron - przyznaje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak Dziadka się czepnęła ale niebyło odzewu i juz nie powróciła na forum :p a Dziadek wspomniał o majówkach i tak zaczełyśmy pisac o tych pomarańczach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje ze jestem i czytam co skrobiecie. corci sie cos odmienilo i dzisiaj o 3.30 byla wyspana, wogole dziwnie ostatnio spi bo strasznie nogami macha przez sen. No a najchetniej to u nas w lozku spi kazda proba przelozenia do lozeczka konczy sie placzem. No i sie poddaje i spi z nami. Chyba na placz mnie bierze. Gratulacje dla pierwszych zabkow:) Ja w tym tyg troche do pracy musze pochodzic, bo zas zaleglosci sie narobilo. DJ - zdrowka dla chlopakow i Ciebie, kuruj sie kobito wiosna idzie. TNKS - jak tam corci miesko podeszlo? Mum .. -no ja myslalam wlasnie o keksach ciasteczkach i szukalam jak wariat, dopadlam sucharki ale mala jeszcze nie jadla. Planuje basen na niedziele bo mi ochoty narobilyscie. Na zumbe to wszystkie terminy pozajmowane a tez bym chciala. No i nie ma u mnie tych dluuugich kukurydzianych chrupek, chyba musze czekac do marca to przywioza z PL, bo starsza bierzmowanie bedzie miala i goscie sie zjada. A ja ze dwa tyg temu kupilam te puzzle piankowe ale nie smierdza, jutro pojde do sklepu i spradze czy maja certyfikat bo nie sprawdzalam. W zyciu bym nie pomaslala ze szkodliwe moga byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam..w kość od razu...głupie to to i tchórzliwe, powrzeszczą i się zmyją;) Najlepsza była ta, która awanturowała się o byle goowno i przy okazji domagała się posłuchu, bo przecież ona od początku czyta ten wątek:O Argument nie do podważenia:D:D:D Albo miłośniczka horoskopów i innych ciał astralnych, tym które marzyły o CC zarzucała egoizm i brak wyobraźni i ingerencję w horoskop dziecka:O:O:O Ciekawe co by teraz np Łazance powiedziała:O:O:O TNKS🌻 lód jako cholera:O wczoraj wychodziłam z psami na chwilę i z pięć razy wywinęłam orła:D:D:D A śniegu jeszcze od groma, tylko efekt wizualny już nie ten przy plusowych wartościach:P A to co zaczyna być widoczne pod śniegiem przyprawia mnie o zgrozę:O:O:O Masz psy więc wiesz co mam na myśli;) LA👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoras przeszla juz na mleko 2, bo ja dalam pierszy raz dzisiaj i jak zawsze 7 miarek + 4 kleiku i kit sie taki zrobil ze wody musialam dolac. No i jak mala zjadala 230ml to ani 200 nie dala rady. Czyzby bylo az tak sycace? Suche w proszku wydaje sie byc nie takie gladkie jak 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałam trochę Tracy Hogg i też zmykam spać. A ja wchodziłam na to stare sierpniowe forum. Laski dzieciaczki już do szkoły prowadzają, nowych potomków się dorobiły albo właśnie są w ciąży. Fajnie tak. Mam nadzieję, że z nami też tak będzie. To pierwsze forum na jakim się udzielam. Kafeterię znalazłam przypadkiem szukając odpowiedzi czy może jestem w ciąży, czułam przez skórę że tak. Razem z dziewczynom o nicku Aricud oczekiwałyśmy na zrobienie testu. Mi się udało, ona musiała czekać jeszcze miesiąc. A potem patrzę, że jest taki temat jak *********Termin SIERPIEŃ 2011************* I się zaczęła wielka przygoda. Mój M też Was zna. Zdaję mu relacje z życia koleżanek z Kafe, a potem jeszcze pokazuję zdjęcia na FB tłumacząc kto jest kim. Dziś np zachwycał się czupryną Tymka. I kibicuje Nam wszystkim. Czasami sam jest ciekawy i pyta: co tam na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze jednym okiem patrze, hehehe ciotka ale sie ubawilam o tym miesie i mleku hehehehe a nawiazujac do dawnej jatki to dzis nie bylo kupy! Chyba wczoraj obsral sie na dwa dni heheh ja nie widze w majowkach 2012 tych bluzg, a 2011 nie moge znalezc, a poczytalabym hehe ledwie widze... M78 a ta siateczke do karmienia kupilas? Co w niej podajesz np?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze jednym okiem patrze, hehehe ciotka ale sie ubawilam o tym miesie i mleku hehehehe a nawiazujac do dawnej jatki to dzis nie bylo kupy! Chyba wczoraj obsral sie na dwa dni heheh ja nie widze w majowkach 2012 tych bluzg, a 2011 nie moge znalezc, a poczytalabym hehe ledwie widze... M78 a ta siateczke do karmienia kupilas? Co w niej podajesz np?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymkowa - nie mam siateczki, a to olinka cos wspominala o siateczce na owoce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymkowa to majowki 2011!! aga15510 podawala strpone wczesniej linka do nich mt-78 pytaj o europejski cerytikat en-71 bo juz doszlam ze to o to chodzi - te dobre beda go miały! tymkowa u mnie dzis były 2 kupy..... chyba ja sloiczek wczorajszej sliwki ruszyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga - dzieki musze to sprawdzic bo jak nie maja certyfikatu to zwijam manele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Sniadanko i kawusie zaraz serwuje. Kacper wlasnie swoim stekaniem mnie obudzil,az boje sie w pieluche zajrzec. Maly zafundowal nam nocke super,budzil sie co 2h i jeszcze stan podgoraczkowy mial. te zabki mnie wykoncza. Lady Ania moze u ciebie tez jest Zumba. Ppolecam.tylecczkiem pokrecilam i wyrwalam sie z domku. Spotkalam stara kolezanke, poznalam nowych ludzi.. Wstawac spioszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja juz po kawce, ale u mnie dziś piękna pogoda ;) DJ jak tam dzieciaczki, żyjesz po nocce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aloha! Tymkowa oj i ja nie moglam sie nadziwić czuprynie Tymka! niesamowite włosy! pocahontas- zumba jest ale musialam bym specjalnie dojezdzac a mam kawalek niestety i paliwo drogie:O Masakra z tymi dojazdami do miasta, to jedyny mankament:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJ wlasnie jak tam chlopaki? Ja tez juz po małek kawce ale zaraz wyprawie małża i pierworodnego z domu to jeszcze jedna sobie strzele:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Martynka zasnęla, Wiktoria poszła do szkoły wieć mogę sobię kawkę wypić :) U mnie dziś brzydka pogoda, pada deszcz :( mam nadzieje że to się zmieni :) bo chcemy iśc na spacerek pocahontas - my też mamy od paru dni nieprzespane nocki bo Martynka budzi się z płaczem albo się wierci i jęczy. Ale niema gorączki. Biedne te nasze dzieciaczki bo cierpią z powodu rosnących ząbeczków Gotuje już rosołek bo córcia sobie zażyczyła a i ja zresztą uwielbiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antoś spał dziś do 6. Hurra!!! Ale potem jakoś nie chciał zasnąć. Tymkowa może i dziś popołudniu przyjdzie do Nas słonko znad morza. Bo dziś jest szaro, buro i na dodatek wieje silny wiatr. Ale wczoraj też tak było, a potem tak się wypogodziło, że wracać ze spaceru mi się nie chciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj przepraszam to Tusia pisała o pięknej pogodzie. No to rozlewam kawkę i zapraszam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×