Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

hej tnks nie moglam wczoraj pogonic lasek na fb bo sama wyszlam na dluuugi spacerek z mala. ale mielismy troche smiechu ze skoczkami, pchaczami i lotnikami :) aga15510 tez chcialam ta zupe sprobowac ale powiedz mi co to jest mieszanka chinska????? lece na sniadanko. krzeselko wczoraj dostalam jest superowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga ile to wg ciebie czasu "pod koniec gotowania"? bo nie wiem. i dawajcie jeszcze proste lecz niebanalne przepisy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katienka dzięki!!! Mój DR wie że ona ten furagin bierze, także luz, z reszta jak coś będzie nie tak to powtorze jeszcze w poniedzialek ;) a jak tam Bruno? Majka dzięki! Już tymkowa o nich mowila ale ja jakiegos pecha do nich mam :o szukalam w necie bez cukru, bez glutenu i bez mleka i nie znalazlam ani jednej :o Misiaczkowa ten sinlac chyba jakis bardzoooo dobry skoro wszytskie dzieciaki go tak ochoczo wcinają :D Ps. Że też ja wczesniej nie wpadlam na wystawianie jej na taras :P tzn wystawialam jak byla noworodkiem :p a teraz niania elektroniczna do wózka, wózek z dzieckiem na dwór i proszę! Pranie puscilam, zmyware, poogarnialam z leksza , poodkurzalam nawet i pomylam podlogi :D lazienke zdąrzylam wyspraztac, posciel zmienic... Normalnie szok! W domu to by 15 min spala, a tak... Nawet nie wiem ile już spi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszanka chińska to taka gotowa mrożonka ( grzybki mun, bambus, papryka, por, cebula, kiełki fasoli Mung, marchewka). Możesz sama sobie dobrać te warzywka, z mieszanki jest po prostu szybciej. Pod koniec gotowania - jak już reszta warzyw jest prawie miękka, kapusta ta szybko się gotuję i nie można jej dać od razu z resztą składników bo by się rozgotowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wam dobrze! u mnie wystawianie na pole odpada bo reaguje na ruch wózka. dłuższy postój gwarantuje pobudkę:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za przepis aga15515!!!!!!!!!!!! akurat mieszankę chińską w zamrażalce mam, a i curry w przyprawach leży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja dzis pol zywa, wymiotowalam od 3 do 6 rano co chwila, mala plakala, bo chciala cyca. co za noc. myslalam ze zatrulam sie ciastem,ale dzis mysle ze to chyba grypa zoladkowa bo mam wszystkie objawy.na szczescie teraz jest juz duzo lepiej niz bylo jeszcze rano. karmic moge, doczytalam. zreszta mala byla szczepiona na rotavirusy,a karmiac dostaje moje przeciwciala jeszcze,wiec mysle,ze jej nic niebedzie.w kazdym razie jest zadowolona i radosna w przeciwienstwie do mamy... moglam tez cos zalapac od jej kolezanki malej ktora byla u nas w poniedz a ponoc w niedz maiala biegunke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocahontas, to mozemy sobie uscisnac rece! to samo mialam w nocy. nie biore nic na biegunke,pije tylko wode niegazowana, coli nie mam,musialabym wyjsc,a nie chce,maz mi po pracy przyniesie. to pewnie jelitowka.masakra.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS-pisalam juz ze to dobry sposob z wystawianiem dziecka na balkon ;) nasza tak sypia czasem,szczegiolnie ostatnio gdy nie mam sily czasem z nia wyjsc.dzis tez bedzie tam spac,a ja sie zdrzemne.najgorsze ze tu piekne slonce i ciagle ptaszki cwierkaja,moga ja rozbudzic :) choc wczoraj zasnela przy ptaszkach na spacerze bez krzyku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ma podobnie jak ciotki placze w wozku jak sie nie jedzie :) wiec pomimo tego ze ogrod jest takie spanie odpada. aga15510 moge sama mieszanke skombinowac ale skad ja wytrzasne grzybki mun, bambus czy fasole mung hihi w kazdym razie rozejrze sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny z jelitówkami zycze szybkiego powrotu do zdrowych. trzymajcie sie jakos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie odkryłam ze te kiełki fasoli mung to mam zawsze w zamrazalniku bo uzywam ich do warzyw na patelnie :) sa pyszne wiec jeszcze 2 skladniki potrzebuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bruno, można powiedzieć, zdrów już. Czasem kaszle, ale to już nie brzmi groźnie. Z tym, że wczoraj był w żłobku, więc dopiero się okaże, czy czegoś stamtąd znów nie przywlókł... Bardzo współczuję chorym dziewczynom. Kurujcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim!U mnie dziś ciepło bo +4 ale pada deszcz,więc siedzimy w domku.Ja pobiegłam do sklepu specjalnie po mięso na gulasz i gdy już stałam w kasie to panie mówią o środzie popielcowej,no kurcze totalnie zapomniałam.TNKS ja jestem na niełączeniu,dziś trzeci dzień leci.Szymka ja fotelik na taki do jazdy przodem zmieniłam tydzień temu,bo mały już się nie mieścił w nosidełku w tym swoim kombinezonie,zresztą tak mu wygodniej..Co do wózka to ja mam już spacerówke tzn.mam taki wielofunkcyjny do którego była wkładana wkładka dla niemowlaka z osobną budką i musiałam już to wyciągnąć,bo mały miał mało miejsca gdy jest tak naubierany.Mam jeszcze osłonki, które robią z niego niby wózek głęboki jeszcze ale to już wersja spacerowa a mały jak się obudzi na spacerku to żąda podniesienia oparcia,żeby widzieć świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tnks- no dietka spoko ale juz chyb a powoli zaczne przechodzic do fazy 2 mimo ze 2 tyg mijaja dopiero w poniedzialek ale juz mam dosyc wiecznie tego samego i zaczne troche rozszerzac diete. W nagrode za silna wole poszlam i kupilam sobie kilka ciuszkow:D Mam motywacje do dalszego chudniecia. Ja mam taka dziwna figure ze w biodrach nosze rozmiar 40 a na gorze 38. Jak na dole dojde o 38 to przestaje sie odchudzac. Mam pare spodnic w tym rozmiarze. Jak beda dobre to odpuszczam:) vilia- tez sie usmialam. Powazny dylemat mieliscie z tym zakupem;);) Pochwal sie wozkiem i pokaz jakies fotki. To rodzinka znowu Wam sie powiekszy, pogratuluj bratowej :) Ja jak wychodzilam za maz to tez nie mialam pojecia o gotowaniu, jakos w miedzy czasie sie nauczylam i do tego nawet polubilam. Chetnie wyprobowuje nowe przepisy:) Olinka- polecam zupke agi- u nas w domu wszyscy sie nie zajadaja:) _aga_ myslalam ze takie mieszanki sa na calym swiecie, u was nie mozna takich kupic? tnks- brawo brawo! podziwiam ze sie za to wzielas i tyle rzeczy zrobilas, jak moja mała spi to ja zawsze i tak cos innego znajde sobie do roboty;);) Na jelitowke tez zawsze stosuje cole, dobry tez stoperan jak ktos z wc nie wychodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczyny za rady. Juz mi lepiej,ale do godz 11 w lozku lezalam. Dobrze ze M mogl sie malym zajac. Chetnie bym jeszcze polezala ale odpoczynek mnie to dopiero w trunmie. S Teraz jestem na spacerku tzn Kacper spi w wozku a.ja.sieedze na chustawce,oliwia szweda sie po blocie. My juz dawno jezdzimy w spacerowce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie jest piękne slońce i +8 :D Git majonez, wiosna!!! :D :D Na jelitówę najlepsza coca-cola. Nie pepsi, bo cola ma coś tam w składzie no i ma elektrolity, na podyplomówce mi promotorka mówiła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady_ania 109 moze i sa musze sie rozejrzec mam inna mieszanke gdzie sa te kielki, bambus, mushroom czyli chyba pieczarki chociaz chinczyki i angole to wszystkie grzyby za mushroom biora wiec nie wiem poza tym cebula, baby kukurydza, water chustnut nie wiem jak to przetlumaczyc wiec to nie jest to samo podobne ale nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka, ja Ci proponuję wprowadzić śliwkę do jadłospisu maluszka :) U nas działa cuda. Tzn. teraz już nie ma takiego problemu z kupami jak na początku wprowadzania nowych produktów, ale jak go 'zapcha' to śliwka działa cuda :) My już przerobiliśmy zwykłą i suszoną (jak to Dziadek pisał wędzoną ;) ) TNKS, my też mamy dużą gondlę, ale mały już wyleżeć nie chciał. Jak spał t OK, ale jak się obudził to ryk był :o A w spacerówce jest dobrze :) misiaczkowa, dzięki za informację kaszkach. Muszę poszukać w Rossmannie. A jak nie to pewnie w marketach będą. A to jakieś duże pakowanie, ze taka cena? misiaczkowa, wózek taki: http://www.tosia.pl/sklep/product/p/866/x-lander,x-go.html Tylko my go kupiliśmy dużo taniej. Ma duże siedzisko :) dla nas t był priorytet. No i żeby do bagażnika wszedł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia moja w gondoli to tylko tak jak dzisiaj na tarasie drzemka - jak idziemy na spacer to w foteliku, bo inaczej ryk :P Ja wiem dziewczyny, że wy mówiłyście, że dzieciaczki można wystawić na balko czy taras, ale z moją było jak z gentelmanem ciotki julii, jak tylko przestawałam wozic to się budziła więc zaprzestałam takich zwyczajów i nie pomyślałam, że mała z niedoboru świeżego powietrza pójdzie na taki ukła że sobie pośpi stacjonarnie w gondolii :D Ale zmordowana już dziś jestem :P A jutro taka masakra w pracy mnie czeka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka próbuj śliwką, jabłkiem i dawaj dużo picia, na moją świetnie działa sok jabłkowy i zwykła woda, ale podgrzana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z gerbera są takie słoiczki śliwka suszona lub krem z jabłek i śliwek suszonych. Doskonale oczyszczają jelitka. Vilia jesteś zadowolona z wózka. Mi zależy na lekkim wózku, który bez problemu zmieści się do bagażnika. A jednocześnie poradzi sobie z krawężnikami. A ta budka będzie wystarczająca na wietrze dni. Mam już mętlik w głowie. Co sobie jakiś wózek upatrzę to potem czytam opinię i zawsze ma coś nie tak. Ten ogólnie mi się podoba. Później sobie poczytam o nim opinie. Olinka z szybkich zup mogę Ci jeszcze polecić klopsową. Gotujesz wywar na warzywach, potem wrzucasz maleńkie klopsiki otoczone w mące. Na koniec zaciągasz zupę barszczem białym w paczce. Doprawiasz do smaku. Żeby zupa byłą bardziej treściwa dajesz też ziemianki. Dziewczyny tu podawały inną wersje tej zupki. Wywar, pieczarki, klopski i zaciągasz serkiem topionym . Ja serek topiony polecam do zaciągania zupki brokułowej. Pycha. Uciekam bo mężu nie daje rady z ziemiankami. PA!!! ps. młody w końcu polubił zupki mamusi :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie oglądam KLAN. Uraz czaszkowo-mózgowy. Kolejna tragedia narodowa po śmierci Hanny Mostkowiak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×