Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Nie mam szans na posty dłuższe niż pół zdania, niestety natychmiast zostaję namierzona przez radar Franka, po czym następuje tętent na czworakach i po kompie:O:O:O Ja też grzybowo zakręcona:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja was zadziwie bo ja kocham zbierac grzyby wąchac je czy suszyc. ale nienawidze ich jesc!!!!!!!!!!!zupa grzybowa moze byc sosik jak najbardziej ale "czyste" majac kawałek grzyba w gebie mam odruch wymiotny. bo zawsze mam skojarzenia ze jem slimaka yyyyy takiego bez skorupki:-D :-D a z komputerem to tez odpalam sprzeta jak mały śpi. inaczej sie nie da. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski;) Jestem na chwilke:), ale jak widze tutaj pustki. Nadrobilam czytanie. Tak jak pisalam w mailu zapiernicz mam straszny. Ostatnio do pracy chodze na 7 wracam o 18 i nie mogę się z robota wyrobic:o Nikola urwis, rozrabia i tylko się przyczaja zeby w matce zeby zatopic:o A ma ich 7 i wychodza jej 3 gorne. Jakoś dolna 2 nie chce jej wyjsc:) Wazy malo bo ostatnio jak bylismy u tego gastrologa to miala 9 kilogramow. Teraz wydaje mi się ze przybrala, ale musze ja zwazyc. Grzyby:) Jak ja bym się na nie wybrala:) Ale czasu brak:o Buziaki dla wszystkich;) P.S. TNKS jak jezdziec? Czytasz już? Na mnie czeka 3 czesc Kwiatow, ale nie mam kiedy:o Padam wczesniej niz mala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Amber i Efka dzieki za fotki:) sliczne dzieciaczki! a ja znowu przeziebiona to znaczy woda z nosa sie leje, jakas do niczego jestem, checi do niczego nie mam. Glowa mi dzisiaj peka a niby taka fajna pogoda, slonce od rana tylko te skoki temperatury mnie wykanczaja. No i wiatr przez ostatnie dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!No to znowu jestem pierwsza!Ale dziś mrozik jeszcze dachy są całe białe a i w dzień temperatura nie za fajna była.Jesteście przygotowane już na zimę?Bo moje dzieci jeszcze nie mają ani butów ani kurtek nic.Muszę się wybrać gdzieś na zakupy,bo zima mnie zaskoczy chyba tak, jak naszych drogowców zawsze ha ha.....Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) Hjk chyba bym wolala mrozik niz deszcz, bo u mnie leje i zimno jest. Ja juz mam kombinezon, kurtke i buty ale musze kupic jeszcze jeden kombinezon i buty zeby na zmiane bylo w razie jak w zlobku zabrudzi. Wczoraj jak poszlam po Livie do zlobka i zobaczylam jej kombinezon przeciwdeszczowy caly brudny z ziemi to sobie pomyslalam czy ona tam sie kulala po trawie. a pozniej wdomu dopiero czapke obejrzalam to tez byla z ziemi brudna. ale wychodza codziennie obojetne jaka pogoda, ciekawe jak dzisiaj bedzie przy takim deszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hej dupeczki która uzywa originalnych pampersów? tych zielonych? dotychczasowe pieluchy przestały nam sie sprawdzac i musze sie przerzucic na inne. dlatego mam pytanie - ile jest pampersów w standardowym opakowaniu i ile kosztują normalnie? tak zagladam na tą promobaby stronkę ale nie wiem za jaka kwote nawet w promocji opłaca sie kupic. MT a łykasz ty ten pyłek? czy zapominasz? Amber ty non stop bedziesz w takich godzinach pracowac czy tylko przez jakis czas? Aga a ty cos tak umilkła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hej dupeczki która uzywa originalnych pampersów? tych zielonych? dotychczasowe pieluchy przestały nam sie sprawdzac i musze sie przerzucic na inne. dlatego mam pytanie - ile jest pampersów w standardowym opakowaniu i ile kosztują normalnie? tak zagladam na tą promobaby stronkę ale nie wiem za jaka kwote nawet w promocji opłaca sie kupic. MT a łykasz ty ten pyłek? czy zapominasz? Amber ty non stop bedziesz w takich godzinach pracowac czy tylko przez jakis czas? Aga a ty cos tak umilkła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka no wlasnie sloik stoi zaraz przy automacie do kawy ktora robie ze trzy razy dziennie, a o pylku zapominam. U mnie to takie dziwne o tyle jest, ze ja mam katar dwa dni i mija. Niby czuje ze mnie grypa bierze a Katar Sam mija i nic wiecej. Tylko czesto tak mam wlasnie. Ja uzywam pampersow zielonych od poczatku. Wczoraj kupilam Karton Mega Pack 114 sztuk rozmiar4 kosztuje z promocji 22,99 EUR, normalnie cos kolo 26. To jedynie mozesz porownac do cen w PL, bo nie mam pojecia ile kosztuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka ja też używam pampersów i teraz mają być w tesco,chyba od jutra w promocji za 63zł ta mega paka chyba coś kolo 100sztuk.Ile kosztują normalnie nie wiem,bo zawsze łapie jak są w promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ciotka my używamy pampersów od początku. W standardowej cenie za paczkę economy rozmiar 4 (62 sztuki) trzeba zapłacić ok 52 zł ale zawsze znajdziesz gdzieś w promocji za 39.99. Najtaniej płaciłam jak były w realu po 50 zł za paczkę +50% (82 sztuki) i jak kupowaliśmy raz w tesco mega pakę za 99zł (162 sztuki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co chodzi o rozmiar 4+ to ostatnio kupowałam 120 sztuk za 79.99zł i 74 sztuki za 55zł (+50% to były)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja uzywam od dawna juz pampersow z dm-u, pampersow oryginalnych nie uzywam,bo te jej wystarczaja i sa dobre. ja wciaz podziebiona i jak jedna strona gardla nie boli to zaczyna druga.. odczekam do jutra z lekarzem. teraz sie chwilowo mocniej czuje,ale pewnie to znow faza przejsciowa. dzis jak odbieralam mala to byla cala brudna, nawet mnie wybrudzila obiadem no i potwornie beczala,nie mozna bylo jej uspokoic. w koncu jak podjechalam z nia pod blok to juz spala na rowerze :) chcialam ja zostawic 10min wczesniej dzis w zlobku niz normalnie mamy zabukowane,ale nie moglam,bo nie ma ubezp jakby sie cos stalo,wiec musiaalam tam siedziec,a akurat mi zalezalo bo maz mnie podrzucal na kolejke. tak to jest,jak daje pozniej niz mam zabukowane to jest ok,ale jak chwile wczesniej raz mi zalezy to nie. no i zameldowalam sie w urzedzie pracy dzis, mam kase na pol roku. ciekawe czy znajde prace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mum ... a jaka branza? na jesien zawsze troche ciezej ale moze akurat tobie sie uda, trzymam kciuki:) o ktorej godzinie spia u was w zlobku dzieciaczki? ja Livie przyprowadzam na 8, o 9.30 jedza drugie sniadanie i pozniej drzemka 30-45min. Pozniej ida na dwor i o 12 obiad. Ja odbieram ja kolo 13 to wtedy od 13-15 te maluszki co zostaja ida spac. Macie mieszana grupe? Bo u nas sa do 3 lat dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MT-ja w branzy farmaceutycznej,tyle ze doswiadczenia za bardzo nie mam..a nie wiem czy w urzedzie pozwola mi szukac praktyki :) u nas jest troche inaczej w zlobku:zanosze mala na 8, o 8.30 do 9 maja sniadanie,potem sie bawia/dwor potem ok 11.30 drugie sniadanie na cieplo czyli taki w sumie obiad i o 12 ida spac do 14.moja bedzie od czw do 14,teraz znow sie przyzwyczaja po urlopie.troche mi dziwnie ze moje dziecko ma spac gdzies zdala ode mnie.. :) grupa jest mieszana,ale do 2.5lat sa chyba dzieci,wiem,ze moja jest najmlodsza. mam pytanie-czy kladziecie swoim maluchom poduszke pod glowe? do roku zycia nie kazano uzywac,ale teraz mysle,ze juz chyba mozna cos podlozyc? ja wciaz malej klade taka cienka chuste ale to zadna poduszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mum ...moja spi od jakiegos czasu na takiej bardzo plaskiej poduszce. a w zasadzie to poduszka jest w lozeczku ale akrobacje jakie moje dziecie wyczynia w lozeczku koncza sie na tym ze spi w nogach z buzia miedzy szczebelkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja w zlobku tez najmlodsza, ale z jej rocznika sa jeszcze dziewczynki tyle ze starsze miesiacami. a wogole to Panie sie smialy ze polowa grupy ma imie na L: Lisa, Livia, Luna, Luisa, Leon, Lauren...to te co pamietam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!No to ja znowu pierwsza zaczynam ten dzień.Może dziś będzie nas tu więcej.TNKS a co z tobą?Wszystkie drogie koleżanki internetowe odezwijcie się,bo nam topik padnie a szkoda by było.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziekiuje za odp w sprawie pampersów 🌻 ja do tej pory uzywałam biedronkowych pieluch one sie sprawdzały i powiem wiecej w porównaniu z happy hugisami i innymi nawet bardziej sie sprawdzały. orginalne pampersy miałam chyba 2 ale za chiny nie pamietam jak sie sprawdzały. pampersów potrzebuje głównie na noc a raczej poranek- moje dziecie po nocy nie sika ale po pierwszym mleku nadrabia wszystko i pielucha po godzinie przecieka. dlatego pora wypróbowac pampersy. zwazywszy ze u mnie najwiekszym sklepem jest biedronka ( tak tak sa jeszcze takie miejscowosci:-D ) w "normalnym" sklepie pewnie bym znalazła ale bynajmniej nie w zadnej promocji a cena i tak byłaby nierzeczywista bo tu jest tzw chemia i kosmetyki duzo drozsze niz w wiekszym miescie. dziewczeta my juz od jakiegos czasu uzywamy płaskiej poduszki ale mały w zasadzie zgodnie z przeznaczeniem to jej tylko uzywa przy zasypianiu bo potem sie przemieszcza:-D ps. zdrowia dla zasmarkanych:-D ps2 DJ tymiankowa herbata? to jakas lecznicza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymianek a jakże:D Mam sporo świeżego w ogrodzie, zbieram, gotuję napar, dodaję soku z pigwy i miodu i nakazuję picie wszystkim. Łącznie z młodzieńcami. Na kaszel, katar, profilaktycznie także.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczeta wychodzi na to ze teraz pampersy opłaca sie kupic w realu bo 99 sztuk kosztuje 63,99 czyli wychodzi jakies własnie 0,67 za sztukę. niestety promocja tylko do dzisiaj:-((( chłopa wysle po pracy. DJ brzmi smakowicie tak tez smakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×