Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

A co do imion:) w wątku sierpień 2010 przeważają Lenki i Maje;) a z chłopców Szymonki i Michałki. A u was? ach chyba wy jeszcze nie znacie płci. Zyczę w takim razie byście nosiły pod sercem to o czym marzycie:) Ja marzyłam o córce, ale kiedy dowiedziałam się, że będzie synek, szybko się przestawiłam,a jak zobaczyłam go po raz pierwszy nie zamieniłabym go na 10000 dziewczynek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Ewusia :) Dzięki za wpis, zacznę się chyba modlić o chłodne lato ;) Wszystko fajnie, ale córcia będzie chciała pewnie jechać nad wodę, no ciekawe jak to będzie logistycznie :p A ja właśnie szykuję się na jutrzejszą rozmowę z dyrekcją, mam zamiar jej obwieścić nowinę ;) Pewnie będę cała zielona. Czas to mieć za sobą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meeg24-wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, Ewusia777-dzięki za wsparcie, mam nadzieje, że u ciebie i synka wszystko jest cudownie. Dziewczyny czy was też męczą te wymioty i zgaga? Ja już od świąt się męcze. Poza tym wszystko mi inaczej pachnie i nic niesmakuje. misiaczkowa- ja również mam córeczke, ma 6 lat i aż na myśl o wakacjach ciarki mi przechodzą po ciele, jak pomyśle o upałach pod koniec ciąży i energi mojej córeczki. Może niebędzie aż takie straszne te lato. Jeszcze troch czasu mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść dziewczyny Jestem tego roczna wrzesniówka i kwietniówka z 2008 r. Mam 2 córeczki 4 miesięczna i 21 miesięczną:) Mam do sprzedania całą wyprawkę od rozmiaru 56 do 80 dla dzieczynki:). Ciuszki sa piekne prawie wszystkie ze Szkocji. Sprzedam również wózek ABC design rodeo czerwony:) Wszystko w bardzo okazyjnych cenach .Jeśli jesteście zainteresowane prosżę piszcie ma maila uladialog@tlen.pl wysle zdjecia:). I zycze wam szczesliwego rozwiązania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha wózek gondola +spacerówka:) Z czasem będę miała do sprzedania ciuszki z rozmiaru 80 116")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczkowa ..mam wade wrodzona która polega na czesciowej niewydolnosci nerek z tego powodu ze mam w lewej nerce 2 dopływy a 1 odpływ a w prawej 1 dopływ i 2 odpływy co obziąza nerki a szczególnie lewa bo mam wiekrzy przypływ moczu i nerka nie nadaza go wydalic i jest obumarta 78% i czesto białko przedostaje sie do organizmu i dostaje zatrucia..juz dosyc długo nie miałam tego problemu tylko zapalenie klebuszków nerkowych ale i tak sie martwie zeby cos sie nie stało tym bardziej ze notorycznie wstrzymóje mi mocz i jestem popuchnięta,o wadzie dowiedziałam sie majac 16 lat kiedy wstałam z bólem brzycha i cieknaca krwia po nogach,myslalam ze to krwotok a tu okazało sie ze mocz wymieszał sie z krwia i białkiem, 5 tyg lezalam w szpitalu i sie kończyłam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja28
hej, ja od tej toxoplazmozy, wczesniej pisalam pod a :)ja bylam, zarazanie toxo jest swiezutkie, biore juz antyboityki... tyle w temacie, juz 10tydzien zbliza sie wielkimi krokami, mdlosci mam od 6tyg i to nie jakies tam, porzadne i calodzienne, zgaga meczy mnie od 4 dni, brzuch od czasu do czasu pobolewa, kiedy to minie ? nie wiem bo moje antybiotyki ktore biore od 8tc nasilaja nudnosci, ale powiem wam ze jestem szczesliwa, nie mam zadnych zachcianek,wrecz od niektorych rzeczy mnie odpycha: slodycze i o zgrozo mieso pod kazda postacia, ciesze sie z kazdej dolegliwosci i staram sie nie narzekac(no mze troche mezowi ;)), wszystko zniose byle tylko dziecko bylo zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wszystkim Mamusia ;) hihi do Szczęśliwa przyszła mama! ja jestem z D15 ;) Wybralas juz szpital ? ;) jak sie czujesz ? ;) ja czuje sie dobrze ;) apetyt zawsze w nocy mam bardzo duzy i brzusio tez sie robi wiekszy ;) musialam juz kupic nowe spodnie bo w stary rozmiar sie juz nie mieszcze hihihi Buziaczki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba510
Chciałam złapac kontakt z Jagódka 1bo czytałam ,ze jest z Gdańska ja jestem z Pruszcz gd.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocahontas-ja sobie za punkt honoru postawiłam pojechać z córcią nad morze, tylko tak jak w przypadku porodu szukam kogoś, kto ze mną pojedzie:o Teściowa i mama odpadają (jedna ma chorę tarczycę a druga pracuje w tym czasie). W zeszłym roku przez remont domu nie pojechaliśmy, w tym strasznie bym chciała, chyba na samym początku lipca pojadę, o ile wszystko będzie dobrze. Zgagę mam od początku, pamietam jaką miałam w pierwszej ciąży. Nie ruszałam się z domu bez Reni. Myślałam, że mi gardło przeżre, normalnie łzy mi płynęły tak bolało. Złe wspomnienia ;) Nie wymiotuję, jeszcze mam mdłości, po wszystkim, nie ma nic co by je niwelowało :o megg--oj faktycznie masz się o co martwić, będzie dobrze, skoro masz dobrą opiekę medyczną to musi być dobrze! A czy te problemy z nerkami są kategorycznym wskazaniem do cc? Czy możesz rodzić sn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Jestem z Gdańska pomoge Wam jeżeli macie pytania co do badań genetycznych sama robiłam amniopunkcje w INVICIE W GDA ŃSKU. Polecam szpital WOJEWÓDZKI co do porodu ,opieki po porodzie i lekarzy super ludzie. Widze że moja przyjaciółka Ewcia zaglada do Was.Miałam termin razem z Ewcia na 20 sierpnia ale mój synek wybrał 13 sierpień :P. Trzymajcie się mamusie i dbajcie o siebie. Wiecie rok temu taki topik utrzymał mnie przy życiu wspierajcie się jak tylko się da.POZDRAWIAM CIEPLUTKO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczkowa ..nerki maja niewielki wpływ na cc,mozna powiedziec ze cc je obciąza ale z powodu bioder niestety ale i tym razem bede musiala tak rodzic chyba ze uda mi sie rozluznic miesnie bioder co jest teraz trudne do jestem w ciązy a musiałabym brac leki które nestety maja zly wpływ na dzidzie,zaczelam leczenie kilka miesiecy temu ale musiałam przerwac bo ciąza... poprostu moje kilkuletnie zaniedbanie sie teraz odezwało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! Mam nadzieję, dopisać się w końcu do tabelki bo chyba we wtorek wybiorę się do znajomej-ginekolog i określimy dokładnie termin, jakieś skierowanie na badania krwi. Szczerze mówiąc, jakoś te pierwsze wizyty mnie nie kręcą, byle do 17-18tygodnia gdzie dowiemy się płci. Jakoś nie dopuszczam myśli, ze coś moze byc nie tak- 2 ciąże były od poczatku ok, tylko po 22tyg akcje z przedwczesnymi skurczami i Fenoterol. ciągle bije się z myślami o tym L4. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meeg24-ja również na zapalenie kłębuszków, jednak nawiedzało mnie kilkakrotnie w ciąży(trzy razy omal przedwcześnie nie urodziłam i trzeba było wstrzymywać akcję porodową bo zaczęła się od bólu nerek), a od porodu miałam spokój tylko byłam pod kontrolą. Teraz ginka martwi się że historia się powtórzy i dlatego kontrolujemy nerki (badania i usg co miesiąc).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megg-- współczuję tych schorzeń, najważniejsze, żeby dzieciątko było zdrowe i żebyś ty dała radę spokojnie donosić :) olin_ka- ojj wiem co to fenoterol :o dziadostwo! Brałaś z Isoptimem? Czy tylko fenoterol? Ja to brałam w najwyższej dawce 4 całe tabletki dziennie, nie daj boże jak wzięłam w złej kolejności to serce tak waliło, że szok :o Obym w tej ciąży nie musiała tego brać i tobie też nie życzę, może się obejdzie bez tych leków! A jak mi podawali w szpitalu w kroplówce to w ogóle masakra :o Dziewczyny pracujące, do którego miesiąca macie zamiar pracować? Bo ja tak się wyrwałam z tym pracowaniem do końca, ale czy to się uda? Pracuję z 5 i 6-latkami w sumie 5 godzin dziennie, oprócz tego mam 3 godziny tygodniowo indywidualnych z polskiego (wtedy jestem w szkole od 7 do 15), dojeżdżam do pracy, myślicie że to realne dotrwać do końca czerwca? Kogo się nie spytam, to się puka w czoło co ja wymyślam. No zaczynam mieć wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczkowa- ja również myślałam o pracy do końca, ale tylko ze względu na tą zakichaną umowe do końca sierpnia i to,że dyrektorka jest w porzadku. Gdyby było inaczej czyli umowa na nieokreślony to z mety na L4 wyrywam. A tak to biję sie z myślami i rozważam, bo jeśli miałabym kiedyś wrócić to przecież nie przyjmą mnie gdybym po półroczu sobie odeszła na L4, z drugiej strony szanse na pracę są nikłe, wiec po co sie męczyć.... to jest gimnazjum, i to jedno z najgorszych więc ciężko jest z tą młodzieżą, sama patologia. Fenoterol brałam bez Isoptinu i na początku po pół tabletki, z czasem do całej i 6dziennie ale jak już sie organizm przyzwyczaił to nie miałam sensacji sercowych, pamiętam jak przy 1 ciązy z przedwczesnymi skurczami wylądowałam w szpitalu i wzięłam 1 tabletkę to nie wiedziałam co sie ze mną dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meeg i ja przyłączam się do spóźnionych życzeń- przede wszystkim dużo zdrowia i spokoju:-))) ja mam kolejne usg za 2 tyg ale nie wiem jak psychicznie wytrzymam bo z dnia na dzień mam coraz mniej objawów:-(( nawet tzycki mniej bolą! strasznie jestem wyczulona... a na dodatek siedzę w domu. jakbym miała konkretne zajęcie to by było mniej czasu na myslenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi21 :)
Witajcie ponownie kobietki kochane!!! wybaczcie mi tak dluuuuuga nie obecnosc ale nadrobie obiecuje :D Megg zycze Ci slonce zdrowia bo to najwazniejsze ze wszystkim innym damy rade :D oby nerki nie stresowaly przyszlej mamusi :* Misiaczkowa ja tez chcialabym pracowac do konca ciazy to przeciez daje mi dluzszy czas z malenstwem po porodzie a to istotniejsze . Ale nie ma co gdybac jak bedziemy sie fatalnie czuc to trzeba bezie wziaz l4 ech.. zamierzam jednak walczyc o przetrwanie ;) bedziemy sie wspierac. Co do przekazania magicznej wiesci mezowi wytrzymalam do wigilii ale juz po zupce piszczalam o otworzenie prezentow . Bylismy tylko we dwojke (mieszkamy sami w uk) wiec bylo intymnie ale wyyyjatkowo. poplakal sie jak dziecko a potem skakal ze szczescia fajnie bylo :) Teraz mam usg 14.01 mam nadzieje ze po nim pochwalimy sie wyczekujacym dziadkom. Mdlosci mnie zabijaja ale apetyt niestety ogromny :d odrzucilo mnie od miesa MNIE bylam na diecie proteinowej pol roku przed ciaza! koocham mieso ...hmm wlasciwie to juz chyba tylko kochalam ;p no i piersi im pozniej tym bardziej bola ech ale zgadzam sie z zasada przetrwam wszystkie najkoszmarniejsze dolegliwosci zeby dzieciatko dotrwalo do konca! Cale i Zdrowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz dziekuje za zyczenia:) A z nerkami a dokladnie z ich wada nauczyłam sie zyc..Tylko nwlasnie boje sie ze znowu sie odezwa.. A co do braku apetytu na mieso to chyba normalne...tak czytam i duzo kobiet to ma,ja tez moge tylko nschab i piers z kurczaka bo jezeli chodzi o karczek czy inne takie miesa to odrazu jest mi niedobrze;/i jak czuje jak sie cos smarzy..u...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim.U mnie wszystko ok,czuję się dobrze i mam nadzieje że moje maleństwo też.Ktoś pytał o te badania prenatalne.A więc ja mam je za darmo bo skończyłam 35 lat.Pierwsze to podobno usg takie już profesjonalne,które stwierdza jakieś nieprawidłowości.Drugie to badanie z krwi,potem następne usg chyba badające szczególnie serce.To są te nieinwazyjne,jeżeli coś wykażą to robią inwazyjne ale na te chyba bym się nie zgodziła bo podobno są niebezpieczne.Co do płci to dalej mamy przeczucia że to będzie chłopiec więc może się spełnią.Misiaczkowa jak ty chcesz zaliczyć wakacje nad morzem z takim brzuchem?Ja też o tym myślałam, bo co roku jeżdzimy i nie wiem jak córka zniesie wiadomość o tym, że w tym roku nie.Ale nie dam rady w 8 miesiącu bo mamy ponad 500km.Sama jazda to koszmar.A tak wogóle to moja córka jeszcze nic nie wie o ciąży.Powiem jej dopiero po następnej wizycie,jak miną te 3miesiącce.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki od wczoraj nie mialam wymiotów, jestem przeszczęśliwa, jaka ulga. Nawet zgaga mi przeszła i dziś skusiłam się na pomarańcza, bo smaka miałam już od kilku dni. Mam nadzieje, że nie będe żałowała. Musze wreście porządki w domku porobić, pościel poprać i choinke rozebrać, ale coś zapału mi brakuje. Pozdrawiam i trzymajcie się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Chciałabym się do Was dołaczyć, też mam termin na sierpień dokladnie 22.08 :) Mam na imię Iza, o dzidziusia starałam się ponad rok i nareszcie się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was :) Agi 21 - my mamy zamiar powiedzieć rodzicom o ciąży na dzień babci i dziadka - myślę że będzie to fajna "kinder niespodzianka" dla nich. No chyba że synek nas wyda wcześniej - bo widzi mój zaokrąglony brzuszek i ciągle się dopytuje kiedy już urodzę tą siostrzyczkę :) chociaż ja mam przeczucie że będzie drugi chłopiec. Ciągle męczy mnie ten metaliczny posmak w ustach, ciągle muszę coś podjadać, męczą mnie ciągłe odbijanie i ból głowy - mam nadzieję że najpóźniej po 3 miesiącu wszystkie te dolegliwości miną. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi21 :)
Mama Miloszka - wszyscy sie wzrusza bedzie piekne swieto sama mam lzy w oczach :) Wlasciwie ni wiem czy nie ukradne pomysly to dobry czas na obwieszczenie moim rodzicom ktorzy beda dziadkami po raz pierwszy :) tylko czy ja wytrzymam do 21 stycznia... no nic postaram sie moze mnie wesprzesz w sekrecie :) juz teraz jest mi potwornie ciezko ukrywac wymarzony stan... usg mam 14 . o1. 11 i myslalam ze dzien pozniej bo mama ma urodziny ale postaram sie wytrzymac. Misiaczkowa sa tez plusy wakacji nad morzem swierze powietrze jod! :) bedzie Cie kusilo do konca cos czuje :D. Pocahontas 1984 wymiotow nie mam ale zapomnialam juz jak to jest bez mdlosci .. :) cokolwiek zjem czy nie zjem non stop makabra z tym zapachem to tez jaja mam wech jak PIES POLICYJNY ;P Witaj Izabelka mam termin na 25 sierpien wg om wiec moze bedziemy rodzic wspolnie :d pozdrawiam i bardzo sie ciesze ze jestes po roczku staran w wymarzonym stanie http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100821050117 .html http://suwaczki.slub-wesele.pl/20110825275153.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja28
hej a mnie jak co dzien przywitala zgaga i nudnosci :):) ciotka julia napewno bedzie dobrze na usg, pamietam ze jak ja zlam to 3 dni przed tak sie martwilam czy bedzie dobrze ze przycmilo to moje objawy co z kolei tak jak u ciebie wywolywalo lek ze cos jest nie tak, maz przed wejsci musial mi wahlowac zebym nie podla w gabinecie :) takze nie martw sie, po wizycie wszystko wrocilo do normy czyli jw jesli chpdzi o l4 to ja jestm od 6 tyg i juz nie wracam, baaaaardzo ale to bardzooo chcialam wroic do pracy no ale niestety dostalam plamien i lekarz nie wyraza zgody na powrot, i co dziwne pracodawca jest tego samego zdania, wiec nie mam wyjscia i odpoczywam:) aaa jak jest u was ze snem, bo ja ogolnie jestem jak flak alee nie moge spac ... budze sie w nocy z 7 razy i zasnac nie moge a jak mi sie zasie to budzik wola by pigulki wziac.... i znowu bezzsennosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi21- ale się uśmialam z tym PSEM POLICYJNYM, mi też wszystko wręcz śmierdziało , ale już przeszło. Ja powiedziałam rodzicom i teściom już mastępnego dnia po zrobieniu testów (dla pewności zrobiłam 2 różne), ale się uradowali. hej Izabelka_ witamy serdecznie w naszym gronie, które ciągle sie powiększa. Wpisz się do naszej sierpniowejtabelki (aktualna jest chyba na 21 str).Gratuluje, że starania wreście się powiodły. Pozdrawiam i trzymaj się dzielnie. alicja28-niestety niepomoge ci kobitko. Ja ze snem mam inny kłopot, moge spać wszędzie i o każdej porze. Taka senność mnie czasami w dzień dopada, że w domku już sie przyzwyczaili , że podsypiam przynajmniej 2 razy dziennie po 30 minut. Na zgage pomagało mi kakao i mentosy owocowe a unikałam cytrusów, mięty i przyprawionych potraw. Ona jest straszna. Ale to minie , może nawet za kilka dni. Wytrzymaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*NICK*........................*WIEK*....................* DATA PORODU* agneskaa........................38....................... 01.08 .2011 katekiss.........................32...................... . 02.08.2011 PurPur27........................27....................... .02.08. 2011 Szczęśliwa przyszła mama!..30........................04.08.2011 meeg24.........................24........................ .02.08.2011 024sylwia........................27...................... .04.08.2011 Mania1982......................28........................ .07.08.2011 Kaśka_81........................29...................... .08.08.2011 misiaczkowa....................28....................... 12.08. 2011 Peska44.........................28....................... .12.0 8.2011 gosia84..........................26...................... ..13. 08.2011 kleopatra2011.................31........................, 13.08 .2011 Agabi 2011......................28.........................13.08.2 011 Leeila............................24..................... ...14.08.2011 Myszaa29.......................28........................ ..15.08.2011 Angie S..........................27.........................16.08. 2011 mama_dzidka..................33.........................1 8.08. 2011 karolin_ka......................22....................... . 19.08.2011 pocahontas-1984.............27..........................1 9.08.2011 Mama Miłoszka................31..........................20.08.2 0 11 aga15510.......................31........................ .20.08.2011 łazanka........................ 32.......................... 20.08.2011 jagódka1.......................28....................... ...20.08.2011 Izabelka_.......................24..........................22.08.2011 **TOSIA**........................23...................... ...23.08.2011 ciotka julia.....................31..........................25.08. 2 011 anitia............................29..................... ....26.08.2011 vilia..............................26.................... .....26.08.2011 annika1983.....................27........................ .29.08.2011 kotkowa........................28........................ .30.08.2011 Dodałam się do tabelki:) Ja tez jestem strasznie senna, juz od 16 mogłabym iść spać.... Najgorzej jest jak ide do sklepu to mam taka ochotę na zjedzenie wszystkiego i tak kupuje na co mam ochote a w domu jak tylko powącham tych "smakołyków" to jest mi niedobrze i wszystko zjada moj M :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*NICK*........................*WIEK*....................* DATA PORODU* agneskaa........................38....................... 01.08 .2011 katekiss.........................32...................... . 02.08.2011 PurPur27........................27....................... .02.08. 2011 Szczęśliwa przyszła mama!..30........................04.08.2011 meeg24.........................24........................ .02.08.2011 024sylwia........................27...................... .04.08.2011 Mania1982......................28........................ .07.08.2011 Kaśka_81........................29...................... .08.08.2011 misiaczkowa....................28....................... 12.08. 2011 Peska44.........................28....................... .12.0 8.2011 gosia84..........................26...................... ..13. 08.2011 kleopatra2011.................31........................, 13.08 .2011 Agabi 2011......................28.........................13.08.2 011 Leeila............................24..................... ...14.08.2011 Myszaa29.......................28........................ ..15.08.2011 Angie S..........................27.........................16.08. 2011 mama_dzidka..................33.........................1 8.08. 2011 karolin_ka......................22....................... . 19.08.2011 pocahontas-1984.............27..........................1 9.08.2011 Mama Miłoszka................31..........................20.08.2 0 11 aga15510.......................31........................ .20.08.2011 łazanka........................ 32.......................... 20.08.2011 jagódka1.......................28....................... ...20.08.2011 Beti2905........................30..........................20.08.2011 Izabelka_.......................24....................... ...22.08.2011 **TOSIA**........................23...................... ...23.08.2011 ciotka julia.....................31..........................25.08. 2 011 anitia............................29..................... ....26.08.2011 vilia..............................26.................... .....26.08.2011 annika1983.....................27........................ .29.08.2011 kotkowa........................28........................ .30.08.2011 To i ja się dopisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×