Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Hej Dziołchy:) Hehhe TNKS no to umówmy się, że Nikoli dzień później wyszły zębole:) A tak na marginesie to weekend był zajebisty pod kątem zebów:O Ryk wniebogłosy. Lady Ania jak tam Gosieńka? Wyszły górne ząbki? Łączę się z Tobą w bólu:O U nas pogoda masakra..., ale w tą drugą stronę... Taki upał, ze się z domu nie da wyjść. na spacer wychodzimy po 16. Ja małą kładę spać w body z krótkimi rękawami. Kołdry tez nie używamy. I generalnie mała spi odkryta. Czasmi jak ma chłodne nóżki to ją przykryje, ale to i tak na góra 10 minut, bo zaraz się odkopuje. Misiaczkowa, HJK jak ja Wam zazdroszcze, ze macie gdzie tą trampolinę postawić;) Ja to chyba tylko na balkonie:P Misiaczkowa i to jest plus posiadania domku:) Nawet na wygwiździe:D MT, TNKS, HJK weźcie z tymi dietami skończcie:P Tak czytam Was i czytam i wstyd mi :O Moja trwa góra dwa dni jak mam jeszcze chęć robić sobie oddzielne posiłki:D Ostatnio doszłam do wniosku, że i tak zrzuciłam najwięcej kg jak karmiłam, bo nic smażonego nie jadłam, żadnych słodyczy. Piłam tylko wodę ng. A teraz:O to jakaś masakra:O Monisicz3k moja mała też wypija ok 300ml herbaty i wody. Czasami zdarzy jej się nawet więcej. Ona też nocą mi sporo pije, ale to pewnie dlatego, że mamy ciepło w mieszkaniu. Okna mamy na płd-zach więc popołudnie jest przechlapane:O Nocą zawsze mam otwarte okna. Pomarańczo generalnie to mi koło tyłka lata kto jest tą złośliwą:) i teorie z tym związane również średnio mnie ciekawią. Nie chce mi się bawić w detektywa Monka ani śledzić spraw innych detektywów:D A jeśli któraś ma problem z rozdwojeniem jaźni to już jej sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mt czyli podobnie jak u nas kosztuje, tylko u nas trudno dostać to ha :o Monisia3k mój pije bardzooooo dużo! W sobote wypiła aż 700 ml herbatki :o dziennie wypija między 300 a 500 ml min, ale w nocy nie pije nic Amber ja oczywistiones żartowałam z tymi zębolami!!! Ucałuj mocno Nikolke od cioci termin i zaraz przestanie krzykolić ;) Kali na szczęście póki co easy. Dziewczyny czy któraś stosowała jakieś diety cud i działały? Aga15510 widzialam że w weekend pisalas ale dziś się w drodze do pracy nie odezwalas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS ja wiem oczywiście:):):) Albo i nie wiem i strzelam focha:P Nikolka ucałowana:) A Ty ucałuj Kali:D Moja to nie może się oswoić z ciałem "obcym"w buzi. Ciągle cmoka i językiem dotyka tych ząbków:) A jakie ostre są! Jak nozyki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efka19840 mnie ortopeda powiedział ze 40 min na dworze wystarczy aby oranizm sam wyprodukował wit D a przy takiej temp jaką macie teraz to 20min. dodał również ze 20min na słoncu to nie znaczy centralnie na słoncu ale ogolnie jesli jest bardzo pogodnie i słonecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł kobitki gdziescie SOM? nic mi sie nie chce ten upał mnie dobija potomkowi ewidenrtnie dokuczaja zeby i sie przedarł pól dnia mnie tez zab boli i tez bym sie z checia darła ale mnie to raczej nikt nie bedzie nosił i zabawiał:-P ps. czy tez tak macie ze jak wasze chłopy w domu sa to paradoksalnie macie mniej czasu???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane sierpnioweczki, na te upaly to tylko minioweczki. Hee gril udany. Ostatni goscie poszli o 01 do domku. Zabawa byla swietna, duzo ludzi ok 14 i 6 dzieci. Al przed grilem Oliwia na rowerze z kolega sie scigala i teraz ma raczke w gipsie, przewrocila sie i pekla jej kosc promieniowa. To nie koniec attakcji. M skrecil.sobie na grilu noge,nie wiem jak to zrobil, bo ja kladlam dzieci spac. Jak pojechalam z dwojka.do.sszpitala to dziwnie sie patrzeli jak wyhodzilismy. M o kuli a mala z gipsem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U na dzisiaj swoetna pogoda,troszke chlodniej i az chcialo sie nadworze siedziec. A jak nagle zielono wszedzie sie zrobilo,listki,trawka,pola wygladaja jak pokolorowane. A po sobotnim grilu tyle zarcia zostalo.ze jeszcze wczoraj robilismy, bo kto te wszystkie salatki by zjadl. Hehe Kcpet staje mi w lozeczku. Az sie boje do toalety wyjsc. A na czworaka to juz ma taka wprawe,ze lazi po pokojach i wszystko go interesuje. Laski nie dajmy rozwalic naszego forum. Szkoda by bylo, tyle sobie nawzajem pomagamy i wspieramy sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość provo provo
Ewidentnie Aga sama skleiła sobie ten "pomarańczowy" post, w którym jest atakowana...(ja też Was czytam i raczej nie nadałabym sobie nicku "podczytująca was pomarańcza") żeby wywołać w was odruch solidarnej chęci obrony jej osoby...po tym jaki kwas zrobiła ostatnio swoim biadoleniem być może chwyta się brzytwy. Ale to tylko moja opinia, a ponieważ to forum jest dostępne dla każdego, więc ją wyrażam. Ja tam za Dziadkiem nie przepadam, ale nie zauważyłam, żeby specjalnie chwaliła się forsą...więc nie wiem o co podczytującej pomarańczy chodzi...to już bardziej TNKS, ciągle o tym domu u samochodzie z napędem, ale skoro je ma to ma prawo do chwalenia się! i kij komu do tego! Ciotka wymiatasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babolki ;) Melduję,że żyję ;) codziennie Was czytam ale na pisanie już nie mam czasu :( od kilku dni sama jestem bo M strasznie zapracowany ale jutro wolne ;) ;) Martynka sypia w samym bodziaku z krótkim rękawkiem,czasami jak okna są pootwierane to przykrywam ją kocykiem Na dwór zakładam jej też bodziak z krótkim i półśpiochy i tyle ;) Kochane zazdroszczę Wam ogrodów,my jak rano wyjdziemy na spacer to do wieczora siedzimy w domku aż upał minie Co do wit D to podobno mamy podawać do końca 1 roku Gratuluję Kalince ząbka ;) ,zuch dziewczynka Antoś raczkuje ;) buziaczki _aga_ 100 lat dla Nastki ;) rosną nam dzieciaczki Lady całuski dla Gosiaczka ;) MT Livia stoi!!! teraz się zaczeła jazda na maksa ;) Misiaczkowa kuruj się babolku i całuski dla Lenki i Lidki ;) Pocahontas wyściskaj biędną Oliwię od cioci As ,bidulka Co do pyt ciotki zgadzam się w 100 % jak M jest w domu to nic nie mam zrobione ,a nawet gorzej mam więcej bałaganu ;) ;) i im bardziej stara się pomóc tym jest gorzej ;) Całuski dla wszystkich, a wszechwiedzącym pomarańczówkom grzecznie podziękuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł Jak tam pracusie Wam dzionek minął? Widze, że Gosieńka daje Lady popalić skoro się nawet na momencik nie pojawia... Amber nie fosz się , nie bądź taka :D Ciotka tak, jak mój m jest w domu to nie mam nic zrobione i jestem mega zmęczona :D ot! Paradoks hehehhe :D ale jak Twój w domu to się dryj, może Cię ponosi? :D Pocahontas ja mięcha mase pomroziłam - będzie na zaś :p tym bardziej, że chyba za 2 tyg następni znajomi się pojawią... Teraz w sob kuzynka z rodziną była a w niedziele rotawirus ( teściowa) a potem chrzestna Kali ze swoją "ekipą" ;) Dziewczyny byłam dzisiaj z małą w galerii handlowej na zakupach... Kali ubrana w sukieneczke na ramiączkach i pampersa bo tak ciepło było... Zero wiatru, tylko skwar... I spotkaliśmy chłopczyka w tym samym wieku mniej więcej w rajstopach przykrytego kocem - reszty ubioru nie widziałam spod koca... A wczoraj mi znajoma wysłała fote swojego syna 6 msc ze spaceru w bluzie z długim rękawem, pod spodem jakaś koszulka, długie dresowe spodnie, czapka kaptur i kocyk... Czy ze mną jest coś nie tak? Kali w tej sukience i cała mokr była w tym nosidełku to tamte dzieci chyba były w sosie własnym :o Dziewczyny jak sądzicie czy 3 maja będzie otwarte zoo? Ranyyyy! To już maj jutro... A "wczoraj" byłam w ciązy... Aga czyli nie mamy już wit D podawac? Kurde ja sama nie wiem... Czytalam gdzies że to z tą wit D to troche jak z wstrzymaniem płodnosci podczas karmienia piersią, tzn tych "ale" jest tyle, że lepiej podawac... A czy mamy karmiące vel dokarmiające mm dają też wit D? Bo w mm jest już... Czym się objawia jej nadmiar? Co gorsze? Nadmiar czy brak? Coś mi w glowie świta że nasz DR mowil żeby dawac co 2 dzien latem, ale po 1 nie jestem pewna a po 2 czy my już mamy lato? Efka to gratki dla m z okazji podniesienia poziomu wyksztalcenia! Dobrze jak się chlopu cchce ;) mój już z 10 lat studia "robi" tzn one mu wiszą w sensie dosłownym i w przenośni heheheh :) ostatnio stwierdził, że jesdem "wykształciuch" w domu wystarczy :D Co do pomarańczowych wpisów to proponuje i wnosze o lekceważenie każdego nieprzychylnego wpisu zwłaszcza od osób nam nieznanych bądz niezidentyfikowanych :) kto jest ZA? Kto PRZECIW? Rozumiem, że nikt nie wstrzymuje się od glosyu? Dziewczyny ogrodniczki tj DJ i Ciotka - jak Wasze roze po zimie? Ja sama nie wiem czy kogos zabic czy siedziec i plakac :( mialam takie piękne!!! Fioletową mialam i nie wiem jaka to odmiana żeby nowej poszukac :o rotawirus mi zepsuł róże!!! Jednej nie "zabezpieczyla" na zime i ta jedyna ma się świetnie i kwitnie a reszta "padła" :o jak mi teściowa jeszcze wsadzi łape w ziemie w ogrodzie w celu innym niż wykopanie sobie dołu do się wkurze!!! I jak ja mam ta babe polubić no powiedzcie! Nie dość że mi ze swoją grzybicą podwozia włazi w moje klapki to jeszcze mi róze pozabijała!!! Moje róże!!! Bestia!!! Różobójczyni!!! Dziewczyny wiem że temat już się przewinął, ale co na komary? Można jakieś elektryczki do pokoju dziecka? Np rajd? Bo nam się sprawdzal wczesniej... Tylko czy to dziecku nie szkodzi? Ciotka mam w pokoju ten olejek waniliowy porozlewac? On tylko na komary czy na muchy tyż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł Jak tam pracusie Wam dzionek minął? Widze, że Gosieńka daje Lady popalić skoro się nawet na momencik nie pojawia... Amber nie fosz się , nie bądź taka :D Ciotka tak, jak mój m jest w domu to nie mam nic zrobione i jestem mega zmęczona :D ot! Paradoks hehehhe :D ale jak Twój w domu to się dryj, może Cię ponosi? :D Pocahontas ja mięcha mase pomroziłam - będzie na zaś :p tym bardziej, że chyba za 2 tyg następni znajomi się pojawią... Teraz w sob kuzynka z rodziną była a w niedziele rotawirus ( teściowa) a potem chrzestna Kali ze swoją "ekipą" ;) Dziewczyny byłam dzisiaj z małą w galerii handlowej na zakupach... Kali ubrana w sukieneczke na ramiączkach i pampersa bo tak ciepło było... Zero wiatru, tylko skwar... I spotkaliśmy chłopczyka w tym samym wieku mniej więcej w rajstopach przykrytego kocem - reszty ubioru nie widziałam spod koca... A wczoraj mi znajoma wysłała fote swojego syna 6 msc ze spaceru w bluzie z długim rękawem, pod spodem jakaś koszulka, długie dresowe spodnie, czapka kaptur i kocyk... Czy ze mną jest coś nie tak? Kali w tej sukience i cała mokr była w tym nosidełku to tamte dzieci chyba były w sosie własnym :o Dziewczyny jak sądzicie czy 3 maja będzie otwarte zoo? Ranyyyy! To już maj jutro... A "wczoraj" byłam w ciązy... Aga czyli nie mamy już wit D podawac? Kurde ja sama nie wiem... Czytalam gdzies że to z tą wit D to troche jak z wstrzymaniem płodnosci podczas karmienia piersią, tzn tych "ale" jest tyle, że lepiej podawac... A czy mamy karmiące vel dokarmiające mm dają też wit D? Bo w mm jest już... Czym się objawia jej nadmiar? Co gorsze? Nadmiar czy brak? Coś mi w glowie świta że nasz DR mowil żeby dawac co 2 dzien latem, ale po 1 nie jestem pewna a po 2 czy my już mamy lato? Efka to gratki dla m z okazji podniesienia poziomu wyksztalcenia! Dobrze jak się chlopu cchce ;) mój już z 10 lat studia "robi" tzn one mu wiszą w sensie dosłownym i w przenośni heheheh :) ostatnio stwierdził, że jesdem "wykształciuch" w domu wystarczy :D Co do pomarańczowych wpisów to proponuje i wnosze o lekceważenie każdego nieprzychylnego wpisu zwłaszcza od osób nam nieznanych bądz niezidentyfikowanych :) kto jest ZA? Kto PRZECIW? Rozumiem, że nikt nie wstrzymuje się od glosyu? Dziewczyny ogrodniczki tj DJ i Ciotka - jak Wasze roze po zimie? Ja sama nie wiem czy kogos zabic czy siedziec i plakac :( mialam takie piękne!!! Fioletową mialam i nie wiem jaka to odmiana żeby nowej poszukac :o rotawirus mi zepsuł róże!!! Jednej nie "zabezpieczyla" na zime i ta jedyna ma się świetnie i kwitnie a reszta "padła" :o jak mi teściowa jeszcze wsadzi łape w ziemie w ogrodzie w celu innym niż wykopanie sobie dołu do się wkurze!!! I jak ja mam ta babe polubić no powiedzcie! Nie dość że mi ze swoją grzybicą podwozia włazi w moje klapki to jeszcze mi róze pozabijała!!! Moje róże!!! Bestia!!! Różobójczyni!!! Dziewczyny wiem że temat już się przewinął, ale co na komary? Można jakieś elektryczki do pokoju dziecka? Np rajd? Bo nam się sprawdzal wczesniej... Tylko czy to dziecku nie szkodzi? Ciotka mam w pokoju ten olejek waniliowy porozlewac? On tylko na komary czy na muchy tyż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pocahontas buziaki dla Oliwki!!! Biedna :( mam nadzieje, że szybko się wykuruje!!! As dawaj chociaż znaki życia :) Pomarańczko zarówno o domach jak i o samochodach mówiło więcej dziewczyn i nie mam zamiaru nikogo przepraszać za to czym jeżdżę :) odnoszę jednak wrażenie że przeceniasz znacznie samochody "z napędem" jak to określiłaś ;) ręczę głową, że "wyższe półki" były tu wymieniane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pocahontas buziaki dla Oliwki!!! Biedna :( mam nadzieje, że szybko się wykuruje!!! As dawaj chociaż znaki życia :) Pomarańczko zarówno o domach jak i o samochodach mówiło więcej dziewczyn i nie mam zamiaru nikogo przepraszać za to czym jeżdżę :) odnoszę jednak wrażenie że przeceniasz znacznie samochody "z napędem" jak to określiłaś ;) ręczę głową, że "wyższe półki" były tu wymieniane ;) a ostatnią potrzebą jaką odczuwam, jest "chwalenie" się autem czy domem... Niby czym? Połowa na forum mieszka w domkach albo je buduje a samochód ma każda... ;) tym bardziej przepraszać że to że komunikacją wiejską nie jeżdżę przepraszać nie zamierzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja!:D:D:D właśnie wpadłam do chałupy:O impreza mnie dotknęła:D nie z tej ziemi, a że dzieciaki u babci, a mąż szanowny zbombardowany rozmaitymi napojami wyskokowym]i śpi w najlepsze w sypialni, korzystam i wypisuję:D Ech...pomarańcze:O odpierdulta się od dziadunia i koleżanek dziadunia:D miłego dnia, sajonara i tyle w temacie;) TNKS🌻 jeżeli tylko załóżmy teściowa Twoja nadzwyczajna;) nie atakowała krzewów swoimi podeszwami bezpośrednio, to zwal wszystko na szkodniki i mróz! A tak poważnie...ja nie zabezpieczyłam ani jednej chłolery...padło mi kilka, ale zastąpiłam nówkami. Takie to łone bestie są:O kłują jak diabli, a kichniesz na nie i padają jak dziewice orleańskie:O jednakowoż w tym roku chyba zakryję je czymś, bo jeśli znowu będą podobne do tegorocznych mrozy...nie chcę nawet o tym mysleć:O Franek łaskawie zaniemógł wczoraj:O, ale sytuacja opanowania:D Katar ma tylko jak sto diablów:O Upał u mnie taki, że skwierczymy z rodzinką i prawie na chrupko jesteśmy podsmażeni:O Wit. D już nie daję...mam zacząć we wrześniu. Wsadziłam dziś najmlodszego księciunia na rowerek starszego księciunia, któregoż to zresztą bicykla starszy księciunio boi się jak diabeł wody święconej:O Franek ZACHWyCONY! ile było pisku i radochy podczas jazdy...:D Jak wasze plany wakacyjne? wiecie już gdziei czy w ogóle jedziecie??? Dawać jakieś pomysły! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałabym że net mi nie działa za dobrze i ide oglądać tv, ale nie będę się chwalić :D Dobrej nocki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Mi sie wlasnie skonczyla wit D to popytam lekarza Jak pojde Po recepte czy Trzeba dawac. Ja widzialam wczoraj kobiete z dzieckiem w gondoli i miala spiwor z futrem wywinietym. Malenstwa nie bylo widac uprazone pewnie na skwarke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro z wami pogadam bo m nagle zapałał miłoscią do internetu:-((( i okupacja komputera trwa w najlepsze wychodzi co prawda do kibla ale niestety na krótko to sie nie rozpisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też widziałam takie opatulone maleństwo na spacerze z babcią, żal mi się zrobiło i chciałam nawet zagadać że krzywdę robi dziecku, ale zrezygnowałam. Ciotka, ja mam tak samo. Jak M jest w domu to mam taki bajzel. Robota w ogóle nie idzie. Ale on mówi to samo, że jak ja jestem w domu to też nic nie idzie zrobić. My po prostu nie lubimy sprzątać gdy ktoś się kręci. Co do wakacji to myślimy o jakimś "bliskim" wyjeździe: Bory Tucholskie, morze, ewentualnie Mazury. Ja to "góralka" z zamiłowania. Rok bez wyjazdu w góry i wędrowania po górskich szlakach to rok do d u p y. Z wyjątkiem tego w zeszłym roku - wtedy oczekiwanie na synusia zrekompensowało mi wszystko. Pocahontas zaraz przypomniały mi się wizyty DJ na pogotowiu i mina lekarza dyżurującego. Znalazłam w szafie 2 rampersiki na 0-3 miesiące i okazało się że są takie duże że Antoś w nie wchodzi, nie wiem kto wymyślił te rozmiary. I teraz mam 2 piżamki. W ciągu dnia podczas drzemki przykrywam pieluchą flanelową, w nocy kocykiem. Uciekam bo dziecię nieszczęśliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł kochane :) Dawno mnie nie było więc znowu mam duuużo stron do nadrobienia :) Dziewczynki miałam ostatnio przeziębione więc musiałyśmy zwalczać okropny katar i kaszel :) ale już choróbsko odeszło Chyba za duzo o nie napiszę bo mała gramoli mi się na kolana bo bardzo interesuje ją klawiatura. Jeżeli chodzi o wakacje to my co roku ( oprócz poprzedniego) okupujemy Mazury. Chyba dlatego że mieszkamy nad morzem wolimy jednak jeziora .... Dużymi krokami zbliża się komunia córki więc już się stresuje :) A jężeli chodzi o pomarańcze to już kiedyś pisałam że najlepiej je ignorować :) Wpadne wieczorkiem bo mała nie daje mi pisać Pozdrawiam i milego dnia życzę Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie ranne ptaszki:) Dziadek jak my tak zaczniemy sie tu chwalic kto gdzie jedzie, to pomaranczki suchej nitki na nas nie zostawia;) moja corcia wstala dzisiaj z dziwna chrypka, nie wiem czy ja przewialo czy co, a jeszcze wirus grypy panuje. mam nadzieje ze nie bedzie gorzej. dziewczyny wczoraj kolezanka przyjechala z ciastem, zjadlam kawalek i dzisiaj 300g mniej. ja to maniak z tym wazeniem jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawes
dziewczyny, tak Was czytam i muszę Wam to powiedzieć (bo lipcowe fora zdechły i czytam wasze bo najbliższe) że fajne jesteście babeczki, macie super dzieciaczki, i jeszcze dodam że moje dziecko jutro kończy 10 miesięcy i jestem szczęsliwa mimo przeciwności, które czasem sie zdarzają! pozdrawiam majowo i słonecznie, buziaki dla maluszków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek! Cześć agawe ;). Dołącz do nas jsli masz ochotę! DJ będę musiała nowe posadzić, ale już sobie nie dam w nich grzebać i nie będę ich pakować na zime skoro jedyna niezapakowana przeżyła :o Mt ja dziś na urodziny jade ( zapomnialam) wiec z diety wciaz nici a dupa rośnie :o Co do wakacji ja się pochwale ! A co!!! Najprawdopodobniej jedziemy nigdzie :o że względów ekonomiczno czasowych :o marzą nam się mazury na pare chwil, ale wątpię, żeby dało rade :o Ale się dzisiaj niewyspałam :o Nic mi się nie chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapominałam napisać: dokładnie za 2 godziny kończymy 8 miesięcy. TNKS masz racje dopiero co chodziłam w ciąży a tu mi już szkrab biega ( w chodziku ;) ) po domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ w koncu zasiadlam ale teraz i tak duzo nie napisze bo robie to jedna reka, druga trzymam gosiaka. Uwielbiam upały, od rana sprzatam w ogrodzie bo jesrt juz dosc stary i w ogole zdziczaly ale cos trzeba zrobic bo calkiem zarosnieNawet nie mam czasu ugotowac i doszlo do tego ze wczoraj w tesco nakupiłam słoiczków zaczelam Gosi dawac, na razie pomidorowke wciągnęła i bardzo jej smakowala także spoko. gosia juz nie marudzi, ladnie spi, w dzien w wozku zasypia i spi na dworze. A ja działam, dzis mamy znowu gosci na grillu i musze i zaraz mieso marynowac. Ciagle mam cos do zrobiniea i jak mnie już długo nie ma to strasznie mnie ciekawi co tam u Was, musze wykroic zawsze chwile czasu i wspasc na forum. Ktos pisal o trampolinach, mój Wojtek szaleje u mojej siostry ze swoim bratem ciotecznym. Uwielbiaja ale trzeba mieć koniecznie siatke bo ona nie ma i jest troche niebezpiecznie. Moim zdaniem na upaly lepszy basen, my kupujemy wojtkowy taki duzy rozporowy z filtrem żeby nie zarastal w środku. Sama mam zamiar się w nim moczyc Co do wakacji to my już 16 czerwca wyruszamy nad morze, blisko Kołobrzegu i mam zamiar wypocząć, oby tylko pogoda nie zawiodła. TNKS- sorki ze dopiero teraz ale wyslalam fotki nie przestrasz się, sama robiłam z bliska ;)Ale uprzedzam jak ja chuste wiaże troche jak opaske, nie zawijam calej glowy jak turban. Jeżeli chciałabyś instrukcje to polecam stronke tnks- spoczko ja to bym powiedziala ze tamci ludzie sa jacys psychiczni co te dzieci tak ubieraja, masakra!!! moja gosia tez albo w body w krotkim rekawku, sukieneczce czy samej bluzeczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady dzięki!!! Już Ci odpisałam na maile!!! A tu dodam tylko - dziewczyny jakie ona ma oczy!!! :D Ps. Ja też nigdy nie wiąze turbanu sensu stricte, wiąże jak Ty :) mój wykładowca to turbanem nazywał z czego wszyscy na roku mieli ubaw :D zawsze mówił " przyjechała dziś ta motycyklistka z turbanem na głowie" :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×