Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czujna Ja

Najstraszniejsze słowo SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Ale cudo z silnikiem to możliwości by jeździć gdzieś dalej. I by gdzieś móc pochodzić, pozwiedzać, poznać coś nowego. U mnie najciekawsze zaczyna się tak od około 100 km ode mnie (tj. góry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie piszczą. Kiedyś (dawno dawno temu, jakieś 10 lat) zmieniłem zupełnie hamulce, na tzw. v-breaki (obecnie nic nadzwyczajnego, normalka nawet w rowerach z marketu, wiele ma już tarczówki). I od tamtej pory nie piszczą i w dodatku nawet hamują :P Przy moim jeżdżeniu hamulce są bardzo rzadko używane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, piękne. Choć niektóre miejsca jeszcze zaniedbane. Na przykład wiele starych, pięknych kamienic w sypiącym się stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak wszędzie .Przepraszam ,ale muszę juz kończyć.Miło mi sie z Toba rozmawiało.Do następnego spotkania.Miłego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
Witam i życzę miłego dnia wszystkim. Kalendarzowa wiosna za 2 miesiące a tu na topiku za sprawą rowerowych pogawędek już prawie zawitała:) Fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czujna Ja, gdyby jazda rowerem świadczyla o tym ,że już wiosna, to u mnie ona trwa caly rok.:) Czekam na wiosnę z utęsknieniem ;) Również Milego Dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam, czekam, wyczekuję Zza firanki wypatruję Czekam, czekam, z utęsknieniem Za tym pierwszym wiosny tchnieniem Czekam, czekam, czy doczekam Bo do wiosny z wszystkim zwlekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
ecrivain :) dobre! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Technicznie rzecz biorąc to na biurku, bo na biurku komp stoi. Tja, poeta od brata Alberta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×