Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i taką wodą byc...

Czy na "Sympatii" mozna spotkac normalnego faceta?

Polecane posty

Gość hehe :D
W jakim wieku jestes Auotrko? Pytam z czystej ciekawosci. Czasem warto sie zapisac na jakis kurs tanca, komputerowy... Wtedy mozna poznac kogos, kto podziela nasze zainteresowania, pasje, a na poczatek znajomosci to duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odbij jakieś wiadomo że przystojniacy o jakich marzysz są zajęci więc albo odbij albo licz że będzie jakiś co jest sam bo związek się skońćzył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerrannium
Nie siedze tylko w domu ale duza czesc facetow w wieku odpowiednim dla mnie jest juz zajeta.... ---owszem,duza czesc zajeta,ale ta-mniejsz czesc wciaz wolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i taką wodą byc...
FGH rzeczywiscie cechy opisane przeze mnie są moze dla Ciebie nie do ogarnięcia bo sam ich nie posiadasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerrannium
piszemy tu na luzie-mam nadzieje- i prosze rzucac rzadnych klatw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerrannium
nie rzucac zadnych klatw..mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i taką wodą byc...
Mam 31 lat takze nie jest łatwo znalezc kogoś sensownego chociaz jestem w typie mlodszych facetow.... Wygląd nie jest dla mnie najwazniejszy ale nie twierdze ze sie wogole nie liczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda565757
nie nie spotkałam się jeszcze z żadnym bo dopiero mam konto niecałe 3 dni a już ponad 1000 odwiedzin!!! Kasy zapłaciłam w bród:O:O:O Jak ktoś jest normalny to faktycznie nie ma najmniejszych szans odnalezienia drugiej połówki a jak komuś się powiodło to normalnie jestem pełna podziwu. Jeśli zostanę do końca życia stara panną to trudno ale na powodzenie nie narzekam.. a 30stka zbliża się wielkimi krokami :D:D:D:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i taką wodą byc...
Jak widac niektorzy maja tu problemy z psychika ale nie musza sie denerwowac i mogą po prostu nie zagladac na ten wątek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poka linka do swojego profilu
ocenimy, czy faktycznie masz takie duze powodzenie i czy zaslugujesz na atrakcyjnego faceta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że dla kobiet 30 - stka to taki ostatni dzwonek, bo później jest większe ryzyko np. jeśli chodzi o urodzenie pierwszego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i taką wodą byc...
Szukac zaczelam rok temu ale nieregularnie i spotkalam sie tylko z kilkoma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda565757
w naszszym zaścianku 30 stka to faktycznie stara baba i trzeba zrobić bachory bo świat się kończy.. uważam ze to totalna bzdura z tym wiekiem na macierzyństwo:O Ja nie wiem czy chcę mieć dzieci, nie mam takiego parcia na pieluchy, mam powodzenie a konta na kafe nie upublicznię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam trochę na sympatii i powiem szczerze, że nikogo ciekawego tam nie znalazłam. Chyba, że mam za wysokie wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i taką wodą byc...
Co do mojego pytania jak widac NIE Ja tez nie mam parcia na slub,dzieci ale fajnie by bylo kogos poznac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macin z .....
Ja mam 21 lat. Założyłem profil na sympatii i mimo że jak mi się wydaje jestem całkiem normalny to dziewczyny rzadko kiedy raczyły odpowiedzieć na moją wiadomość. Więc nie mówcie że ciężko kogoś fajnego znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i taką wodą byc...
marcin z...a duzo wysłales tych wiadomosci?Moze już z kimś pisały i nie chciały byc wobec niego nie lojalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście nie każda chce mieć dzieci, ale po ukończeniu 30 roku życia jeśli kobieta rodzi pierwsze dziecko to wtedy zwiększa się ryzyko nie donoszenia ciąży i urodzenia chorego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrr123
ja mam podobnie jak marcin, zauważyłem że kobiety nie odpowiadają na maile i dodam że wiadomości nie są obraźliwe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i taką wodą byc...
Trudno po dzisiejszym doswiadczenie bede z nimi długo pisac zeby sie nie okazali psychopatami i muszą mieć zdjecie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmkkkk
Może przynudzacie, chłopaki:P A z jakąś odczapną wiadomością to nawet nie wiadomo, co począć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda565757
biologicznie 30stka moze byc zdrowsza i mieć lepszą kondycję niż 20stka! czy wiesz że ludzie na Zachodzie się dziwią że Polki tak wcześnie rodzą i hajtają?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrr123
oj tam przynudzamy :) zazwyczaj zadaję pytanie czy ma czas i ochotę porozmawiać itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×