Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wrzosik

Co lubicie w świętach Bożego Narodzenia?

Polecane posty

Gość loquepaso
Co do forum, myślę że nie warto nawet o tym rozmawiać. Takie rzeczy czy tacy ludzie byli, są i będą. Można im tylko współczuć. A co do czasów... hmm są jakie są, ale każdy ma własne życie i od niego zależy ile i co z niego bierze. Tez nie powiem, żeby mi pasowalo to, co się dzieje, ale trzeba zauważać jak najwięcej pozytywów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loquepaso
Oj już chyba nie mam ozdób. Ale kiedyś z bratem ubieraliśmy choinke od góry do dołu tylko w to, co zrobiliśmy sami :) łańcuchy z krepiny, aniołki i inne takie- bez ładu i składu, we wszystkich kolorach tęczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię ten czas zatrzymania i zastanowienia się nad życiem ... Chwile spędzone z najbliższymi ... To, że nie trzeba się nigdzie spieszyć ... Momenty słodkiego lenistwa ... Długie spacery po zmroku na mrozie ... ... I pachnące grzańcem wieczory z rodziną ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na choinke zawieszam cukierki(Sopelki), orzechy wloskie i kolorowe szyszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loquepaso
wrzosik-- ktoś z Was pisał tu ostatnio, że mieszka na bielanach. Dobrze zrozumiałam? Na bielanach warszawskich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakladajac temat powinienes
uwzglednic, ze nie wszyscy lubia swieta. Nieszczere zyczenia itd. Ja sie ne czuje dobrze w swieta. Te wigiie pewnie spedze lazac po miescie. Sylwestra tez nie lubie. Nigdy sie nie bawilem na zadnej zabawie sylwestrowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakladajac temat powinienes - kazdy ma prawo do swojego zdania i jak ktos chce to przeciez moze nawet napisac ze nie lubi Świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakladajac temat powinienes
*powinnas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakladajac temat powinienes
Tak wiem i wlasnie to robie. W swieta i sylwester czuje sie samotny. Tak sie mozna oddac swoim zajeciom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakladajac temat powinienes - Nie masz nikogo bliskiego z kim bys mogl spedzic Święta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakladajac temat powinienes
nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakładając ..............., każdy tu może napisać co chce odnośnie swojego stosunku do świat. Szanuję zdanie każdego człowieka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakladajac temat powinienes
Dobra ide sobie, powiedzialem co chcialem powiedziec. Milego wieczoru itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loquepaso
Hehe ok wrzosik ;) Hmm tak myślę, że jedyne czego naprawdę nie lubie w Święta, to łańcuszki z życzeniami, czyli "kopiuj, wklej, wyślij do wszystkich"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakladajac temat powinienes
Aha sylwestra nie lubie, bo nie mam zwyczaju scieszyc sie z tego, ze glupia ziemia okrazyla znowu slonce. Moze i to przykre, ale przyzwyczillem sie, co nie zmienia faktu, ze nie cierpie swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakladajac temat powinienes
trzymajcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedni lubią Święta a drudzy nie i trzeba sie z tym pogodzic kazdy ma inne doswiadczenia zyciowe...coz niestety samotnosc moze calkowicie obrzydzic zycie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loquepaso
Oczywiście, że życzenia są ważne. Ale chyba lepiej się wysilić i napisać osobnego sms-a do kilku ważnych osób, albo najlepiej zadzwonić, niż pisac takie bezuczuciowe, przewałkowane frazesy bez chwili zastanowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×