Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i taką wodą byc...

Czy na "Sympatii" mozna spotkac normalnego faceta?

Polecane posty

Gość ...........mhm
Wierzysz w przeznaczenie? I tak z zalozonymi rekoma bedziesz czekal na dziewczyne? Wspolczuje Ci. Losowi trzeba dopomoc, wykazac sie inicjatywa, bo w przeciwnym wypadku dostaniesz same ochlapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i taką wodą byc...
Nikt ci nie zagwarantuje nawet jezeli poznasz kogoś w realu ze bedziesz wiedzial jak sie zachowac na spotkaniu ani że cos z tego wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę sobie tylko wyobrażać że mam dziewczynę a ona się pojawi Jestem za malo doświadczony i za malo ladny żeby podchodzić do dziewczyn ale wiem że los mi pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i taką wodą byc...
Pytanie do facetow:zawsze jestescie z dziewczynami szczerzy bo ci ktorych poznawalam co innego mowili a co innego robili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe :D
Szczerosc nie poplaca. Ale przynajmniej nie opowiadam panienkom bajek, ze jestem synem potentata, ktory jest wlascicielem szybu naftowego itp. Pytanie do kobiet: intersujecie sie facetami, ktorzy Was podrywaja na tzw. biednego misia? Nie uklada mi sie w zyciu, dziewczyna, narzeczona sie ode mnie oddalila, nie rozumie mnie, nie mam wsparcia, potrzebuje kogos, komu sie wyplacze w rekaw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i taką wodą byc...
Ogólnie nie spotykam sie z facetami ktorzy juz sa w zwiazku takze jakby mi wypalil tekst ze dziewczyna go nie rozumie to bym skonczyla znajomosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda565757
mam aktywne konto od kilku dni i jestem rozczarowana:O najbardziej wkurwiają faceci którzy chodza z głową w chmurach i myśla ze się z nich zabujam:O albo faceci bez fot na koncie, którzy na maila mi zdjęcie przysyłają i wyglądają jak leśne trolle :d:( kurwa no zwariować można.. a najgorsze jest to że nieźle przepłaciłam aktywujac to durne konto bo pomyliłam się 2 razy przy wpisywaniu numeru:( Zabawa przedna, znalazłam tam 2chłopaków , któych znam z widzenia hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta zabawia się z kochankiem, ale nagle słyszy, że jej mąż otwiera zamek w drzwiach. Kobieta w strachu: - Boże, cofnij czas o godzinę! Słyszy głos z nieba: - Dobrze, ale kiedyś utoniesz. Kobieta się zgadza. Mąż się nie dowiedział, a ona ciągle unikała wody. Pewnego dnia wygrała wycieczkę na Karaiby. Obawiała się, ale postanowiła zaryzykować. Podczas rejsu nastąpił sztorm. Wtedy kobieta przerażona krzyknęła: - Boże, chyba nie pozwolisz umrzeć razem ze mną tym 300 niewinnym kobietom! - Niewinnym? Od roku was, kur.wy, zbierałem w jedno miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i taką wodą byc...
Magda swietnie Cie rozumiem,spotkalas już się z kimś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe :D
A propos biednych misiow i misiaczek. Na Sympatii sa kobiety, ktore probuja omamic swojego "wybranka" czerstwymi tekstami, ze maja co prawda chlopaka, narzeczonego, ale nie uklada im sie. Szukaja prawdziwej milosci. Kurcze, tak sie zastanawiam - kto sie na to lapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i taką wodą byc...
Sama sie zastanawiam kto się na to łapie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe :D
Raczej ludzie, ktorzy serwuja takie teksty licza na dobra zabawe i seks bez zobowiazan. Nie wydaje mi sie, aby poszukiwali prawdziwej milosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny. jak szukacie wyżelowanych pedałków z różowych koszulkach robiących dzióbki do aparatu to czego się dziwicie ? tam nie ma ani normalnych facetow, ani normalnych kobiet. są albo slabi z zasady albo tacy/takie które nadają się tylko na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i taką wodą byc...
Nie szukam tam lalusia tylko normalnego faceta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze sprecyzuj...
kim dla Ciebie jest normalny facet. Jakie sa Twoje oczekiwania w stosunku do niego. Bedzie latwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i taką wodą byc...
Wiem ze jak na te czasy moze duzo wymagam ale chce zeby byl inteligentny,z poczuciem humoru,gentelman,szczery,zdecydowany i oczywiscie musi mi sie podobac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze sprecyzuj...
to ciezko bedzie Ci takiego faceta znalezc w realu, a co dopiero na Sympatii. Ale moze bedziesz miala farta. W kazdym badz razie zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i taką wodą byc...
Domyslam sie ze tacy wygineli razem z dinozaurami ale nie dziękuje zeby nie zapeszyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerrannium
Masz calkiem normalne wymagania i nie sugeruj sie ,ze wszyscy faceci tego pokroju wygineli. Net netem,ale czy jestes aktywna takze w realu?Czy siedzisz tylko w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerrannium
FHG-nie jecz i nie kracz,jesli juz to pisz o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerrannium
Badz aktywna i wytrwala.Wychodz z domu,za kazdym razem tak wymuskana ,jakbys za rogiem miala wpasc na tego jedynego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i taką wodą byc...
Życie pisze rozne scenariusze i czasami zakochujemy sie w kimś zupełnie nie w swoim typie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe :D
Milosc jest jak dziwka, ktora czai sie gdzies za rogiem. Nigdy nie wiesz, kiedy do Ciebie podejdzie. I wazne - nie szukaj na sile!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerrannium
hehehe...jakos skojarzylo mi sie z tym powiedzenie: myjcie sie dziewczyny ,bo nie znacie dnia ani godziny trzeba byc czujnym i nie przespac okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i taką wodą byc...
Nie siedze tylko w domu ale duza czesc facetow w wieku odpowiednim dla mnie jest juz zajeta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×