Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

misiaczkowa- miałaś się nie dać sprowokować! zapominasz że nerwy są niewskazane? wyluzuj i ignoruj:) ktoś szuka taniej rozrywki. Gimnastyka w ciąży jest bardzo wskazana pod warunkiem, że nie ma zagrożenia i gin pozwala. Jeśli kobieta była aktywna przed ciążą to tym bardziej. JA też staram się choć 10 minut dziennie ćwiczyć pomimo tego, że jestem strasznie zmęczona ale dzięki temu organizm się lepiej dotlenia, a więc i dzidziuń. Zresztą nawet ogólne samopoczucie się poprawia nie mówiąc o mięśniach i kręgosłupie. Ćwiczonka popieram:)!!! Fantastyczna jest też joga i pilates dla ciężarnych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łazanka - no bo ja w ciąży to bardziej nerwowa jestem. A ćwiczyć na tym mam zamiar po porodzie :) Bo to takie chyba zbyt wyczerpujące dla ciężarnej. Tak mam zamiar duuużo spacerować (jak te całe bagienko zniknie z chodników). I ten basen to też dobry pomysł, u nas teraz otwierają nowy kompleks i podobno już ktoś takie zajęcia planuje, tylko nie wiem, czy wcześniej nie urodzę zanim oni to skończą budować :p A mój mąż nie wyjeżdża dla frajdy, tylko służbowo i nikogo w jednostce nie interesuje, że żona jest w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boszeeeeeeeeeeeeee
miałaś nie karmić trola!! i tekst "Mam nadzieję, że twoje dziecko nie będzie takie powalone, jak ty " na temat mojego dziecka jest poniżej pasa. Na teksty na temat dziecka może pokusić się tylko taka zjebana suka jak ty!!!!!!! pierdolnieta tępoto!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łazanka, widzę że też lubisz niebanalne imiona :) Masz już jakieś pomysły? Znam jeszcze jedną osobę, która ma dzieciaczka o imieniu twojego synka :) Ja w sumie mam dla synka Wojtek a dla dziewczynki Anastazja, ale ja wiem, że to facecik będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczkowa- Skarbie nie musisz się przed nami z niczego tłumaczyć, my tu jesteśmy aby się wspierać i wysłuchiwać, gdy nie ma się komu wygadać. JA również mam męża mundurowego i wiem jak o jest-służba nie drużba - rozkaz to rozkaz. Wyobraź sobie, że o mały włos mój mąż nie dostałby wolnego na własny ślub, a potem na chrzciny własnego synka ale cudem się jakoś udało:).Mocno Cię ściskam. Nie wiem skąd jesteś ale gdybym w sierpniu była w stanie to też bym z Tobą poszła na ten poród, gdybyś bardzo chciała i nie miała z kim jechać:)Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie marzę aby dzidziunia była zdrowa, nie wiem czy to będzie chłopiec czy dziewczynka, jakoś o tym z mężem nie myślimy. Imię samo wpadło tak jak imię dla synka. Może to przeznaczenie tak działa? nie wiem.Nie piszę na razie jakie, żeby nie kusić losu albo złej godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest absolutnie ostatnia wypowiedź do ciebie: nauczy się czytać ze zrozumienie, polecam "Elementarz" Falskiego. Wyraziłam nadzieję, że twoje dziecko w przyszłości nie będzie tak durnowate, jak mamusia. Bo to może być przekazywane genetycznie ;) Jeszcze raz poskładaj literki, zajrzyj do mądrych ksiąg, gdzie jest mowa o czasach w języku polskim i wtedy tu wróć i jeszcze raz przeczytaj. Gdybym miałam upaść tak nisko jak ty (co mi nie grozi) napisałaby, "mam nadzieję, że twoje dziecko będzie" a ja napisałam z przeczeniem, co wyraziło moją głęboką troskę o przyszłą psychikę twojego dziecka, bo mają taką zrytą matkę wszystko jest możliwe. Koniec rozmów z tobą, pisz co chcesz, kiedy chcesz i do kogo chcesz. Wiedz, że mam cię za osobę o niskim intelekcie, kulturze i poziomie, nie mam zamiaru więcej się poniżać, żeby ci odpisać, a czuję tak za każdym razem, kiedy ci odpisuję. W końcu szydło wyjdzie z worka. Żegnaj popaprańcu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boszeeeeeeeeeeeeee
Wyobraź sobie, że zrozumiałam co napisałaś! Pisanie o dziecku w takich "rozmowach" jest poniżej jakiejkolwiek krytyki. Robisz z siebie mądralę w każdym temacie a tak naprawde to szkoda słów na Ciebie i Twoje wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem łazanko, po prostu aż mnie skręca, jak ktoś takie głupoty wypisuje. Dzięki za propozycję 👄. To miłe :) Ileż my się nakombinowaliśmy nie raz, żeby mógł być na święta, sylwestra ;) Na szczęście na śluby, chrzciny nie było problemu, ale ogólnie lekko nie jest. Sama przez jakiś czas chciałam iść do wojska (jak nie mogłam znaleźć pracy) ale teraz dziękuję bogu, że znalazłam wcześniej pracę w zawodzie ;) Pewnie masz rację, ja to taka pospieszna jestem, jak wiem, że coś się wydarzy w najbliższej przyszłości to zaraz planuję, układam, dogaduję się z rodzinką, bo jak mam tak dograne, że ww tylko jakiś kawałek nie wyjdzie to czuję się spokojniejsza. No i przez ten jego wyjazd szybciej troszkę imiona wybraliśmy, żeby potem przez gg czy skype o tym nie debatować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze macie tutaj Bardzo Milo .. hmm.. A co to jest ta tabela bo ja troszke zielona jestem i gdzie ja moge znalesc? Ps nie chce sie wtracac ale czy te forum nie powinno byc dla takich jak ja szukajace wsparcia i milego towarzystwa w tym szczegolnym momencie kazdej kobiety.. bo nikt inny nie zrozumie kobiety w ciazy jak kobieta w ciazy .. Az sie boje tutaj cos napisac jak tak na dzien dobry czytam takie posty.. Pozdrawiam Was ;) Przepraszam jesli kogos urazilam swoja wypowiedzia ale pierwszy raz mam przyjemnosc pisac na jakims forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ta osoba podobno jest jedną z nas (w co wątpię), od dłuższego czasu "zaszczyca" nas swoją obecnością a ja jestem jej ulubienicą, bo odważyłam się mieć swoje zdanie :) Co zresztą wyraziłam. I dzisiaj dałam się wciągnąć "w rozmowę" niestety. No, ale ostatni raz na szczęście :) *NICK*........................*WIEK*....................* DATA PORODU* agneskaa........................38....................... 01.08 .2011 katekiss.........................32...................... . 02.08.2011 PurPur27........................27....................... .02.08. 2011 Szczęśliwa przyszła mama!..30........................04.08.2011 meeg24.........................24........................ .02.08.2011 024sylwia........................27...................... .04.08.2011 Mania1982......................28........................ .07.08.2011 Kaśka_81........................29...................... .08.08.2011 misiaczkowa....................28....................... 12.08. 2011 Peska44.........................28....................... .12.0 8.2011 gosia84..........................26...................... ..13. 08.2011 kleopatra2011.................31........................, 13.08 .2011 Agabi 2011......................28.........................13.08.2 011 Leeila............................24..................... ...14.08.2011 Angie S..........................27.........................16.08. 2011 mama_dzidka..................33.........................1 8.08. 2011 karolin_ka......................22....................... . 19.08.2011 Mama Miłoszka................31.........................20.08.20 11 aga15510.......................31........................ .20.08.2011 łazanka........................ 32........................ 20.08.2011 jagódka1.......................28....................... ..20.08.2011 **TOSIA**........................23...................... ..23.08.2011 ciotka julia.....................31.........................25.08.2 011 Pocahontas-1984.............27.........................25 .08.2011 anitia............................29..................... ...26.08.2011 vilia..............................26.................... ....26.08.2011 annika1983.....................27........................ .29.08.2011 kotkowa........................28........................ .30.08.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*NICK*........................*WIEK*....................* DATA PORODU* agneskaa........................38....................... 01.08 .2011 katekiss.........................32...................... . 02.08.2011 PurPur27........................27....................... .02.08. 2011 Szczęśliwa przyszła mama!..30........................04.08.2011 meeg24.........................24........................ .02.08.2011 024sylwia........................27...................... .04.08.2011 Mania1982......................28........................ .07.08.2011 Kaśka_81........................29...................... .08.08.2011 misiaczkowa....................28....................... 12.08. 2011 Peska44.........................28....................... .12.0 8.2011 gosia84..........................26...................... ..13. 08.2011 kleopatra2011.................31........................, 13.08 .2011 Agabi 2011......................28.........................13.08.2 011 Leeila............................24..................... ...14.08.2011 Myszaa29.......................28..........................15.08.2011 Angie S..........................27.........................16.08. 2011 mama_dzidka..................33.........................1 8.08. 2011 karolin_ka......................22....................... . 19.08.2011 Mama Miłoszka................31.........................20.08.20 11 aga15510.......................31........................ .20.08.2011 łazanka........................ 32........................ 20.08.2011 jagódka1.......................28....................... ..20.08.2011 **TOSIA**........................23...................... ..23.08.2011 ciotka julia.....................31.........................25.08.2 011 Pocahontas-1984.............27.........................25 .08.2011 anitia............................29..................... ...26.08.2011 vilia..............................26.................... ....26.08.2011 annika1983.....................27........................ .29.08.2011 kotkowa........................28........................ .30.08.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczkowa nie przejmuj się. Dziwię się, że ponoć ciężarna (skoro weszła na takie forum) kobieta w taki sposób i takim słownictwem podnosi ciśnienie innym forumowiczkom. Wiem, że Ciebie dotknęło to bezpośrednio, ale mi również przykro było czytać te bzdury. To raczej nie świadczy o wysokiej kulturze osobistej tylko problemach emojonalnych i wysokim poziomie cynizmu i chamstwa. Do Pani "Boszeeeeeeee" - nie chcemy tu takiej, która zamiast wspierać, tylko psuje krew. Daj sobie spokój dziewczyno. Mam nadzieję, że się więcej nie odezwiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boszeeeeeeeeeeeeee
oj, misiaczkowa jaka ty głupia jestes :):) mysza nic sie nie bój na codzień jest bardzo miło i bardzo sympatycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boszeeeeeeeeeeeeee
Dobrze, że wy jestescie o wysokiej kulturze osobistej, wrażliwe emocjonalnie, inteligentne .... Każdy kto ma inne zdanie jest nie kulturalnym chamem, mało inteligentnym. No a żeby to ciężarna miała pisać to już w ogóle się w głowie nie miesci :/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boszeeeeeeeeeeeeee
A czy pod tym nickiem mogę się do Was dołączyć? Przyjmiecie mnie? To jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boszeeeeee....my nie negujemy innego zdania. Każdy ma do niego prawo. Problem w tym, że sposób w jaki piszesz do innych jest obraźliwy. Nie masz prawa chamsko krytykować czyichś odczuć, członków rodziny itp. Co Cię tak ubodło w tym, że mąż misiaczkowej będzie za granicą, gdy ona będzie rodzić???? Niektórzy nie mają wyjścia, a Ty sarkastycznie i cynicznie obraziłaś misiaczkową. Spadaj dziewczyno z tego forum, jeśli tak ma wyglądać Twoje "wsparcie" dla innych dziewczyn. Nie tak ma to forum wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Witam wszystkie nowe mamusie :) A co do naszej kobiety podnoszącej ciśnienie to proszę Was kochane nie odpisujcie na jej zaczepki bo im więcej piszecie to tym więcej ona ma z tego radochę. W końcu dziecku się znudzi Na a co do objawów to ja obecnie w 11tc mam czasami bóle głowy, senność i przeszkadzają mi zapachy. W sumie wszystko można przeczytać u mnie pod elektroniczną kartą ciąży więc zapraszam :) Czy Wam lekarz założył kartę ciąży? Ja na dzień dzisiejszy nie dostalam a wizytę mam pod koniec stycznia. A i kiedyś słyszałam że jak się ms już kartę to można nie zapinać pasów - wiecie coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja również nie mam jeszcze karty ciąży ani zaświadczenia do pracy, prawdopodobnie dlatego że dopiera tak naprawdę USG potwierdza stopień i rozwój ciąży, i czy dalej się rozwija. Wizytę także mam pod koniec stycznia i wtedy pewnie dostanę kartę, tak jak przy poprzedniej ciąży (założona dopiero przy kolejnej wizycie). Niczego nie wiem na temat jazdy w pasach, myślę że w tej kwestii można dużo dyskutować i co osoba to inne zdanie. Najlepiej zapytać lekarza prowadzącego ciążę. Pozdrawiam wszystkie mamusie i całe oczekujące rodzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny poprawiłam swoją date porodu w tabelce. *NICK*........................*WIEK*....................* DATA PORODU* agneskaa........................38....................... 01.08 .2011 katekiss.........................32...................... . 02.08.2011 PurPur27........................27....................... .02.08. 2011 Szczęśliwa przyszła mama!..30........................04.08.2011 meeg24.........................24........................ .02.08.2011 024sylwia........................27...................... .04.08.2011 Mania1982......................28........................ .07.08.2011 Kaśka_81........................29...................... .08.08.2011 misiaczkowa....................28....................... 12.08. 2011 Peska44.........................28....................... .12.0 8.2011 gosia84..........................26...................... ..13. 08.2011 kleopatra2011.................31........................, 13.08 .2011 Agabi 2011......................28.........................13.08.2 011 Leeila............................24..................... ...14.08.2011 Myszaa29.......................28........................ ..15.08.2011 Angie S..........................27.........................16.08. 2011 mama_dzidka..................33.........................1 8.08. 2011 karolin_ka......................22....................... . 19.08.2011 pocahontas-1984.............27..........................19.08.2011 Mama Miłoszka................31..........................20.08.20 11 aga15510.......................31........................ .20.08.2011 łazanka........................ 32.......................... 20.08.2011 jagódka1.......................28..........................20.08.2011 **TOSIA**........................23...................... ...23.08.2011 ciotka julia.....................31..........................25.08.2 011 anitia............................29..................... ....26.08.2011 vilia..............................26.................... .....26.08.2011 annika1983.....................27........................ .29.08.2011 kotkowa........................28........................ .30.08.2011 W piątek byłam na wizycie u ginki i już wiadomo dokładniej termin porodu i który to tydzień. Wyszło, ze dziś jest 8tyg i 2 dni, a Maleństwo ma 14,4mm i co najważniejsze wszystko jest w pożądku. misiaczkowa- kobietko niestresuj sie tamtymi wypowiedziami, widać że u kogoś strasznie hormony szaleją i chce popsuć panującą przyjemną atmosfere na forum. KateKiss- ja karte ciąży miałam założoną na pierwszej wizycie, ale ginka już wtedy potwierdziła króciutkim usg ciąże, ale żadnego zaświadczenia dla pracodawcy niedostalam, mimo tego że poszłam na zwolnienie lekarskie. Pozdrawiam wszystkie kobietki 'przy nadzieji'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..oj oj widze ze intruz atakuje:D Ja przezyłąm urodzinki. Znajomi stwierdzili ze duzy mam bzuszek;)i dostałąm ubranka ciazowe z czego bardzo sie ciesze:) Ja w tym tyg mam badania mocznik i inne w kierunku moich nieszczesnych nerek;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meeg24-jak już przeżyłaś to mogę Tobie złożyć życzenia wszystkiego co najpiękniejsze, spełnienia marzeń i dużo zdrówka (ja też miałam problemy z nerkami więc wiem jaki to ból i z czym to się wiąże) nie tylko dla Ciebie ale też robaczka!!!To jedyne w swoim rodzaju urodziny, zapamiętasz je na całe życie!!!Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łazanka..conajmniej raz w roku mam zapalenie klebuszkó nerkowych i mam wade nerek,ciągle mam zatrucia...i ciągle strach...ze cos moze sie stac;(troche bola ale nic wielkiego,jestem pod stała kontrola:) Co masz z nerkami?? Urodzinki przezyłam ale to tylko dla tego ze było miło i czas zleciał nawet samam nie wiem kiedy bo siedzielismy do 1.30 a ja zazwyczaj padam juz ok 21:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boszeeeeeeeeeeeeee
Macie racje. Hormony szaleją :) Już nie będę udzielać się na pomarańczowo tylko na czarno. W końcu też nie powinnam się denerwować. Przepraszam za wczorajsze wypowiedzi ale misiaczkowa mnie denerwuje (i nie dla tego, że niby jest odważna i ma inne zdanie) to fakt. Spokojnego topiku Wam i sobię życzę. Miłej niedzieli. Dla misiaczkowj trolem jestem tylko jako pomaranczka na czarno już nie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny za wsparcie :) Niepotrzebnie dałam się wciągnąć w tę głupotę. Megg-sto lat i oczywiście najważniejsze życzenie, byś urodziła śliczne i zdrowe maleństwo :) 🌼 A co ty masz z nerkami za problemy? Bo ja mam mnóstwo piasku w przewodzie moczowym i gin mnie nawet poronieniem straszył, że to się kamienie zbije i będzie masakra. Piję hektolitry wody, wstaje w nocy, normalnie masakra. Wasi ginekolodzy też tacy "ostrzy" są? Chciałam dzisiaj z córcią pójść na spacer, więcej się umęczyłyśmy na tej brei niż wypoczęłyśmy :o No ale słonko piękne i nie mogę się nacieszyć widokiem ziemi i zgniłej trawy ;) Ja mam kartę ciąży już od tej felernej wizyty, miałam badania z października, to je przepisał. No ale nie wpisał wtedy tygodnia ciąży i jak zrobiłam nowe badania, praktycznie identyczne to tylko wpisał tc cwaniak ;) I mam tak jak by jedną wizytę. W poprzedniej ciąży dostałam kartę, jak zrobiłam badania i po usg, coś około 12 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej przyszłe mamusie. Ja jestem mamą z sierpnia 2010 i chciałam popatrzeć jak wy sobie tu piszecie:) bardzo pomógł mi topik sierpień 2010 więc życzę wam, abyście się razem trzymały do końca nawet jak się dzieciaczki wam urodzą. My do tej pory piszemy razem już na prywatnym forum o kupkach, uśmiechach, mleczkach i ubrankach:) Widzę sporo mamuś które mają te termin co ja - 20 sierpień:) Mój synek urodził się 17ego sierpnia, wybrał sobie datę:) Życzę wam cudownej ciąży i szczęśliwego rozwiązania i dużo zdrowia dla waszych malusińskich. Powiem wam, że ja miałam ciężką ciążę...w 14tc antybiotyk bo miałam bakterie w moczu i okropne szczypanie;/ później 22 tc angina mega i kolejny antybiotyk...a na sam koniec dorobiłam się paciorkowca w pochwie więc antybiotyk przy porodzie. Na szczęście mój synek jest okazem zdrowia. Jeśli was czepiają się choróbska, nie martwcie się o dzieci. One dadzą sobie w brzuchach radę. Ale radzę wam - dbajcie o siebie. Teraz jest taki okres chorób i wiosna też będzie taka. Osttanie miesiące przypadną wam na lato - nie bede owijała w bawełnę - masakrunia;) siedziałam w domu w te upały i moczyłam moje wielkie dupsko w wannie;) ale warto było... Jeśli są mamy z Warszawy, polecam poród na Inflanckiej. Jeśli macie jakieś pytania, chętnie odpowiem, pomogę:) będę do was zaglądać. Pozdrawiam serdecznie Ewcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×