Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wrzosik

Co lubicie w świętach Bożego Narodzenia?

Polecane posty

Gość Deadman
Właśnie czas wrócić do tematu bo zeszlismy z idei tego topiku...chociaz w sumie nie do konca bo wkoncu gadalismy o marzeniach swiatecznych :) moglby jeszcze ktos sie przylaczyc do rozmowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mógłby,bo przecież kazdy ma jakieś zyczenia odnośnie prezentów świątecznych i święta każdemu się z czymś kojarzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deadman
Nie u mnie nie ma tradycji 12 potraw ale i tak jest smacznie i świątecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deadman
Szczerze to nie wiem...trudno mi powiedziec czy te dania sa typowe dla Mazowsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deadman
A u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez nie ma 12-stu potraw,bo kto by to wszystko zjadł? :) potrawy są tradycyjne .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dzisiaj kończę,ale jutro też jest dzień.:) Może jeszcze ktoś się przyłączy?:) Dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deadman
Dobranoc :) postaram się aby temat nie zginął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deadman
No dobra Wszyscy którzy chcą mogą pisać - Co lubicie w Świętach Bożego Narodzenia, z czym wam się kojarzą i jakie macie życzenia i marzenia. Przypominam że wszystkie swoje życzenia możecie kierować do naszego kafeteryjnego Świętego Mikołaja który gdy ma tylko wolną chwilę zagląda na Topik i spisuję wasze życzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deadman
Wilczyca20 - to dobrze:) a gdzie jesteś dokładnie jeśli można spytać?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deadman
Wszytkim życzę miłych snów dobranoc :) Pamiętajcie jak chcecie to piszcie co wam się kojarzy z Bożym Narodzeniem i jakie macie marzenia i życzenia świąteczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deadman
Wszyscy którzy chcą mogą pisać na tym topiku o swoich marzeniach i życzeniach na tegoroczne święta Bożego Narodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deadman
Robicie sami jakieś ozdoby choinkowe?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deadman
To jak tam robicie jakies ozdoby choinkowe? Macie karpia czy jakąś inną rybę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deadman
PSZCZÓŁKA MAJA:) - Witaj :) ryba po grecku mniam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi święta się kojarzą z LAst christmass... wham w radiu od rana do wieczora :P:P A tak poważnie: co roku dokupuje bombek stroję przesadnie mieszkanie lepię uszka i pierogi z kapustą ogladam z dziećmi świąteczne filmy i bajki słucham kolęd uwielbiam czas od 6 grudnia do 6 styczna :) Ma być mroźnie, śnieżnie, rodzinnie, spokojnie, błyszcząco, śpiewająco, świecąco, smacznie i ten seks pod choinką.... ;) Pozdrawiam wszystkich fanatyków świątecznych 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szynkkka
Ja lubie parę rzeczy 1. Widzę sie z rodziną - jeden z 3 razy w roku. 2. Lubię te wszystkie dekoracje, muzyczki w centrach handlowych, to wszsytko, co robi "świateczna atmosferę", nawet jesli to kicz i komercja. 3. Lubię wigilijne żarcie - barszcz z uszkami, pierogi 4. Lubie kupowac prezenty choinkowe 5. Lubię gotować i przygotowywac to wszystko na wigilię. Czyli w sumie najbardziej lubie przygotowania :P Sama wigilia to tak sobie, bo jakos zawsze przed wigilią są spięcia, o pierdoły niby, ale powstaje mały stresik, no a ta cała kolacja wigilijna to w sumie miła, ale troszkę nudna impreza. A juz święta to jak dla mnie zwykłe wolne dni i duzo ogladania telewizji. Szkoda, że nie ma jakichs wyraźniejszych tradycji ŚWIĄTECZNYCh, tylko te wigilijne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szynkkka
Aha, no i lubię, jak akurat jest snieg, lubię te ckliwe filmidła, które pusczane sa tylko w swieta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deadman
A kojarzycie reklamę whiskas z tym kotkiem na ktorego spada snieg? :) ta reklama bardzo mi kojarzy sie ze świętami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×