Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zniszczona zyciemmmmm

Pomóżcie mi proszę...

Polecane posty

Ja co prawda jestem przeciwniczką bicia,ale to co wyprawia ta Wasza córeczka to przechodzi ludzkie pojęcie! 12latka rzadzi całą rodziną! Raz by lanie dostała może by się nauczyła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjdtjyty
a nie zauwazyliście że to nie problem który trwa od teraz? to sie zaczelo jak dziecko mialo 8 lat. dziwne jestescie, takl to dzieci bronicie a tak to najchetniej byscie zabily, psychopatki z was a nie matki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda dziewczynki, nie wyobrażam sobie co biedna musi przechodzić... Faktycznie, wasz wspólny wyjazd może okazać się przełomem więc jeśli masz okazję i możliwości to namów ją do tego i jedzcie. Jeśli teraz nie spróbujesz to pewnie w przyszłości już nie będzie na to drugiej szansy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nosz kurde, nigdy żądnego dziecka nie udarzyłam i pewnie tego nie zrobie ale jakbym moja ośmioletnia córka dusiła brata poduszką chyba bym sie nie zawahała użyć pasa i zlać dupsko. 3latce da się wytłumaczyć a to przecież duża panna. Jeśli to nie jest prowo to dziecko nie nadaję sie do psychologa dziecięcego ale do psychiatry ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem że na kafeterii to w obliczu takich tematów większość matek pokazuję swoją prawdziwą naturę czyli lać i patrzeć czy równo puchnie. Wy to pewnie nawet jej byście nie ratowały jakby wykrwawiała się na śmierc bo przecież jest drugie dziecko. Zapasowe, może lepsze? Tak, uważam, że dziewczynce nalezy się czas spędzony wyłącznie z matką a nie znęcanie się nad dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się z shadows
;) w innych tematach za byle popchniecie dzieciaka jestescie gotowe zlinczowac a same nawolujecie do przemocy ;) hipokrytki z wioski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem specjalistą ale myślę że zachowanie twojej córki nie jest normalne,myśłę że to jakaś choroba psychiczna.wszyscy piszą jaka twoja córka jest biedna.a gdzie w tym wszystkim twój synek???czy to jego wina że przyszedł na świat?jak on się będzie czuł ze świadomością ze siostra go odrzuciła beż konkretnego powodu i na dodatek ojciec wybrał ją a jego nie chce???zachowanie twojego męża jest poniżej krytyki,cała wasza rodzina potrzebuje terapii,córka najbardziej,potem mąż a jak się nie zmieni taki stan rzeczy to twój syn też nie wyrośnie na szczęśliwego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×