Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czujna Ja

Najstraszniejsze słowo SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Gość ja a co
czy ktos moglby mnie jakkolwiek pocieszyc? watpie..glupie to ,ale jest mi bardzo zle, byc moze , a najprawdopodobniej tak , to depresja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panno M. - chętnie byśmy Cię pocieszyli, tylko czy mamy taką moc, taką umiejętność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
Ja a co - Jeśli to depresja to sprawa jest trudna ale nie beznadziejna. Po pierwsze pamiętaj że minie i będzie lepiej. Spróbuj przywołać miłe wspomnienia, przyjemne chwile, były kiedyś takie, prawda:) ? I wrócą znowu kiedyś, będzie lepiej. A teraz mogę cię tylko przytulić wirtualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
przepraszam , ze wczoraj sie tak nagle pojawilam i zniklam... ale juz tak mi zle bylo, ze musialam sie polozyc spac, zeby przestac myslec, dziekuje za cieple slowa, wiem ,ze tylko to mozecie dla mnie zrobic , czujna- niestety wiem na czym polega depresja- ktos z rodziny choruje i ja..biore leki , w zasadzie to na fobie spoleczna, ale te wszystkie zaburzenia sa ze soba powiazane i ostatnio probowalam zejsc z dawki leku, bo bylo dluugi czas dobrze i to , plus kilka zlych zdarzen i..:( ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hey ha
u mnie w domu tez problem z depresją. Mój brat choruje od 8 lat a teraz się to przekształcilo w uzależnienie od leków, Normalnie gość ćpie cały czas"(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
WItajcie w ten słoneczny dzień :) Jak u was? U mnie pięknie świeci słońce, lekki mrozik, zaraz pewnie wyruszę na długi spacer, no może wcześniej kawka. To mi pomaga, stany depresyjne się łagodzą, glupie myśli odchodzą. Ja a co - jak się dziś czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Słoneczko świeci w rytmie czacza :P A drzewa pięknie posiwiały Jaki ten świat piękny, wspaniały (to tak co by zachować odpowiednią ilość wpisów grafomańskich i rymów częstochowskich)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby ktoś chciał poczytać http://polskalokalna.pl/wiadomosci/malopolskie/krakow/news/jest-po-co-zyc,1589728, (O cierpieniu, miłości i tym, że jest po co żyć z Augustem Kowalczykiem, aktorem, uciekinierem z KL Auschwitz) Zawsze fascynują mnie losy, odnalezienie się w życiu ludzi, którzy przeszli taką gehennę jak np. obozy koncentracyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, jeśli się wklei w google nie trzeba wyrzucać. Jeśli w pasek adresu to trzeba, przynajmniej w firefoxie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej niż operator zabaweczki. Powinienem wrócić na plastykę do przedszkola :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za duży jestem, by zostać przedszkolakiem :P Ale walczę. Próbuję "malować" kształty przestrzenne. A właściwie to póki co ledwie kulę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........ania.......
mnie facet zostawił i od pół roku mam to samo... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to samo - serce złamano. Szukam pomysłu na lutowo - marcowy urlop. Mam jeszcze dwa tygodnie urlopu do wybrania. Trzeba by gdzieś wyruszyć, sportów zimowych nie uprawiam, więc góry odpadają, bo przecież nie będę w zimie po górach chodził. Macie jakieś pomysły? W sumie to nie chce mi się samemu nigdzie wyruszać, ale co będę tak na tyłku siedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię morze, choć nie lubię plackiem leżakować na plaży. No ale akurat to w grę nie wchodzi w marcu nawet gdybym chciał. Właśnie trochę myślałem o wybrzeżu. Cały czas jednak ten pojedynczy wyjazd średnio mi się widzi, bo we dwójkę to zawsze dodatkowa atrakcja. No ale przecież zawsze chciałem podróżować, to co będę marudził :P Biorę pod uwagę Polskę, bo Paryże, Hiszpanie itd. to w tej chwili odpadają cenowo. Szczególnie, że będę miał też urlop w lecie i wtedy też można poszaleć, jest większe pole do popisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×