Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

dziadek no od razu lepiej:-D sierpniowa ja czasem dostaję ubranka ale od 2 lat wzwyż:-D to teraz i tak muszę kupować.ja wiedziałam o tym vatcie i patrzcie nie skojarzyłam dlaczego oni u mnie w sylwestra już robili remanenty w dzieciecych a oni sobie przebijali pewnie juz ceny:-((( masakra z tym jest ale wiecie to unia kazała!!!jakoś te pensje w dalszym ciagu nie unijne...jutro idę na zakupy ubraniowe też i pewnie mnie trzaśnie nerwa w sklepie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello!! NAJLEPSZEGO Kochane ❤️ i dziękuję za pamięć 🌼 Ja mam teraz zawrót głowy, nie dość że codziennie korki powróciły to na studiach młyn na maxa. A mąż do późna w pracy. Czytam Was i naprawdę czuję się zielona. Ja generalnie nie wgłębiam się aż tak.. może dlatego, że mam cudowne dziecko, Anioła któremu wszystko pasuje i jest mało wymagające.. no totalnie bezprolemowe :) Wczoraj aż piałam, bo Mała przekręciła się z plecków na brzuszek. Leżała na kocyku, jak wychodziłam zrobić jej herbatkę była na pleckach a jak wróciłam uradowana leżała na brzuszku :D Jedzonko też coraz lepiej idzie :) Wrrrrrr ta szczepionka mmr też mnie gnębi :( Przechodziłam WSZYSTKIE te choroby, żyję i mam się dobrze.. zobaczę jeszcze. Pocahontas - jak ja Wam współczuję tej skórki :( Oj wiem co czujesz. Naprawd Wraliwiec ten Twj Skarbek.. Miego popoludnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, dzieki wielkie za zyczenia swiateczne i noworoczne niestety przez caly pobyt w PL nie mialam dostepu do internetu wiec teraz skladam Wam wszystkim najlepszego w Nowym Roku. Ja wczoraj wrocilam do domu i razem z M stwierdzilismy po przekroczeniu progu, ze predko nie wyjedziemy. Ogolnie bylo spoko, mala nie miala wiekszych problemow z przekladaniem jej z rak do rak, nawet zaczela przesypiac cale noce. Jedyny minus to ze sie ja rozchorowalam a ona podlapala ode mnie najpierw katar potem zaczely jej oczka ropiec i jeszcze dzisiaj kaszel sie zaczal. Takze jeszcze lekarza musze zaliczyc dzisiaj. Przed wyjazdem do PL sie martwilam jak sie spakujemy ale jak pakowalismy sie na powrot to byla masakra. Mala dostala od groma zabawek, od kuzyki dostalam dwie torby ciuszkow dla niej, a od drugiej lozeczko turystyczne. Moja starsza corka jak ruszyla na zakupy to polowa jej ciuchow do torby sie nie zmiescila tyle nakupowala. A jeszcze u swojej cioci zobaczyla szczurka miniaturke i tez chciala. No to doszla klatka i cale wyposazenie. Po powrocie jak M przyniosl to wszystko z auta to sie zalamalam prawie 4 godz. rozpakowywania. Jedyne co mnie pocieszalo to ze sie w koncu wyspie w moim lozku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadrobilam wszystko co pisalyscie i widze ze duzo jest na temat jedzenia. Jesli chodzi o sloiczki to moge powiedziec ze niestety duzego wyboru w porownaniu z tym co jest w DE nie macie. A juz co mnie zdziwilo to te co tu sa po 4 miesiacu to w PL od 6. I faktycznie sa w PL po 5 miesiacu czego z kolei nie ma w DE. Ja duzo z hippa kupuje i te sloiczki tez sie roznia, no to nie rozumiem dlczego tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick:.............wiek(tyg):.....waga:....długość:.. płeć:...waga urodz: mum to come...........18.......6500........68cm?.....Dz........2390 Mania1982..............17.......7800........67cm......Dz. ... ....3670 Mama8327..............17.......6200.......64cm.......Dz.. ... ...2200 mikusiaaa...............21.......6800.......71cm.......Dz ... .....3200 Malkatunka.............16.......6490........xxcm......Dz. ... ....3220 hjk33....................16.......6500........67cm......C h.. .......3450 lady_Ania109...........15........5500.......64cm......Dz. ... ....2450 Mot ......................15 ......5700........64cm .... Ch.........3200 Pocahontas1984.......15.......7140.......XXcm......Ch.... ... ..3700 Dziadek Jacek.........15.......6700.........62cm......CH........3450 łazanka .................15.......7600.........74........Ch........4 7 90 Bożi......................14.......7000.......66cm...... .Ch ........3840 waneska ................14 ......6300 .......62cm......Dz.........3480 Bombastyczna.........14.......6500........XXcm......Dz... ... ..3700 vilia......................14.......7300.........65cm.... ..C h.......3890 As-80....................18 ......6150.........65,5cm ......Dz........3180 grays 77................14.......7300.........66cm......Ch........ .34 00 koteczkowa 1984.....14.......5700........64 cm......Dz.........3000 szymka..................14 ......7280........63cm......Ch.........4050 Monisiacz3k............14.......6490..........65cm......C h......3200 Misiaczkowa...........14.......6700..........66cm......Dz ........3580 wikula-33...............14......7200.........64cm.......D z..........3900 ciotka julia.............13.......6000........64cm.......Ch........ 2700 smallgirl.................13.......6685.........62cm..... .Dz ... .....3890 MT-78...................13.......5940.........60cm....... Dz. ......2860 Aga_Jabi................13 ......6600........60cm.......Ch.........3600 TNKS.....................15 ......6200.........64cm..... .Dz........3650 __aga__................18.......7500.........63cm.......Dz........3640 Aga15510..............13 ......6400..........62cm.......Ch........3780 tymkowa...............13 ......7500.........XXcm.......Ch........4080 sierpniowa mama 2011...19....6600........XXcm.......Ch.......3350 Lila1976................11.......5985.........62cm....... Ch. .......3200 Olinka...................XX.......6760..........XXcm..... .Ch ........4070 Dziś się zważyłysmy wiec aktualizuje swoja czesc w tabelce :)) jak nadrobie to tez cos napisze ale czasu brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MT - o nie ma to jak w domu :) A Ty długo już mieszkasz poza granicami naszego przepięknego kraju?? ;) Wiecie co.. mam jakiś taki szał miłości macierzyńskiej, że tym ściskaniem i przytulaniem to w końcu uszkodzę tą swoją Żabę :P A jak ją zacznę gnębić czasem, to pomimo, że jest mega cierpliwa ale już nie daje rady i jaka radość jak ją odłożę i zostawię w spokoju :P :D No w życiu bym się nie spodziewała, że będę się tak zachowywać :P :classic_cool: Co tak cicho??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga_jabi - mojemu małemu tez czasem coś strzyknie, zwłaszcza w ramionkach. ale nie jest to za kazdym razem. moze zapytaj pediatry przy kolejnej wizycie? a bioderka u was byly ok? a ja pytalam o herbatki i też mi nikt nie odpowiedział.., Jak podajecie, jakie i ile? i czy sie psują jakoś bo na opakowaniu napisane spozyć do 2 godzin po przygotowaniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombastyczna - masz racje nie ma jak w domu mimo ze u tesciow mamy zawsze spokoj i wszystko pod nos podane. A w DE mieszkam od pazdziernika 2002 czyli w tym roku 10 lat minie. Nawet nie wiem kiedy to minelo. sierpniowa - ja podaje caly czas herbatke hippa i jak nie wypije zostawiam do nastepnego dnia i dopiero robie nowa. aga jabi - niestety nie pomoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bioderka ok wlasnie tez chyba przewaznie w ramionkach, na szczescie wiz w czwartek a jakie herbatki dajecie? mozna cos oprocz kopru i rumiankowej podawac po 4 mcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja ja podczytuje malo,bo ciagle cos mam do roboty a korzystam z czasu jak go mam siedzac u tesciowej :) herbatki-mi polozna mowila,ze mozna dobe podac jedna zrobiona, potem wyrzucic.tzn to mi mowila jak mala miala jakies 3miesiace. moja nie chce pic z butelki, soku nie wziela dzis, zaczniemy podawac herbatke rumiankowa. nie wiem jak ja zmusic.kupilam smoczki aventu 3+ i 6+,na razie dalam ten 3+. no i zero efektu... poki co uzywam mleko hippa,ale teraz kupie bebiko,ponoc jest najslodsze z tych co sa na rynku,wiec moze jej zasmakuje. wczoraj zasnela o 22 normalnie cud!! bo zsypia obecnie ok 23,24. co do swiat i pobytu to mala zniosla dzielnie, jedynie wariowala mi w 1 dzien swiat,ale to chyba dlatego ze zmienilismy dom i otoczenie i nagle zaczela wariowac... a ja do tego wariowalam bo mialam stan zapalny dziasla kolo osemki,wiec sie martwilam cale swieta i chodzilam obolala,no i nie wiedzialam czy teraz naprawde trzeba ja wycinac. po swietach sie okazalo,ze nie trzeba,zab ladny,ale ze karmie,to nie dostane antybiotyku,mam plukac szalwia i brac solcoseryl. teraz juz jest spoko,ale mam 4dni do tylu.a zaziebilam sie wychodzac z mala na zewnatrz w trakcie jazdy do PL. MT-78- my tez bedziemy miec ten problem.... full zabawek, do tego inne nowe rzeczy ktore nie wiem jak wejda do naszego neiwielkiego auta...juz teraz byl problem bo wiezilismy kolege do PL i nie wszedl mi do auta m.in.lezaczek co okupilam pozniej zarwanymi nocami,bo nie mialam w czym malej ululac. potem lulalam w foteliku samoch. mala dostala nowy lezaczek do 3lat od babci,ale musze przyznac ze jest gorszy od tego FP rainforest ktory mamy,bo nie da sie nim bujac i sie slizga.bezandzieja,jedynie w nim siedzi,a i tak nierowno,bo spada. obecnie siedze w PL i probuje odpoczywac,babcie zajmuja sie mala. poprobowalam troche sloiczkow,jak dla mnie jest neizly wybor w PL, ale jakos mala nic nie chce jesc. ciagle wiekszosc wyrzucam. nie wiem kiedy ona cos zasmakuje.jedynie wcina kleik waniliowy ze smakiem... chcialam napisac duzo,ale znow mi sporo wylecialo z glowy. nie wiem jak odejde od piersi,skoro moja nie bierze nbutelek-chyba tez bede probowala niekapka... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek, u nas Mały też odkrył niedawno swoje stopy :) CIągnie za obie na raz - "świeca" prawie mu wychodzi ;) I też przy tym czasem znosi go na boki. Na razie próby pociągnięcia jednej stopy i włożenia jej do buzi zakończona niepowodzeniem - widać za mało rozciągnięty jest ;) ALe próbuje kilka razy dziennie, może niebawem mu się uda :D sierpniowa mamo, ja próbuję dawać małemu herbatki (granulowane Hipp) i jak w ciągu 2 godzin nie wypije to wylewam. A pić za bardzo nie chce (pije 2-3 razy dziennie po 20 ml) to często wylewam. Robię małe ilości, więc nie marnuję tak dużo. Dziś próbowałam mu dać herbatkę z sokiem (takie gotowce w butelce) z Hippa i krzywił się a nie chciał pić. A potem granulowanej koperkowej wypił 30 ml. aga_jabi, różne firmy mają różne te herbatki. Wiem, że jest ziołowa, na pewno dzika róża z maliną (to Hipp), jabłkowa z melisą (bobovita) i pewnie innych mnóstwo :) Wejdź na strony producentów - tam są :) Niby wróciłam do wagi sprzed ciąży, ale figury nie odzyskałam. W spodnie nadal wbić się trudno. Tzn. wbić się wbiję, ale nie czuję się w nich komfortowo. Jakoś tak się czuję jak "parówka w celofanie" Nick:.............wiek(tyg):.....waga:....długość:.. płeć:...waga urodz: mum to come...........18.......6500........68cm?.....Dz........2390 Mania1982..............17.......7800........67cm......Dz. ... ....3670 Mama8327..............17.......6200.......64cm.......Dz.. ... ...2200 mikusiaaa...............21.......6800.......71cm.......Dz ... .....3200 Malkatunka.............16.......6490........xxcm......Dz. ... ....3220 hjk33....................16.......6500........67cm......C h.. .......3450 lady_Ania109...........15........5500.......64cm......Dz. ... ....2450 Mot ......................15 ......5700........64cm .... Ch.........3200 Pocahontas1984.......15.......7140.......XXcm......Ch.... ... ..3700 Dziadek Jacek.........15.......6700.........62cm......CH........3450 łazanka .................15.......7600.........74........Ch........4 7 90 Bożi......................14.......7000.......66cm...... .Ch ........3840 waneska ................14 ......6300 .......62cm......Dz.........3480 Bombastyczna.........14.......6500........XXcm......Dz... ... ..3700 vilia......................19.......7900.........69cm.... ..C h.......3890 As-80....................18 ......6150.........65,5cm ......Dz........3180 grays 77................14.......7300.........66cm......Ch........ .34 00 koteczkowa 1984.....14.......5700........64 cm......Dz.........3000 szymka..................14 ......7280........63cm......Ch.........4050 Monisiacz3k............14.......6490..........65cm......C h......3200 Misiaczkowa...........14.......6700..........66cm......Dz ........3580 wikula-33...............14......7200.........64cm.......D z..........3900 ciotka julia.............13.......6000........64cm.......Ch........ 2700 smallgirl.................13.......6685.........62cm..... .Dz ... .....3890 MT-78...................13.......5940.........60cm....... Dz. ......2860 Aga_Jabi................13 ......6600........60cm.......Ch.........3600 TNKS.....................15 ......6200.........64cm..... .Dz........3650 __aga__................18.......7500.........63cm.......D z........3640 Aga15510..............13 ......6400..........62cm.......Ch........3780 tymkowa...............13 ......7500.........XXcm.......Ch........4080 sierpniowa mama 2011...19....6600........XXcm.......Ch.......3350 Lila1976................11.......5985.........62cm....... Ch. .......3200 Olinka...................XX.......6760..........XXcm..... .Ch ........4070

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Villa🌻najlepsze, że Franek te wygibasy najbardziej lubi wyczyniać w wannie:D już dawno wywaliłam wanienkę i kąpię normalnie w minimalnej ilości wody. Dziecko przeszczęśliwe;) He, he...Bronuś do teraz ma napady wkładania całej stopy do buzi;) Generalnie Franek je jak smok, mleko z kleikiem, zupki, owoce przetarte, sok z jabłek (robię na bieżąco) w ilościach hurtowych... Trochę przez zmianę diety mamy zastoje w koopencjach, ale przepychamy jabłkami i śliwkami ile wlezie. Ciotka🌻 pogoń darmozjadów! Podpisuję się rekami i nogami pod tym zdaniem o rodzince i zdjęciach:O Misiaczkowa🌻 a jak sprawy z domem? Olinka🌻❤️ Wydzieram się na: greys🌻 jagódka🌻 buziaki specjalne dla Łazanki i Karolka❤️ TNKS🌻 dostałam odżywkę, przełamałam opór związany zw składem;) i stosuję, jest super...już dawno tak łatwo nie rozczesywałam włosów...choć lecą jeszcze, niestety, choć chyba trochę mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł sierpniowa mama - fajny kupilas ten kubek. ja nie pomyslalam o ustnikach. Zakupilam dzisiaj lovi od 6 miesiecy ale juz dzisiaj mu dąłam do łapek trzymac, tez taki treningowy mam z miekkim ustnikiem. Zajarany na maxa byl, ale nie umial podnosic do goru kubka i biedy powietrze ciagnal bo soczku ubywalo heh;) mikusiaaa - moj fotelik jest tu http://www.youtube.com/watch?v=BEdfl17REEg mozna tylem montowac do 13kg i potem normalnie przodem gdy dziecko siedzi stabilnie . Ten opal nie jest obracany z dzieckiem, bo tez przymierzalam malucha do niego, obraca sie tylko dół, w zaleznosci jak ma jechac, przodem czy tyłem i słaby wychył ma. Cena tego isneos to było 700pln z 1400pln przeceniony. takze okazja jak gorąca bułeczka. Wiecie, te cwiczenia Vojty ktore maly przezyl w malopolskim oraz w domu co z nim cwicze to spowodowaly zze ;) juz nie placze przy ukladaniu w nosidelko i nie wywija tak orła na brzuchu. :) ahhh jest nadzieja;)) Oszalałam dzisiaj w Auchan. zakupilam 24 słoiczki:) z obiadkami i deserkami. Musze sie im przyjrzec i potestowac a potem niektorre sama bede gotowac;) Wczoraj zrobilam mus jablkowy :)yammi wyszedl:) Jutro wizyta u pediatry, mam w planie zmienic mleko na Hipp z probiotykami. Oraz chce pogadac o tym odzywianiu malego, ciekawe co mi poradzi. Nie mam pojecia o co chodzi z tym glutenem, niektorzy wprowadzaja w trakcie 5 miesiaca a niektorzy po piątym, tez mam nadzieje mi jutro cos powie o tym. Ide obejrzem eMke i powroce was poczytac pozniej. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadku - ja wie ześ Ty doświadczona mamuśka i śmialo wiesz co masz podawac Franiowi. Powiedz mi kochana - bo moj tez ma zastoje z koopencjiami i kupilam te sloiczki ze sliwkami a mus jablkowy sama robie, ale czy gotowane nie ma wlasciwosci zapierajacych bardziej, normalizujacych? Czy jabluszko moge zetrzec surowe na tarce i podac? Takie z ekologicznego sklepu dorwałam. No i z czego zupki najczesciej robisz? Sok z jablek to w sokowirowce rzecz jasna? Czy moze gotujesz mu kompot? oj....nie chce mojemu krzywdy normalnie zrobic:)) Ze słoiczka to tak łatwo podać wiadomo, ale jaka przyjemnosc gdy samemu sie przygotuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymkowa - moja jak dostala cwiartke jablka to wyssala z niej wszystkie soki, trzeba uwazac bo dziaselkami potrafi odgryzs spory kawalek, jak jej zabralam to dopiero byla rozzalona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymkowa🌻 śliwka jest genialna na zaparcia, ale najlepsza jest Gerbera, bo wędzona;) Jabłko robię sama i podaję mus albo sok świeży. Nie gotuję, ewentualnie można zapasteryzować, żeby było na zaś. Zupki z marchwi i ziemniaka, czasem dodaję zieloną pietruchę i cukinię. Ja już dodaję osobno gotowane mięso królika albo indyka, ale przy takiej diecie trzeba dawać duuużo pić, bo inaczej...właśnie, niestety są zastoje;) Chyba tyle...A...potem można też podawać mus z kiwi, ale nie pamiętam od którego miesiąca...też działa cuda na zaparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze...suszona, nie wędzona:D:D:D wiecie co ja ostatnio zrobiłam?:classic_cool: karmiłam Bronka mięskiem gotowanym w kawałkach i jednocześnie trzymałam Franka na kolanach...i tak gadałam z mamą i gadałam i nagle mama moja oczy jak ping pongi zrobiła i mówi do mnie " co Ty robisz kobieto"??? A ja kończę właśnie ładować porcję gotowanej kury w paszczę....Frankowi:D:D:D Masakra. Ale żeby Mały jakoś szczególnie protestował to nie powiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka soczek kupiłam Gerbera po 4 miesiącu z wit. C bez cukru. Były w promocji w Tesco. A jeśli chodzi o wzrost Vat-u wiele sieciówek deklaruje że cen nie podniosą np. Pepco lub Tesco. Ja lubię ciuszki z Tesco. Są dobre gatunkowo ale dość drogie, jednak na przecenie można coś fajnego znaleźć. Ostatnio kupiłam fajne spodnie przecenione z 35 na 17,50. W Pepco też są fajne ciuszki, ale dla chłopców mały wybór. Dobre gatunkowo też są w Textil Market. A i też muszę kupić tą odżywkę. Dziadek daj linka do aukcji z której kupiłaś. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M-78 dzieki za wskazowke, bo tez dawałam do ssania, i nie myslalam ze moglby cos odgryzc;) Dziadek, 🌻 dziex za Twoje odpowiedzi. A w ogole to agentka jestes:) A skad wiesz ze Franio wegetarianinem nie bedzie, zmuszasz dziecko do miecha ;PPPP ;)))) ale jakim śmiesznym sposobem hehe;) a dał rade to jako pomlaskac? rozdziamdziać:) ? :)))))))))))) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga15510 - jak Twoja wyprawa do Gdyni??? Z synkiem jechałąs w koncu>? Jak mu sie podobalo>?? No i czy mozemy gratulowac??? Jest awansik>?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakoś się nie mogę wybrać. Może w czwartek mi się uda. Waham się ciągle, a poza tym będzie na pewno rekrutacja wewnętrzna i może znajdzie się lepszy kandydat ;) Antoś robi się coraz słodszy i jak pomyślę że będę musiała go zostawiać na tak długo to mi serce się kraje. Na tym stanowisku mogę zapomnieć o przerwie na karmienie lub o przejściu na 3/4 etatu. Ale już raz dyrektor mi proponował taki awans i się nie zdecydowałam, bo nie czułam się na siłach. A trzeci raz może mi już nie zaproponować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam jak piac bo komp mi padl a na komorce powolutku to idzie. Kacper pije na razie tylko herbatke koperkowa i sama wode. Ja co 2-3 h robie swietza. A wyoija okolo 50 ml miedzy karmieniami,tzn co karmienie. Kacper 30grudnia powiedzial MAMA,i juz 3razy powtorzyl. Co prawda nieswiadomie chyba,ale piszczalM.z radosci. Malemu tez czasem strzelaja kosteczki ale w stopkach. Wczorajsza.wizyta u dermatologa przyniosla efekty,buzia ladniejsza,KAcper ma lepszy humor. Wizyta 80zl do tego apteka prawie 150zl ale w klncu widac poprawe. Czytam wan ciagle,ale czekam az M naprawi kompa,wirus na wirusie sie zalegl. Buziaki. Ps. Zazdroszcze wam tego rozszezania diety u maluszkow. Mi kazali wsttzymac sie jeszcze do ukonczenia 6 miesiaca. Poskarze sie,mleczko Nuttamigen nie jest juz refundowane. Teraz zamiast 13 zl,bede placic prawie 30zl. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocahontas - jak ja Ci zazroszczę tego "MAMA"!!! Ja już nie mogę się doczekać kiedy to usłyszę od mojego maluszka.. On gada po swojemu duuużo, ale tego upragnionego słowa to jeszcze nie usłyszałam.. Super, że ze skórką Kacperka już nieco lepiej! Może już idzie ku lepszemu.. oby.. Co do jabłuszka i ssania to dałam kilka razy possać ćwiartkę jabłka. Trzeba uważać by było twarde i ja cały czas obserwowałam małego, żeby właśnie nie odgryzł kawałka i sie nie udławił. Jabłuszko podaję surowe -starte na takiej drobniutkiej specjalnej tarce dla dzieci. Marchewkę gotowałam sama i blendowałam. Te jabłka i marchew póki co mam z działki rodziców. Przy pozostałych warzywach będę zdana na sklepy. Słoiczków jeszcze nie kupowałam, ale wybiorę sie we czwartek. zoabczę asortyment i coś kupię -żeby mieć na potem ałe słoiczki jak sama będę gotować i żeby podpatrzyć skład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł!! Ciotko_julio--najpierw gotowałam, potem czekałam aż lekko przestygnie, miksowałam, w słoiki i na kilka minut gotowałam, potem wieczkami do góry sobie stały, wysygły i dla pewności trzymałam w lodówce :) Przed podaniem oczywiście próbowałam. Gotowałam bez mięsa, zawsze dodawałam świeżo gotowane. Bałam się je pasteryzować z zupką. Co do soczków to owszem czasem można, ale najlepiej dziecko oswoić z wodą, soki są słodkie, zapychają. Lenka super mi się rozwija, przekręca się na wszystkie sposoby, łapie za stopy, podciąga nóżki pod brzuszek, wyciąga rączki przed siebie,okręca się , alleee czasem tak dziwnie układa jedną z dłoni, tak ją wykręca i nie wiem, czy powinno mnie to niepokoić, czy jechać do neurologa, bo ty chyba neurologiczne by było? Bombastyczna--to tylko się cieszyć :D Ja przy Lenie tak mam, za to starsza to istny wulkan energii ;) I teraz przy Lenie też rozkwitłam matkowo, normalnie mała ma ze mną przerąbane, no ale ona lubi i jest taki mój kleszczu ;) pocahontas--biedny ten wasz malec, kurcze musi być jakiś specyfik co mu pomoże, ty przypadkiem jak dobrze pamiętam, nie jesteś z lubuskiego? Jak tak, to w Żarach jest specjalista, dermatolog dziecięcy, przyjmuje w przychodni Esculap. MT-78---hhehe od przybytku głowa nie boli ;) Ja żyję w takim środowisku, że ci bodziaka nie dadzą, tacy ludzie :o Ja wszelkie ciuszki oddaję przyjaciółce, jak mam za grosze na all sprzedać to wolę komuś oddać. aga_jabi--ja nie mam maxi :) Mam zwykły od swojej furki ;) Wagi nadal nie odzyskałam, ale dopóki karmię to tak będzie. Oponę mam, jak Micheliny ;) Dziadku_jacku---ano dzwonią, pytają, ale nie oglądają. Póki co tak średnio. Cały czas mówimy, że cena do negocjacji no ale ponoć kryzys jest ;) Czekamy.. Chwalę się! Mamy w końcu prawdziwe łoże małżeńskie, jest piękne i ma dwa wygodne materace. Do tej pory mieliśmy tylko materac, bo najpierw nam się stelaż by nie mieścił a potem nie mieliśmy kasy. Wczoraj się szarpnęliśmy i jest! :D Znalezione w komisie, ale za to drewniane, nie jakaś tam sklejka. Piękne, ciemne, ciężkie jak cholera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny masakra. Od pol godz dzwonie do szpitala i rozmawiam z lek. Mam objawy swojej nerwicy jak w ciazy mnie dopadl wtedy atak. Obudzily mnie zawroty glowy, doslownie obudzily, przez senn doslownie mi sie krecilo, to ja zerwalam sie na nogi i gdzie nie spojrze tam helioipter, a gdy sie wypoziomuje na spanie to tez. Moj organizm sie buntuje juz chyba, mowi dosyc przemeczenia, czas na vitaminy, lekarz mi poradzil wziac lyczek hydroxyzyny, i teraz sie wyciszam, oh jaiego ja lapie wtedy stresa bo co z malym i karmieniem, co prawda w nocy odpuszcze najwyzej ale musze byc sprawna.... Cisnienie to jak nigdy 126/93, powie ktos ze dobre, ale jak dla mnie wysokie bo ja niskocisnieniowiec i norma u mnie 100/67. Chyba sie zbiore i czas na wizyte u psychiatry moze... Jakos leczyc te napady nerwicowe.....no nie wiem, przeraza mnie to. A pisze sobie teraz tu zamiast spac bo mnie to wycisza, a jak zamkne oko to helikopter. Ooooj bede ja dzis niewyspana za dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymkowa🌻 zadbaj o siebie i swoje zdrowie, a karmieniem Małego się nie przejmuj, zawsze można go przestawić na mm i dzieci też z tym żyją;) Z nerwicą nie ma żartów, bo to problem niby w głowie, a cierpi wszystko, serce, żołądek...:O:O:O Zresztą...sama doskonale wiesz. Ściskam i trzymam kciuki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej normalnie z przyjemnością się tu wchodzi jak forum takie aktywne:-D Tymkowa skąd wiesz że to napady nerwicowe? bo te zawroty itp mozesz mieć od ciśnienia skoro piszesz ze normalnie masz niskie a pogoda teraz wariuje te wiatry tez chyba maja na to wpływ. a nerwy temat rzeka..... mnie czasem wycisza..magnez a ja jazdy nerwicowe mam przewaznie w okresie owulacyjnym (wczesniej przed@)ale wiem ze to przez hormony i moje otoczenie tez wie a ja zamieniam sie wtedy w harpię:-D (takie jazdy miałam tez na tabletkach hydroxyzyne też mi gin zapisała ale na mnie słaba, zreszta mało z niej skorzystałam bo mój mąż lekoman podpijał mi ja po kryjomu:-D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pocahontas i mama i jeszcze któras (sierpniowa?) wszystkiego naj naj nasze maluchy osiagnęły dzis piekny wiek 5 miesiecy :-D jak to leci!!!! pocahontas na pewno sie nie przesłyszałaś w tej jednej amerykańskiej książce ( kontynuacja z oczekiwania na dziecko) było napisane że w 5 miesiącu dziecko moze mówic mama. przyznam szczerze ze ich wysmiałam. ale teraz odwołuję... misiaczkowa tak właśnie wczoraj pasteryzowałam i narobiłam sobie podwójnej roboty bo zupka przełożona do tych malutkich słoiczków się nie zapasteryzowała.zakretki nie załapały musiałam przerzucac do zwykłych słoików. co z raczka małej nie mam pojecia nie masz teraz jakiejs kontroli żeby się dopytać? he he to na łozu zmiescicie sie teraz w czwórke spokojnie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×