Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

aa wlasnie a propo siadania bylo, moja gosia juz siada sama , raczkuje na calego i za chwile patrze a ona skubana juz na siedzaco i za chwile znowu sie przemieszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas są fajne msze dla dzieci na których maluszki mogą sobie chodzic po kościele i nikt im nie zwraca uwagi nawet jak głośniej cos powiedzą :) bo niestety taki maluszek nie usiedzi w ławce 30 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na Mszy jak mala marudzi to ja biore na rece,albo spiewam cicho do ucha,albo gadam z nia,albo bawie sie jakimis cichymi zabawkami ktore lubi i przetrwamy zawsze ok1h,najlepiej jak spi oczywiscie ale to nie zawsze. Nikt mi nigdy nie zwrocil uwagi, ani w PL ani w De.w DE to jeszcze podchodza panie do nas i chwala dziecko jakie ladne :) w PL mi sie nie zdarzylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w DE place podatek na kosciol, ktory przy rozliczeniu dostaje czesciowy zwrot. ale za to wszystko zdarma i zadnych prezentow. ksiadz proboszcz po 60 takze pierwszej mlodosci nie jest ale nie czepia sie niczego. na komunie mozesz przyjsc w sukni balowej jak i normalnie ubrana jak na codzien. wogole msza komunijna trwala niecala godzine, to bierzmowanie wyglada juz bardziej uroczyscie. ale ogolnie wszystko na luzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój M włąsnie wócił z pracy więc i ja spadam :) musze go dzis zmolestowac hehehe :) to też tak na odstresowanie ... Pa laseczki :) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie u nas jest podobnie jak u wikuli czy mum, dzieci sa bardzo mile widziane na mszy zawsze, a szczegolnie jak jest msza dla dzieci to juz w ogole nikt nic nie mowi bo czesto w kosciele slychac placz a wlasciwie to jedyna okazja zeby pojsc z dzieciakmi na msze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas parafia też przyjazna dzieciom ,jak w wielkanoc mielismy chrzest to wszystkie dzieci z calego kosciola dostały jajeczka z czekolady w prezencie a poza tym bardzo fajnie prowadzone msze i dzieciarnia sama sie garnie ;) Za chrzest płaci się 150-200 zł,ja niestety miałam całe 200 głupio było poprosić o reszte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas chrzest kosztuje 100 zł. Nie wiem jak msze św. wyglądają, bo...coś dotrzeć do kościoła nie mogę :o Mam nadzieję, ze w ndz. mały będzie grzeczny i nikt nas z hukiem nie wyrzuci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
As- trzeba było poprosić o resztę ;) Mój M chciał paragon za ślub :D he he stwierdził,ze jak życzą sobie konkretną kwotę a nie 'co łaska' to on chce paragon :D oczywiście nie otrzymał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziadek tnks🌻 dobrej nocki tnks- odezwij sie z zajec jak dasz rade jeszcze nie lopokalam o czym ten serial co zapodajesz ale zerkne, moze sie wciagne z m bo czasami mam y takie fazy na serial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też idę spać ;) Chyba się przeziębiłam i mam dwa zimna :( ide się kurować Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój M ostatnio katuje 'Dextera" :) Też lecę odespać caaaały tydzień :D Mam nadzieję, ze mały pośpi do 8ej :) PAAAAA Spokojnej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dextera to caly czas wspominam jak z m ogladalismy po kilka odcinkow pod rzad bo nie moglismy sie doczekac co dalej :D:D eeech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak rita odpadla to juz nie to samo sie zrobilo i juz nam sie znudzilo bo na sile nagrywali, teraz wlasciwie to nie wiem na ktorym sezonie skonczyli no dobra to ja tez ide spac jak wszystkie ucieklyscie SWEET DREAMS🌻❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju czytam i czytam i doczytać nie mogę. Już byłam w strachu że tą 700 stronę dzisiaj osiągniecie :P. As jeśli wybierasz się do częstochowy to mam nadzieje ze masz jakiś samochód terenowy bo tu masakryczne drogi sa zwłaszcza wloty od gliwic i opola. Cały czas grzebią drogowcy, i jeszcze II aleje z ruchu wyłączyli i jest gehenna z korkami. Do Tesca jeżdze tylko nocą bo przebrnąć całe miasto w południe graniczy z cudem. Co chodzi o wstawanie to Domi 2 tygodnie temu opanował te sztuke a dzisiaj próbował chodzić w łóżeczku trzymając się szczebelków. Odnośnie pogody u mnie- dziś było pięknie ale teraz właśnie zaczęło lać Co do wagi -Domi waży 8.810 niezmiennie od miesiąca :( Co do ryb- też czasem łowie ale tylko do momentu aż złowie większą, wtedy mąż strzela focha i idziemy do domu :D A co do sinlaca, TNKS bodajże pisała że nie zawiera cukru, otóż nie prawda w składzie jest sacharoza, a to nic innego jak słodycz z cukierniczki :) a i zmienili opakowanie i pisze na nim "nowy delikatniejszy smak"- jest mniej słodki i taki bezpłciowy stary był lepszy. Życze spokojnego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze wlazłam.. efka no nie wytrzymam: Co do ryb- też czasem łowie ale tylko do momentu aż złowie większą, wtedy mąż strzela focha i idziemy do domu leze i kwicze....typowy chłop:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka ja cie witam i zarazem zegnam bo tez uciekam spac. Musisz wczesniej przychodzic. Spijcie dobrze, do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. amber1 zycze zdrowka dla córci MT my juz dawno schowalismy hutawke i bujaki po jednym razie jak mała mi kiedys praktycznie zrobila obrot 360stopni na hustawce tak sie wojowała podczas bujania. ciotka dobrze ze z oczkiem juz dobrze bo ja pamietam jak wczoraj sytuacje z moim młodszym bratem jak dostał róży :( to było straszne tez mu oko spuchło i nic nie widział biedaczek na szczescie lekarz sie szybko poznał i wyzdrowial. ale to Twoje to napewno nie to! bo przy rozy jest 40stopni goraczki. as chodzik mała lubi ale i tak w poniedziałek go zwracam nie działa na nim muzyczka wiec złozyłam reklamacje. co do chodzików i podziału opinii to nawet na instrukcji pisze aby nie uzywac wiecej niz 30 minut w jednym ciagu bo to niezdrowe wiec tak jak zalecił ortopeda przy racjonalnym uzytkowaniu chodziki sa ok. dziadek rybki były na obiad? adrenalina mówisz? nie moge sobie tego wyobrazic ;) vilia, TNKS jak tam wasze mleczarnie?? koniec sciagania?? Ty termin masz o tyle lepiej ze mozesz pociagnac dalej karmienie piersia i jedynie dokarmiac małą. wikula, as duże macie pociechy ja musze swoją zmierzyć bo wszyscy mówia ze duza ale wy macie chyba jeszcze wieksze. wikula pogodnego weekendu?? u nas non stop pada od 2 tygodni z małą na spacerze byłam z 2 razy przez ten czas i to dzis był drugi i oczywiscie mama zmokła corcia lezała sobie wygodnie pod pokryciem. przeciwdeszczowym. Vilia TNKS to chyba niema juz co opychac! juz jedna nerke sprzedała a nam wciska ze wycieli jej ;);) co do postepow nastki to mała niestety puszcza sie przy meblach :( dopiero skonczyłam sie o nia bac jak stoi przy meblach bo nauczyła sie siadac a to teraz puszcza sie traci rownowage i bec dobrze ze najczesciej na pupe. aga15510 moj tez jak siedzial z mała w srode w domu to nawet mieszkanie wysprzatał a ja nigdy nie mam na to czasu i tylko mowi ze Nastka jest przegrzeczna a tylko ja wrocilam do domu to przyleciała do mnie pod nozki aby ja wziac i zaczeła psocić ;) ona chyba mi to robi na złość :[ co do studiów to ja mam chrapke na podyplomowe architekture ale to jak juz wroce do Pl. trzeba najpierw na to zarobic. mum to become 🌻 lady_Ania109 po co te okna myjesz jak ci zaraz deszcz spadnie ?? KOchane nie nadrobie wiecej bo mała woła mam tylko pytanie do dziewczyn ktore mają juz okres! jaki mieliscie odstep pomiedzy pierwsza a drugą @?? bo ja czekam i czekam az mysle zeby po test skoczyc jutro do apteki ale nie chce sie nakrecac! zycze udanego weekendu wszystkim :) mam nadzije ze jutro bede miała wiecej czasu ;) paaa TNKS wez sobie poduszeczke pod tyłeczek :) na te zajecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleeeeeeeeeeee sie napisałam a i tak mam 2 strony do nadrobienia. efka 19840 ja tez czytam czyetam zbizam sie do konca - odswiezam strone a tam znow 2 strony!! podłamałam sie!! hehe a i pochwale sie ze zrobiłam dzis małej kompocik i strasznie jej smakował od razu wypiła pol kubeczka sama a potem jeszcze z dolewki 50ml za jednym podejsciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do sie dzieje 23 i juz wszystkie poszły spac?? nie wierze to pewnie dlatego ze ja przyszłam ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pisaliscie o tych kwotach za chrzest ja dałam 100 ale powiedział co łaska. ale znajomy w tym samym kosciele tyle ze z proboszczem - poszedł zamowic msze chrzest ze slubem razem no to jak przyszło do zapłaty to rzucił 200zl a proboszcz piszac w ksiedze ile dal zapytał " a za slub ile będzie?? " zamurowało go powiedział ze wiecej nie bedzie strasznie sie wkurwił i wyszedł podobno odchodzac dodał do niego ze to jedna msza i wiecej nie zamierza dawac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popisze sobie tu sama do siebie i moze zgarne 700 strone. ale bedziecie jutro zdziwione ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×