Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czujna Ja

Najstraszniejsze słowo SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Gość Czujna ja
Cześć 17- tek :) U mnie bardzo nieciekawie. Chyba mnie dopadło zimowe przesilenie(brak światła mi dokucza). I przepracowanie. Zastanawiam sie nad urlopem. Chociaż tydzień. A byliście kiedyś sami na urlopie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie byłem. Bo nigdy nie miałem urlopów. Za to teraz muszę coś zrobić właśnie z urlopem. No i jak pech to pech - urlop, a nie ma z kim zwiedzać świat. Obawiam się, że samemu zabraknie mi motywacji i się ponudzę w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna ja
Ja byłam 2 razy latem, raz zimą. Sama. Dziwnie ale do przeżycia. Pierwszy raz nad morzem latem było fajnie, potem w górach zimą było troszkę nudno, potem znowu latem w górach i nie podobało mi się, bo zgubiłam się na szlaku i o mało nie zemdlałam z wycieńczenia. Tak się wtedy wystraszylam bo nigdzie żywej duszy nie było, doszłam do jakiejś wsi i wróciłam autobusem na kwaterę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
witajcie zosiu- probowala, a jakze.. ale skutki -jak widac :O moze i odwazylabym sie wyjechac sama , ale w takie miejsce , gdzie nikt mnie nie zna , aby nie narazac sie na kpine, ale problem w tym , ze od kiedy pracuje, czyli ok 6 lat tak sie jakos skladalo zawsze ,ze nie mialam urlopu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
ale pogmatwalam witajcie - wszyscy! :) zosiu- probowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna ja
a ja co witaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, teraz zimą jest kiepsko, a niestety to urlop zaległy. Bo w lecie to bym właśnie mógł gdzieś wyruszyć, jakimś szlakiem trasą. A tak to miasto zostaje. Miasta są ciekawe, ale samemu to jakoś tak nijak mi się wydaje. We dwójkę to jest tak twórczo, jedna osoba rzuci jakiś pomysł, druga coś innego, poza atrakcjami dochodzą wzajemne interakcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna ja
No teraz to jest martwy sezon na takie wyjazdy w góry czy morze, i w zasadzie nie ma wyboru, no chyba że jakaś egzotyka, ale to samemu tym bardziej bym się nie wybrała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
ecrivain ok ale tobie daje możliwość wyboru - Egipt czy Tunezja?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
Hell? A co to? Bo chyba nie Hel ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właściwie , to w paru zadymach uczestniczyłem , tak że taki Egipt , to male piwo raczej byłoby :) jeszcze przy okazji poznalbym jakieś tajne zapiski Koranu ...albo Talmudu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
Cześć Zosia, Cześć Wyssany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
A tam zadyma... wypić parę drinków, pomoczyć tyłek w basenie, relax.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tjaaa. Może na urlop pochodzę sobie do pracy na ochotnika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakieś niby tak. Ale, że i tak chodzę ochotniczo (bo przeważnie ochoczo) to ciągle jakoś nie mogę odebrać wolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pozniej bedzie mnial opinie szalenca wsrod kolegow z pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to chcę. Chciałbym gdzieś wyruszyć, ale czy wyruszyć mi się będzie chciało? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×