Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Dokladnie ja tez nie chce teraz ryzykowac :) A po ciazy kilka miesiecy i na pewno do formy i swojej figury wrocisz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja to z wagą od zawsze miałam i mam problem, na razie olewam sprawę, ale po porodzie to znowu będę musiała wziąć się w garść. Przed ciążą chodziłam na Body Space (spacer w podciśnieniu, w takiej kapsule bieżnia) i jest to rewelacyjny spodób na zgubienie zbędnych sm i celulitu z tyłka i ud, a jak do tego dołączyć jeszcze dietę to już efekt bombowy. Mam nadzieję, że wrócę do tego kiedyś... bo to trochę kosztowne no i czasochłonne ale warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanko..wiem ze dla niektórych z was to nza wczesnie ale ja powoli mysle i rozwazam.Co kupujecie??łózeczko turystyczne(kojec) czy tradycyjne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakoś zawsze byłam za tradycyjnymi drewnianymi i takie miałam, no i jeszcze mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam i jedno i drugie, ale gdybym miala wybierac to kupila bym lozeczko, do kojca nie mozna doczepic zabawek typu pozytywka, projektory i itp. Pomimo tego ze juz mam lozeczko to rozwazam zakup nowego firmy stokke, tylko ta cena mnie troszke przeraza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja doswiadczenia nie mam,ale widzialam u kolezanki, ze sprawdza sie u nich normalne lozeczko drewniane a jako kojec kupili taka jakby rozkladana mate u gory skrzyzowana, ze mozna podwieszac na niej rozne pluszaki czy grzechotki, dziecko bylo zadowolone, tyle,ze to dobra opcja poki jest male i jeszcze samo nie siedzi - jakos bylo w 6 miesaicu a co myslicie o wozkach-takich wszystko w jednym?? czy to sie oplaca i faktycznie jest dobre jakosciowo? zeby byl wozek na kazdy wiek dziecka od niemowlecia a takze aby mozna wyjmowac siodelko z niego gdy jest dolaczone do kompletu i wstawic do auta? glupio kupowac dwa wozki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mum to come - ja mialam 3 w 1 Chicco S3 trio bylam z niego zadowolona super :) sprzedalam go w wakacje i traz tez musze jakis kupic, w sumie to juz mam upatrzony :) Na pewno bedzie to Stokke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko kwetsia gustu, mnie takie kosmiczne wózki jak Stokke w ogóle sie nie podobają, ja tam bardziej tradycyjne. Macie tam w Anglii wybór mamas&papas - miałam takie dla Franka, z gondolą, a potem siedzisko http://www.mamasandpapas.com/product-ultima-9-in-1-mpx-chassis-polka/259783003/type-i/ tylko inne kolory i żałuję że sprzedałam bo teraz będę musiała coś kupić zanim młode do spacerówki, którą teraz jeździ Frank się przesiądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olin_ka- tak jak mowisz kwestia gustu, ale skoro mum to come pytala to wyrazilam swoje zdanie. Mi sie Stokke podoba, bo jest inny, ogladalam juz bardzo duzo wozkow i raczej zdania nie zmienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny mam termin na 16 sierpnia, czy można do Was dołączyć ? :) Trochę Was podczytałam i co do wyprawki też już powoli zaczynam o niej myśleć. Wózek z Ola miałam Breaker BabyActive ale kompletnie się nie sprawdził. Teraz zamierzam kupić Jedo Fyn 4 ds.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OSTI WITAJ! ile ma twoja starsza pociesza? bo ,że imię ma piękne to nie wspomnę- Ola:) gdybym sama tak nie miała to z pewnością w razie dziewczynki tak nazwałabym córkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodziłyśmy razem z misiaczkową w styczniu 2007 roku, więc Ola ma cztery lata. Muszę sobie zrobić taki podpis jak u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*NICK*........................*WIEK*....................* DATA PORODU* agneskaa........................38....................... 01.08 .2011 katekiss.........................32...................... . 02.08.2011 mum to come...................28.........................02.08.2011 PurPur27........................27....................... .02.08. 2011 Szczęśliwa przyszła mama!..30........................04.08.2011 mikusiaaa........................22...................... .04.08.2011 meeg24.........................24........................ .02.08.2011 024sylwia........................27...................... .04.08.2011 Mania1982......................28........................ .07.08.2011 Kaśka_81........................29...................... .08.08.2011 misiaczkowa....................28....................... 12.08. 2011 Peska44.........................28....................... .12.0 8.2011 gosia84..........................26...................... ..13. 08.2011 kleopatra2011.................31........................, 13.08 .2011 Agabi 2011......................28.........................13.08.2 011 Leeila............................24..................... ...14.08.2011 Myszaa29.......................28........................ ..15.08.2011 Angie S..........................27.........................16.08. 2011 osti ..............................28.........................16.08.2011 mama_dzidka..................33.........................1 8.08. 2011 karolin_ka......................22....................... . 19.08.2011 pocahontas-1984.............27..........................1 9.08.2011 Mama Miłoszka................31..........................20.08.2 0 11 aga15510.......................31........................ .20.08.2011 łazanka........................ 32.......................... 20.08.2011 jagódka1.......................28....................... ...20.08.2011 Beti2905........................30....................... ...20.08.2011 Izabelka_.......................24....................... ...22.08.2011 **TOSIA**........................23...................... ...23.08.2011 ciotka julia.....................31..........................25.08. 2 011 anitia............................29..................... ....26.08.2011 vilia..............................26.................... .....26.08.2011 mama8327......................27......................... .28.08.2011 annika1983.....................27........................ .29.08.2011 kotkowa........................28........................ .30.08.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*NICK*........................*WIEK*....................* DATA PORODU* agneskaa........................38....................... 01.08 .2011 katekiss.........................32...................... . 02.08.2011 mum to come...................28.........................02.08.2011 PurPur27........................27....................... .02.08. 2011 Szczęśliwa przyszła mama!..30........................04.08.2011 mikusiaaa........................22...................... .04.08.2011 meeg24.........................24........................ .02.08.2011 024sylwia........................27...................... .04.08.2011 Mania1982......................28........................ .07.08.2011 Ewelina29.......................29....................... .08.08.2011 Kaśka_81........................29...................... .08.08.2011 misiaczkowa....................28....................... 12.08. 2011 Peska44.........................28....................... .12.0 8.2011 gosia84..........................26...................... ..13. 08.2011 kleopatra2011.................31........................, 13.08 .2011 Agabi 2011......................28.........................13.08.2 011 Leeila............................24..................... ...14.08.2011 Myszaa29.......................28........................ ..15.08.2011 Angie S..........................27.........................16.08. 2011 osti ..............................28.........................16. 08.2011 mama_dzidka..................33.........................1 8.08. 2011 karolin_ka......................22....................... . 19.08.2011 pocahontas-1984.............27..........................1 9.08.2011 Mama Miłoszka................31..........................20.08.2 0 11 aga15510.......................31........................ .20.08.2011 łazanka........................ 32.......................... 20.08.2011 jagódka1.......................28....................... ...20.08.2011 Beti2905........................30....................... ...20.08.2011 Izabelka_.......................24....................... ...22.08.2011 **TOSIA**........................23...................... ...23.08.2011 ciotka julia.....................31..........................25.08. 2 011 anitia............................29..................... ....26.08.2011 vilia..............................26.................... .....26.08.2011 mama8327......................27......................... .28.08.2011 annika1983.....................27........................ .29.08.2011 kotkowa........................28........................ .30.08.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, witam nowe mamusie. Ja zamierzam nabyć zarówno łóżeczko tradycyjne drewniane i łóżeczko turystyczne upatrzyłam sobie Graco takie z melodyjakami, wibracjami i z przewijakiem. Mieszkam w domu i chciałabym to turystyczne mieć na dole a drewniane na górze. Co do drewnianego to nie mam jeszcze pomysłu, nic mi jeszcze nie wpadło w oko. Wózek mam już wybrany od bardzo dawna to Emmaljunga Edge Duo Combi w kremowym kolorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Osti!!!! :D Pewnie, że cię pamiętam!!! Piszesz jeszcze na wizażu? Ja jakoś odpadłam, czasu mało, kiedyś jeszcze podczytywałam, ale teraz to już w ogóle nic ;) Fajnie się złożyło :) Ja z wagą w sumie nie mam problemu, jak już zejdę do swojej to się utrzymuje, tylko mam problemy ze zrzuceniem, pewnie dlatego, że lubię pojeść :p Wózek tak sobie myślałam o X-landerze 2010, łóżeczko drewniane, bez szuflady (utrudnia dojście do łóżeczka). Jeszcze myślałam o Mutsy Transporterze, ale musiałabym go na żywo zobaczyć. Przy mojej Lidce miałam masę wózków, co kilka miesięcy zmieniałam (taka frajda) i w sumie najlepszy okazał się Graco Deluxe (ale łamały mu się koła niestety) i Buggster (rewelka, ale dla większego dzieciaczka tak od 1 roku życia). Implast to porażka, Kolcraft się dziwnie prowadził. Stokke faktycznie jest kosmiczny, ale ma wielu zwolenników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczkowa, coś się nie mogłam na ten wizaż przestawić, nie podobało mi się i brak czasu swoją drogą. Zaglądałam tam kilka razy i z tego co wiem wątek upadł w sposób naturalny. Też rozważałam kupno X-landera ale on ma stosunkowo małą gondolę. Zależy mi na tym, aby była możliwie spora, żeby wytrzymać w niej do wiosny, więc musi nam starczyć do 8 miesiąca. Jedo ma bardzo dużą gondolę. Moja przyjaciółka kupiła X-landera i właśnie zamieniła na Jedo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zdecyduje sie na drewniane,takie własnie miałam ale nie miało regulacji wysokosci i było mi zle jak to po cesarce a teraz kupie takie z regulacja i w sumie juz mam upatrzone,turystyczne podobaja i sie ale to nchyba tylko dla malenstwa bo jak juz zacznie wstawac to nie bardzo....iwec tradycyjne chyba i przekonałyscie mnie;) a co do wózka to konkretu nie wybrałam,zalezy mi na tym aby byl głebosciowo-spacerowy a spacerowy tylko do kilku mies.bo potem mam lekka spacerówke bo jednak jak wielofunkcyjne zazwyczaj są ciezkie spacerówki a parasolka to parasolka ale nie dla malenstwa tylko juz jak samo siedzi..teraz bede kupowała łuzeczko, jakies ubranka choc sporo jeszcze mam ale frajda kupic nowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, byłam dziś na USG, niesamowite uczucie widzieć swoje dziecko :) ma już całe 5.5 cm, według pani doktor to 11 tydzień i 3 dzień, a z kalkulatorów mi wychodzi 12 tydzień 3 dzień. Poza tym USG wskazało na 12 tydzień i poród zamiast 14 sierpnia to 5 sierpnia. No to ciekawe? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A BO TO RÓZNIE BYWA;) TUTAJ JEST KILKA TAKICH PRZYPADKÓW I W SUMIE TRZEBA SIE PRZYGOTOWAC WCZESNIEJ NA PORÓD BO NIE WIDOMO KIEDY TAK NAPRAWDE URODZISZ:) TYLE WIESZ ZE NP W OKRESIE OD 5-15 SIERPNIA:).TAK TO WYGLĄDA.. Dziewczyny ja wczoraj kupiłam wózek..tak z impulsem weszłam na allegro i byłą licytacja i udało sie,fajny za 250 zł:) faks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam do Was pytanie, szczególnie do tych w 12tc. Czy Wam już mijają objawy? Mnie jakby od dwóch dni coraz mniej bolą piersi i mam już ogromny stres, nadal nie mam apetytu ale już mniej mnie mdli, sporadycznie zdarzy mi się zwymiotować. Jak jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no z moimi objawami mija chyba ale jakos powoli. wciaz uwazam zeby nie wywolywac mdlosci,ale ich jakos mniej. glowa bolala mnie z niedizeli na pon, co sie juz dawno nie zdarzylo. piersi mnie w ogole nie bola.ale np zauwazam,ze zaczynam juz bardziej myslec o stosunku,a do 12 tyg w ogole o tym nie chcialam myslec. mysle,ze to juz idzie na dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od 2 tymestru podobno ma byc ok:) ja teraz wkroczyłam w 2 trymestr i fakt,tez czasem mam napad ochoty na sex co przedtem było niedopuszczalne,mniej jem ,nie mam zachcianek ale za to moge jesc tylko pieczywo z pomidorem i nic wiecej!!bo mi nie dobrze;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meeg- niezła jesteś z tym wózkiem:)sama bym chetnie skorzystała juz z jakiejś okazji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam usg we wtorek za tydzien i tez sie juz doczekac nie moge :) ( gozej z ta krwia brrr ) U mnie jest 12 tydzien i powiem wam ze do wieczora czuje sie dobrze, ale wieczorem jeszcze mi wszystko lezy na zoladku i zdaza mi sie zwracac :( Jesli chodzi o przytulanki to ja mam ochote rano bo wtedy czuje sie super ale co z tego jak moj M wychodzi o 7 do pracy :( zostaja weekendy no i wieczory jak nie zwracam :) Tez bym juz chciala zaczac kupowac wyprawke ciuszki itp ale wstrzymam sie jeszcze az plec poznam :) a wtedy zacznie sie szal zakupow, wozek pewnie tez kupie szybciej, ja przesadna nie jestem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) dołączam do waszego zacnego grona...dzisiaj mija 11 tyg i 4 dni mojej ukochanej i upragnionej ciąży :) termin porodu na razie planowany na 12.08. - zobaczymy czy coś się zmieni. 31 stycznia idę na kolejne USG, tym razem w 3d...już nie mogę się doczekać... Powiem Wam że z każdym dniem tego wspaniałego stanu czuję się co raz lepiej :) tak bardzo chciałabym już mieć swoje Maleństwo na świecie :) Pozdrawiam wszystkie sierpniowe mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Olesia! ja tylko witam i idę dać obiad mojej dwójce. Ja generalnie nie umiem i nie lubie gotowac i nie wiem co to dalej bedzie jak chłopaki mi podrosną i jak jeszcze 3 dojdzie plus ich ojciec, w jakich garach i jakie ilości bede musiała robić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh to cos jak ja Olesia :P ja poki co zaczynam tak naprawde sie uczyc sama gotowac, dopiero teraz mamy warunki ku temu. Wychodzi srednio, ale ciesze sie,ze poki co moge gotowac dla siebie i meza a nie dla wiekszej ilosci osob :) mam nadzieje,ze to kwestia wprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mum to come- ja to leń patentowy jestem, na poczatku mieszka;lismy z teściami, potem jak już sami to przychodziłą teściowa do MIkołaja i zawsze przynosiła wałówe, do tego obiadki niedzielne u jednych lub drugich rodziców i często gęsto tak wybrnęłam od gotowania. No ale w końcu przyszedł czas i trzeba było samemu coraz wiecej. Póki co repertuar mam skromny i żałuje,że będac nastolatką w rodznnym domu nie garnęłam sie do kuchni jak mama wołała zeby popatrzyła i coś sie nauczyła. Gdybym miała ten rozum co dzisiaj....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wam powiem, że ja mam generalnie ogromne szczęście z moim narzeczonym, bo w domu gotuje głównie on..ponieważ kończy pracę wcześniej ode mnie, kiedy wracam do domu, na stole stoi już ciepły obiadek...żyć nie umierać... chociaż powiem wam szczerze że ja uwielbiam gotować, ale ostatnio robie to bardzo rzadko, bo kiedy wracam do domu albo kiedy jest weekend to głównie śpię albo poleguję na kanapie :) nie ma to jak super partner :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×