Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czujna Ja

Najstraszniejsze słowo SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Tak, pamiętam. Chociaż nie pamiętam nicka tamtej osoby :P To byłaś Ty? Tematu nie ma. Akurat gdzieś tam kiedyś pojawił się takowy czyjegoś autorstwa. Coś tam zacząłem w nim pisać. Ale jakoś to szybko umarło. W sumie w chwilach ogólnie pozytywnych uświadamiam sobie, że takie moje poszukiwanie opinii, pojawiające się w stanach negatywnych, jest dosyć chybione. W sumie można podpytać o to, czym jest dla kogoś sens, co jest sensem, jak go znalazł, szukał. Ale tak mi się teraz (w chwili ogólnie pozytywnej) wydaje, że to jednak generalnie tak, jakby pytać różnych ludzi "gdzie mieszkasz?" i próbować na tej podstawie wywnioskować swój własny adres. Trochę bez sensu. Choć może sensem są czyjeś opowieści przede wszystkim o odwadze w szukaniu. Ale to i tak o tyle, ile przekładają się na własne szukanie. A nie poprawianie sobie humoru czyjąś opowieścią. Tyle teorii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi się właśnie wydawało, że to był inny nick. Czyżbym był jedynym kafeteryjnym wariatem, który wypisuje bzdurne wierszyki? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Był inny nick:) Nie ,ale napisałeś jedną odpowiedż na temat wiersza trochę filozoficznie i dlatego zapytałam ,czy to Ty miałeś założyć taki temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jam to miał uczynić! Alem nie uczynił. Bo gdym już bieżył wedle tamtych buczków, co pode nimi zasięg lepszy, to mnie obskoczyła horda zbójców i wyjątkowo skuteczną perswazją wybili mię z głowy te oto pomysły. Przy okazji oswabadzając mnie z kaftana z dziurawą kieszenią i kalesonków, prawie że nowiuśkich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och ci zbójcy niedobrzy :D Jak oni mogli to zrobić? I jeszcze ukradli kalesonki i kaftanik.Co to się dzieje w dzisiejszych czasach::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiu, niewiele wiem o dzieciach, ale coś mi się wydaje, że zbójcy wyginęli. Teraz są zmutowani kosmiczni wojownicy o konsystencji jogurtów truskawkowych, którzy atakują ofiary znienacka, czając się za rogiem. I inne jakieś stwory, których nie ogarniam. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ecrivain, więc może czas wrócic do tych pięknych baśni i bajek sprzed lat.Te nowoczesne wcale nie są takie fajne i tak naprawdę niczego mądrego nie uczą . Życzę Wszystkim miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Ale ja takich sprzed lat też nie umiem pisać. Nie wiem, może jak ktoś ma dzieci, to ma na kim eksperymentować. Ale co ja tam wiem o dzieciach. Zresztą już tyle inspirujących, pięknych rzeczy dla dzieci powstało. Wystarczy do tego dotrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że jutro będzie. No cóż, okaże się po pewnym czasie, czy nie był to słomiany zapał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli interesujesz sie tym, to pewnie bedziesz zadowolony z zakupu.Z początku zawsze jest większy zapał ,który stopniowo słabnie.Oby nie znikł całkowicie , to będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się okaże. Uznałem, że trzeba spróbować. A teraz mnie stać na takie fanaberie, więc szaleję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choć przyznam, że niektóre moje zabawki ostatnio to się mocno kurzą. Ale jeszcze je się przydadzą. A co! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim chcę się zabrać za nauczenie się używania światła na różnych kształtach. Konkretów tematycznych nie mam co będę rysował. Będę się na razie skupiał na tutorialach czy własnych próbach na podstawie gotowych obrazków, zdjęć i obserwacji jak układają się barwy, światła, cienie. Ot tak będę sobie próbował. Mam pewne plany satyryczno - komiksowe, w których mi brakuje odpowiedniej jakości obrazków, więc postaram się nauczyć rysować smurfy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A graty myślę, że odkurzę wiosną, bo to rzeczy związane z fotografią i obecnie nie mam na to jakoś weny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×