Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i taką wodą byc...

Czy na "Sympatii" mozna spotkac normalnego faceta?

Polecane posty

Gość tropika.
wlasnie... zgadzam sie. a ja nie wiem juz co mam robic! czy sie narzucać byc wręcz nachalna, czy moze dac sobie juz spokoj i starać sie zapomnieć? choc wiem ze to łatwo powiedziec - gorzej wykonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i taką wodą byc...
Ja bym na Twoim miejscu odpuścila i jezeli jemu zalezy to sam się odezwie...Ja tak zamierzam zrobic i bede szukala sobie dużo zajęc zeby nie myślec jaki z niego burak... Teraz zmykam spac czego i Tobie życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drakon_
mam pytanie dziewczyny, czy oni tylko z wami pisali czy doszło do czegoś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upnac cie w morde?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaa....
A mi się udało. Znalazłam na sypatii pożądnego faceta. Byłam na sympatii tylko miesiąc. Oczywiście pełno debili, że tak powiem, ale kilku wartych uwagi też siętrafiło. Jeden z nich już jest mój i jestem w końcu szczęśliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drakon_
ale ile czasu jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaa....
Znamy się od 10 miesięcy .. a razem jesteśmy tak już oficjalnie od maja.. :).. może i to jeszcze o niczym nie świadczy, ale póki co wszystko się układa.. ipowoli idzie do przodu. Dlatego uważam że trzeba próbować, nawet na sympatii. Ja weszłam tam "dla beki", a okazało się, zę to był strzał w 10!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasterz78
do:i taka woda byc.jestem stworzony do flirtu z toba :)tak sie czuje:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drakon_
w kazdym razie dluzej niz 2 mies. jak u poprzedniczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tu tylko na chwile
A ja mam fantastycznego chłopaka z sympatii, jesteśmy razem juz pół roku, ja mam 21 lat on 29. Wcześniej umawiałam się z z chłopakami stamtad i poznałam kilku naprawde fajnych kolegów. Więc dziewczyny-szansa jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Nie wiem jak na sympatii bo preferuję czat. I uwierzcie mi, że na czacie nie poznałam nigdy nikogo wartościowego, a mam za sobą kilka spotkań. Mam wrażenie, że siedzą tam sami nieudacznicy i zawsze coś jest z nimi nie tak jak być powinno. Teraz wyznaję zasadę, że nie chcę faceta i dobrze mi samej. A wszelkie czaty i portale randkowe to strata czasu i szukanie na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasterz78
mi tez jest super samemu,ale szczegolnie w niedziele marzy mi sie calodzienne przytulanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak soboty i niedziele są najgorsze. Szczególnie po przebudzeniu, ale mam na to sposób ;) Jak tylko otwieram oczy to nie leżę w łóżku i nie rozmyślam tylko od razu wstaję na równe nogi i próbuję się czymś zacząć. To takie trochę oszukiwanie samej siebie ale od pół roku nieźle mi to wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tu tylko na chwile
Ja bym nie powiedziała, ze jest to szukanie na siłe, takie same mozliwości poznania kogoś wartościowego jak impreza, ulica czy jeszcze jakies miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasterz78
no ja podobnie:)juz ta metoda chatke cala przemalowalem.najgorsze,ze pokoje mi sie koncza:)))(cale dwa!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drakon_
PeaSorela ale co to za zycie tak sie oszukiwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasterz78
drakon,to tylko srodek.taki plasterek.jakie inne wyjscie ma pea?to jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mozna poznac (moze w 1 % mozna, ale to tak jakby wcale) bo: 1. trafiaj sie nieudacznicy. 2. trafiaja sie panowie chcacy romansu. 3. czesc nam sie nie podoba, a czesci my sie nie podobamy. Reasumujac zludne nadzieje przy logowaniu odplywaja po miesiacu pobytu... "milosci sie nie szuka, ona ma nas znalezc".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drakon_
ma inne wyjscie - mam miejsce w łozku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaa....
Do sympatii trzeba podejśc troszkę z dystansem. Bo można się łatwo "przejechac". No ale warto spróbować. Naprawdę. Ja wszystkim polecam, bo mnie się udało. Napewno sympatia jest lepsza niż czat, na czat wogóle nie wchodziłam. Nie ma sesnu . Ale sypmatie polecam. Może i Wam się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i taką wodą byc...
Ciesze się ze są dziewczyny ktorym sie udało spotkac tam fajnych facetow:) Moze i mi sie kiedys uda;) pasterz78 milo mi ze tak myślisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i taką wodą byc...
Dlaczego nigdzie nie poszedlbyś z dziewczyna z tego portalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak 30 szuka starszego faceta
"normalnego" na sympatii to :D 🖐️ W takim wieku nie ma wolnych normalnych ludzi. Kobiet ani mężczyzn. Muszą byćjakoś felerni bo inaczej byli by szczęsliowie albo mniej związani :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i taką wodą byc...
Wydaje mi sie ze moj "feler" polega tylko na tym ze przyciagam nie tych facetow co trzeba i dlatego jeszcze jestem sama....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być może i oszukuję samą siebie tylko tak to niestety w zyciu bywa,ze jakbym lezala i rozmyslala to i tak do niczego to nie prowadzi.Tylko bym się wkurzała...a milosci sie nie szuka i to jest racja.Ten kto szuka milosci w internecie pewnie sam zauwaza,ze jak sie kogos poznaje to gdzies tam podswiadomie myslimy juz o zwiazku z ta osoba, idealizujemy pewne rzeczy a wiecie co ? ja mam to gdzies. Ja wole być sama i znalezc keidys tam milosc swojego zycia niz byc z kims dla samego bycia. A uwierzcie mi,ze normalny fajny facet nie musi szukac szczecia w internecie. Taka jest niestety prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×