Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

;) Ta...własnie, na pewno to ja mam problem ze zrozumieniem przeczytanych treści:O A tak na marginesie to może teraz wszystkie zaczniemy sobie tworzyć pomarańczowe alterego tak żeby móc sobie nawrzucać bezkarnie??? La🌻 masz rację, lepiej to ignorować:O Ciotka🌻 trudno się nie zgodzić z Twoim tokiem rozumowania, obawiam się, że to musi być któraś z nas niestety:O Ech...a bylo tak pięknie;)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to cham ze mnie i prostak:D:D:D DZIEŃ DOBRY!!!🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ LA🌻 w temacie cycków utożsamianych z przetwórstwem mlecznym mam tak samo jak Ty! Nie lubię...:O:O:O słuchajcie...a propos...zapomniałam Wam sprzedać niusa, który ostatnio zwalił mnie z nóg, osłabil mój żołądek i łepetynę i ogólnie odebrał mi moc:D:D:D Idę Ci ja sobie do kooleżanki, a tam inna jej znajoma z dzieckiem...4 letnią dziewuszką...i ta dziewuszka podchodzi nagle do matki...podciąga jej bluzkę (matka zero reakcji)...wyciąga jej cycka i zaczyna pić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja pierdziu:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo dziadek🌻 a Ty jeszcze nie w pracy?? aga15 dokladnie jest tak jak piszesz, jak ktos sie udziela to sie go pamieta i sie wtedy odpisuje a jak ktos sie poawia raz na ruski rok, pozniej w gole i nagle sie pojawi zeby raz cos napisac to moze zostac chcac niechcac zignorowany. Ja tam staram sie zawsze cos odpowiedziec ale czaami po prsotu nie mampojecia nic na temat zapytania wiecnie pisze. Oj dobrze ze mozna Wami poodac zawsze bo nomalnei chyba bym w tym domu oszalała aga15 rzeczywiscie cos źle zrozumiłm z tym spaniem. tak z ciekawosci zapytam czyli pracujesz gdzies w biurze czy caly czas w drodze jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo matko ,doczytlam twoja opiwiesc o cycku i czterolatce!!??szoook, po prsotu niesmaczne!!! jakos nie moglabym sie nawet ptrzec na to jak takie duzedziecko mace do cyca sie dobiera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze byc ze jakis zazdrosnik chce nam forum rozwalić ale najleszym sposobem jest sie po prostu nie przejmowac i w ogole nie odpowiadac takjak to kiedys zobila jacek;) Od takich tekstow pamietam zaczel sie klotnia na maju udziewczn ale one zaczely sobie ostaro wrzucac na pomaranczowo, kretynki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku mojej kariery pracowałam w drodze, ale juz od 8 lat siedzę za biurkiem. Obecnie w dziale kadr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Widzę że pomarańczka jakaś za nami się stęskniła.U mnie dziś zapowiada się fajna pogoda,bo słonko świeci i nie wieje wiatrem.Ja wczoraj musiałam pojechać na zakupy,bo córka potrzebowała buty.Chciałam kupić też małemu jakieś z materiału do wózka,bo ma tylko skórzane adidaski ale w nic mu noga nie wchodziła.Ma jakieś wysokie podbicie i nawet rozmiar większy nie wchodzi.TNKS jak tam dieta?Wiesz,że wyścig o 20kg trwa.Ja wytrzymałam już 3 dni bez grzeszków,dziś kolejny,aż boje się myśleć ile to potrwa a wszystko tak kusi jak jest zakazane.Pozdrawiam wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ta czterolatka przy cycku mamusi-masakra jakaś jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :D Wczoraj no cóż... Odpadłam z tel w ręce :p Ciotko pociesze Cię - dzień konia to dzień nie tydzień czy miesiąc :o ale znam ten niesmak po taklim dniu... Gdy się zastanawiasz czy to z Tobą jest coś nie tak, czy do tego stopnia się świat uwziął? :D DJ ja tam nie potrzebuje "pomarańczowej wersji samej siebie" żeby napisać co myślę i sorry ale tworzenie takich "postaci" świadczy jak dla mnie o lekkim ( albo i nie lekkim) zaburzeniu psychicznym :o jeśli ktoś ma jakieś "ale" to niech się nimi podzieli w swojej własnej czarnej postaci :D Co do karmienia piersią - zakładałam z góry że pokarmie ok 8 msc żeby mała nieświadoma w miare była jak ją będę odstawiac, ale powiem wam szczerze że za cholere nie widze tego że mam wstac wczesniej, isc na dol i mleko robic :o z cyckiem wygodniej :p Co do historii DJ to ja mam w bliskim otoczeniu kobite z 3 letnim synem i w jej mniemaniu przezabawne jest to i namiętnie o tym wszystkim opowiada i demonstruje..., że jej syn lata za nią i woła "ja chcę titi" "moje titi" "znalazlem titi" - ona nie karmi, ale karmila na tyle dlugo że jej 3 latek dalej uzurpuje sobie prawa do "titi" i namietnie się nimi bawi, całuję etc :o to ddopiero jest chore :o a wczesniej sama się smiala że znajomej ktora 4 czy 5 latka karmila piersia :o i było tak że nie mogla usiasc bo zaraz się jej dobieral :o np w kosciele :o i jeszcze ryczal że nie tego chce - drugiego :o Ja wiedzac to wszystko chcialam się wlasnie pozegnac z karmieniem w ok 8 max 10 msc i wlasnie się zegnam :p nie ukrywam że po tylu msc jakoś mi ciezko :p ale chyba najbardziej przeraza mnie to wstawania :o w kazdym razie sciagnelam teraz tylko nadmiar już i dziś mala dostanie butle na skosztowanie :D Co do pomaranczy jeszcze - aga 15510 ma duzo racji - jak ktos się pojawi raz na ruski rok to niech się nie dziwi, że jest mniej "adorowany" ( jak to podkreslila kolezanka) niż np DJ :D i przestancie się zachowywac jak male dzieci i obrazac o to że ktos wam nie odpowiedzial !!!! Zadajcie pytanie 2 raz a jak trzzeba to i 3!!! Jest nas tu troche i po 1 łatwo coś przeoczyc, po 2 nie kazda o wszystkim ma pojecie - hellllllloł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Baby ;) Oświadczam,że ja wczoraj pisałam ale nikt mi nie odpisywał i obraziłam się i poszłam spać ;) ;) A mogłam poczekać bo później takie historie się rozkręciły ;) Ja uwielbiałam karmić cyckiem ale co z tego jak Martyś nie podzielała mojego zachwytu i wprost mojego cyca nie znosiła ;) ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hjk :) mówisz że wyścig trwa? No cóż powiedzmy że daje Ci fory :D ale od pon już mam plan na najblizsze tyg także przegrasz :p A pomarancze zostawmy już - skoro nie ma na tyle cywilnej odwagi by pisac ze swojego konta to niech się buja :D :D :D nie jest warta tego by o niej dyskutowac dluzej ;) Mow DJ jak się czujecie? I przypominam że mialas nam jeszcze o dziadku poopowiadac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale masakra ciumkająca 4 latka to już przegięcie Ja się przyznaję,że często nie odp na pytania ale to z braku wiedzy i roztrzepania,taka moja natura,że szybko wszystko zapominam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja też sobie zapodałam dietę ale nie będę zrzucać kg tylko potrzebuję zacząć jeść zdrowo bo to co ostatnio jem (a właściwie nie jem za wiele) to tragedyja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam O Jak milo wstac i tyle aktywnych mamusiek powitac:) Hjk- a wazylas sie Po tych trzech dniach. Bo ja to codziennie Jak maniak jakis Ale waga stoi w miejscu. Ja wogole zauwazylam ze Jak sobie powiem robie diete to wtedy chce mi sie wszystkiego cO nie wolno. I non stop glodna jestem. Kupilam wczoraj pestki dyni Jak myslicie tucza? Ale sa solone. TNKS naszykuj sobie wode do termosu, mleko wsyp odmierzone do butli i jedna minuta masz gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
As co to masz za dietke? Mt myślisz że woda w termosie mi całą noc temperature utrzyma? Co do dietki, to przejrzałam mi znane i ułożyłam plan :D jaki? Mam nadzieje że skuteczny :p okaże się :) jak na razie plan jest od pon do 3 czerwca :D wiesz, ja potrzebuje reżimu;) jak mam rozpisane co kiedy i w jakich ilosciach to mi łatwiej idzie :D także musze gdzieś na zakupy skoczyć i od pon startuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
As co to masz za dietke? Mt myślisz że woda w termosie mi całą noc temperature utrzyma? Co do dietki, to przejrzałam mi znane i ułożyłam plan :D jaki? Mam nadzieje że skuteczny :p okaże się :) jak na razie plan jest od pon do 3 czerwca :D wiesz, ja potrzebuje reżimu;) jak mam rozpisane co kiedy i w jakich ilosciach to mi łatwiej idzie :D także musze gdzieś na zakupy skoczyć i od pon startuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi woda wytrzymuje do rana nie jest wrzatek ale taka wlasnie w sam raz. na poczatku jak mala jadla w nocy jeszcze szykowalam do 2 butelek mleko i kleik odmierzony. trzecia butelke mialam jako miarke na wode zeby wiedziec ile wlalam. a teraz jest na spokojnie, bo nawet jak sie o 7-8 obudzi to nie placze z glodu. dopiero jak juz butle gotowa widzi to sapki dostaje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie ale naskrobałyście normalnie nie mogę doczytać :) bo młody mi już 2 razy komputer wyłączył bo mu światełko miga i wiecznie paluszkami tam majstruje :P TNKS z tego co słyszałam to się właśnie powinno łączyć własne mleczko z mm ale ja nigdy tego nie robiłam wiec nie powiem że tak jest na pewno . Mój maluszek mm jadł do tej pory tylko 1,5 dnia jak miałam 40 stopni gorączki i byłam w szpitalu. to było w 2 tygodniu po porodzie. wtedy nie mieszałam bo nie było jak :( A i znalazłam patent żeby młody przedłużkę zostawił w spokoju. Wzięłam umyłam mu ją i dałam do zabawy i pobawił się 15 min nacieszył i leży już 3 dni i jej nie dotyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS w mojej diecie mam dużo sałat ziaren drobiu i ryb ,zobaczymy tylko m nie jest zachwycony bo przechodzi na dietę razem ze mną ;) ;) muszę coś ze sobą zacząć robić bo czuję się jak taki kocmołuch,też rozpisałam ją sobie na miesiąc,zobaczymy jakie przyniesie efekty ;) przypomina trochę dietę cukrzycową dla ciężarnych ,a wtedy czułam się doskonale (pomijając fakt ,że byłam w ciąży ;) ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka ja tak zrobiłam z pilotami ale niestety nie pomogło ;) Martyś i tak je wielbi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mt musze w takim układzie kupic termos i spróbować ;) moja też nie ryczy rano z głodu, ale sam fakt, że mam zejść na dół mnie zniechęca :P as no to powodzonka ;) chudziono ty :) efka no tez tak gdzieś właśnie czytałam, że się miesza, tylko ja czytałam, że to moje mleko się traktuje jako wodę wtedy i nie wiem czy serio ma tak być? i czy możecie mi powiedzieć ile mm dziecko powinno w ciągu dnia dostać? dziecko w wieku naszych szkrabów rzecz jasna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS ja mam podgrzewacz do butelek i zostawiam na noc włączony i rano woda ciepła,mogłabyś go sobie zainstalować na górze i nie bedziesz schodzić na dół ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyś zjada mleka ok 210 a kaszka różnie wieczorek ok 300 a rano ok200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
As mam u góry podgrzewacz :D i tak spróbuje - wstawie wode w butelce i zostawie włączony a rano tylko dosypie mleka :) Tylko ile? Teraz dostawala rano piers i wieczorem kaszke na mleku ok 250 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah no to ja się też powinnam teraz obrazić bo nikt mi nie odpisał :DDD nie no dobra dobra żartuję, ale widze, że pomarańczka znów osiągnęła swój cel i zawrzało dziewczyny lepiej im wcale nie odpowiadać, znaczy tym złym pomarańczkom, bo dobre też się pojawiają na naszym forum DJ ja słyszałam kiedyś o sześciolatce karmionej piersią, dla mnie to juz \ jest zboczenie, nawet dwuletnie dziecko przy cycku to juz przegiecie moim zdaniem. Ja jeszcze karmie, ciezko mi sie bedzie rozstac z malym, ale do roku chcialabym przestac, wlasciwie juz teraz go dokarmiam zeby sie przyzwyczail, ale jeszcze troche z cyckow ciagnie. Jakis czas temu mialam jazde, ze sie sam odstawi, troche sie stresowalam bo nie chcialam tak nagle, a maly na dwa dni odrzucil piers, ale znow sobie ciumka. TNKS moja rada co do mleczka, hipp 2 ha jest dobry, ale ten zwykly jest obrzydliwy. Jak juz mala bedziesz przestawiac na zwykle mleczko to kup jej bebilon jest o wiele lepszy w smaku. My z mezem sprobowalismy tego zwyklego hippa 2 i stwierdzilismy, ze nie ma co sie dziwic malemu, ze nie chcial go pic, jest obrzydliwy. Troche to dziwne bo hipp 1 byl naprawde ok. My zuzylismy chyba 3 albo 4 opakowania hippa ha i przestawilam go na zwykle mleczko, jest ok. Takze mysle, ze tez spokojnie mozesz po jakims czasie powoli zaczac przyzwyczajac ja do zwyklego mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×