Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pomysły s

Pomysły na tanie prezenty

Polecane posty

Gość Bamboszka
inspiracji jak i rzeczy często szukam na zlotewyprzedaze.pl Codziennie pojawiają się nowe kampanie, zawsze znajdzie sie coś dla kobiety, mężczyzny, do domu. maja fajne, luksusowe, markowe rzeczy w bardzo atrakcyjnych cenach. np. zegarek o wartości rynkowej 500 - 600 zl. można kupić tam już za ok. 150-200 zł i to na pewno oryginalny. tak samo z rzeczami do domu czy biżuterią. zawsze sie cos fajnego upatrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annettes
Tata, mąż, chłopak - płyty CD, filmy DVD, ubrania, zapalniczka, jakiś gadżet do auta mama, dziewczyna - kosmetyki, biżuteria, jakiś zabieg u kosmetyczki Ja tez kupuje na zlotewyprzedaze.pl Czasami są fajne rzeczy do domu czy ubrania markowe.tacie kupiłam ostatni ładny markowy t-shirt na imieniny:) Ogólnie zawsze staram sie szukać wyprzedaży, promocji, czasami kupuje prezenty na zaś. kiedyś np. ale to ze dwa lata temu była w Tesco akcja ze zbieraniem naklejek i można było kupić za pół ceny z naklejkami garnki Philipiakia i kupiłam mamie nagwiazdkę rondel i coś tam jeszcze. była zachwycona. za granica na wakacjach tez kupuje jakieś gadżety, które później są fajnym prezentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na bloga: www.magia-testowania.blogspot.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna zakupoholiczka
znalazłam istną kopalnię fajnych prezentów albo inspiracji na stronie http://hotto.eu/ Z tego co widzę strona jest codziennie aktualizowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liinkowska
Ja teraz kupiłam siostrze taki kosmetyczny prezent http://www.nantes.pl/prezenty.html Naprawde szczerze polecam, bo zawsze warto stawiac na takie profesjonalne kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejti33
polecam zajrzeć na FotoBistro - ceny ok, a jakość super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotokalendarz na prezent
Moim zdaniem trudno jest wybrać coś z biżuterii czy też garderoby. Każdy ma inny gust i jeśli osoba, która ma zostać obdarowana nie powiedziała nam wprost, że coś jej się podoba. Lepiej więc kupować tzw. uniwersalne prezenty, które spodobają się każdemu i przede wszystkim będzie praktyczny. Ja np. na święta mam ograniczony budżet, dlatego też postanowiłam zakupić moim rodzicom i dziadkom piękne fotokalendarze. Wybrałam nasze wspólne zdjęcia z ostatnich kilku lat i tak oto powstał mój prezent. Zamówienie złożyłam na stronie PIXBOOK. Taki kalendarz A3 za 20 zł to naprawdę świetne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Romantyczny i stylowy prezent w postaci kwiatów to zawsze znakomita opcja,zresztą wystarczy spojrzeć www.E-kwiaty.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnerllla
wbrew pozorom, w dobrej cenie można upolować piękną biżuterię, ładne kolczyki czy śliczny wisiorek, duży wybór takich cacuszek jest w sklepie http://www.jubilea.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja nie twierdzę, że to prezent dla każdego. Za podobne kwoty można się przelecieć nawet awionetką. Tak więc potraktujcie to w kategoriach zwyczajnego przykładu pomysłu na prezent ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna_S
Wiem, że może jestem lekką panikarą, ale bardzo intensywnie myślę już o wielkanocnym prezencie dla mojego dziecka. Jak zawsze mam z tym niemały problem, bo nie wiem co mu kupić. Odwiedziłam ostatnio Toys”R”Us w poszukiwaniu inspiracji i jak zawsze ten sklep mnie nie zawiódł. Znalazłam tam super zestaw teleskop z mikroskopem przeceniony o 80 złotych, wilczy pojazd Wakza tańszy o 80 zł oraz zestaw 3 pojazdów budowlanych 35 zł taniej. A dla mojej młodszej pociechy pieluszki Pampers Premium Care przecenione o 20 złotych. Jestem w niebo wzięta zakupami w Toys”R”Us!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza2014
jestem maniaczką ekologicznych produktów ale są nie takie tanie, niemniej jednak się opłaca, ja kupuję krem na cellulit i krem do biustu z www.beatwell.pl Kremy działają i cudnie pachną i sa paraben free. Ja kupuję na prezenty dla moich bliskich i dla siebie. Polecam Dużo dobrego piszą blogerki, przez ich strony trafiłam na te kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agataagatka
Polecam profesjonalne kosmetyki np do włosów czy ciała. Nie wszystkie firmy są drogie..np. Kallos czy CND są tanimi firmami a mają swietne kosmetyki. Polecam mleczne szampony i maski do włosów oraz balsam do ciała o zapachy wiśni i gałki muszkatołowej:) Ja własnie taki prezent kupiłam koleżance i jest zachwycona. Wydałam mniej niż 60zł ! Polecam, tu znajdziecie te produkty: * www.goldenlook.pl *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oo ja też w Toys"R"Us zawsze znajdę coś fajnego!!! Najbardziej lubię ich akcje w sklepach - teraz na dzień dziecka mają być, ale już w ten weekend się zaczyna - mają być fajne akcje z LEGO - szuka się postaci zlodziei i dzieciaki cos dostaną jak znajdą wszystkie - my idziemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina_D
Mnie najbardziej przekonuje w toys r us to zdjecie na koniec :-) ze jest wizaz, przebieranie i an koniec zdjęcie na ściance - super pamiątka :-) idziemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jellowdajmenta
No ja akurat również lubię dostawać fajne gadżety :) Jakiś czas temu dostałam od narzeczonego nowy aparat - mam swoja lustrzankę ale on sprezentował mi taki fajny mini kompakcik ;) Ja natomiast jestem zdania,że fajnym prezentem na każdą okazję może być na przykład czytnik tablet: http://www.skapiec.pl/cat/20-tablety.html - jak się zrobi porównanie to cena jest naprawdę niska tak więc warto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo ciekawych pomysłów na prezenty znajdziesz na Stylion.pl kupowałam tam okulary przeciwsłoneczne dla swojego taty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×