Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Gość uuuuuuuuuuu cisza...
FB milczy, Greys zabronila tu się odzywac hehehehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie Agabi jak tam, jak tylko dojdziesz do siebie daj znać. Z niecierpliwością czekam na jakieś wieści od Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale o co tu chodzi/brazylian
kurcze nie było mnie na kafe od sierpnia 2011. o co tam chodzi? niech mi ktoś wyjaśni jakie grupy na fb, jakie akcje kto kogo skąd wyrzucił? Greys pamiętam wkurwiała mnie nieziemsko, mądrala jedna. Ta co 19lat miała jak dziecko rodziła, zakonnica być miała ale się zakochała i dupy dała :D No i jej madrości, nigdy nie uczestniczyłam w forum, nie wiem o co chodzi z tym fb ale widać było kto rządzi. A DJ też coś kojrze to chyba drugie guru tego wątku ale jak brzmi cały nick? Misiaczkowa mnie na początku wkurzała ale potem okazała się na prawdę spoko babką. To nie zły serial brazylijski tu macie tylko niech mnie ktoś pokrótce oświeci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale o co tu chodzi/brazylian
czyli cos z tą Greys musi być bo wkurwia wszystkich :D:D od samego poczatku od pierwszego jej wpisu wiedziałam. nawet dzieki mnie na jakiś czas ze wstydu skasowała swoją stopkę z synami, że tak wczesnie wpadła ta wasza mądrala. taka mądra a jak się zabezpieczać to nie wiedziała oj, oj sierotka z kompleksami z UK (chyba nadal jest w UK w edenie swoim ) A kojarze Dj Dziadek Jacek :):) ta też była dobra ale jakoś mnie wkurwiała niż Greys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzi tu o to
że fb zaczęło się wtrącać i najeżdżać na DJ.Nie udzielały się na forum a tu nagle zaczęły bluzgać,gdy zaczęła się sytuacja z D.J.Gdy ktoś prosił,by się odezwały ich nie było,bo miały swoją grupkę na FB.Nagle wszystkie się pojawiły jako te najmądrzejsze a Greys na ich czele.Zaczęły oskarżać nie znając szczegółów.Swoimi hasłami rozwaliły to forum,dziewczyny pewnie przeniosły się na coś prywatnego i tyle.Szkoda.bo fajnie się czytało to forum.Dziewczyny były ok i nagle te,których na co dzień tu nie było wszystko zniszczyły.Pozdrawiam stałe bywalczynie,szkoda że was już tu nie ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Skacze Aniołek, skacze po chmurkach, niesie życzenia w Anielskich piórkach. Niesie w plecaku babki i świeczki, a w walizkach złote dzwoneczki." Wesołych Świąt! Dziewczyny kochane z okazji Świąt życzę Wam wszystkiego Najlepszego, mam nadzieję że się jeszcze spotkamy na innych topikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gdzie jestescie??? Prosze odezwijcie sie! Tak miło się was czytało..... Moze jakis nowy wątek jest ale nie wiem gdzie was szukac.... kurde .... wchodze a tu sie tak porobiło...... a ja tak lubiłam was sie radzić czasem..... TNKS - nie zapomne jak mnie pocieszyłaś w spr. parówek:) Mój szkrab dalej je lubi!! A dzieki aga1551 wiedziałm jak kaszki podawc Tak czy siak mam nadzieje ze wrócicie!!!!! :( Ja będę czekac......:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwego nowego roku dla Wszystkich:) Pomarańczko masz liche wiadomosci o mnie, bo miałam 21 lat jak rodziłam pierwsze prawie 22 nawet, ale zainteresowanie dalej widzę moją osobą, jak sie własnego zycia nie ma to sie szuka u innych, tyle, ze zle szukasz i zle zmyslasz moja droga. nikt nikim nie rzadzi na fb, choc mamy zancne grono administratorek do których sie nie zaliczam, marne powtarzam masz wiadomosci. Niech nowy rok bedzie dla ciebie pomarańczowa lepszy, bo po tylu kłamstwach tutaj i złosliwoscach juz dawno karma ci sie zebrała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a stopki z synami mam nadal, masz chyba jakies kompleksy :) Jak mozna wogóle sie wypowiadac nie znajac szczegółów z czyjegos zycia? tego nigdy nie pojme,tym bardziej ze jestes z nami na fb i masz czelnosc tu jeszcze pisac, jatrzyc i obrzucac błotem. Na szczescie zycie mam ciekawsze niz zagladanie tu patrzenie co znowu wymysliłas na mój temat, wlasnych problemów ci w swojej rodzinie brakuje? Majac 19 lat to moja droga mature zdawałam, a 20 jak juz na studiach byłam, szczęśliwa męzatka od wielu lat, nie wazne ze ciebie wk...moje pisanie, wazne ze komus pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZCZEŚLIWEGO NOWEGO 2013 ROKU!!!!! zycze zdrowia dla wszystkich dzieciaczków z kafeterii! przesyłam pozdrowienia dla kolezanek stad: TNKS 🌻 ciotkajulia🌻 MT-78 🌻 mumtobecome 🌻 agabi2011 🌻 co tam u Ciebie z malenstwem?? jak poród wszystko wporzadku?? Efka19840 🌻 hjk33 🌻 Wszystkiego Dobrego dziewczyny!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
I ja wszystkim moim kolezankom zycze szczesliwego nowego roku :) Aga jak tam? Jak się czujesz na finishu? Mummyy 🌼 co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :*:* u nas leci powolutku:) jakies chorubsko sie pojawiło ale walczymy dzielnie:D choć stwierdzam ze mamy okres buntu i wymuszania! wyrzynają się nam czwórki i oby jak najszybciej!! Ja mam typowego niejadka i trochę nerwów na tym gubię:( jedyna metoda na jedzenie to na "bajke" w baby tv:D wiem że tak nie powinno być - to była jedna z wielu rzeczy "których ja na pewno robić nie będę" haaa ale życie zweryfikowało..... ważne że choć tak coś wmusze.... wmuszac nie musze jedynie parówki i kabanosy hehe przez te chorubska to nawet nie wiem kiedy świeta mineły:( a tu już nowy rok HAPPY NEW YEAR FOR EVERYONE:*:* się rozgadałam - w każym razie pozdrawiam was dziewczyny serdecznie 🌻 p.s. niech już lepiej te mrozy będą to może wymrozi te diabelstwo w powietrzu - no takiego nerwa mam na te choroby że mnie nosi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby choróbska poszły sobie szybko, moja narazie zdrowa jedynie miala antybiotyk na bakterie w buzce poza tym to ok. a od dzis wychodza jej zeby (trójki) i znow pupa cala czerwona ... masakra ale mi jej szkoda....:( mummy u mnie jest podobnie z bajkami czesto jedynie cos tknie jak Peppe Pig puscimy jej ale co poradzic. TNKS jakos zyje na tej koncowce ale jakie to zycie... toaleta po kazdym łyku, bol pleców, kosci miednicy mi sie rozchodza i nie moge chodzic a jak juz to jak kaleka dosłownie, oby te 5 tyg szybko mineły!!! Co tam u Kalinki, Macka i reszty dzieciaczków??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja dziewczyny w nowym roku!!!! coz,malo tu zostalo nas,ale dobrze,ze co jakis czas ktos pisze :) duzo pomyslnosci w Nowym Roku! u nas generalnie ok,mala fajna i sie swietnie rozwija-zlobek na plus,jedyny minus to to,ze ja karmie w nocy i zasypia przy cycu... nie wiem jak ja oduczyc?!?!?! z gorszych wiesci-zmarla tesciowa 4grudnia... a obecnie sie dowiedzialam ze najblizszy wujek ma raka pluc z przerzutami do mozgu..tak sie zaczyna nowy rok... ja szukam pracy,bylam na kilku rozmowach i pracach probnych,ale poki co odrzucam i czekam na ciekawsze oferty,bo mam jeszzce 4miesiace platne,wiec chce cos dobrego wziac,choc nie mam doswiadczenia,ale jak zauwazylam to nieciezko o prace nawet bez tego. sylwester ku niezadowoleniu meza w domu przy filmie,bo przeciez nie wezme malej na rynek w srodek fajerwerkow w nocy... to chyba z grubsza tyle u nas. na FB wejde jak znow przypomne sobie haslo... ;) pozdrawiam!!! agabi gratulacje!!!!! ale kongo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mum my też dalej na cycu i zamiast go coraz mniej to coraz czesciej sie go domaga i cos czuje że przyjdzie mi smarować cycki pasta do butów :P A przy wieczornej kaszce do tej pory leciał "Traktor Tom" a od 2 tygodni "ona tańczy dla mnie" "P My juz mamy 16 ząbków. zostały nam jeszcze 5 do wyjścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Szacunek dla tych które jeszcze karmią swoje pociechy:D Mi tego brakuje czasem - ale swoje założenia wypełniłam i czuje się spełniona w tym temacie:D:D a jak z gadulstwem u waszych dzieciaków?? Moje gada dużo ale po swojemu:D Powtarzać za bardzo nie chce (czyli wcale)! A słyszałam że niektóre już wierszyki klepią:D Coraz częściej myślę o następnym.....;) Dobrze że pamięta się tylko same dobre chwile z początków macierzyństwa:D:D Pozdrawiam serdecznie i zaczynam wyścig po tysięczną stronkę (najwyżej będę klepać sama do siebie) :D:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. moja to mała gaduła non stop cos gada ale wierszyków to jeszcze niee!! umie nasladywac wiekszosc zwierzatek, umie tata mama kotek peppa (ulubiona bajka) pepo to mowi na moj pępek i pare innych rzeczy ale to jeszcze nic szczegolnego. uwielbia muzyke ale nie tam disco polo ona woli techniawke :D:D z tymi wierszykami to chyba lekka przesada jak na dzieciaki w tym wieku. mum podziwiam za karmienie ja wczesniej zalowałam ze musiałam małą odstawic od cyca ale dzisiaj slyszac jak wyglada dzisiejsze zycie takiego dziecka z cycem to sie ciesze. za duzo juz mała rozumie i odstawienie nie bedzie takie łatwe a u nas poszło szybko i sprawnie. mummy juz sie staracie o nastepne czy dopiero w planach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu się przyjemnie zrobiło jak za dawnych czasów... mum ja mam taki sam kłopot, czytałam tu na forum taki wątek i dziewczyny smarowały piersi środkiem na obgryzanie paznokci. Antoś też gada po swojemu, wymyślając coraz śmieszniejsze słowa. A tak mówi tata, dada, kaka, papa, am i ostatnio wreszcie mama. I stara się we wszystkim Nas naśladować. Dziś oglądaliśmy kabarety i śmialiśmy się, a on choć nie wiedział o co chodzi też chichrał się z Nami. Też mamy 16 ząbków, Antoś jest drobniutki - waży 10 kg i ma 80 cm- to po mamusi ;) Ale jak do tej pory poważnie Nam nie chorował, raz trzydniówka i raz lekkie przeziębienie. Pozdrawiam i zapraszam Was dziewczyny do częstszego zaglądania i pisania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu się przyjemnie zrobiło jak za dawnych czasów... mum ja mam taki sam kłopot, czytałam tu na forum taki wątek i dziewczyny smarowały piersi środkiem na obgryzanie paznokci. Antoś też gada po swojemu, wymyślając coraz śmieszniejsze słowa. A tak mówi tata, dada, kaka, papa, am i ostatnio wreszcie mama. I stara się we wszystkim Nas naśladować. Dziś oglądaliśmy kabarety i śmialiśmy się, a on choć nie wiedział o co chodzi też chichrał się z Nami. Też mamy 16 ząbków, Antoś jest drobniutki - waży 10 kg i ma 80 cm- to po mamusi ;) Ale jak do tej pory poważnie Nam nie chorował, raz trzydniówka i raz lekkie przeziębienie. Pozdrawiam i zapraszam Was dziewczyny do częstszego zaglądania i pisania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga15510 to mój szkrab podobne gabaryty:-) teraz coś nas chorobska dopadly i nie chcą odpuścić:-( muszę jakoś grzywe przystrzyc ale to chyba na spiaco;-) A z takich przyjemności matczynych to lubię wyprzedaże w 5_10_15:-) polecam np bluzeczki takie cienkie na wiosnę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×