Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PPM

zamiast kwiatów zbiórka pieniedzy na dom dziecka

Polecane posty

Gość paszczakovva
Do dupy ten pomysł. Zamiast wymyslać okropne wierszyki, że zamiast kwiatków kase, misie, totolotki czy cyrkle, lepiej napisac, że prosicie, zeby nie przynosic kwiatów I TYLE. A jak chcecie urzadzac akcje charytatywne, to możecie to zrobic z pieniedzy kopertowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saga34
Byłam ostatnio na weselu gdzie na zaproszeniu była PROŚBA o nieprzynoszenie kwiatów i przeznaczenie tej kwoty na schronisko dla zwierząt. Pod kościołem stał gościu z puszką gdzie można było wrzucać pieniądze. Kto chciał to wrzucał a kto nie to nie. Bardzo mi się ta forma podobała - jak policzyłam na moim slubie z 1000 zł poszło na "badyle" ktore dwa dni później wyrzuciłam do śmieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze, co za bezczelnosc !!! 😠 Jezeli juz koniecznie chcesz odstawaic taka szopke, to lepiej zamiast kwiatow na zaproszeniu popros o slodycze, i potem je zawiez tym dzieciom. Jakim prawem narzucasz gosciom, na co maja przeznaczac pieniadze :O Fajne jest planowanie wydatkow z pieniedzy, ktorych samemu sie nie wyklada; na forum byla taka osoba, ktora wydawala w wielkich ilosciach to, na co sama nie zapracowala. Ty niestety jestes nastepna :O Wspolczuje gosciom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jednaaaaaa
a ja będę chciała po jednym zakładzie totka dla gosci to wydatek 3zł, czyli kilka razy mniej niż na bukiet a dla mniej to będzie frajda ze sprawdzaniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tylko czym innnym jest prosic o kupon o wartosci 3zl, zamiast kwiatow za 20-50zl, a czym innym prosic o sfinansowanie wczasow dla dzieci z DD :O Wiadomo, ze takich dzieci zal, i sadze, ze kazdemu glupio byloby dac mniej niz te 50, czy 100zl. Niech napisze, ze dla nich wystarcza same kwiaty lub slodkosci, a kase, ktora miala byc prezentem w koprcie- niech oddadza na Dom Dziecka. TO BYLOBY COS !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaka jest róznica
w wydaniu 30 zł na dom dziecka niz na kwiaty , które i tak prawie kazdy kupuje a oni ( młodzi) ich nie chca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomysł sam w sobie jest okey ale forma jak dla mnie nie do przyjęcia.Już lepiej wpłacić kasę uzbieraną w kopertach,bo prosić gości o kasę to bezczelność. Kwiaty też niektórzy kupują za 100zł a niektórzy zerwą w ogrodzie i zrobią wiązankę...A tak jak już kilka osób pisało trochę głupio dać na te dzieciaki 10-20 zeta. Moja kuzynka z mężem nic gościom nie mówili a kasę z kopert przeznaczyli dla schroniska.Goście nie byli do niczego zmuszeni a młodzi kasę przeznaczyli na co chcieli i okey :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby Ci powiedzieli, ze zbieraja na wczasy dla dzieci, ktore nie maja rodzicow, badz sa z rodzin patologicznych, to naprawde nie wstyd byloby Ci dac 30zl? Bo ja w takiej sytuacji nie wyobrazam sobie dac mniej niz najwiecej, na ile tylko mnie stac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaka jest róznica
troche nie rozumiem problemu , bo o ile sam pomysł jest naprawde ok, o tyle forma wykonania juz nie bardzo ... Mala_zielona_zabka nie , nie byloby mi wstyd, dlatego ze autorka wyraznie pisze, ze ZAMIAST KWIATÓW , wiec przeznaczyłabym tyle ile wydalabym na bukiet dla młodej pary ( co chyba jest ich intencja - nie zbieranie niewiadomo ile kasy od kazdeg z gosci , którzy i tak ponosza wydatek na prezent dla młodych, tylko zebranie pieniędzy jakie kazdy z gosci przenaczyłby na bukiet)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka... Ostrz...
Wszystkie zaproszenia weselne z tekstami... zamiast kwiatów prosimy - odrzucam! Nie mam zamiaru uganiać się za maskotkami, winami, aniołkami i jeszcze innymi "Prezencikami" zamiast kwiatów. Jeżeli młodzi mają ochotę zasponsorować dom dziecka, szpital - proszę bardzo, ale nie moim kosztem. Ja udaję się na wesele i chcę obdarować młodych na nowa drogę życia. Do koperty nigdy mało nie wkładam, jeżeli młodzi mają ochotę, niech z tej kasy dają na co chcą, ale mnie proszę nie zmuszać! Kilka razy do roku przekazuję pewne kwoty na cele charytatywne, ale dlatego, że sama chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwazam to za idiotyczny pomysl
ja ostatnio dostalam takie zaproszenie. Ale bylo to bardzo ladnie sformulowane. Ze jakby goscie zechccieli, czy cus takiego. Nie potrafie powtorzyc. I prosba byla o przybory do pisania dla dzieci. Znaczy takie szkolne rzeczy. Kto chcial dawal kwiaty, niektorzy dali te przybory. Jak cos nie jest namolne to jest do przyjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja mama ostatnio
miała okrągłe urodziny i prosiła, zeby goście zamiast kwiatów dali pieniądze, które później wpłaciła na szczepionki dla dzieci z Afryki. Nikt z gości się nie obraził, nikt nie posądził mamy, że tę kasę przepije, nikt nie robil fochów. Zamiast badyli, które po paru dniach więdna, zostało uratowane życie kilkoro dzieci. Ale dla was to oczywiście byłoby obraźliwe i nie do pomyślenia. Zachowujecie się jak jakies hrabianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale te dzieci nie lazily po
Waszym domu w czasie imprezy z puszkami, nie? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do moja mama ostatnio
może tak przeczytasz topik od początku a potem się udzielaj? to jest nie do przyjęcia jak dzieci przed kościołem mają stać z puszkami CHORE CHORE CHORE !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie ananasy
a ja napisze,ze ten kto chce naprawde pomoc nie szuka poklasku i nie robi cyrku z takich uroczystosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parróva
Dla mnie to tez jest cyrk. Kasę można wpłacić w każdym momencie, jak się ją ma. W tej weselnej dobroczynnosci chodzi chyba o to, ze panna młoda chce sie poczuć w tym jednym dniu jak ksieżniczka i królowa ludzkich serc, dwa w jednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki poklask? jaki cyrk?
co wy pitolicie :o jak masz wydać 20 zł na kwiatki, to chyba lepiej wydać 10 zł na kupony lotto i dać młodym kupę radości :) wychodzi na to, że to nie młodzi wszystko przeliczają na kasę, ale właśnie goście... ...więc ja bym miała TAKICH GOŚCI GŁĘBOKO W POWAŻANIU! mówię nie takim wydumanym hrabionką, które uważają, że mają być kwiaty i koniec kropka... CO ZA BETON!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nie mowi ze maja byc
kwiaty... Ty chyba beton jestes, ze do Ciebie nie dociera. A moze czytac nie umiesz, nie wiem... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parróva
To samo mówię - czytać nie umiesz. Nie mają byc kwiaty - mozna poprosić, żeby NIE BYŁO kwiatów. I tyle. A nie W ZAMIAN to i tamto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oho... argumenty sie
skonczyly, co? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty powyżej
szmatą to sobie podłogę wycieraj a nie wyzywaj ludzi bo zaraz to zgłoszę w odpowiednie miejsce i się skończy pisanie na kafei znasz w ogóle regulamin?? tyczy się to reszty - blokować można nawet pomarańcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry,ale vice versa
ona do mnie pisze "durna pało" i "babol" i myśli suka, że jak zamiast kurwa napisze "koorva" to jest lepsza i nie dostanie bana? jeśli tak myśli to jest idiotką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe gdzie wasi rodzice
byli jak was mieli wychowywać to pewnie albo w pracy byli albo pili kawkę a was wychowała ulica :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry,ale vice versa
jak patrzę w lustro widzę szmatę rodzice myją mną kibel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie masz nic do powiedzeni
to się wynoś z tego topiku a nie wyzywaj innych od szmat bo to świadczy tylko o patologii z jakiej pochodzisz :O:O myślisz że w internecie jesteś anonimowa?? heh jasne. Więc jak nie chce ci się nawet czytać o czym jest ten topik tylko siedzisz i wyzywasz od szmat i idiotek to sobie w koło pokoju pobiegaj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ma syndrom niedopchnięcia
jej jedynym towarzystwem na poziomie są gienki spod sklepu monopolowego i żulina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiwisekcja
Oooo, zrobił się polski prowincjonalny szumik. W Europie Zachodniej takie propozycje przy okazji ślubu są normą! Np. zamiast prezentów dla młodych goście zrzucają się na jakiś (umówiony wcześniej) cel charytatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytaj najpierw
topik a potem się wypowiadaj jak nie ma cię kto ruchać to nie wyżywaj się na kafei bo tylko gówno się robi z topiku dzięki takim jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytaj najpierw
jak ona wyraźnie pisze że te sieroty mają stać pod kościołem uważacie że to jest ok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×