Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

ja juz jakis czas 4ki uzywam :-) weszlam na strone biedronki ale nic o tej pronocji nie jest napisane, a reklama na 100we byla ;-) ktos tu o muffinach pisal:-) i co? i co? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymkowa hihihi ja tez tak kocham :-P milosc bezinteresowna i nie oczekujaca nic w zamian :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech od południa mam koszmarny dzien! podejrzewam zeby bo mały pcha rece bez mała po łokiec! z drugiej strony m przyniósł jakiegos wirusa z pracy marzę o tym mrozie bo zarazki powybija. co do tej porwanej dziewczynki- nie mogę i nawet NIE CHCĘ sobie wyobrazic co rodzice przezywają. nie mówiąc o dziecku które rozróznia pomieszczenia i głosy i twarze przecież. dziadku ze uzupełnię twoją wypowiedź- nacięcia proponuję jeszcze na to sól polaną obficie octem i watę szklaną. rybka pieluchy mi si konczyły a wiem ze promocja ma byc na te huggiesy dlatego pytałam. (ale nie sprawdziłam od kiedy) gagi miałam od koleżanki i to porazka jak dla nas-pielucha gruba a bokiem wszystko wyciekało. moje przy ubieraniu na spacer nie krzyczy (chyba wie po co te ceregiele) a ile spi w dzien? hymm ...za mało!!! a tak serio to różnie : i pare serii ma po 20 min a zdarzy sie i ze dwa razy po 1,5h i wrocław i warszawa dla mnie odpadają po 200km! aczkolwiek wrocław kocham!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybka odradzam ci te pieluchy z biedronki! jak dla mnie są beznadziejne - to są chyba jakieś podróby huggisów. Wyglądają i w ogóle są jakby z papieru do tego nie trzymają siuśków (mojej córci za każdym siurem przemakało ubranko) a juz nie wspomnę o koopce. Nawet do dupki się nie nadają ;). Dla nas najlepsze są pampersy (teraz w rozmiarze 4). dobranoc papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!:) Zastanawiam sie czy tylko ja mam tak:(moja malutka w nocy nie przespi dłuzej niz 3 czasem 4 godziny poniewaz budzi sie na jedzonko.Masakra.próbowałam zagęszczac itd.nic chyba z przyzwyczajenia sie budzi.Najgorsze jest to,że niektóre dzieci mają tak do 2 roku życia!Nawet nie wiecie ile bym dała żeby przespać ciągiem 6 godzin. A tak po zatym to kto piję kawkę?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamusie ;) Zapraszam na kawkę ewentualnie herbatkę i szarlotkę żeby tak miło zacząć dzień ;) Martynka praktycznie cały czas przesypia noce tylko teraz od paru dni budzi się raz na mleczko,nie wiem może się nie najada ale to nie jest regularne(dzisiaj się nie obudziła,jak usnęła o 20 30 tak obudziła się o 6 30 ) trudno za nią trafić ;) Od wczoraj nasze dziecię wytyka język co bardzo śmiesznie wygląda a malutka ma świetną zabawę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pieluszek my używamy Dady i jestem bardzo zadowolona,wcześniej były pampersy,Hugisów nigdy nie miałyśmy ale to dlatego że chusteczki raz kupiłam i była porażka i na pieluchy już się nie zdecydowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TKNS muszę się poskarżyć ,że przez Ciebie wpadniemy z M w nałóg :-P ,puszeczka jest doskonała i taka w sam raz na raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo pół litra i kawę :) Jestem nieprzytomna. Mój maluch od kilku dni regularnie budzi się o 4ej... Zjada wtedy niewiele, bo niecałe 100 ml mleka i zazwyczaj idzie dalej spać. Mam wrażenie, że wielki głód go nie budzi - zatem co? Wcześniej przesypiał do 6-7ej :o A ja jestem nieprzytomna (o 24ej ściąganie mleka, pobudka o 4ej, potem o 6ej ściąganie mleka). Zamiast spryskać włosy odżywką to spryskałam odplamiaczem w sprayu...Szybko umyłam włosy drugi raz - mam nadzieję, ze mi nie odbarwi włosów (niedawno farbowałam...). As- gdzie nabyłaś puszeczki? Koło nas w sklepach nie ma. Muszę poszukać w marketach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia nie wiem M był wczoraj w Łodzi i tam nabył u nas niestety też nie ma, ale dziś też zakupi już ilość hurtową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, używałyście pieluszek Hellen Harper? M wczoraj kupił na wypróbowanie..cena niezła (21 zł za 50 szt.) Do tej pory sprawdziły się u nas Pampersy. Czasem zakłdamy made in Rossmann.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
As-proszę zapytać się męża :) Bo to cenna informacja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
as vilia i reszta mamusiek 🖐️ 👄 vilia :D:D musisz sie zdecydowac co dzis konsumujesz bo nie wiem co z kuchni przyniesc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybka ja robilam te muffinki ale bez kremu bo nie moglam kupic tego mleczka kokosowego. Powiedz gdzie Ty kupowalas i co to jest ten serek philadelfia , jaki to rodzaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ślepa jestem jakas, as80 dzieki za info ale co to za market macie w tej galerii lodzkiej? U nas najblizej mam do galerii gdzie jest market delima, moze tam znajde bo tam duzy asortyment jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
As- czyli w Tesco? Muszę kupić :) Jak tylko skończę karmić to będę konsumować, bo pewnie pyszne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) Co do muffinek ja wyczytałam, że może być mascarpone i też ten użyłam. A mleko kokosowe to ja kiedyś w kauflandzie widziałam a teraz jak potrzebowałam to nie było albo na allegro jest duży wybór tego mleka kokosowego :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja już wróciłam do siebie, teraz muszę liczyć tylko na siebie. :(:( pomocy brak :( Dziś mamy szczepienie mam nadzieje że wszystko pójdzie gładko. Nie wiem czy komentowaliscie juz bo nie mam czasu was nadrobić ale jak czytam o tym porwaniu dziecka to mi az ciary przechodzą, to dziecko było w wieku naszych pociech. Lot moja mała zniosła zaskakująco dobrze, cały przespała nawet nie zauwazyła lądowania a przy starcie karmiłam ją bo była już bardzo głodna. Ale ciesze się ze mam to już za sobą. Jak to moja mama skomentowała wyglądałam jak wielbłąd. Ja do teraz zastanawiam się jak ja dałam sama radę. Odradzam Wam podrózowanie samemu z takimi bobasami i jeszcze z bagażami. Do teraz mam zakwasy. A poza tym zyczę Wam miłego dnia :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek dzięki 🌻 Ty jak zwykle sluzysz pomoca :D Dziadek kiedy imieniny obchhodzisz bo trzeba zrobic imprezke! Najblizsze sa 10 lutego :D:D Czyli to w tesco mozna kupic, a to jeszcze lepiej bo mam rzut beretem :D Rybka to ja tez uzyje mascaropne jak nie znajde tej phipadelfi. Zobacze jeszcze w jednym miejscu to mleczko , moze w sklepie ze zdrowa zywnościa bedzie. A Ty robilas z tym kremem? Dobre to wyszlo? Bo ja robilam bez i tez bylo pyszne :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellou dziewczęta- wchodzę tu i oczom swoim przepieknym nie wierzę- czy to jest forum macierzyństwo czy może co by się tu napić i kiedy najbliższa impreza :-D :-D :-D bosssssssskie jestescie:-D za pare lat to tu bedziemy wymieniać sposoby na ratowanie wątroby:-D co to za te pieluchy helen i gdzie są? pierwszy raz o nich słyszę.vilia pisz jak sie sprawują i czy masz jeszcze włosy he he:-D TNKS gdzieżeś? CZYTASZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Mi wczoraj aż łzy poleciały jak widziałam w telewizji tą małą i jej zrozpaczoną rodzinę.Co do promocji huggisów w biedronce to jest od poniedziałku,u mnie jeszcze sporo tego.Ja ich nie lubie,kupiłam w poprzedniej promocji i nigdy więcej,wole już dady.My na noc i na spacerki czy jakieś wyjazdy używamy pampewrsów a takw ciągu dnia dady.Na zewnątrz sypie śnieg a rano było -6 więc chyba idą te mrozy co zapowiadali.Zmykamy na spacerek i pozdrawiamy wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge sie pogodzic z tym dzieciątkiem. Niestety dalej nic nie wiedzą, straszne. Podobno dziewczyna szla do swoich rodzicow i po drodze ja napadli. Płakac sie chce :(:( Chyba sie pomodle za jej zycie i zeby sie odnalazła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrde zeżarło mi posta.... wiec teraz w skrócie. My od 7 nie spimy bo na szczepieniu bylismy. Kazałam koniecznie dobrze posłuchac lekarzowi i płucka i serduszko. uuuuuuf Wszystko ok. Teraz pije kawke bo sennosc mnie dopadla. Idac do przychodzi minelam lezącą na ziemu puszeczke jacka z colą:) Czyli jest w któryms z moich osiedlowych sklepikow dostepna;) Maly dzis standardowo ok 5 sue przebudzil na mleczko z kaszka. ale wyprobowalam patent aby dac mu smoczka. i tak pare razy dawalam az usnal i obudzil sie o 7. Mysle ze pare nocy i mlody bedzie spal od nocki do 7 jednym ciagiem ;) u mnie ładne słoneczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Ania do wczoraj oliwia byla prawie zdrowa,nawet z nami na spacerek ja zabralam i chyba zle zrobilam,bo dzis ma mega katar,ale na 15sta idziemy do rodzinnej. Ja juz zdrowa,ale dwa dni w lozku to byl luksus i fizyczny i psychiczny. Ja mam swietny przepis na szybkie mufinki jpgurtowe,a najlepiej smakuja nadziewane czekolada. Kacper je mleczko o 20stej,24, 05, 08 rano. Nocki dalej sa nieprzespane. Dzisiaj KAcper szaleje z powodu zabkow,juz widac dwie kreseczki i smarowanie nie pomaga,chyba panadol mu pozniej podam przeciwbolowo. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×