Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Ja też uciekam, jestem padnęta, oczy same mi się zamykają :) Dobranoc papapapapapa :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka nic nie cieseszy tak jak cudze nieszczęście co? :p Nie wiem czy to prrzesilenie wiosenne które mnie dopadło strasznie!!! Czy weszła w etap rozpoznawania obcych i płacze na ich widok, la miałam z nią dziś masakrę :o Mam nadzieje że szybko jej przejdzie i choć na współpracowników nie będzie tak reagować... Misiaczkow nie do końca własna działalność, ale musze przyznać, że warunki mam nieziemskie :) I mam taki plan : jutro odgruzowuje dom, w czwartek mama zostaje z małą, ja jade zorgaznizować się w firmie bo póki co mam kilka pomieszanych kupek papierow i nie wiadomo gdzie co i po co leży:o ogarne to, naszykuje sobie kupki tematycznie, zrobie liste zaległych rzeczy do zrobienia w kolejności od najpilniejszych i od piątku będę sobie już jezdzila z małą na spokojnie i działała po trochu ;) postanowiłam, że nie będę jezdzila na rano tak jak pracowalam bo malej brakuje tej drzemki, a wiec jak wstaje o 7 nakarmie ja poloze a sama pojde ogarnac dom i się ubrac, mala wstanie ok 9 nakarmie ja, poubieram i pojedziemy ;) popracuje ile mala mi pozwoli a pozniej spacer;) po spacerze do pracy albo do domu - w zaleznosci od samopoczucia malej ;) a jak się zrobi wiosna to bedziemy sobie chodzic pieszo do pracy wiec bedziemy mialy jeszcze 2-3 godz spacerku dziennie :D Tak sobie dziś wymyslilam :D Lady mam nadzieje że jednak mala choć troche się sobą zajmie :o choć 2-3 godz dziennie bym chciala popracowac, bo mam tyleeeeee zaleglosci :o a ciągle roboty dochodzi na bieżąco :o Do tnks - to moja mala je dużoooo więcej niż Twoja... Zoja no u nas infekcja się potwierdzila - w 2 na 3 bad wyszly leukocyty i we wszystkich było podniesione ph , ciekawe czy w pt już ten mocz będzie ok? Mam nadzieje... Mt przyszla mi kaszka jaglana z allnatury - zamowilam na allegro - zrobilam dziś malej zamiast sinlaca i balam się że nie będzie chciala bo ten sinlac bardzo slodki, a ta alnatura jaglana i bez cukru - nie kojarzy mi się to że slodkim, ale z owocami zrobilam i wypila calosc - 170ml takiego bardzooooo gestego! Przez smoczek 3 przeplywowy musiala pic bo takie geste Kurde za to czkawek dziś znow miala chyba z 20 :o już nie wiem co mam robic :o sprobuje jej jutro od rana dawac mleko zageszczone kaszka - zobacze czy pomoze? Troche mleka z kaszka, a jak będzie miala malo to poprawimy cycusiem :D Katienka jak Bruno? Lepiej już z noskeim? Dziadek jak Twoi twardziele? Lady jak dietka? Hjk w jaka dietke wskakujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga--masakrę masz z tymi dojazdami. To komuniakacja zwykła,czy autem tak wychodzi? To ja się nawet nie będę odzywała ile mi zejdzie, bo aż w wstyd narzekać. Chylę czoła, ja bym nie dała rady. Jutro robię próbę z Snlakiem. Ciekawe, czy jej posmakuje. Ja już zeżre Sinlac, to kupię kaszki Nestle mleczne ale za to BEZCUKOWE dzisiaj odkryłam w Rossmanie, kosztują 12 zł. Co do spotkania, to najbliżej mam do pocahontas :D Mąż mnie straszy, że mogą go przenieść do...Wrocławia. Toż to dla mnie, jak zagranica ;) Mam nadzieję, że to kolejna trepowa plotka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS---zaaazdroszczę :D Dobrze, że wykryli coś i leczą, oby to bylo przyczyną. Być może taka jej uroda i fizjonomia. Kurcze, moja Lena malo co je z butelki, na razie daję jej wodę, ale w kubeczku też ładnie pije, takim z nuby. Potrafi też siorbać ze zwykłego kubka ;) Wszystko jej łyżeczką podaję. I tak jak piszecie ile wasze maluchy zjadają, to Lena mało je, bo na razie rano 2x cycek, potem obiadek, max 100 ml, potem cycki, cycki, deserek jakieś 80 i cycki ;) Czasem dostanie coś ekstra około 15, po cycku. Waży 7800, ale za to długa jest. Czy któraś już przesadziła dzieciaczka do spacerówki? Małą czasem sadzam w gondoli, jak jeździmy po sklepie, potem się buntuje nieco, żeby leżeć, ale póki zima to chciałam jeszcze z miesiąc poczekać. Jak z tym u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczkowa my juz długo w spacerówce:-D ale w tym klonkrze, musze sie konkretnie zabrac za kupno tej nowej. Wrocław kocham od lat niezmiennie czasem ogladam głupawe seriale zeby tylko zobaczyc znajome ulice:-D Lady dzieki za odp 🌻 TNKS zarobicz kopa w dupkE jak mnie będziesz posądzała o takie upodobania:-D a tak serio to i ja nie czuje sie hallo mam nerwy plus taki chujowy dzien małego bałam sie w któryms momencie ze po prostu wyjdę z domu....tym bardziej ze zabrałam sie za generalne porzadki za przeproszeniem rozesrałam wszystko i nic nie dałam rady skonczyc... aga jak ty to wszystko ogarniesz? a nie da sie na pół etatu wrócic? Tymkowa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczkowa dojeżdżam koleją, ale jak już skończą remonty to dojazd w jedną stronę będzie trwał godzinkę. 1 kwietnia miną 3 lata jak wprowadziłam się do M i wtedy właśnie zaczęły się te remonty. Wcześniej dojazd trwał jakieś 70 minut. A pomyśleć że wcześniej dojazd zajmował mi kolejką 15-20 minut :( Antoś jeszcze w gondoli. Mamy taki czołg, ze jeszcze w niej trochę pojeździ. Na razie się nie buntuję. Zacznie się wiosna i jak będzie ładnie siedzieć to zamontuję spacerówkę. Ale musimy kupić jakąś lekką. Cały czas się rozglądam za jakąś fajna, lekką i bez trudu mieszcząca się w bagażniku. Dostaniemy zwrot z podatku to zainwestujemy. A wiecie że w tym roku można również odliczyć internet z komórki, a nawet z kafejki internetowej jak ma się rachunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam historię dzieci z Fundacji Splotu Ramiennego. Ile nieszczęść dało by się uniknąć gdyby nie niekompetencje lekarzy. Takich historii jak Łazanki jest tam mnóstwo. Brak USG od 4 miesiąca ciąży, poród dziecka z wagą 5 kg. Prośby matek o CC zbywane i w rezultacie dzieciaczki rodzące się z 0 pkt w skali Apgar. A potem długa rehabilitacja. Płakać się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga15510-wspolczuje tych dojazdow pol dnia poza domem. TNKS- fajnie ze corci smakuje na pewno zacznie ladnie przybierac po tych smakolykach. ja w tym tyg. tez chodze do pracy na 2-3 godzinki bo musze sie odkopac z papierow. ale narzekac nie moge nawet 2 km nie mam. z wozkiem 40 min. szymka- zdrowko za twojego polrocznego synka. moja tez dzis 6 miesiecy. ciotka julia- mialam tez tak z obiadkami.a zupka z buraczkiem wygladala jakby sie zwazyla. teraz mroze taka mieszanke np. marchew por miesko ziemniak. a dodatek np. brokul szpinak czy burak gotuje na swiezo. wyglada dobrze. zdrowka dla wszystkich zakatarzonych:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczkowa- my tez jeszcze w gondoli. szukalam dlugiej zeby zime przetrwac no i sie uda.takze spacerowke na wiosne rozloze. lady Ania - trzymam kciuki zeby nocka wam spokojnie bez goraczki minela. jak poczytasz troche ksiazke daj znac czy fajnie napisana bo mysle o kupnie. tymkowa - cierp cialo jak zes chcialo;-) ibum moze sie przydac DJ - zyjecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. U mni niestety nocka straszna. Kacper spal ladnie,za to ja czuje sie fatalnie. Cala noc boli nmie brzuch i biegam do toalety. Albo mam jelitowke albo sie zatrulam. Wiecie jak to rozpoznac? Wzielam smecte,chyba pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc🖐️ pocahontas śmiem podejrzewac ze to jelitowka, ale stweirdzic ciezko. Oby kacperek i oliwka nie złapali od Ciebie MT- oki zdam relacje jak troche przeczytam, wczoraj nie dalam rady oczywiscie otworzyc ksiazki bo zanim dowleklam sie do lozka to juz bylam taka zmeczona ze od razu padlam. tymkowa jak tam glowka? DJ dalej masz szpital? Gosia za to przespala cala noc, goroaczka nie wrocila i wyglada na zdrową:) TNKS- pełna mobilizacja. Z takim planem na pewno dasz rade, zorganizowanie jest najwazniejsze:D:D Ja tam moge przyjechac do wroclawia w wakacje,Mam daleko ale jest tam bliska rodzinka, mam sie gdzie zatrzymac:D misiaczkowa- ja wczoraj oficjalnie przesiadlam sie z mała na spacerowke. Superowo i lekko. To jest to:D Wczoraj spala w niej ponad godzine na dworze:D Lubie sobie zycie ułatwiac :) Dla niezdecydowanych polecam chicco, ja mam enjoy ale juz o tym pisalam. Lece malego do przedszkola zawieźć i pozniej zobacze po sklepach troche co jest do ubrania. Buźka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze temat byl juz 1000 razy przerabiany ale prosze o przypomnienie...zupka szpinakowa..mam mrozony, co do niego dodac??:)help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja robie tylko szpinak z ziemniaczkiem. z tym ze rozmrazam szpinak wczesniej bo inaczej za duzo wody się robi:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ U nas nocka wkońcu spokojna :) Martynka spała od 20-tej do 7.20 :) Córcie wozimy jeszcze w gondoli bo się mieści ale już myśle nad przesadzeniem jej do spacerówki. tymkowa jak dzisiejsze samopoczucie ? :) pocahontas - ciężko to odróżnić ale jak miałam jelitówkę to oprócz biegania do kibelka bardzo bolał mnie brzuch, potworne skurcze miałam. szymka - ja do szpinakowej daje, ziemniaka, marchew, pietruszkę , pierść z kurczaka i łyżkę maszy manny. Wczoraj dodałam troszke ugotowanego żółtka. Mała bardzo ją lubi :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okey, dzikei cos tam ugotujemy:) zapisalam sie dzis na ta zumbe za tydz pierwsze zajecia, ide na poczatek z corka, ale pozniej moge ja przepisac do grupy dla dzieci- ale na poczatek obiecalam ze pochodzi ze mna:) juz sie nie moge doczekac, bo diety dietami ale brzuch po cc bez ruchu doi formy nie wroci nestety:( a wiosna tuz tuz:) na fb dziewczyny poruszyly watek fotelikow, tzn kiedy przesadzacie do takiego ktory sie montuje przeodem do kierunku jazdy... ja mam maxi cosi priori ktory sie rozkalda ze dziecko prawie lezy i zastanawiam sie czy juz bym mogla, bo maly ne lubi tylem jezdzic, to bardzo spokojne dziecko ale w samochodzie robi taka jazde..moze jak bedzie przodem bedzie lepiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Pocahontas 😘 kuruj się!!! Smecta pomoże i na jelitówke i na zatrucie, dorzuć jeszcze do tego jakiś priobiotyk np dicoflor, powinien pomóc! Cioteczko moja kochana 😘 🌼 nawiązałam do Twojej wypowiedzi że milo że nie tylko Ty mialas dzien do doopy :P spokojnie kochana nie chcialam Cię obrazic ;) Mt no malej smakuje bardzo, a wiesz że jej jest 400 gr? 2 x po 200 a myslalam że 200 gr :p dziś powinna przyjsc jeszcze paczka z ryżową i pszenną - mam nadzieje że rozróżnię :P bo mój de język jest na poziomie "mniej niż zeroooo-ooo-ooo" :D A co do infekcji to mam nadzieje, że mija:o jutro ją zważymy i zobaczymy czy coś już przybrała , a w piątek zrobimy badanie moczu... Tyle, że w piątek jeszcze ma dostać furagine i zastanawiam się czy to nie zaburzy wyniku:o ale spróbujemy Lady najważniejszy jest plan :D a mój m zawsze mi powtarzał że u mnie logistyka na poziomie zero :p ciekawe czy on by się zorganizował i ogarnął dom, niemowlaka, studia i pracę? :D a jak kochana Twoja dietka? Dietkujesz dalej? Bo pytam i zero odpowiedzi :P Szymka zazdroszcze Ci tej zumby :P Tymkowa jak tam? Kacorek męczy? Dziadek jak Twoi mężczyźni? Choróbskko zarzegnane? Aga nawet nie mów o tych "konowałalch" wczoraj mi kumpela opowiadała że u gina spatkała kobitke - 33 lata która właśnie zmieniła gina który ją przez szmat czasu leczył sam nie wiedząc na co i jak przyszła do tego nowego gina, to okazało się, że ma "narośl" wielkości pięści o silnych zmianach nowotworowych :o usunęli jej to i teraz czekają,niewiadomo czy nie trzeba będzie usunąć wszystkiego :O macicy jajnikow itd.... :o laska o dziecko się starała dlatego do tamtego chodziła, ordynator z jednego ze szpitali na śląsku!!! Chodziła do niego prywatnie za grube pieniądze!!! A co do Karolka to mam nadzieję, że Łazanka doniosła do prokuratury i ten pojeb który jej kazał rodzic sn będzie miał odebrane prawo wykonywania zawodu!!! Ach! Nawet gadać nie chcę bo się nakręcam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS 🌻 spokojnie nie obraziłam się :-D Planowanie moja zmora np mam gdzies cos załatwić- ale wstaje no bo PLAN chociaz tak mi sie nie chce....no ale PLAN zwlekam sie więc i jadę....(mimo że mi się nie chce) efekt np całuję klamkę bo akurat w tym dniu zamkniete i takie tam. idę połazic po sklepach - bo zaplanowałam chociaz cos ze mnie krzyczy nie dzisiaj:-D ale jadę no bo PLAN. efekt zmęczę się jak cholera a nie kupie nawet skarpetek. i tak się to kręci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotko i u mnie zawsze było to samo :D z resztą mój m "pokochał" min innymi mój totalny brak zorganizowania :D to że słowo plan kojarzy mi się jedynie ze szkolą podstawowa :D a teraz sieje się ze mnie że zanim wyjde z domu to 7 razy musze wejsc na góre bo czegoś zapomę :P że jade odebrac prawko i nie wezme dowodu :P że jade na zakupy i zapomne karty i takie tam :D ale teraz musze się troszke zorganizowac bo inaczej nie podołam :P Ps. Gdzie to słonko? Chciałam dziś małą na taras wystawić a tu słońca brak :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS - furagin moze zafalszowac wynik badania moczu! Jesli rano masz jej jeszcze dac furagin, to pobierz jej mocz przed podaniem leku. Inaczej takie badanie jest bardzo niewiarygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady, cieszę się że zakup udany :) Oby jednak jak najmniej był używany termometr - niech się jak najmniej przydaje ;) Może ta gorączka od zębów? aga15510, współczuję tych dojazdów...To ja przestaję narzekać na dojazd do pracy 40 minut w jedną stronę (autem). Dodam, ze pracuję w mieście w którym mieszkam :D Organizujecie spotkanko? :) As-może nam się chociaż na to piwo umówić? ;) Odezwij się w ogóle zapracowana kobieto. Jak Martynka przeżywa rozstanie z mamą? Ja wracam w kwietniu do pracy - też mi się nie chce. Nawet o tym nie myślę. W ub. roku u mnie w pracy urodziła się trójka dzieci, w tym kolejna trójka będzie - niech żłobek przyzakładowy otwierają ;) misiaczkowa, co to zakaszki bezcukrowe? Jakiej firmy? My już też w spacerówce. Mały nie chciał wyleżeć w gondoli :o Na szczęście spacerówkę mam z możliwością wpęcia przodem i tyłem do kierunku jazdy, więc mam go na oku. Choć pewnie niedługo się zbuntuje i trzeba będzie go przesadzić przodem doświata :D Zakupiliśmy też ostatnio "parasolkę", bo nasz wózek cały bagażnik nam zajmuje :o A jak jedziemy na weekend do rodziców to trochę bagaży jest :| Co prawda ten duży wózek jest wygodny - pompowane koła, przednie skrętne, amortyzowany - na nasze chodniki super. Ale trzeba było wybrać - albo kupujemy kombi, albo 'parasolkę' ;) Parasolka wyszła taniej ;) No i udało nam się kupić nową po okazyjnej cenie. I plus - ma duże siedzisko. A przy moim 'misiu' to ważne :D A z innych wieści, niedawno dowiedziałam się, ze moja bratowa jest w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, czy ktoras podaje dziecku kaszke glutenowa z firmy holle? Chcialabym wiedziec jak ja przyzadzacie, bo wszedzie pisza ze kaszki ogolnie powinno sie gotowac a opakowanu napisane jest ze wystarczy rozmieszac z ciepla woda i gotowe i tak robie, pol lyzeczki z 10ml wody mieszam i dziecko zjada bez niczego, nie wiem czy dobrze robie czy jednak powinnam gotowac dadam ze jest to glutenowa kaszka owsiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze jeden problem, podaje marchewke , jablko i ziemniaka- na razie, i mala ma zaparcia i zatwardzenia a po marchewce to jest tragedia, do marchewki i ziemniaka dodaje oliwe, jabluszko je codziennie i wode tez pije a mimo to jak zje marchew to meczy sie i placze przy robieniou kupy, jest jakies innt sposob na lepsze trawienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia rozbroiłaś mnie :D albo combi albo parasolke - parasolka wyszła taniej :D no popatrz heheheh Ja też się przyłączam do pytania o kaszki- są w pl jakieś bez cukru po za sinlackiem? Aga a jak Twój maluch wcina sinlaca? No ja też nie mam co narzekać na "dojazd" do pracy :p mam 5 km - godzinka drogi z wózkiem (pieszo) albo jak nie ma korków to 5 min autem... :o także jak się wiosna zacznie to nie ma innej opcji, będziemy chodzić pieszo :D Moja mała też wciąż w gondoli, też szukałam dużej i się udało... Spokojnie mogę jeszcze ją w niej "trzymać" :) właśnie ją uspałam w ów gondoli na tarasie :D niech się dziecie dotlenia a matka odgruzowuje dalej mieskzanie :D może nawet uda mi się poodkurzać? :D Katienka dzięki za info! Spróbuje w takim układzie najpierw pobrać mocz... A jak daje 2 x dziennie ten furagin to nie szkodzi? Daje wieczorem przed spaniem i rano... To ten z wieczora nie wpłynie na wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie ;-) Wczoraj z rana sasiadka wpadła na kawe i nie zasiadłam w kafe naszym, a widze ze ominął mnie przepis na zupkę jakąś pyszną. ze mnie kucharka żadna, nie umiem po prostu, nigdy się nie garnęłam i w efekcie monotematyczna jestem. Kto poda stronke z przepisem plisssssssssssssssssssssssss, albo przepis wklei raz jeszcze? aga- straszną odległość masz do pokonania do pracy...... normalnie wyprawa jak na wypad wakacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS, po ok. 12 godzinach wynik powinien byc juz raczej miarodajny... Na wszelki wypadek nadmień lekarzowi, który będzie czytał wynik, że mała ok. 12 godzin wcześniej brała furagin, dobry lekarz będzie wiedział, co tą informacją zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tnks-termin kaszki holle sa bez cukru, zamawiam przez internet ale w sklepie ze zdrowa zywnoscia tez powinny byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema!!! Wczoraj w Rossmanie oglądałam kaszki, znalazłam Nestle (w kartonie) za 11.99 zł, napisane, że bez cukru, ale z mlekiem. Zawiera wyłącznie cukry naturalne (fruktozę), jest kaszka mleczno-ryżowa, manna i z owocami, mały wybór, ale lepszy rydz niż nic. Ja daję z mlekiem, bo na moim to zaraz robi się rzadkie. Dzisiejsza próba Sinlacu zakończono powodzeniem ;) Dobre to! Vilia--rozbawiłaś mnie tym kupowanie parasolki ;) Pokaż linka, tak z ciekawości, lubię wózki :) Ja parasolki nie kupię, bo mnie wnerwia. Tak koło 2 latek kupię Quinny może ten leciutki, tak na sklepowe wojaże, a tak mam Lunę M&P. Spełnia wszelkie kryteria. Olnk_ka, ja też mam takie "talenty" kuchenne ;) Jakoś mnie to nie kręci, nie umiem dobrać smaków i bazuję na sprawdzonych obiadach, nie wymagających używania wiecej, jak 3 przypraw ;) TNKS--moja też na tarasie kima :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na rozwolnienie najlepszy LAREMID. Miałam kiedyś grypę żołądkowo-jelitową, umierałam i szwagier przywiózł mi je z apteki. Zadziałało niemal natychmiast. Przynajmiej na problemy jelitowe. Antoś nauczył się składać sylaby ma i teraz namiętnie mówi mama, ama, mam. Mówię Wam usłyszeć to z ust własnego dziecka - bezcenne. Olinko to chyba chodzi o moją zupkę pekińska: ZUPA PEKIŃSKA Na patelni rozgrzać olej i wsypać curry, chwilę podsmażyć i dać pierś z kurczaka pokrojonego w kostkę. Usmażyć. Następnie kurczaka dać do garnka, zalać wodą, dać kostkę rosołową i mieszankę chińską. Ja daje też ziemniaka. Doprawić pieprzem. Jak ktoś chce może dać jeszcze dodatkowo paprykę, grzyby mun i bambusa ( ale mieszanki je zawierają). Ja jeszcze doprawiam przyprawą do dań chińskich i sosem słodko-kwaśnym. To już każdy do woli. Pod koniec gotowania dać poszatkowaną kapustę pekińską. Zupa jest pikantna i mega rozgrzewająca. Dziewczyny karmiące nas ścisły post dziś nie obowiązuje :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×