Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Olinka no przykra sytuacja ale cos mi się nie wydaje że tu odległosc zawiniła- jakby to naprawdę była przyjaciółka to chocbys nawet smsa wysłała raz na pół roku to było by ok. TNKS mój terrorysta wczoraj powrócił.tym razem to chyba kolejne zęby:-((( ja się na żadną majówkę nie wybieram bo wtedy wybieraja sie wszyscy korki itd. zresztą i tak bedzie pewnie pogoda do dupy jak zawsze wtedy jak jest wolne. za to jutro robie sobie "kwietniówkę" pierwsza dłuzsza podróz małego w piękneeeeeee miejsce i usiłuję własnie spisac na kartce co zabrac a i tak skonczy sie pewnie jak zwykle że spakuję pół chałupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady A a na jaka ty okazje torta szykujesz? pocahontas ja mam krem Dax sun ale pewnie na lato zaopatrzę się w taki z rossmanna z rozpylaczem ( nie pamietam jaka firma) bedzie sie lepiej na ciałko roznosiło. Dziadek a gdzie wy łowic bedziecie? staw hodowlany czy rzeka? pewnie staw bo na rzeke musiałabys miec kartę. żeby sie nie zbłaźnic trzymaj wędkę grubszym koncem w dłoni nie poplątaj żyłki i pamietaj ze ta sztuczna rybka przyneta ma piekną nazwę - wobler. i bądz dobra matka i ułów dzieciom pozywienie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam oj ciezka noc byla, mala na spiaco sie tak krecila w lozeczku az w koncu siadala i buczala. i tak kilka razy. o 2 to juz wyladawala u nas w lozku. a od 6 na nowo maruda. takze wstalam o 7 przynajmniej mam w sypialni posprzatane. teraz przerwa na kawke. ze spaceru dzisiaj nici bo juz leje. hjk - a ja niedosc ze pozarlam wczoraj to jeszcze sie doprawilam chipsami. pringles smietankowo cebulowe moje ulubione. gratuluje wytrwalosci! DJ - udanych polowow! ciotka Julia - a na majowke my byc ponoc bardzo cieplo! poza tym udanej podrozy juz wam zycze. i pogody ladnej. wroc wypoczeta! amber - ty zyjesz!!! dzisiaj ulubiony i wyczekiwany dzien wszystkich pracujacych mamusiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amber u ciebie w miescie jakas inwazja szczurów. nie boisz się? TNKS a jednak się złamałas ale nic to ja sery sobie odpuszcze bo pewnie smierdza niemiłosiernie spróbuję te pizzę. hjk a ty na jakie się skusisz? MT dzięki ale wypoczęta to ja raczej nie będę:-D bo o ile w domu mam cały asortyment pomocy do bezpiecznego uruchomienia małego to tam nie.poza tym mój mały jest "nie ten sam" w swoim domu a u innych i to mnie przeraza.ale ten wyjazd traktujemy jako próbę przed wyjazdem wakacyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy wasze dzieci siedza jeszcze w tych lezaczkach z fp. ja mam ten z wibracjami. i wlasnie mala siedziala w nim zapieta. a ze stoi kolo stolu to mala zaczela sie do niego naciagac, kleknela sobie az w koncu wyszla jakos nogami z tego zapiecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MT no to chyba musisz się z tym bujaczkiem rozstac:-D :-D ja jeszcze go uzywam za to mój notorycznie rozpina się w hustawce. do potem spadam na spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny chciałam się poradzić:) pisałam wczoraj że mały chory wcześniej był katar ale minął teraz jest chrypka charczenie i od czasu do czasu kaszlel(brzydki) sama daje mu cebion wapno i w na noc ibum nie chcę być panikarą w poniedziałek mamy wizytę kontrolną i tak myślę żeby poczekać ale się miotam:) a wy jakbyście poradziły poczekać czy lepiej lecieć jak najszybciej.Apetyt jest uśmiechnięty też tylko nocki najgorsze ale to też przez te swędzenie. Na FB któraś dziewczyna wrzuciła link do wykładu na temat stulejki boziu teraz przez to spać nie mogę po obejrzeniu bo wydaje mi się że mały może mieć. Zapytam w poniedziałek lekarza o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MT my już leżaczka dawno nie używamy,bo mały mi z niego wychodzi.Ciotka ja mam "jeszcze" silną wolę i na chipsy się nie skusze-chyba.Moim jedyny grzechem na razie jest jedzenie kolacji po 20 a miałam już po 18 nie jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisiaczek ja bym podskoczyła do lekarza ,bo w końcu weekend będzie i jak się pogorszy to dostęp do służby zdrowia niestety jest ograniczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie piwnica u mnie ciemna, brudna,wilgotna i na dodatek da sie ja tylko z zewnatrz otworzyc. Wiec przekazcie tym niedobrym M jakie warunki ich czekaja jak sie nie poprawia z zachowaniem. Hehehe dzieki za odpowiedzi w sprawie kremow z filtrem. Ja malemu wczoraj posmarowalam tym z pharmaceris i nie ma do dzisiaj zadnego czulenia wiec poznoej pojade i kupie bo u nas w nowej galerii jest na promcji. Monisiaczek ja tez stosuje protopic. On jest lepszy od sterydow,bo.ma mniejsze skotki u oczne. Ale pamietaj ze go stosuje sie na wyleczona buzie i po posmarowaniu odczekaj 10 min i posmaruj np bephantenem, protopic na.poczotku moze swedziec. A i buzia przez pierwsze dno mpze byc zaczerwieniona delikatnie. A jakie jeszcze masci dostalas od dermatologa? Co do ptzeziebienia ja bym poszla do lekarza,lepiej sprawdzic czy cs w.oskrzelch.sie .ie zaczyna,bo jak tak to do ponoedzialku czekajac moze maly sie powaznie rozchorowac. Moze panikara jestem,ale ja woledmuchac na zimne. Cos.mialam napisac,ale zapomnialam. U mnie pogoda piekna i wlasnie wrocilam z zakupow. Siedze w aucie i czekam az maly sie obudzi,bo taki niedospany to ma okropny humor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka Julka przemyj oczko mocna czarna herbata. Ostatnio jak cos u Kacora sie robilo to tak nam pediatra kazala i jeszcz mieliscy kropelki atecortin- na recepte. Tylko nie przemywaj rumiankiem,bo czesto uczula. Mt ja bardzo krotko uzywalam lezaczek jakos u nas sie nie sprawdzil i szybko go sprzedalam. Kochane z przyjaciolmi to ciezki temat. Ja tez na wielu sie zawiodlam,ale teraz jetem ostrozna. Mam 2 bliskie kolezanki i to mi starcza. Znajomych mam troche i tez mi starcza. A najwiekszym przyjacielem jest M i to nam odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny no to chyba czas sie faktycznie pozegnac. ja probuje sprzatac ale co chwile latam gdzies za mala. dzisiaj stanela w lozeczku, no i chyba trzeba znizyc na sam dol, bo na stojaco prawie do ramion wystaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hjk, Tnks,Lady Ania, -aga- , misiaczkowa, olinka, wikula, aga-jabi, dziadek jacek, amber, Mt, ciotka Julka, aga15501, monisiaczek,buziaki i milego week wszystkim zycze. Mam nadzieje ze nikogo nie pominelam,bo jak tak kopa w du.. Mi dajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja tez teraz na szybko, przeczytalam co piszecie pocahontas a ten pharmeceris to dla dzieci czy taki dla wszystkich ogolnie? ja wczoraj tez zgrzeszylam bo opilam sie redsa a przeciez to kalorie:O u nas znowu pogoda do d... pada :( ciotka- no myslalam o torcie na imieniny dla malego bo zeby mial radoche ze mu zrobilam ale chyba zaprzestane na babeczkach bo juz mi sie coraz mniej chce robic ten tort :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mt ja tez juz nie uzywam od bardzo dawna tego lezaczka, wlasciwie to uzywalam moze ze 2 miesiace. Teraz jak juz malgos sie przemieszcza to uzywam kojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocahontas dostałam oprócz prokopiku zinalfat kojąco regennerujący oraz dexeryl krem ochronny czyli ten prokopik mogę stosować na te czerwone placki na policzkach bo one nam się praktycznie wogóle nie goją jak zaczyna się goić to mały rozdrapie?? nam dermatolog powiedziała że po smarowaniu odczekać godzinę zanim posmaruję innym kremem. Zaraz lecę do przychodni faktycznie lepiej mieć spokojny weekend chociaż boje się tych przychodni tam chorzy ze zdrowymi razem w kolejce ostatnio córka koleżanki przez to zachorowała;/ Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocahontas kochana dziękujemy i Tobie również miłego weekendu ja jeszcze w pracy, kurcze już czwarty dzien mam katar maly tez jeszcze kaszle, ale dzis stwierdzilam, ze to moze rzeczywiscie od zebow bo strasznie mu sie slina leje i to przez to chyba no nic w czwartek i tak mamy kontrole tnks nie laczylam jeszcze tych kaszek, jutro małemu zrobię poki co lacze jaglana z manna glutenowa nestle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisiaczek ja stosuje na wygojone policzki protopic i wtedy po prostu zmiany nie wracaja az tak szybko i takie mocne. Jak stosowalam na czerwone rozdrapane to on nie pomagal. Tylko wg mnie tylko draznil te miejsca. A te kremy co dostalas toich nie znam. Ja mam lokoid, pimacukoft ale stosuje je juz sporadycznie. Ale wiesz.ze protopic stosuje.sie z przerwami? 50 zl placilas, ja raz 70 zl. My juz 3 tubki zuzylismy. Trn krem na slonce jest specjalny dla dzieci po 6 miesiacu zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocahontas dzieki za odp, rozejrze sie za tym kremem w aptece bo tez jeszcze z filtrem nie mam. bylam dzis na dworze z mała ale nastąpilo dziwne zjawisko atmosferyczne bo mimo ze swiecilo slonce zaczal padac deszcz wiec na razie ucieklam do chalupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady - u mnie dzisiaj co 5 min. slonce i deszcz, a do poludnia gradem tak sypalo ze szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezdem:classic_cool: Osobiście zlowiłam płotki sztuk 3, okonie 2 i podbierałam szczupaka. Rybki szczęśliwie powrócily do wodnych pieleszy (ciotka🌻;)). Było super, staw komercyjny, cisza, spokój, PORZĄDEK....sielana. Ciotka🌻 Ty pierunie! Znasz się na wędkowaniu????? Szacun kobito:D:D:D Villa🌻 Monisiaczek🌻 jak wizyta u pediatry? Daj znać jak maleństwo. Dexeryl stosuję u dzieciaków zawsze po kąpieli i polecam go. Dla mnie przynajmniej bomba;) Amber🌻 Dziecko moje o poranku prawie na zawołanie łaskawie oddało mocz prosto w kubek:D:D:D Zuch chłopak. Mam nadzieję, że ten posiew zakichany wyjdzie oki:O Buźka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobiety ;) Internet mi padł :( dopiero dzisiaj naprawili Martynka po bilansie waży 8 kg i mierzy ok 75 cm ale pani dr wydaje się ze wiecej bo mała nie dała sie dokladnie zmierzyc ;) doktorowa jest zachwycona rozwojem Tysiaka wiec i ja sie ciesze,jak chleba nie lubi to nie dawac,glutem moge juz bez ograniczen,nastepny bilans przy szczepieniu jak mała skończy rok ;) Nikomu nic nie odpisuję bo jeszcze nie przeczytałam poprzednich wpisów ;) ;) buziaki dla dzieciaczków ;) ps.pogoda cudna ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po wizycie u pediatry ok mówiła że mały ma lekko zaczerwienione gardełko i dobrze robię dając cebion i wapno i na tym pozostać mam nadzieję że szybko minie. U nas burza właśnie pierwsza wiosenna burza a ja lubię takie burze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia podaj adres,tak mnie energia rozpiera ,ze dam radę;) Tylko nie wiem czy Ty kochana dasz rade z naszą dwójką i zaznaczam,że martynce idą górne zęby podobno wszystkie naraz (tak pediatra mówiła) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki ciekawe gdzie jest nasza tabelka ;) chciałam sie zaktualizować ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w majowy wybieramy sie do czestochowy ;) pewnie bedzie tam tłum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Heheh żyje, żyje, ale co to za życie:P Spać mi się chce:O:O:O Ciotka jakie szczury? Ja tam żadnego nie widziałam, a nawet jakbym spotkała to jestem w takim nastroju, że biedny byłby nieborak:) U mnie tylko pod blokiem jeża spotykam od 2 mcy:):):) Ale tez ucieka jak mnie widzi:P Dziadek to Ty już wprawiony wędkarz:) Teraz jak zechcesz odpocząć od swoich chłopów to mów, że na ryby jedziesz:D U mnie dzisiaj piękna pogoda, ale co z tego:O Koorwa i u nas znowu coś w moczu mała ma, ale kazali jeszcze powtórzyc bo może jakoś się zanieczyścił. Tym bardziej, ze ogólne ok, a posiew do bani:O Dodatkowo robiliśmy USG brzucha (trzeci raz:O ) i mała ma jedną nerkę "dziwnej" urody. Miedniczka poza miąższem czy coś w ten deseń:O As super, że Martysia tak ładnie się rozwija:) Wysoka laska Ci rośnie:D Dziewczyny czy którejś z Was maluszek jeszcze nie siada sam? Moja mała jakoś sie do tego nie zabiera:O Tzn jak siedzi w bujaku (my jeszcze używamy, ale tylko z szelkami), to złapie się za boki bujaka i podciąga. Tak samo w wózku. Generalnie zawsze z pozycji półleżącej usiądzie jak ma się czego złapać, ale z leżacej nic z tego:O Olin_ka nie łam się :D Też kiedyś miałam taką sytuację. Przyjaźń od szkoły podstawowej skończyła sie jak moja "przyjaciółka" wyjechała za chłopem, którego jej odradzałam:O Dodam tylko, że nie są już razem:O A ja nie chcę komuś na siłę w tyłek wchodzić. Ciężko było, ale teraz mi to lata:) TNKS aleś się nawiązała z tą soją:P Weź babo wyluzuj:D Przecież nie piłaś jej chyba po 5litrów dziennie co? Na pewno nic małej nie bedzie:D Dziewczyny nie obrażajcie się tym ktorym nie odpisuje, ale albo zapominam, albo się nie znam po prostu:D Jezu mam taki syf w domu, że głowa mała:O Chętna któraś do porządków:D? Najgorsze, że gary ze zlewu mi wychodzą same:O, A zmywarka odmówiła współpracy:O Ech poczekam aż m skończą się kubki do kawy:P CO ja jeszcze miałam napisać:O?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak sobie pisze ;) walczymy o jakąś fajną stronkę bo ja może dołączyłabym do wyścigu ;) Tnks jak tam Kalinka nadal taka grzeczna? Lady jak tam Małgoś? Dziadek jak Franek i Bronek? Vilia Bartolini zdrowy? _aga_ Nastka chce chodzic w chodziku? Mt jak Liwia? Ciotka jak tam oczko Maciusia? aga_jabi wreszcie wekeend ,odpoczniesz? Pocahontas całuskidla kacpra i lidki Wikula całuski dla ciebie i martynki Misiaczkowa o tobie lence i lidce też pamietam Kochane wcale nas tak mało nie ma ;) Buziaki dla wszystkich nie wymienionych ;) słaba pamięć do imion ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×