Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Tnks jeszcze troszke i mala bedzie siedziec. Infekcje juz zwalczylyscie? Robicie pozniej badania kontrolne? Dziadek Jacek jak tam twoje potomki? Jak ty sie czujesz? Tymkowa lokiec juz lepiej? A dzisiaj to chyba wam internet zasypalo,co tu taka cisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocahontas z tego co widze to wiekszosc na facebooku była :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocahontas pierwsze bad kontrolne bedziemy robic w piatek, jak wyjda ok to jeszcze po 10 i 20 dniach,a jak źle to spowrotem do DR A jak Oliweczka? Zdrowa już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga zrób no tam awanture w moim imieniu :P niech wracają :P Człowiek wraca zmeczony z pracy i nawet na forum nikogo nie ma... Straszne :p Ps. Ja też oglądam na wspolnej :D Pamietacie żanetke z początkow jej pobytu na wspolnej :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cisza na forum bo wszystkie ogladamy na wspolnej :). Ja tez jestem fanka od wielu lat. A w Julke tez sie wkrecilam hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się wyłamuję :) Nie oglądam 'Na Wspólnej' :) W ogóle nie jestem serialowa. W ciąży oglądałam czasem 'Szpilki na Giewoncie' :) I to koniec moich serialowych przypadłości ;) Mały śpi :) Mam nadzieję, że pośpi do minimum 7ej... Coś padam na twarz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do TNKS
Ja moją małą karmię moim mlekiem - raz tylko dostaje modyfikowane, bo pracuję do późna i tyle nie uzbieram ;). I w ciągu dnia dostaje też słoiczek warzywek z mięsem lub rybką i pół słoiczka owoców. Lekarka też mi powiedziała że mała wygląda zdrowo - zresztą nigdy nie chorowała (odpukać!) i generalnie jest bardzo wesołym dzieckiem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł!!! Ojj majówki się faktycznie wystraszyły. W sumie one się nie pokłóciły, zaczęło się od tego, że ta acomitam je zinwigilowała na nk :o U nas deszczowo, błe. TNKS-z tego co piszesz to wnioskuję, że prowadzisz własną działalność? Zazdroszczę możliwości pracy z małą, co ja bym dała, żeby tak pracować :( W rossmanie dzikie wyprz deserków hippa, tych dużych. Z 5.29 na 3.99 zdaje się. Ja już niestety odliczam dni do powrotu do pracy. Mam zero zapału, zero chęci, zero pozytywnego nastawienia. Idę, jak na skazanie. Przeliczałam nasz budżet milion razy i dupa blada :( Może na wakacje udało by się jakieś mały zjeździk zrobić? Kto może, ustalimy jakieś centralne miejsce, żeby każdemu po równo ;) Lena mi dzisiaj śpi na potegę, masakra jakaś, nawet się zastanawiałam, czy nie iść z nią do lekarza, bo tak już drugi dzień: od 9:30 do 11:30 (i jeszcze ją budziłam) od 12:15 do 13:15 od 15:20 do 17:00 (i również została obudzona) od 18:30 do 19:00 (zasnęła w aucie) no i teraz też padła :o Je normalnie, temperatury nie ma, może to na pogodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że poszukujecie dziewczyn majowych na kaffe ale one wyniosły sie na fejsa, i na spotkania wamusiowe, ja dzisiaj na nich byłam i naprawdę spoko;) bardzo fajny klimat, pisałam chwilę wcześniej o tym ale pełna ignorancja;))))))) dziewczyny majowe kwietniowe i marcowe tam zastaniecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziewczę wczoraj tak spało też się przeraziłam i mierzyłam non stop temp, a dzisiaj trochę mniej śpi ale też pięknie, dodam ze po całym dniu spania przespała pięknie noc od 18 do 7 rano i to ja pierwsza wstałam... W nocy zastanawiałam sie czy wogóle oddycha ... jakaś masakra... śpi niedobrze nie śpi jeszcze gorzej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na wspólnej zaczęłam oglądać dla Żanetki ;))) Dziewczyny z Pomorza już planują na wiosnę małe regionalne spotkanie w 3city. Dziś śledzik pewnie dlatego takie pustki. U Nas sąsiedzi i sączę sobie martini z soczkiem. Do tego żelki moczone w winie. PYCHOTKA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do TNKS kochana moja mała też nie może dobić do 6.5 kilo a co dopiero mówić o 7 za tydzień kończymy 6 miesięcy, ale zaczęłam ją dokarmiać modyfikowańcem i słoiczkami i mam nadzieję że jkoś pójdzie... w dwa tygodnie przybrała 100gram więc fatalnie mało, zaczęłam jej robić bad moczu krwi i usg brzuszka... Krwi krowa w przychodni nie umiała pobrać, więc tylko mi dziecko pokuła i tyle a w moczu wyszły leukocyty ponad normę ale okazało sie że chyba bład przy pobraniu moczu, bo na usg ok i na kontrolnym moczu też ok... domyślam się że ma za mało żelaza we krwi bo bledziocha ale teraz jak ją dokarmiamy mam nadziję że nabierze sił i dlatego też chcę jej jak najszybciej dorzucić mięsko (dużo żelaza) nie martw się będzie dobrze;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczkowa, z tego co pisałaś już kiedyś to masz małego śpiocha (którego ukradkiem Ci zazdroszczę) :) U nas pobudka ok. 7ej rano (idzie spać ok. 19:30-20ej), a potem już tylko dwie drzemki około godzinne. Ze spaniem to nie wrodził się we mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grays, gdzie jesteś????? Chyba Cię tam nie zasypało w UK - tym się nie wykręcisz ;) Czyżby Twoi mężczyźni tak Cię pochłonęli? Daj znak :) Choćby dymny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pocahontas pytałas o cielecine? jak miło ze nie tylko ja miałam dzien do dupy:-D słuchajcie moze rzeczywiscie idzie wiosna i teraz jest jakies przesilenie? skoro dorosli to odczuwają to dzieci tym bardziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od niedawna zaczęłam ponownie oglądac Na Wspólnej :) oprócz tego b.lubię Ojca Mateusza i oglądam również powtórki 39 i pół ( uwielbiam ten serial Karolak - the best :)))))) ) Moja córcia dziś była bardzo marudna , jestem wykończona po całym dniu. Uspokajała się dopiero na moich rękach lub po podaniu ibufenu.Prawie wogóle nie spała w dzień. To chyba ząbkowanie połączenie z przesileniem wiosennym :) Misiaczkowa - ja mam tak samo jeżeli chodzi o powrót do pracy. Doła załapuje jak sobie pomyślę że muszę tam wrócić. Ale niestety niedamy rady z jednej pensji przeżyć :( bo wychowawczy pewnie miałabym bezpłatny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka kochana pytalam i troszke wiem. Mam podac raz ciele inke i czwkac 48 h jak nie bedzie wysypki,biegunki itp to po 48 h moge ale niekoniecznie podac kolejna porcje. Tak samo z rybka. Chodzi o to,aby uklad immoogiczny dostal informacje o takich ptoduktach. A tak to mam wprowadzac drob i obserwowac. W polowie marca mamy testy z krwi. Uciekam,bo M grozi,ze mi do sypialni pod kolderke kopma wlozy a on do salonu pojdzie. Hehe wroci szybciutko,tam naroznik strasznie niewygodny,co by goscie za.dlugo nie nocowali. Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to Pocahontas dzięki. to ja juz nieswiadomie dawałam cielę i nic nie było:-D a tak ogólnie to zaczynam miec wątpliwosci co do mrozonych obiadków- otóz jak sa srednio rozmrozone to osobno jest jakas woda osobno "gęste" nawet po podgrzaniu ta konsystencja jest na moje oko nie hallo, grudki itp musze miksowac drugi raz. te z lodówki maja konsystencje ok i w trakcie rozmrazania i po. tez tak macie? moze ja cos zle robię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tnks- niestety ale pewnie nawet jak zacznie siedziec to sie obawiam ze nie da Ci corcia za bardzo popracowac, bedzie sie domagac uwagi i zabawy, ruchu. Trudno Ci sie bedzie skupic. Chyba ze rzeczywiscie jestes wyłacznie na swoim i sama o sobie decydujesz:) Moj Gosiak dzis goraczkowal (Vilia mialam okazje sprawdzic termometr-super sprawa!) marudna ale apetyt ma wiec nie panikuje. DOstala ibum i zobaczymy jak bedzie w nocy.Teraz spi. Niestety taka pogoda ze zarazki i wirusy sie roznoszą. Wiekszosc maluchow poprzeziebianych:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie przeczytałam ze matka małej Madzi odmówiła udziału w eksperymencie procesowym który miał uwiarygodnić jej wersję wydarzeń! Jestem ciekawa dlaczego? Czyżby się czegoś obawiała? A ja nadal swoje - cala prawda jeszcze nie wyszła na jaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wikula-33 tez to dzis widzialam. Cos rzeczywiscie jest na rzeczy:( Czytalam tez ten artykul w Angorze. Madrze napisany, ciemnota ludzka nie zna granic u nas w Polsce, no i ksiadz ladne kazanie wyglosil. Aga🌻 musze wrocic do tematu zupki pekińskiej gdyz u nas znowu gości na obiedzie:) boska, jeszcze raz dzieki za przepis, bede go czesto wykorzystywać:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż po 2 nockach w pracy padł, sąsiedzi poszli. Zostałam sama. Oglądaliśmy fajną komedią: Szefowie wrogowie. Polecam. Oj chyba rzeczywiście jakieś przesilenie. Antoś dziś był marudny popołudniu i dałam mu piersi. Zasnął i się z nim położyłam. Nagle obudził się z takim płaczem że nie mogłam go uspokoić. Posmarowałam mu dziąsełka Dentixem, bo może to przez ząbki. A potem skubany brykał mi do 20.30. A zazwyczaj zasypia już o 19. No i dziś wypił prawie 100 ml mleka mm z butelki. Tydzień temu zassał, a potem już nie chciał. Dziś zrobiłam mu 60 ml, wypił jednym chlustem, więc dorobiłam znów 60, ale tym już troszkę się bawił. Ja też oglądam 39 i pół. I nie mogę się doczekać Przepisu na życie. Świetny serial , a rola Ostaszewskiej i Adamczyka w komediowej odsłonie genialna. Co do powrotu do pracy też wolałabym siedzieć w domu. Trochę się przyzwyczaiłam. Już 14 miesięcy siedzenia w domu. Wcześniej byłam bardzo aktywna. Trochę działałam w związkach zawodowych. Różne szkolenia, raz w miesiącu uczestniczyłam w zebraniach w W-wie. Trochę mi tego brakuje, ale Antoś wszystko wynagradza. W sumie gdyby w domu mnie nie było 8 godzin to bym tak nie narzekała, ale te dojazdy. Miałam nadzieję, ze remont linii kolejowej skończy zanim wrócę do pracy, a tu mówią ze potrwa jeszcze jakieś 2 lata. I jest gorzej z czasem jazdy niż było zanim poszłam na zwolnienie w ciąży. Teraz muszę liczyć co najmniej 2 godziny na dojazd w jedną stronę. W domu nie będzie mnie po 12-13 godzin. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LA to przepis bratowej mojego męża. Prosta, szybka i smaczna. Też ją lubimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj uwielbiam również Adamczyka i Ostaszewską w Przepisie na życie a serial ogólnie bardzo fajny :) a i zapomniałam o Rodzince pl też superancki serial (Karolak+ Kożuchowska świetni :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga15510 - faktycznie masz przekichane z tym dojazdem do pracy, mnie w domku niebedzie około 10 godzin :( oj cięzko przeżyję rozstanie z moimi dziewczynkami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam sobie dzisiaj te ksiazke Danuty Wałęsy więc ide jeszcze przed snem troche poczytam, dosc obszerna ale moze bedzie sie dobrze czytalo:) Aaa ja tez mam nadzieje ze w wakacje uda nam sie gdzies w koncu spotkac, koniecznie musimy to zorganizowac! Dobrej nocy dziewczynki i do zobaczenia jutro na kawce!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na sledzika wypilam z kumpela butle wina, zapalilysmy faje, i jutro zgon pewnie, bol glowy murowany, mam ibum przy sobie , oby bylo dobrze. Maly dzis duzo spal mi w dzien, co chwila przegapial pory karmienia i go budzilam. On chyba chce zmie ic te pory spania. A mi to koliduje z jego menu, bede musiala rozpracowac nowe jakies. Hehe lece kaca leczyc spaniem paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×