Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i taką wodą byc...

Czy na "Sympatii" mozna spotkac normalnego faceta?

Polecane posty

Gość i taką wodą byc...
do Faith Hope Glory Jezeli bys postepowal wobec niej fair nie dal byś jej powodu do wyśmiewania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i taką wodą byc...
Widocznie jeszcze nie trafilam na ten wyjatek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i taką wodą byc...
Jezeli trafilam to bardzo ukrywal swoją normalnośc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allodium
Ja na Sympatii poznałam normalnego, sympatycznego faceta. Niestety, nie wyszło nam bardziej z mojej winy. Może jakoś fizycznie nie spodobał mi się od razu, jego opis też mnie nie powalił, a jednak okazał się bardzo fajny. Ja już zarzuciłam poszukiwania,nie chce mi się za każdym razem zaczynać od takich samych rozmów, rozmyślania co napisać, żeby się nie zbłaźnić... ale życzę powodzenia w szukaniu tych perełek wśród życiowych oferm, maminsynków i megalomanów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i taką wodą byc...
Ja ostatnio po jednym dniu pisania się spotkałam i to byla porażka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest za gorąco
Poznałam i aktualnie koresponduje z facetem z sympatii. Przerzuciliśmy się na e maile, bo jakoś tak "normalniej" nam się wydawało niż przez portal. Narazie jest ok, nie spotkaliśmy się jeszcze, ale ja wychodzę z założenia, że jak realnie nie pozna się drugiej osoby, to nigdy nie dowiesz się o niej prawdy. Bo w sieci można stworzyć tak idealną historie swojego życia, charakteru i osobowości, że później zawód będzie bardzo bolesny. Ja podchodzę do wszystkiego z dystansem, zobaczymy co z tego wyjdzie, a nóż coś wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli spotykasz kogoś w realu to od razu sie spotykasz nie ma sensu pisać nie wiadomo ile skoro i tak real wszystko zweryfikuje moim zdaniem właściwe poznanie i tak jest w realu a pisanie to tylko po to żeby ustalić czy dziewczyna nie jest psychiczna i nie rzuci się na mnie z nożem :) przy pierwszym spotkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczy prawiczek 28
To jest zabawne. Wszyscy narzekają W NECIE, że w NECIE nie ma NORMALNYCH ale sami siebie uważają za kogoś NORMALNEGO. Komiczne :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i taką wodą byc...
Chcialam zauwazyć że ja pisalam tylko o 'Sympatii" a nie o wszystkich z Netu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i taką wodą byc...
Skoro nie na "sympatii" to gdzie proponjecie szukac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i taką wodą byc...
Twoja propozycja jest super a coś poza tym:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylem wczoraj na dysce i przyglądałem się tzw, facetom i to faktycznie podły gatunek gdybym był kobietą to zostalbym lesbą mówię to jako facet i cieszę sie że nie muszę babrać sie w tym czymś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i taką wodą byc...
Ja sie uwazam za normalną kobiete ktora wie czego chce a w tych czasach niestety wielu facetow ma z tym problem.... darken rall kim jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mojego męża poznałam
właśnie przez Sympatię. Już od 5 lat jesteśmy szczęśliwym małżeństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i taką wodą byc...
A my kobiety musimy sie niestety czesto zastanawiac o co Wam chodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczy prawiczek 28
Naturalnie w necie to można poznać kogoś w około swoich zainteresowań. Ale to bez parcia na poznawanie. Tak jak się normalnie poznaje. Ktoś jest interesujący to próbujemy zbliżyć znajomość . Bo jak koniecznie chcesz "poznać faceta" to tylko serwisy-randki i grzebanie. Chociaż tutaj tez bym się nie zniechęcał tylko robił to z głową: pare maili i spotkanie, potem jeszcze próba drugiego o ile pierwsze nie było tragiczne. I jak tak przerobisz 100 facetów to może poznasz jednego pasującego. W normalnych kontaktach przecież statystyka wcale nie jest inna. Ilu facetów znasz, że szkół, kursów, znajomych znajomych? A ilu się podoba? 1 na ...? To czemu w necie ma być inaczej? Nwawet na randkach gdzie możesz sobie wpisać: - 190 cm - szatyn - muskularny - lubiący taniec i potem obejrzeć zdjęcia tych co wypadną. :classic_cool: Zauroczenie nie do końca tak działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczy prawiczek 28
"a skąd mam wiedzieć jak się trzeba zachować" Kup podręcznik PUA :P. A poważniej to z chodzenia na randki i robienia z siebie balona. Tak się ludzie uczą. Spotykasz się z dziewczynkami od szkoły i wyrabiasz sobie schematy zachowań. Jakoś u innych to działa. Co prawda kosmici zwykle zostają sami no ale ET go home :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×