Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Malakutka, myślę że śmiało możesz go tak podnieść. Ja tak Lenkę dużo wcześniej podnosiłam, ale ona od początku była taka "sztywna". Teraz zdarza mi się ją na biodrze nosić ;) W naszej przychodni są dzień przyjęć dzieci zdrowych. Trochę to nie za fajnie, bo tylko raz w tygodniu można przyjść z dzieckiem zdrowym, a tak to na własne ryzyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybka170587
aaaaaaaa..... no bo bo mnie trafi :( takiego posta napisałam i cos nadusiłam i mi odrazu wszystko skasowało :( :(:(:(:( Ja po ciązy szybko schudłam, chyba przez pobyt w szpitalu i nerwy a do tego karmienie piersią.. wazyłam nawet mniej niż przed ciąża i sie każdy dziwił jak to zrobiłam, ale teraz juz wiem ze to też hormony. Teraz już znów waga w góre i przez to myśle nad dietą :D oczywiście najwiekszy problem to też słodycze... kocham je :P moje łakomstwo na nie nie ma granic :P w ciązy nie musiały istnieć... chyba bym musiala znowu zajśc hehehehe :P:P:P:P My po domowej zupce dziś - pierwsza mina bezcenna hehehehe ale juz od drugiej łyże. wcinał że aż mu sie oczy wielkie i świecące zrobiły z radości :P:P:P Nawet herbatkę wypił (pierwszy raz prawie 60ml), ale dałam mu ze specjalnego kubka niekapka bo niestety z butelki nie chce ciągnąć nic tylko mleko. Kubek podziałał :) Buuuuuziaki dziewczyny... :):):) U nad pogoda okropna - jakby późna, brzydka, mokra i zimna jesien była :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybka170587
U nas wejście dla chorych dzieci jest osobne i poczekalnia także, może dletego ze ośrodek przeniesiono i jest świeżo po remoncie, ale kiedys tak nie było i podzialu na dni dla zrowych i chorych tez nie było.... Eh... w marcu wracam do pracy :( własnie dzwonił szef aby sie dokładnie dowiedzieć czy wracam czy nie :( nie mogę sobie pozwolić na wychowawczy ze względu na kredyt na chałupe :( eh... szkoda, że ten macierzyński tak krótko trwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka, łączę się w bólu co do powrotu. Ja też w marcu. Też kredyt. Dzisiaj obniżyliśmy cenę za dom. Masakra co się dzieje na rynku nieruchomości. Mamy na oku dwa mieszkanka. Nie wiem już do kogo się modlić, żeby się udało w końcu sprzedać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Wam Mamusie. Czytam, ze wasze szkraby chca siadac :) Moja Julcia to juz tak ponad miesiac sama sie podnosi z pozycji zypełnie lezacej, ostanio zaczeła przewracac sie z boczków na brzuszek, bo na boczki to juz tez tak około miesiaca. Bardzo silna jest jak na takiego malucha :DAle za to rozwrzeszczana jest i nie chce spac... szczegolnie jesli chodzi o noc... no cóz, cos za cos :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybka170587
Misiaczkowa wogóle co się dzieje... jeszcze nam dzis list z banku przysłali - podnieśli odsetki teraz płacimy o 20 zł wiecej (narazie płacimy tylko odsetki, bo my na budowe i płacimy od wykorzystanej transzy) cieżko się zapowiada ten rok... :/ ale co zrobić... teraz jak jest Mały to trzeba o wszystko walczyc dla Niego. Wszystko w góre a wynagrodzenia stoją :( a niestety ale do pracy iść trzeba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wracam w marcu, buuu jak o tym mysle to plakac mi sie chce, ale co zrobic, maz za malo zarabia zebym ja mogla zostac... Platny macierzynski powinien trwac conajmniej rok! Mieszkamy w chorym kraju i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle sie opisalam i mi wcielo 😠 😠 to jeszcze raz w skrocie;) nikt chyba nie zna odp na moje pyt :( mummyy my mamy taki problem ze skora malej- identyczny, do wody dodaje oillan od emolium uczulenie miala i smaruje 1-2 razy dziennie MEDIDREM-do skory z azs, egzema, luszczyca, bez recepty, bardzo wydajny, nie drogi i pomaga, polcila mi znajoma. agi_jabi jak pisze teraz to moja po rece mnie bije a jak patrze to sie usmiecha ot jej sposob na zwrocenie uwagi ;) czy wasze dzeci tez sa takie nerwusy ?? jak zabawki dostac nie moze albo jej sie nudzi albo jesc sie chce to taki nerw sie zalacza ze az jej sie rece trzesa a jakie warczenie :) poza tym : podaje pal;ce to z lezacaj pozycji siada, przewraca sie z plecow na brzuch a na odwrot nie chce, od kilku dni bawi sie w podnaszenie pupy jak lezy na brzuchu a jak na plecach to nogani sie odpycha, poza tym piszcze, krzyczy co bardzo jej sie podoba, i takie tam inne odglosy dzeciece wydaje co do mojej diety to jak skoncze karmic to dopiero sie nia zajme, teraz jak mi zje moje wypociny to juz nie pisze 🌼 buziaki dla wszystkich mamus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciotka julia mi jeden lekarz mowil ze moge wprowadzic luten podajac jej biszkopcik dziennie, najlepiej ciasto biszkoptowe samemu piec, drugi, ze ugotowac kaszke na wodzie i dodac troche swojego mleka, to lece bo ktos mi sie do reki przyssal ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja kobietki! Oczko mojej małej juz w porzadku, nie ma sladu po ropie i zaczerwienieniu. Gosia wcięła wczoraj buraczka z marchewka i jabłuszkiem.Smakowało jej bo słodkie. Ogolnie woli bardziej slodkie warzywa wiec tu np dynia tez nalezy do jej ulubionych. U mnie tez szero mokro i brzydko. Śniegu nie ma i dlatego krajobraz wyglada ogolnie syfiaszczo. misiaczkowa a co Ci tak teskno do bloku??? Ja tam bym za chiny do mieszkania nie wrocila. Czasy teraz ciezkie, malo kto mysli o kupnie domu wiec pewnie troche wam sie zejdzie ze sprzedaza. ja tez podnosze gosie pod pachy bo jest dosc sztywna, bylismy dzis na szczepieniu pani doktor powiedziala ze jest "długa" jak na swoj wiek bo ma 68cm wazy 6430g rybka- kredyt ciezko splacac ale bez kredytu tez ciezko byloby miec cos swojego. Na jakim jestescie etapie? misiaczkowa- gratuluje pierwszego słowa!:D aga jabi- moja goska tez sypia na takiej podusi typu naleśnik. nie wiedzialam ze tak nie mozna ale ona jets tak cienka ze prawie jakby jej nie bylo. a w wozku tez jej kupilam taka cienką poduszeczke bo bez bylo jej takos niewygodnie i szkoda mi jej bylo. Gosia strasznie sie rwie do siadania ale czekam jeszcze az bedzie stabilnie siedziala sama i wreszcie przerzucamy sie na wersje spacerowa. Nie moge sie doczekac. Duzo łatwiej w tej wresji już eriss- u nas tez ciagle bylo ulewanie, ale odkad zjada wiecej stalych posiłkow to ulewa duzo mniej. Kiedys tez z tego powodu ukladalam tylko na boczku i musialam czekac po nocy az jej sie odbije za kazdym razem ale od jakiegos czasu spi juz na pleckach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotko Julio nam pediatra kazala kupic kaszke blyskawiczna, powiedziala, ze dla 30 ml nie ma sensu garow brudzic, wiec kupilam kaszke manna mleczna blyskawiczna z glutenem, nestle. Maly wcina az mu sie uszy trzesa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka, mummy miałam też kłopot z suchą skórą u malucha. Okazało się że potrzebuje nawilżenia. Codziennie kąpiel w Oiliatum i nawilżanie przy każdej zmianie pieluszki ( co najmniej 3 razy dziennie) na zmianę kremem Oiliatum i maścią Diprobase( 12 zł w aptece n- dla mnie rewelacja). Pomogło i teraz mam już spokój. A skórka była już w takim stanie, że dostałam na nią maść ze sterydami, miałam też ograniczyć nabiał. A my po wielkiej wyprawie pociągiem do 3city. Mąż pojechał z małym do mojej koleżanki do Wejherowa, a ja skoczyłam na rozmowę z Dyrektorem w Gdyni. Po raz pierwszy zostawiałam małego na 3 godzinki, a mały jak do nich wreszcie dojechałam to od razu przyssał się do piersi. Nie chciał im dać się poić z butelki i pod koniec był już płacz i telefon do mamy gdzie jestem. A w pracy dobre wieści. Wracam 1 kwietnia i od razu dostaję awans i sporą podwyżkę. Starczy na nianię, ale mogę zapomnieć o przerwie na karmienie i przejściu na część etatu. Od 3 dni podaje małemu jabłuszko - bardzo mu smakuje. W czwartek mamy szczepienia to dowiem się jak pediatra widzi rozszerzanie diety u mojego maluszka. A co do mojej wagi - zostało mi jeszcze 2,5 kg., jem wszystko: codziennie coś słodkiego do kawki musi być. Ale oponka na brzuchu została - mam wrażenie że to te dodatkowe kilogramy tam się zadomowiły, przez to nie wchodzę prawie w żadne spodnie sprzed ciąży. Chyba czeka mnie wymiana garderoby. W sobotę czeka Nas kolejna wyprawa do 3city na lotnisko, po drodze Centrum Matarnia, może tam wjedziemy i pobuszuje na wyprzedażach bo w Malborku cienizna. Pozdrawiam i zmykam bo przychodzi chrzestny Antosia . Chce się nim jeszcze nacieszyć przed wyjazdem z Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy chłopców, czy Wasi synkowie często się przesikują? moj ostatnio taki ruchliwy, że nawet jak staram się przy zmianie pieluszki ułożyć mu siusiaka prosto to i tak się przesika, bo tak się wierci,że siusiak jest bokiem i wszystko leci na zewnątrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi pediatra polecił słoiczek z Gerbera bo tam jest odpowiednia dawka glutenu .... tylko nie pamietam co to miało być:( poszukam i napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybka170587
aga_jabi no tak samo właśnie u nas, dwóch musi pracować, inaczej cięcie kosztów :-/ lady_Ania Jstesmy na etapie tynków wewnetrznych, w sumie już skonczyli, maż właśnie poszedł instalację wodną robić. Ogólnie czekamy na okna i ruszamy z wykańczeniem; CO, gipsowanie, podłogi ip. Cieżko to prawda, ale chyba mi by było cięzej płacić za wynajem, wiedząc że to nie będzie moje nigdy, a jeszcze ciężej mi by było jakbym miała mieszkac z 'kochanymi' teściami :P Z wielu rzeczy trzeba rezygnować, na rzecz domku ;) ale raz sie kurcze zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za odp, ale te nestle odpadają bo mleczne, a ta z bobovity tez chyba odpada bo małego wysypało kiedys po kaszce bananowej a tam są banany... gerbery sprawdziłam jest deserek jabłuszko z manną i zupka jarzynowa z manną. ide na rajd po sklepach zobaczę co tu w ogóle jest. aczy jest możliwość wsypania łyżeczki manny do gotującej sie zupki? robi się tak? pytam was bo właśnie gotowanie tej jednej łyzeczki codziennie osobno właśnie mnie dobija ( moje garnki i naczynia brudne strasznie szybko się rozmnażają- wystarczy sie obrócić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a patrzyłaś w sklepach, może są błyskawiczne bezmleczne? bo rozumiem, że o skazę chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Myśle że można dosypać łyżkę kaszki do zupki a nawet można dodać trochę kleiku ryżowego... Ja tak robie a manny jeszcze nie podawałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety chodzi o skazę...patrzyłam na stronach bobovity i nestle . są takie na wodę błyskawiczne firmy bodajze holle no ale nie u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybka170587
Dziewczyny nam na kontroli bioderek powiedział ze wszystko ok, ale powiedzial ze nie ukladac na boczku. Problem, ze moj M aly w innej pozycji nie chce zasypiac i spc ;/ co robic? pozwalac mu czy nie? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane kobity. ale milo, poszerzylo mi sie grono znajomych na fejsie;)) ciotka ta kaszka z bobovity jest siper bezmleczna, ale ta bananowa mega zapychajaca bo to banan w sumie. ja juz drugi raz kupuje z jablkiem i malinami. a z ta manna ta poczytalam ze gerberka polecacie, no to ja musze to jablko z manna gdzies przyczaic. ta dawka manny to ile 2-3gram?czyli wychodzi ok 2 lyzek? wlasnie trzymam malego i grzechotka trzese i czytam jedna reka was i w koncu uspilam go, do kolacji godzinka jeszcze wiec poczytam strony. aga15510 - niejedna marzy o awansie i podwyzce po powrocie z urlopu, gratki ;) fajnie sie realizujesz.... moj jak lezy na brzuchu juz tak orla nie wywija tylko ciagnie te raczki do przodu do zabawek, w koncu jakis efekt jest! i dzisiaj zaczal dzwigac glowke gdy mu palce podaje, a 3 dni temu wisiala z tylu, czad! jutro mam gosci a maz w delegacji i nie mam jak posprzatac bo maly wymaga tyle uwagi. jak mu znikam z oczu to ryk ... zastanawiam sie nad kupnem nosidelka, uzywane, na probe bo wtedy moglabym z nim sprzatac, glowe trzyma juz, troche tulow lata, ale juz nosze na biodrze z boku malego. oprocz pamperow polubilismy huggisy, takze jest alternatywa. moj czasem przesika , obsika sie jak duzo sie wierci... kupilam w pepco troche wiekszych pajacow, bo mi powoli wyrasta z rozm 68. w textil markkecie nie bylo nic chlopiecego.... w h&m i c&a sa fajne wyprz. ide poogladac wiadomosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka- to super! My tez zaczeliosmy budowac w tamtym roku. W czwartek zakladaja nam okna ale tynkow jeszcze nie mamy. Jutro przychodzi elektryk.Wiem jak to jest bo z jednej strony budowa domu cieszy ale jest to troche zachodu. Moj m jest albo w pracy albo na budowie.malo mam go teraz w domu rybka a powiedzieli Ci czego na boku nie mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga- ode mnie rowniez gratulacje!! jezeli chodzi o powrot to przynejmniej bedzie ci sie przyjemniej wracało. taka mila zacheta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybka170587
Lady_Ania hehehe chyba mamy kolejny wspólny temat :D No właśnie nie powiedział pa...t, bo to była wizyta najszybsza jaka tylko może być... kazał rozebrać, zrobił usg, 'rowerek' nóżkami i powiedział że wszystko ok, poprosił o 80 zł i kazał ubrac. Ja jeszcze nawet nie zdąrzyłam zacząć ubierać Małego, jak juz badał następne dziecko. Jak wychodziłam, to powiedział tylko: szeroko pieluszkować i nie kłaść na boki, do zobaczenia ;/ typowo, w ciągu 5 min to sie rozegrało... i to prywatnie! Moja kol. była u niego, ale na kase chorych i tak samo jej wizyta wyglądała. A Wy kładziecie czy nie? Moja mama mowi, ze całą naszą czwórke na boczki kładła i jakos noc nam nie jest :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że w marcu nastanie cisza na forum, bo "stadnie i gromadnie" wracamy wtedy do pracy :o Ja niestety też... Również kredyt... :o Byliśmy dziś z Bartusiem na szczepieniu - "kruszynka" ma 70 cm i waży 8,5 kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick:.............wiek(tyg):.....waga:....długość:.. płeć:...waga urodz: miejsce zam. mum to come...........18.......6500........68cm?.....Dz........2390 Mania1982..............5 m.......8900........68cm......Dz. ... ....3670 Dolnośląskie Mama8327...............23......7200.......65cm.......Dz.. ... ...2200 Gdańsk mikusiaaa...............21.......6800.......71cm.......Dz ... .....3200 Malkatunka.............16.......6490........xxcm......Dz. ... ....3220 hjk33....................16.......6500........67cm......C h.. .......3450 lady_Ania109...........15........5500.......64cm......Dz. ... ....2450 Lublin Mot ......................15 ......5700........64cm .... Ch.........3200 Pocahontas1984.......19.......7600.......XXcm......Ch.... ...3700 Gorzów Wlk, lubuskie Dziadek Jacek.........15.......6700.........62cm......CH........3450 - woj..śląskie łazanka .................15.......7600.........74........Ch........4 7 90 Bożi......................14.......7000.......66cm...... .Ch ........3840 waneska ................19 ......7100 .......65cm......Dz.........3480 woj.mazowieckie Bombastyczna.........14.......6500........XXcm......Dz... ... ..3700 vilia......................21.......8500.........70cm.... ..C h.......3890 woj.łódzkie As-80....................18 ......6150.........65,5cm ......Dz........3180 woj. Łódzkie grays 77................14.......7300.........66cm......Ch........ .34 00 koteczkowa 1984.....14.......5700........64 cm......Dz.........3000 szymka..................14 ......7280........63cm......Ch.........4050 Monisiacz3k............14.......6490..........65cm......C h......3200 Misiaczkowa...........14.......6700..........66cm......Dz ........3580 wikula-33...............14......7200.........64cm.......D z..........3900 Gdańsk ciotka julia.............13.......6000........64cm.......Ch........ 2700 smallgirl.................20.......8120.........67cm..... .Dz ... .....3890 woj.łódzkie MT-78...................13.......5940.........60cm....... Dz. ......2860 Aga_Jabi................19 ......7600........64cm.......Ch.........3600 - woj. mazowieckie TNKS.....................19 ......6500.........68cm..... .Dz........3650 -woj śląskie __aga__................19.......7500.........67cm.......D z........3640 -woj. mazowieckie Aga15510..............13 ......6400..........62cm.......Ch........3780 - woj. pomorskie tymkowa...............20 ......8000.........XXcm.......Ch........4080 - woj.. Pomorskie sierpniowa mama 2011...19....6600........XXcm.......Ch.......3350 Lila1976................11.......5985.........62cm....... Ch. .......3200 Olinka...................XX.......6760..........XXcm..... .Ch ........4070 Erisss....................24........7200.........70cm.... ...Dz.........2535

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam ostatecznie zwykłą błyskawiczną. gerbera u mnie znalazłam co prawda te jarzynowa była ale nie kupiłam bo mi sie przypomniało że wszystkich tych zup on najdalej pluł tym gerberem szkoda ze tego jabłuszka nie było... rybka a jak ta camilia na ząbki? a co do spania- mój spi zawsze na plecach tylko główke przekłada. spróbuj go może kłaśc na boczek jak twardo zaśnie albo chyba trza by czyms podpierać. a co do lekarza to nienawidzę takich "szybkich" wizyt zwłaszcza o tej porze roku bo siebie nie zdążę rozebrac bo rozbieram dziecko i w efekcie jak to mówie pot mi sie po dupie leje. ps. macie jakies pomysły na prezent na dzien babci i dziadka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick:.............wiek(tyg):.....waga:....długość:.. płeć:...waga urodz: miejsce zam. mum to come...........18.......6500........68cm?.....Dz........2390 Mania1982..............5 m.......8900........68cm......Dz. ... ....3670 Dolnośląskie Mama8327...............23......7200.......65cm.......Dz.. ... ...2200 Gdańsk mikusiaaa...............21.......6800.......71cm.......Dz ... .....3200 Malkatunka... ...5m/22 tyg...7500........68cm......Dz. ... ....3220 hjk33....................16.......6500........67cm......C h.. .......3450 lady_Ania109...........15........5500.......64cm......Dz. ... ....2450 Lublin Mot ......................15 ......5700........64cm .... Ch.........3200 Pocahontas1984.......19.......7600.......XXcm......Ch.... ...3700 Gorzów Wlk, lubuskie Dziadek Jacek.........15.......6700.........62cm......CH........3450 - woj..śląskie łazanka .................15.......7600.........74........Ch........4 7 90 Bożi......................14.......7000.......66cm...... .Ch ........3840 waneska ................19 ......7100 .......65cm......Dz.........3480 woj.mazowieckie Bombastyczna.........14.......6500........XXcm......Dz... ... ..3700 vilia......................21.......8500.........70cm.... ..C h.......3890 woj.łódzkie As-80....................18 ......6150.........65,5cm ......Dz........3180 woj. Łódzkie grays 77................14.......7300.........66cm......Ch........ .34 00 koteczkowa 1984.....14.......5700........64 cm......Dz.........3000 szymka..................14 ......7280........63cm......Ch.........4050 Monisiacz3k............14.......6490..........65cm......C h......3200 Misiaczkowa...........14.......6700..........66cm......Dz ........3580 wikula-33...............14......7200.........64cm.......D z..........3900 Gdańsk ciotka julia.............13.......6000........64cm.......Ch........ 2700 smallgirl.................20.......8120.........67cm..... .Dz ... .....3890 woj.łódzkie MT-78...................13.......5940.........60cm....... Dz. ......2860 Aga_Jabi................19 ......7600........64cm.......Ch.........3600 - woj. mazowieckie TNKS.....................19 ......6500.........68cm..... .Dz........3650 -woj śląskie __aga__................19.......7500.........67cm.......D z........3640 -woj. mazowieckie Aga15510..............13 ......6400..........62cm.......Ch........3780 - woj. pomorskie tymkowa...............20 ......8000.........XXcm.......Ch........4080 - woj.. Pomorskie sierpniowa mama 2011...19....6600........XXcm.......Ch.......3350 Lila1976................11.......5985.........62cm....... Ch. .......3200 Olinka...................XX.......6760..........XXcm..... .Ch ........4070 Erisss....................24........7200.........70cm.... ...Dz.........2535

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×