Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

ciociu nie ma za co :) a Ewikos na pewno sie nie obrazi ;) dziewczyny tu zostala garstka, szkoda, ze nie chcecie przylaczyc sie do fb, tam jest nas duzo wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj aj Dziadku ślina pociekła.....własnie przypomniałas mi ze ja lubie kapusniaczki a dawno nie jadłam:-D no to wpraszam sie w piatek.... aga-jabi jesli chodzi o fb czy nk to mnie tam nie ma w ogóle i raczej nie bedzie.dla zasady. aczkolwiek chetnie bym wasze dzieciaczki poznała i pogadała z wami... tu tez jest fajnie ale ciezko sie zebrac o jednej porze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny ta szczepionka na odre, różyczkę i świnkę to jest podawana w rączkę czy w nóżkę?? Aga-jabi ja chętnie przyłącze się do Was na fb tylko jak Was szukać?? Wczoraj wcisnęłam przycisk dołacz do grupy"sierpniowe mamy 2011" nie wiem czy to Wy jesteście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Ciotka no to w piątek wyżerka u dziadka!Efka u nas szczepionka w rączkę była.Pogoda sie poprawiła,wczoraj byliśmy na grzybkach ale tylko w pobliskim lasku rowerem ale z małym to nie zbieranie niestety.Teraz grzybki się suszą i mrożą na zimę jak znalazł.Pozdrawiam i miłego dnia życzę wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doberek;) Ile ja tego ciasta drożdżowego muszę jutro zarobić...:D:D:D:D:D ten mój starszy syn mnie rozwala na łopatki. Chodzi za mną i mówi "dziękuję bardzo mamo"....i jak ja mam być stanowcza i konsekwentna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Właśnie się dowiedziałam o tej kobiecie co zmarła w Częstochowie w czasie porodu. Serce mi się ściska na samą myśl ile jeszcze kobiet i dzieci musi przypłacić zyciem żeby wreszcie pogonili tych konowałów. W tym mieście lekarzy z powołaniem to chyba trzeba szukać ze świecą. Mnie też ratowali w tym szpitalu co i tę kobietę i tyle się tam nasłuchałam ze do dzisiaj mi się chce płakać. Ze mna leżała dziewczyna, którą tak samo olano w szpitalu na Mickiewicza. Straciła dziecko bo pani doktor śpieszyło się bo na urlop wyjeżdzała i nie zainteresowała się że nie czuje ruchów i że dziecku tętno spada, tylko dziewczynę odesłała do domu. W tym wspaniałym mieście wzieli dziewczynę na cc w 42 tygodniu ciązy a jak się okazało to był to dopiero 37 tydzień. No jak kurna przy dzisiejszej możliwości zrobienia USG można machnąć się 5 tygodni!!! No ja się pytam jak!!! A tak że pewnie chodziła państwowo i mieli ją w nosie. Do niektórych lekarzy to strach jest iść z katarem bo człowiekowi leków na serce naprzepisują bo maja za nie wycieczki. Kuzynka męża pracuje w aptece to mi opowiadała jak pewnego dnia zainteresowało ja to ze nagle zaczał sprzedawać się dosć nietypowy lek. Nagle wszyscy starsi pacjęci zaczeli tajemniczo u jednego lekarza chorować na jedna chorobę, a jak powiedziała pewnemu gościowi ze te tabletki mu nie pomogą bo one na to nie są na to co mu dolega to się na nia wydarł ze sie nie zna. i bądż tu dobry dla ludzi :P . W moich okolicach ponoć (ja sie nie odważyłąm) jak idziesz na kasę chorych to wykonują Ci na początku 3 USG a potem mówią że limit jest juz wykorzystany i jak chce sie poznać płec to zapraszaja do prywatnego gabinety. Pazerne skur... No wygadałam się. Trochę mi lżej ale jak sobie pomyślę o tym maleństwie ze nigdy nie zazna matczynego ciepła to mi się łzy kręcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia o tej kobiecie to juz pisali wczoraj..z tym ze wczoraj pisali ze jest w stanie krytycznym to dziecko znaczy sie... ja uwazam ze donosic zdrowego dzidziusia w dzisiejszych czasach to nie lada osiagniecie....ale urodzic to zdrowe dziecko to juz wyczyn ze ho ho... dziekuje Bogu ze moje dziecko urodziło sie przed czasem i ze akcja porodowa zaczeła sie po zmianie personelu- przy tej kurwie na jaka trafiłam na pewno bym nie urodziła... a tak to i trafiłam na swojego lekarza i na super połozną i w ogóle (mimo duzo rodzacych w tym dniu) miałam koło siebie tłum.cóz pewnie dlatego zyje. a w nocy jak laska rodziła a ja jeszcze nie to lekarz sobie spał....co z tego ze był w pracy noc była....:-((( a na fb dziewczyny są chyba jako "kafeterianki kafe" z takim zdjeciem dziecka w kwiatku.... ja miałam koszmarna poprzednia noc - mały obudził sie nie z płaczem a z krzykiem jakims okrutnym ale takim ze jakbym zapuszczała owłosienie na ciele to na pewno stanełoby ono na sztorc! wziełam go do nas ale biedny sobie miejsca nie mogł znalezc (zwłaszcza dla głowy)pomógł nurofen dlatego wnioskuje ze to zeby....ale to była masakra....nie mam jak sprawdzic moze trzonowe? i taka mam refleksje ze chłopy to jednak mimozy od małego- od kolek po zeby chodzenia i mówienia! baby jakos mniej to przeywają i szybciej łapia na czym rzecz polega:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Zaglądam tak pózno a tu jeszcze nikogo nie ma?Ciotka mój dziś obudził się o 4.30 i najpierw leżał,leżał,jęczał a potem zaczął płakać.Coś go ewidentnie bolało ale nie wiem co.Wzięłam go do łóżka ale zasnął dopiero koło 6.30.Nie wiem co mu dolegało,może też zęby?Efka ja się też dużo nasłuchałam złego o Częstochowie,miałam tam kiedyś dziecko z rodziny na ortopedi ze złamanym łokciem na parkitce i do dziś ma zle zrobioną rękę,to też była wtedy masakra z tą ręką.Dziadek Jacek jak tam pieczesz już?Pozdrawiam wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, nie reagujcie proszę na dziwne posty wysyłane z mojego konta. Ktoś ukradł mi nicka i hasło, efekt można się domysleć. Odezwę się wkrótce z nowym nickiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Hej dziewczyny! Czy u Was też jest taka piekna pogoda? U nas jest cudnie i do zoo (wreszcie ) chcielismy jechac ale m się rozchorowal :o Aga jak się czujesz? Dziadek Ciebie tu jest chyba dwóch... Ostatnio odnioslam wrazenie że jest dziadekJacek ale jakoś tak to zignorowalam a teraz widze że tys jednak DziadekJacek ;) więc może nikt Ci nicka nie skradl tylko się podszywa? Ktos już tu mial podszywa nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Asiapko dzięki za info ws wozkow :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko co Wy piszecie, nic nie slyszalam o tej kobiecie to straszne... cc miala? bo sn chyba jest bezpieczniejsze... jak ja rodzilam w nocy to tez lekarz spal, ale polozna co jakis czas przychodzila i sprawdzali tetno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Heh strone wczesniej mamy dziadkaJacka ;) :D hahahah Ciotka co do tego że baby są inne to zgadzam się niestety :o jak ja chora to nie ma taryfy ulgowej :p a m ma temp podwyzszona i umiera!!! Caly dzien gnije na kanapie... Na kanapie a nie w łóżku zebym miala latwiej mu herbatki podawac ;) także jak widac nie tylko kolki, zabkowanie ale do usranej smierci chlop to chlop :D czytam "kazdy szczyt ma swój Czubaszek" i rozwalil mnie ostatnio fragment - Andrus pyta czy Maria Cz zwierza się z problemow swojemu psu, na co ona odpowiada że tak, bo on wyslucha i zrozumie, a gdyby opowiedziala Wojtkowi ( mezowi) to ten zachowalby się jak prawdziwy mezczyzna, usiadlby i się rozplakal ;) coś w tym jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Oooo i stronka moja ;) czyli dziadekJacek już 2 str wczesniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość re TNKS
To ja:D To naprawdę ja, ale nie piszę już jako DJ, bo na innym topiku ktoś podszył się pode mnie, co dziwne na MOIM Z DUŻYCH LITER nicku i haśle. Cholera, nawet nie wiedziałam, że tak się da!!! I jeszcze wyszło, że jestem psycholem i czymś tam jeszcze:O pojawię się niedługo jako zona dziadka;) p.s. komu z serem komu z kapustą i grzybami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Eheh Dziadek zartujesz? No to Cię widze ktos kocha bardziej niż ja ;) skoro się pod Ciebie podszywa ;) ja aż takim maniakiem nie jestem :P uwazaj czy Ci pod oknami nie wystaja ;) Nie pisz jako kto się pojawisz bo Ci zgarną nick wczesniej ;) Ale się tu ktos nudzi nono :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość re TNKS
Jasna sprawa...dlatego podałam tylko kierunek skojarzenia...mam dość:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej DziadekJacek a może wystarczyłoby hasło zmienić w ustawieniach. Może nowego nie uda mu się wykraść :) Szkoda takiego fajnego pseudonimu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej jest tam kto?Dziadek jak jeszcze są to poproszę z kapustą!A gdzie się podziewa MT znowu w Polsce baluje?TNKS jak tam Kali w żłobku?U mnie też pogoda piękna...........słoneczko,ciepełko,super jest.Pozdrawiam wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Siedze na tylku inigdzie sie nie ruszam az do swiat. Czas mi ostatnio tak ucieka a wlasciwie nic nie robie. Rano zlobek potem ogarne chalupe no to Kawa u kolezanki, jakies zakupy, to zas do zlobka odebrac mloda, Obiad, Laura wraca to pogadamy troche, M wraca to tez pogadamy no i spacer Po poludniu, kolacja mycie i spanie:) Dzien swistaka ja pierdziele! A do pracy nie wracam bo mnie szef wkurzyl, chcialam na Pol etatu a on na caly. A ze wychowawczy na dwa lata wzielam to mu powiedzialam ze za rok sie zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj DziadkuJacku, kłamczuszko niedobra ty :) zapędzilaś sie za bardzo, sądząc, że trafiłaś na głupsze od siebie :) Ale do rzeczy! otóż wiecie miłe panie, że DziadekJacek pisuje nie tylko na kilku forach (każdemu wolno jakby nie było), ale dodatkowo - pod kilkoma nickami na każdym z nich ?!! :) a żeby było ciekawiej raz wystepuje jako "dobry policjant", innym razem jako "zły policjant". Pisała dość długo z innymi osobami jako DziadekJacek (dobry policjant), a jednocześnie jako pomarańczka (zły policjant). Raz była milusia, raz bezczelna i złośliwa. Jako DziadekJacek zdobyła zauwanie tamtych osób. Jako pomarańczka jechała po tych samych osobach ile wlezie. I wszystko byłoby z jej punktu widzenia dobrze aż tu nagle ..... wczoraj ..... pisząc tu z wami zapomniała sie wylogować i jako DziadekJacek na tamtym topiku walnęła tekst z repertuaru "złego policjanta" :P chwile potem sie zorientowała, ale niestety było za późno :D więc od razu tu (tak na wszelki wypadek) i tamtemu towarzystwu zaczęła się tłumaczyć, że ktoś sie pod nią .... podszywa !!! Cóż za zbieg okoliczności !!! Hakerzy tego świata zaczaili sie na DziadkaJacka i zaczęli się pod niego podszywać !!!! I to dokładnie w czasie, kiedy pisała w kilku miejscach jednocześnie :P Oj DziadkuJacku, nieładnie !!! Pokazałaś: 1.jaka potrafisz być mila, troskliwa i zabawna by zdobyć zaufanie innych i wyciągać od nich osobiste zwierzenia 2.jaka jesteś tajemnicza, gdy inni pytają o ciebie (a może nie aż tak tajemnicza??? Ze swoją inteligencją na pewno domyslasz sie co mam na myśli... ) 3. jaka z ciebie wredna intrygantka by grać na uczuciach tych, którzy obdarzają cie zaufaniem 4. jaka jesteś naiwna sądząc, ze tylko ty potrafisz posługiwać sie internetem :P Czy jesteś psycholem z rozdwojeniem jaźni ?? To mógłby ewentualnie stwierdzić specjalista. Nie wypowiadam sie wiec. Ale na pewno jesteś wredną, wścibską, podłą osóbką z nadmiernie rozbudowanym ego. Chyba powinnaś zacząć leczyć kompleksy ..... Nie wiem, czy życzyć ci szczęścia, bo wątpię, byś potrafiła innych tym szczęściem obdarzyć .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×