Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Kolezanko pomaranczowa chyba Ci się w dooopsku lekko przewrocilo... Jak bys nie zauwazyla nikt na dziewczyny nie najezdza. A faktem jest to, ze od dawna tu nikogo nie było, ale sensacja się pojawila to nagle wszyscy wrocili na forum pod tytulem "sierpień 2011". Nikt niestety tytulu nie widzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i sie forum zdupczyło. Chciałam osobiście podziękować :-\ no nic. Bez odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakom, żem wyczytałam swą nazwę muszę się tu wpisać :) Laski, spokojnie, bez takiej szamotaniny. Jest to szok, bo osoba, z którą pisałyśmy okazała się no powiedzmy lekko "złą osobą". TNKS--tyle co ja zrozumiałam, to ona mogła być pomarańczką, która dość często zatruwała nam życie, niestety styl pisania był dość jednakowy i zawsze ta osoba się zapierała przed ujawnieniem. No i niezła z niej franca, ale ta sfera jej życia raczej mnie nie obchodzi. Bardziej mnie przeraziła jej obłuda, a niestety tu był jej namiar. Domu nadal nie sprzedałam, trwam w wielkim oczekiwaniu i popadam w coraz większą psychozę. Co do mojej ostatniej wypowiedzi, to ja lubię otwarte sytuacje, jak coś mi się w czyjejś wypowiedzi nie podobało to waliłam wprost, albo zamykałam pysk, bo też bywam czasem miła i kulturalna i nie chcę ranić czyiś uczuć. A tu DJ tego zabrakło, tego dystansu do wypowiedzi. Dzięki FB ja sama doświadczyłam, że to co wydawało mi się dziwne, przy bliższym poznaniu nie budzi już takich emocji. Trzeba poznać człowieka. Pomarańczki, nie zgłoszę tematu do usunięcia, to że jest zadyma to trudno, raz jest a raz nie ma ;) Szkoda tylu wspaniałych zapisów, bo więcej tu radości, szczęścia niż tego złego. Co do krytyki "koła wzajemnej adoracji"-dziewczyny po prostu są ze sobą zżyte, piszą często, ja częściej na fb, ale i tu zaglądnę. No kochane a teraz po buziaku i miłej nocki, i tak ja każdą aj love :) Bośmy dumne sierpniówki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Popojbgtyy
I co jagodka sie napisala i zescie ja olaly... I misiaczkowa to samo... Obie chcialy dobrze Wzajemne wchodzenie sobie do d**** Kolko wzajemnej doracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plplpl
No i huj bombki strzelił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano ano
Ano strzelil. Rozwalily forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No bardzo
fajnie się czytało to forum a przez wtrącanie się tych,których na co dzień tu nie było,dziewczyny pewnie gdzieś się przeniosły.Szkoda!Fajnie się was czytało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pochwale dzis mojego syna. Po raz pierwszy od grudnia zeszłego roku przespal cala noc bez pobudki i nocnego karmienia. Położyłam go wczoraj późno, zasnął przed 21 i spał do 5:20 . Normalnie to potrafi mi zasnąć juz o 19 i co najmniej 2 pobudki zaserwować. Po chrzcinach nie przespał ani jednej nocy, a przed potrafił spać po 12-13 godzin. Dziewczyny wracajcie, myślę że temat DJ został już zakończony, sensacja się wyczerpała. Nie raz, nie dwa pomarańcze chciały ten topik rozwalić, tyle wytrwałyśmy to i teraz nie dajmy się. Jestem tu i jestem na FB i czerpie garściami z Waszych rad i tych z FB. Nie chciałabym tego stracić. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grays wez ty się pierdolnij
młotkiem w dekiel! " ubolewamy wszystkie z grupy zamknietej fb"mamusie z kafeterii"kiedys sierpniówki 2011, że taki los je spotkał od zaufanej kolezanki." złóż im kondolencje i zrób na fb zbiórkę na kwiaty :D jedbnięta jesteś i to zdrowo :D kto cie w ogóle prosił o pierdolenie tutaj? :o chciały tępe dzidy z fb żebyś im powiedziała co wiesz i co mają myśleć to to zrobiłaś ale tu nikt cie nie chciał jak widzisz :o zawsze się wpierdalasz gdzie cie nie chcą? I rozjebałaś to forum!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poaranczka
o, czesc Dziadek Jacek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ochohcocho
Co sie tutaj porobilo ? A takie super forum kiedys bylo. Widac DJ pieknie je rozwalila. Brawo mozesz byc z siebie dumna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ochochocho
Prosze bez wulgatyzmow. Ja tez tu jeszcze pisalam niedawno ale co mialam sama z soba pisac? Ja uwazam ze DJ. Gdyby nie szalala na innych forach i sama soebie nie zdradila to by nie bylo zadymy. Szkoda mojego czasu na to forum. Moze jak sie poprawi to sie odezwe. A co do odwiedzin "starych " forumowiczek to maja do tego prawo. Forum jest dla wszystkich a co wazniejsze to one je stworzyly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ty widzisz...
Nie byłoby zadymy jakby nie było komu jej robic. Ale a tak wpadly wariatki bo cos się zadzialo i co? Zwialy do siebie. To pewnie one szkalowaly pozostale wczesniej a teraz na dziadka zrzucily bo się tak ulozylo. A teraz to chyba sama ze soba bedziesz pisac albo lec do kolezanek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forum głupia grays rozwaliła!
te które tu pisały z nią gadać nie chciały, a ona musiała postawić jak zwykle na swoim :o na fb jest tak samo, zawsze się wymądrza i nie przyjmuje do informacji, że ktoś ma inne zdanie :o tak, jestem na fb a tu dawno nie pisałam, ale czytałam dlatego chce żeby dziewczyny wróciły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się składa że dziewczyny z FB ( stary skład tego forum jakby ktoś nie zauważył, w tym misiaczkowa - matka założycielka) wróciły tu pod swoimi czarnymi nickami, czemu nie macie odwagi się ujawnić. Co do Grays nie zawsze się z nią zgadzamy, i mówimy jej to wprost. Oststnio nawet jedna z naszych koleżanek ostro z nią polemizowała i jakoś nikt na nikogo się nie obraził. Pomarańczko gdybyś była z nami na FB to byś wiedziała o co chodzi. A tu nie da się już nawet pisać, same wyzwiska, nie da się tu zostać, co która się odezwie to stek wyzwisk w jej stronę leci. Jaki Wy chcecie dawać przykład swoim dzieciom. Szkoda słów, a było tu tak fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle sobie
to jest jedna wielka prowokacja! Wy laski z FB sie nie przejmujcie bo ktos ewidentnie chce was skłócić. I piszcie sobie i na forum bo na fb. Nalezycie przeciez do niego. A Wy forumowiczki, z tego co pamietam gdy podczytywalam ciotka i tnks i amber tez nie dajcie sie skłocic z Waszymi jakby nie bylo koleznkami z fb. Przeciez żadna z Was z forum ani żadna z fb wzajemnie miesem nie rzuca, szanujecie sie jak widac i lubicie ze wzgledu na znajomosc z forum. A historia z Dziadkiem to zupelnie inna bajka, kazdy ma swoje zdanie i wzajemnie je szanuje, niektorzy nadal go lubia a niektorzy nie. i tyle w temacie. Na wasze relacje nie powinno to wpłynac . Badzcie ze mądrzejsze niż te pomaranczowe szuje co sobie uczte teraz robią Waszym kosztem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie proszę się odwalić od Grays. To fajna babka, z niezwykle silnym charakterem, ale jest kobieta do rany przyłóż (dosłownie i w przenośni). Potrafi dyskutować i choć często sama się z nią nie zgadzałam, nikt sobie do gardła nie skakał. Równie często się jej pytam i proszę o pomoc i radę. Po prostu się od niej odwalcie pomarańcze. Mam jedną propozycję. Piszmy tylko pod czarnymi nikami. Da nam to tyle, że ignorując CAŁKOWICIE wpisy OBCYCH pomarańczy będziemy mogły dojść w końcu do ładu. Laski, nie będę musiała tego tematu usuwać, moderatorzy sami go wywalą!! Proszę Was dziewczyny ustalmy, że nie ma podziałów, wiem że jest część pisząca tylko na fb, ale nadal tu zaglądają. Ja też jestem mało na bieżąco, forum jest mi bliskie mimo to. Wzajemnie oskarżenia nie mają sensu, i tak nie wykryjemy "sprawcy". Ta osoba musi po prostu się przyznać i zniknąć z naszego świata. Na razie nikt nic nie wie, więc po co jedna na drugą wskakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczkowa jak to nie wiemy?
Przeciez wy już osądziłyście! DJ to "sprawca" nie? Czy z jakiegos innego powodu pokazalas jej slodkiego fucka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczkowa a wezcie
juz i dzie nazad na to swoje fb!!!!!!!! zamaet siejecie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem jak dzieciom w przedszkolu: nie rozmawiam z tymi, którzy są pomarańczowi, chcę rozmawiać jak równy z równym wiedząc do kogo piszę, a nie domyślając się, czy to DJ, TNKS, Aga, Vilia, Grays, MT czy może ja mam rozdwojenie jaźni. Skoro tak masz/macie ochotę się wypowiadać to proszę, ale " fejs tu fejs" na czarno i bynajmniej nie zamierzam dyskutować z osobami postronnymi, interesują mnie tylko wypowiedzi sierpniówek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczkowa a wezcie
prosze jaka sie nagle aktywna zrobiłas!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczkowa a wezcie
i wiesz chciec to ty sobie mozesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doprawdy nie wiem o czy rozkminiacie - o jakim fb mowa? o tym co pomarańczowe trolle skutecznie rozbiły? nie ma już żadnego fb. coś na bieżąco nie jesteście. a tak pozdrawiam starą gwardię mam i dziatw ...tzn te dzięki którym forum utrzymało się do sierpna 2011 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaglądam na to forum
od kilku dni. Patrzę patrzę i oczom nie wierzę ! Boki zrywać :D A wniosek nasuwa się jeden: BABY SĄ WREDNE I SWOJĄ PODŁOŚCIĄ PRZEBIJĄ WSZYSTKICH FACETÓW RAZEM WZIĘTYCH !!!!! Bo faceci daliby sobie raz po mordce i zapomnieliby o sprawie. I mieliby już za sobą kilka wspólnych imprez suto podlanych alkoholem :D A baby drążą, drążą, drążą do usrania .... Zaraz będziecie sobie wypominać postępki swoich babć :P Najpierw była wina pomarańczek z innego forum, potem DJ, potem starych pomarańczek z tego forum, potem tych z fb, teraz czarnych z początku tego forum ........ Litości, bo lada moment same się w tym wszystkim pogubicie !!! Jesteście młode, macie małe dzieci, a nie macie ciekawszego pomysłu co ze swoim czasem zrobić???? Niesamowite :O A może lepiej z dziećmi swoimi kochanymi się pobawcie, do kosmetyczki czy fryzjera pójdźcie, pranie zróbcie, okna pomyjcie, przyszykujcie kolację przy świecach dla swoich mężczyzn ..... Jedna na drugą jedzie, a wszystkie razem można by było do jednego worka wsadzić i kijem tłuc, a na niewinną całej tej zadymy by nie trafiło :P Dobrze ktoś tu już napisał - administratorzy kafe lada moment sami ten temat zamkną :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mam8327! Witoj kochana! Jak tam gwiazdeczka? Patrząc na twoją porę wpisu podziwiam wytrwałość w opanowaniu chęci spania ;) Życzę miłego dnia, idę się wyalienować przy składaniu fuuury prania, a jutro goście więc trzeba zachować wszelkie pozory "idealnej" pani domu, żeby potem nie było gadania za plecami ;) U mnie spadł śnieg, masakra, na oko jest z 10 cm!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętacie że mamy zmianę czasu, ciekawe jak nasze dzieciaczki ją zniosą. Przy poprzedniej Antoś się jakoś automatycznie dostosował. TNKS, ciotka, hjk, vilia, amber, efka, Lady, agi gdzie jesteście... Wiem że pora późna ale mam pyszne ciasto i jak nikt mi nie pomoże to zaraz sama je wciągnę... Ja znów sama wieczorem, M pojechał do pracy, Antoś śpi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 234432221123342342
tak fb juz nie ma. dzieki determinacji matki zalozycielki ktora mysli sobie ' jestem szefem'. skoro juz sie rozpadlo to napisze kilka slow o paru z nich. jak juz wspomnialam matka zalozycielka-jezu jak ta kobiecina mnie denerwuje, wciaz narzeka ze jej cora nie ma wlosow! jest jeszcze jedna, ktora definitywnie ogranicza swego syna, martwiac sie kazda glupota, nie pozwalajac mu na smodzielne poznawanie swiata- chlopak nawet nie umie pic z niekapka :/. Byla tez mamusia z okropnie brzydka corka!! ktos tu chyba mowil,ze jest gruba!! gruba to malo powiedziane! poliki jak chomik i przepraszam ale nie moglam na nia patrzec. mamy tez kobiecine ktora ma biale dziecko z murzynem!! nie zebym miala cos przeciwko,ale ciekawie to brzmi. grays..ooo ta to jest dopiero udana! Wielka pani doktor, a co. Jest tez mamuska ktorej glupiego rozumu nigdy nie pojelam, to ta od kupek . nie wspomne o jednej ze wsi, ktora tak kocha i uwielbia a pierdzieli jak jej sie biednie zyje! buhahaha. zal i nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×