Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wrzosik

Co lubicie w świętach Bożego Narodzenia?

Polecane posty

A czemu masz nie znależć nowy rok nowe możliwości...a uśmiech możesz ćwiczyć przed lustrem a potem na mało Cię interesujących osobach...żeby nabrać wprawy oczywiście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle że trochę tak...po prostu zbyt pewne rzeczy analizujesz i nie działasz nim zadziałać i pomyśleć po-nie mówię oczywiśćie o jakiś głupotach ale np.takich drobnych rzeczach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa-prze - Że jeszcze ze mna wytrzymujesz? :) Ja gadam gadam o sobie i swoich problemach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinnaa
Deadman-- oooooooooo załosny prawiczku czas zacząć prawdziwe życie płciowe.;) może się zdecyduję i nauczę Cię tego i owego.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ośliko
osołek i mamisynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa-prze -- niestety nie :( ale sie nie poddaje probuje dalej juz niedlugo kolejny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deadman-- jestem nie pocieszony.Szkoda.Masz dużo "woli i samozaparcia" więc pokonasz i tę przypadłość.Dokładne zapoznanie się z ruchem pokonasz i z pewna rutyna bedziesz prowadzić po 100 tysiacach km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa-prze - Czesc :) No niestety ale bede sie dalej starać :D 18 stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim tu piszącym życzę : WSPANIAŁEJ ZABAWY SYLWESTROWEJ I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU Deadman--Tobie dodatkowo zadania egzaminu na prawo jazdy i wiesz czego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Wrzosik:) Ja także życzę wszystkim wspaniałej zabawy sylwestrowej a w 2011r.samych sukcesów i spełnienia marzeń!!!Wszystkiego najlepszego:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego Najlepszego z Okazji nadchodzącego Nowego 2011 roku. Spełnienia marzeń i aby kolejny rok obfitował Wam w samych pięknych chwilach :):):) Życzy Deadman ;) Ciekawa i Wrzosik Dziekuje :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bardzo fajnie...Ciesze sie bardzo że wkońcu do ludzi wyszedłem...lekki kac ale jest oki. Wybawiłem i wytańczyłem się :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, przepraszam że zniknęłam tak bez zapowiedzi ale komputer mojej mamy padł kiedy byłam w Polsce, a mojego nie zabrałam. Swoją drogą taki odwyk od maila, facebooka itp dobrze robi :) Co slychać Wrzosik, Deadman? :) Ja nie lubię Sylwestrów, ale bardzo chciałam się przełamać w tym roku więc poszłam na domówkę do koleżanki. Niestety niespecjalnie się wkręciłam w towarzystwo i przed 1 uciekłam. Nie lubię sie do niczego zmuszać jak mi nie pasuje. Jeśli chodzi o imprezy to wolę iśc z jedną fajna osobą do klubu, tańczyć cała noc, a nie stać ze szklanką w ręku i gadać z ludźmi, których imienia i tak nie zapamiętam. Albo patrzeć jak piją 5-tą kolejkę wódki i głupio sie uśmiechać bo to kolejna rzecz, do której nie mam zamiaru się zmuszać ;) Na szczęście spokojnie wróciłam do domu, nie mam żadnego kaca ani nie jestem zmęczona, więc staram się uczyć do sesji. A jak tam Wasze imprezy? :) Deadman, domówka rozumiem. A reszta? Wolicie domówki, kluby czy z rodzicami i polsatem? :P Ja za rok wybieram polsat- jak nic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Spóżnione życzenia lecz z ❤️ A...anioła stróża u boku B...buziaków słodkich miliony C...czasu wolnego dla siebie D...drogi usłanej różami E....ekskluzywnych wakacji F....fury pieniążków G...gwiaździstego nieba H...horoskopu korzystnego I.... i oprócz tego J...jasności umysłu K...kolorowych chwil L...lotów wysokich M...miłosnych uniesień N...nieprzemijającej urody O... oddechu od codzienności P...pogodnych dni R...romantycznych wieczorów S...szalonych nocy T...tylko spełnionych marzeń U...uroku osobistego W...wiary w sukces Z...ZAWSZE UŚMIECHNIĘTEJ BUZI Szczęśliwego Nowego 2011 Roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kapitanie :) Dzieki za życzenia i Tobie również życzę Szcześliwego Nowego Roku 2011 :D Domówka to jest praktycznie to samo co prywatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko Dziekuję bardzo za życzenia i Tobie również życzę Wszystkiego Najlepszego w Nowym 2011 roku :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapitanie zapewne Wszyscy już wypoczeli po Sylwetrze :):) Ja już tak tylko do wczoraj mnie nogi jeszcze bolały:) A Ty Kapitanie gdzie sie bawiłeś?? Czyżby impreza była na Twojej Łajbie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×