Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

wiec w naszej grupie na fb, kazdy jest tym za kogo sie podaje, wspieramy sie tam i mozemy na siebie liczyc a jak cos sie dzieje, to potrafimy sobie powiedziec co wadzi a nie stosujemy pomarańczowe szpilki, wiemy kto co i kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Grays a ja jestem pewna!!! Tak!!! Pewna że nie cześć wypowiedzi nalezala do innej z nas!!! Nie mam co do tego cienia watpliwosci! Eeee a może my z poludnia też się w koncu spotkamy? :P hjk, ciotka :P efka i Amber :) może by się udalo w jakims miejscu spiknac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Grays ale wszystkie które tu teraz pisza też się na wzajem szanuja i są wobec siebie szczere! My też się widzialysmy, znam dzieci dziewczyn, mamy swoje @ i też nie musimy się "przebierac" by pisac co myslimy... Ale są takie które odwagi nie maja i to nie tylko DJ... Wiadomo że teraz wszystko na nią, ale ja bylabym ostrozna w takich osadach bo mozna prawdziwego kreta przegapic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu sie nasuwa pytanie TNKS, skad wiesz, że jest fajną babka? bo potrafiła kłamac jak z nut? jesli to jest zaletą, to pozwol, że nie bede juz komentowac. Pytasz czy zawsze jestem w porzadku, tak TNKS, jestem , a jesli mam cos do kogos, to nie obmyslam misternego planu dreczenia mailami, wejsciem z butami w zycie by potem złamać pod maska miłej osóbki, ale mowię wprost jako ja, nie jako wirtualny czarnych charakter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Jawila nam się jako fajna babka i taka ja lubie. A skoro nigdy w zyciu nie popelnilas bledu zadnego to gratuluje! Super! Ja też mowie wprost co mysle ale nawet szczeroscia mozna komus krzywde zrobić i zranic... A z tego co wyczytalam to DJ potraktowala je ich wlasna bronia więc swój na swego trafil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamien Ja choć bardzo się staram być dobrym czlowiekiem swieta nie jestem więc osadzac nie będę. Na tym już na prawde koncze bo nie mam zamiaru niko przekonywac do swoich racji i "zmuszac" do lubienia, a sama też zdania nie zmienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...az mnie korci ale bylo powiedziane temat zamkniety! TNKS dalej utrzymuje, ze nie wszyscy zrozumieli. a jednak... Greys ze tez Ci sie chcialo tyle czytac, zeby moc sobie opinie o czlowieku wyrobic znajac go poniekad...prosze zabierz ten temat na FB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Mt smialo :) ja jeszcze tylko jedno - dziwi mnie że najbardziej zbulwersowane są te które dawno stad odeszly... Rozumiem że Tymkowa z racji wielu obelg potraktowala to "personalnie" ale reszta? :) I już się w tym temacie zamykam :P Glodna jestem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem ze ty MT opinie o kims wydajesz nie na podstawie faktów. TNKS nie chodzi ze nie popełniamy błedów, bo to ludzkie wie chyba mylisz popelnianie błedow z interesowną wredotą wzgl nie tyle juz osoby na której chciała sie zemscic ale wzgl innych niewinnych tam istotek, bo jesli ich wina było to ze zaufały, do doprawy wielka wina. TNKS o jakim zadoścuczynieniu wzgl tamtych dziewczyn mówisz? To Dj okazała sie zmija nie na odwrót, nazywanie rzeczy po imieniu nie jest domena głupców. Jesli ktos celowo zdobywał informacje a potem wykorzystał w taki sposób, jak inaczej byłby nazwany przez forumowiczki jak nie d...i chyba nie oczekujesz ze osoby pokrzywdzone maja byc jeszcze miłe dla niej. Ale w innych swiatach zyjemy, my w tym prawdziwy a ona w tym zakłamanym, bez urazy dla mowiących prawde na tym topiku. A ze to jeszcze swieże wiec i emocje wzgl tego tematu obecne, chyba ze jest sie drewnem znieczulonym na cokolwiek to wtedy nie dziw ze szuje sie po głowie głaszcze mówiąc lubimy cię pomimo to, nie zwazajac na ofiary jej wstrętnych zagrywek. A to juz chyba nieludzkie nieprawdaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Greys przeczytała to dla nas:) Została poproszona:) MT a wygonić z tematem to możesz kota z domu bo forum jest niestety lub stety publiczne. TNKS piszesz, że DJ potaktowała je ich własną bronią ale to chyba nie na topiku "pierdut" bo nic takiego tam nie chyba nie ma. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Grays a dlaczego nie potrafisz zaakceptowac tego, że ja nie jestem tak radykalna jak Ty i ja DJ nie skreslam? Nie glaszcze jej po glowce jak piszesz, ale też nie rzucam w nią kamieniami - nie znam sprawy to nie oceniam. Zaakceptuj proszę to że do mnie Twoje racje nie przemawiaja i nie będę w DJ rzucac blotem tylko dlatego że Ty uwazasz że powinnam. Możesz mnie oceniac jak chcesz, ale ja nie będę rzucac blotem ani w DJ ani w nikogo innego. Mikusia chyba jednak nie do konca ogarnelas ta historie. DJ mscila się za coś co tamte Panie wyrzadzily jej 2 lata temu... I one nie znajac jej obrazaly ja znacznie wczesniej... Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia... Gryze się w jezyk by nie powiedzieć za duzo i znikam ;) Miłego everybady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja tą historię zrozumialam zupelnie w innym kierunku. Gdzieś było napisane, że pewnej kobiecie odbiła męża a miściła się za to, że on i tak był nie zdecydowany i ciągle wracał to do jednej to do drugiej. POmijam już te wpisy pomarańczowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikusia czy ja kogos wyganiam? Zauwaz ze poprosilam! Zeby dac juz tutaj spokoj z tym tematem. A Jak wam sie dalej chce go walkowac to na waszym Forum znajdzie sie wiecej chetnych. Wiem wiem troche nudno Jak wszystkie macie takie Same zdanie na dany temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoretycznie pomarancze probowaly skłócic forum wiec NAS. Kazdy ma swoja opinie, i ciesze sie ze się w miare rozumiemy i szanujemy za wypowiedzi. Ale niech juz ta sprawa z DJ faktycznie zamilknie bo wlasnie doprowadzi to do skłócenia NAS wszystkich, piszących tu i niepiszących ale czytajacych. A jako ze taki był zawsze cel wrednych pomarańczy nie pozwólmy na to. Kazda wyjawila swoja opinie ale bardzmy mądrzejsze i niech to nas nie skłóci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymajcie mnie .....
TKNS_TERMIN z łaski swojej muszę się odezwać bo już nie mogę .KOBIETO jebnięta DJ bo inaczej jej nazwać nie mogę ! nie mściła się na nas !!!!ona perfidnie kobiecie w zagrożonej ciąży ( o której wiedziała ) zbałamuciła chłopa a że chłop jak widać cały czas ciągnie do żony chodź żona ma go w dupie to nie bardzo wiadomo po co przez dwa lata truła nam i udawała kogoś kim nie jest a dla ścisłości żonie nie dowaliła tylko perfidnie jak przeczytała że konkubent chce do niej wracać to aż ze złości się nie wylogowała i nas które lubiłyśmy ją błotem obrzucała tak jak wcześniej to robiła jako pomarańczowa ! Więc może mi powiesz czym do kurwy nędzy ją obrażałyśmy tym przez dwa lata co??? bo już inaczej nazwać tego nie mogę ! Bo albo jesteś tak głupia i łatwo wierna albo jesteś dziadkiem jackiem bo zadziwiająco nagle na pomarańczowo piszesz i chyba jako jedyna stajesz po jej stronie i strzała bo już nie mogę czytać twoich wywodów !!!!!! dziękuję tym które poświęciły czas i wiedzą o co chodzi ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymajciemniebo
TKNS_TERMIN z łaski swojej muszę się odezwać bo już nie mogę .KOBIETO jebnięta DJ bo inaczej jej nazwać nie mogę ! nie mściła się na nas !!!!ona perfidnie kobiecie w zagrożonej ciąży ( o której wiedziała ) zbałamuciła chłopa a że chłop jak widać cały czas ciągnie do żony chodź żona ma go w dupie to nie bardzo wiadomo po co przez dwa lata truła nam i udawała kogoś kim nie jest a dla ścisłości żonie nie dowaliła tylko perfidnie jak przeczytała że konkubent chce do niej wracać to aż ze złości się nie wylogowała i nas które lubiłyśmy ją błotem obrzucała tak jak wcześniej to robiła jako pomarańczowa ! Więc może mi powiesz czym do kurwy nędzy ją obrażałyśmy tym przez dwa lata co??? bo już inaczej nazwać tego nie mogę ! Bo albo jesteś tak głupia i łatwo wierna albo jesteś dziadkiem jackiem bo zadziwiająco nagle na pomarańczowo piszesz i chyba jako jedyna stajesz po jej stronie i strzała bo już nie mogę czytać twoich wywodów !!!!!! dziękuję tym które poświęciły czas i wiedzą o co chodzi ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Greys widzisz ja w odroznieniu od Ciebie faktow nie znam:) Nie mialysmy okazji wczesniej zdania zamienic, bo Jak ja dolaczylam do grupy to ty juz malo sie udzielalas. Ale poczytalam troche Forum zeby wiedziec ktora Co pisze i na Tej podstawie czyli wypowiedzi dziewczyn zaczelam wyrabiac moja wlasna opinie. Na Twoj temat tez! I obojetne jaka ona jest nie zmieni sie w jeden dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja jestem osobą, której szukała DJ i o która jej chodziło. Co zrobiła i dlaczego musiała się ukrywać niech pozostanie sprawą jej sumienia. Widocznie czuła się bardzo samotna. Proszę Was tylko, żebyście dały już spokój tej całej aferze. Było minęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieńmy temat na przyjemniejszy :) Tymkowa ja poruszę twój ulubiony temat KUPY :P A więc mam pytanie bo ostatnio mnie to bardzo niepokoi. Kupki synka zawierają niestrawione kawałki marchewki, mandarynki, ogólnie wszystkiego co w większym kawałku połknie. U Waszych dzieciaczków też tak jest?? Czy kupka juz jak u dorosłych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
No cóż mikusia - ja mam inna wiedze na temat tego za co się DJ mscila... I gdyby zalezalo Ci na obiektywnej prawdzie to bys ja odnalazla. Rozumiem, że Wam nie zalezy i że najprosciej jest napisac że DJ to szuja czy inne tego typu - rozumiem. Wasze prawo. Ja je szanuje. Szanuje to że dla Was DJ jest nikim, za macie na jej teamt takie zdanie jakie macie. Dlaczego wy nie szanujecie tego że my mamy inne? Czy kazdy musi w drugiego czlowieka rzucac kamieniami? Czy jeśli tego nie robimy to znaczy że popieramy? Czy w realnym swiecie kazda z Was tak ochoczo zbawia swiat? Czy jeśli wiecie że iksinski kowalskiemu wycina numer to na ulicy wyzywacie go od szmat i szuj? Czy fakt że my nie wylewamy na 2 czlowieku pomyj swiadczy o tym że same jestesmy zŁe? Jeśli tak, to niech tak będzie... Będę złym człowiekiem i nie ukrzyzuje DJ bo uwazam że jako osoba dorosla, rozwinieta intelektualnie calkiem dobrze ma swój rozum i swoje sumienie. Powtorze po raz ostatni ( przysiegam!!!) Nie popieram tego co zrobila DJ uwazam że była to zemsta kiepska, ale nie zmienia to faktu że dla mnie była fajna kolezanka! Gdy ja byłam bliska rozwodu z m to wlasnie DJ tlukla mi do glowy że na rozwod zawsze znajdzie się czas, pomogla mi nie raz i ja nie przekresle czlowieka tylko dlatego że wobec kogos była nie wporzadku. Nie popieram tego ale to była jej decyzja, jej wybor. Uwazam za jej cholerny błąd to, że się nie broni, że nie zalezy jej na tym żeby sprawe wyjasnic. Nam nie im. To mam jej za złe - że zniknela. A z 2 strony wiem, że "kolezanki" z forum już od dawno temu ( gdy np była w ciazy z Bronkiem!!!) Tak skutecznie uprzykrzyly zycie że na jej miejscu dla wlasnego zdrowia psychicznego się odciela. Mam nadzieje że wicej nie wpadnie na tak szatanski pomysl i nie będzie mscic się w ten sposób ani tym bardziej nie będzie miala ku temu powodow. Mam nadzieje, że jej zycie się pouklada i będzie szczesliwa. A wam zycze samych slusznych decyzji w zyciu tak jak do tej pory ;) przypomnijcie sobie tylko kto was bronil gdy pomarancze atakowaly! Chyba nikt nie jest debilem i nie zaklada że wszystkie pomarancze to DJ? Ostatni atak był wlasnie na grays o ile dobrze pamietam i pierwsza ktora kazala się od niej odwalic była DJ! Ale pewnie ! Rzuccie kamieniem! Najlepiej w glowe od razu :o tylko jak wy odwalicie glupote to nie oczekujcie potem od zycia że Wam wybaczy, nie oczekujcie zrozumienia i tego że choć zechce wysluchac. Było mi przykro a teraz jest do potegi bo wierzylam że coś nas tutaj laczy! Że jeśli ktoras popelni błąd to choć damy jej się wypowiedziec... Ach już na prawde ani słowa nie napisze w tym temacie bo w przeciwienstwie do wielu z was mnie on sprawia przykrosc! Co 2 zwęszyla sensacje i kozla na ktorym mozna się wyzyc - ja tak nie potrafie... Mt , hjk jak Wasze dietki? Ja kolejny dzien przetrwalam :) choć lekko nie było :P Kali już poszla spac ;) i tak dziś dlugo wytrzymala :P dolne 4 jej się pchaja już bardzo i zrobila się maruda :o mam nadzieje że wyjda szybko chociaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wy nie rozumiecie Co TNKS pisze??? Nie zna faktow, nie wie kto z kim Po Co i dlaczego. Nie wciaga sie w temat Co takiego okropnego DJ zrobila i dlatego tez nie obrzuca ja blotem. Z Drugiej strony napisala ze nie Popiera zachowania DJ, Ale nie rzuca jadem na prawo i lewo. A wy dalej swoje, bo nie masz prawa miec czlowieku wlasnego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zróbmy tak jak prosi ta którą to w szczególności dotyczy. Zakończmy dyskusję bo już wszystko się wyjaśniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski:) Umieram:( Nikolka juz lepiej, dzisiaj już gorączki nie miała, a teraz ja zdycham:( Gardło tak mnie napitala, że nic nie mogę przełknąć. Normalnie nie mogę tego pominąć milczeniem, bo już mnie to delikatnie rzecz ujmując wkooorwia.... TNKS, MT, popieram Was w 100%. Niepojęte jest dla mnie takie nagle poruszenie? I żeby czytać forum po nocach, żeby wiedzieć o co chodzi i referować to dalej? Po co Wam ta historia? Dotyczy bezpośrednio Was? Dziewczyny bez obrazy, ale czy Wam się nudzi? Szczerze mówiąc to mnie też średnio interesuje co tam DJ nawywijała, myślę, ze to jej i dziewczyn z tamtego forum sprawa. Dlaczego wywlekamy takie brudy tutaj? Od kilku tygodni nawet miesięcy padają pytania co słychac u dziewczyn na FB i zero odzewu, a tu nagle sensacja. Kurde chyba zapomnialyście o czym jest nasz topik. Jeśli ktoś chce pisać na temat DJ i jej perypetii polecam założyć takowy wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS to ja sama nie pamietam ze DJ staneła w mojej obronie a ty pamiętasz?:) dziwne nie?:) to jak na tamtym forum pomarańczowa(czyt dj) najeżdzała na tamte a potem je broniła a Ty mowisz o dojrzalosci? zart chyba jakis. Tak nasze swiaty sa NA PEWNO inne TNKS. Nie mam ci za złe ze masz inne zdanie bo nic do ciebie nie mam, ale ten kto chce miec jakakolwiek opinie dazy do poznania a nie lekcewazenia ze wogóle cos miało miejsce i było to ZŁE. slowa sa słowami i na szczęscie to tylko słowa nie kamienie. Pimach której dotyczy prosił o powagę, bądzmy powazne drogie panie. By dzieci braly z nas przykład a nie uczyły sie wartosci z fantazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Pimach - wspolczuje że ten koszmar dla Ciebie się nie konczy! Jak malo komu zycie Ci w calej tej sytuacji już swietego spokoju i duzzzzzzo szczescia. A chlopa obie pogoncie skoro z niego dupa :P Pomaranczo jak widzisz ja wobec Ciebie ani 1 zlego słowa nie powiedziałam a Ty co? Że pojebana jestem :o żeby jasnosc była nie obraza mnie to... Dobrze wiesz o czym pisze, o tym jak 2 lata temu potraktowalyscie DJ za to że "odbila" pimach chlopa... Sama pimach pisala i prosila zebyscie glupot nie robily a wy mialyscie pozywke... Efka Kali też często ma coś nie strawione i to chyba nic zlego... Mozna by zapytac Grays bo ona ma wiedze dosc duza ale domyslam się że ten jak i wiele innych tematow nie będzie dla niej na tyle interesujacy by się wypowiedziec... Amber ucałuj Nikolke i się kuruj!!! Laryng up podobno są dobre na gardlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Grays domyslalm się że nawet nie wiesz że Cię DJ bronila bo do nas nie zagladasz :) aga jabi przekazala jakas wiesc od Ciebie i Cię orange skrytykowalo... A DJ poprosila grzecznie by się od Ciebie odjebalo. Nieistotne. Masz racje nasze swiaty są inne bo ja nie zieje nienawiscia i nie szukam sensacji... Udzielam się na tym forum. Mam tu kolezanki a nawet przyjaciolki i jestem tu dla nich... Nie dlatego że mozna kogos obrzucic blotem. Ps. Slowo może bolec bardziej niż kamien ;) Pozdrawiam Garys i duzo dobrego dla Ciebie i chlopakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS dzięki:) Musze wyprobowac bo już wymiekam. Ostatnio to gardlo tak mnie bolalo chyba w podstawowce:o Ucaluj tez Kali:) Efka u nas tez się czasami takie kupy zdarzaja, zwlaszcza marchew jest widoczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS - dzien mi tak zlecial, ze od obiadu nic nie jadlam. teraz wypilam szklane coli ligth i chyba jakiegos jogurta zjem, glodna nie jestem ale boje sie ze mnie pozniej dopadnie. Efka moja tez czasem tak ma, ostatnio kawalki gruszki jakby przez nia przelecialy ale to wlasnie jak sie nalyka calych kawalkow. a wczoraj w zlobku na obiad bylo chili con carne, swinia bede ale niech wam wyobraznia zadziala i pomyslcie co bylo w pampersie;) fuuuj!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymajciemniebo
TNKS-TERMIN= DJ :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×