Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i taką wodą byc...

Czy na "Sympatii" mozna spotkac normalnego faceta?

Polecane posty

Gość i taką wodą byc...

Ja juz jakis czas tam jestem i zawsze cos bylo z nimi nie tak.Poznawałam albo ofermy albo facetow ktorzy nie dojrzali do zwiazkow... A jakie sa Wasze doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i taką wodą byc...
nie mniej jednak lubię sobie tarmosić pieroga pod ich fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i taką wodą byc...
A dlugo tam jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i taką wodą byc...
w szczególności preferuje panów z owłosionymi plecami. piękne misie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i taką wodą byc...
ja już jestem 6 lat. a teraz mam 59 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i taką wodą byc...
spadac podszywacze ,widocznie jakis facet z 'sympatii" poczuł ze o nim pisze:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gangbang Miszczu
Wszędzie można poznać normalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vhm
Nie wiem jak tam inni, ale ja uważam się za normalnego. Nie raz zaczynaliśmy z kimś pisać sobie majle, ale po tym jak wysyłałem zdjęcie to pisanina się urywała. Czyli normalnego można poznać, ale trzeba chcieć. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i taką wodą byc...
dla mnie oferma to jest facet ktory jest niezaradny i trzeba za niego czesto decydowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i taką wodą byc...
Moje pytanie wzięło sie stąd ze znowu facet z tego portalu bardzo mnie rozczarował:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość her komendante
na sympatii możesz dostać tylko chorej odmiany empatii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i taką wodą byc...
Tam faceci chcieliby dostac od dziewczyny wszystko nie dając nic w zamian...Ten nie dostal i sie zmył....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tropika.
no niestety musze powiedziec to rano . poznałam tam pewnego faceta, ktory byl naprawde fantastyczny. ale sie na nim zawiodłam tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tropika.
nie to rano tylko to samo*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tropika.
i moj tez sie zmyl :( a tęsknię za nim bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i taką wodą byc...
Ja niby tez poznalam "fantastycznego" ale klamal jak z nut.... A teraz sie zawiodlam na kolesiu ktory mi zawracal glowe przez dwa miesiace po czym sie zmył bez slowa....Ironią losu jest to, że kiedyś stwierdził że tak zachowują sie tylko prostacy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tropika.
i taką wodą być... - to dziwne, ale mam praktycznie taka sama sytuacje. koles namieszał mi w glowie, mowil jak to mu na mnie zalezy, jak to bardzo mnie lubi itp. przez dwa miesiace a teraz nagle zwial... nie odzywa sie nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i taką wodą byc...
Moze to ten sam?Skąd jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tropika.
jak ten sam to sie na nim obie odegramy ;) :D Dolny Śląsk a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i taką wodą byc...
Ja Wawa więc to raczej nie ten sam ale to oznacza ze niestety jest wiecej takich egzemplarzy do wymiany...Ale przynajmniej wiemy ze sa nic nie warci a dla takich szkoda czasu i nerw... A tak z ciekawosci ile masz lat bo ja 31?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tropika.
może i racja, że nie sa nic warci... ale jak juz zawróca w glowie to koniec :( jeszcze gdyby mi powiedzial ze sorry ale nie chce juz tego dłużej ciągnąć czy cos w tym stylu to bym zrozumiała... a nie on mnie tak zlewa...a ja spac przez tego glupka nie moge... Mam 19 ;) wiec troszke młodsza jestem. A ten Twoj w jaki sposób sie zmyl? Tak bez slowa? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i taką wodą byc...
Tropika jak widać faceci z wiekiem nie dorosleja tylko rosną ;) Ten moj ma 29 lat a nadal nie wie czego chce....Jeszcze w czwartek pisał rano ale ze mnie trochę wkurzyl to mu powiedzialam co myslę i sie zmył...Ok,nie chce utrzymywac kontaktu jego wybor ale kobiecie nalezy sie szczerość.A jak było u ciebie? Życze ci zebys sie nim nie przejmowala i spokojnie spala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tropika.
Moj ma 24l . A ja z moim ostatnio pisalam jakos 2 tygodnie temu? no gdzies tak bedzie. dzien w dzien czekam ze moze sie odezwie :/ naiwna jestem. wogole nie mam z nim zadnego kontaktu - wyłączony telefon. na maila nie odpisuje. a na gg jak mu cos napisze, ze np czemu sie nie odzywa to wydaje mi sie ze cos zmysla. :o ze nie mógł napisac, bo to, co tamto. juz mam dosc... zaczynam naprawde zalowac ze sie na tej sympatii zarejestrowałam :o bo cos jednak do Niego poczułam. a on mi takie cos odwala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i taką wodą byc...
Przykro mi ale niestety wiem z doświadczenia ze skoro facet cos zaczyna krecić to nic z tego nie bedzie.Wiem jak to boli bo sama to przerabialam i dlatego stwierdzam ze na tym portalu trzeba miec ograniczone zaufanie do facetow.... Na uczucia nie ma rady i przez to my kobiety mamy przechlapane ale mam nadzieje ze ten glupek ci wreszcie przejdzie i poznasz kogos fajnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tropika.
a Tobie juz ten Twoj przeszedł? ;) wyleciał z glowy? Problem jest w tym, ze ja nie chce poznawać innego :o pragnę tego... nikt mnie tak nie rozumiem jak on..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i taką wodą byc...
Pierwszego strasznie odchorowalam i doskonale cie rozumiem... Co do drugiego to jest mi oczywiscie przykro ze tak mnie potraktowal ale wiem ze pokazał tylko jaki tak naprawde jest i wiem ze nie chce byc z taka osobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tropika.
rozumiem wlasnie ze to bardzo przykre. musze sie jakos z Niego wyleczyć, choc to nie takie proste. choc sama sie sobie dziwie ze po zaledwie 2 miesiącach zdarzył mi tak w glowie namieszać. nie potrafię przestać o nim myśleć...nawet gdy zdaje sobie sprawe z tego ze ma mnie w dupie. wczesniej jakos normalnie potrafił znalezc dla mnie czas..potrafiliśmy gadac godzinami... a teraz strasznie mi tego brakuje... skonczylo sie to tak z dnia na dzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i taką wodą byc...
Zauwazylam że faceci sa po prostu strasznymi tchorzami którzy wolą znikać lub kłamac niż mowic prawdę zebyśmy się nie łudziły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×