Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czujna Ja

Najstraszniejsze słowo SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Milych snow :) Ja jeszcze pogram chwile na gitarze i tez juz lece spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna ja
Cześć. Jest tu kto? I mamy luty. Zaraz się zacznie walentynkowy szał serduszek. A my samotni znowu dostaniemy kopa w dupkę. No ciekawa jestem jak to u Was będzie, może coś dostaniecie miłego, ja na pewno nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Czujna.:) A co ja mogę dostać ,jak jestem sama? ;) A tak poważnie, to nie uważam ,że tylko tego dnia trzeba okazywać sobie uczucie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna ja
cześć Zosia :) No nie wiem może liczysz na jakąś niespodziankę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna ja
Tu nie chodzi o okazywanie sobie uczucia bombonierką w ksztalcie serduszka, tylko o to że zaraz wszystkie znaki na niebie i ziemi będą skutecznie przypominać mi że jestem sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
hej no niestety ...walentynki :( tylko raz w zyciu spedzalam walentynki z kims :( i to juz tez bylismy w kryzysie , wiec dostalam herbaciana , a nie czerwona roze , ktora szybko zwiedla :O:D a tak - juz przyzwyczailam sie , ze to swieto mnie nie tyczy sie , choc przykro :( i zadnego prezentu , ani niespodzianki sie nie spodziewam i na pewno nie dostane oby jak najszybciej minal ten dzien 14 lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
zosiu - a przypomniesz ile masz wiosen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
a cos kojarzylam ze jestes nastolatka :P ja o 10 lat mlodsza od ciebie samotnosc jest smutna w kazdym wieku, ale ja tak mam przynajmniej , ze wraz z uplywem lat jest coraz gorsza , bo kurczy sie nadzieja... a u ciebie jak z tym jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastolatka? :) Fakt nie wyglądam na tyle lat,:) Moja nadzieja w tym temacie chyba sie tylko delikatnie tli.Mimo wszystko nie chcę sie tym zamartwiac ,bo szkoda mi życia i zdrowia na niepotrzebny stres.Co ma byc to i tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
masz racje Zosiu , przepraszam , z wogole do tego nawiazalam, obys wytrwala w tym postanowieniu, ja co i raz tak postanawiam , ale co i raz do mnie wraca smutek z tego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masz za co przepraszać.Mozemy o tym rozmawiać:) Kiedy byłam młodsza , to było mi z tego powodu bardzo przykro ,tym bardziej ,że nie wiedziałam dlaczego tak się dzieje, bo nie jestem brzydka, jestem sympatyczna osobą, wykształconą, lubianą.Teraz też nie wiem dlaczego nie mam nikogo przy sobie, ale może moim powołaniem jest życie w pojedynkę.Znajomi myśla ,że to ja jestem tak wybredna i są zdziwieni ,że do tej pory jestem sama.Nie wierzą mi ,że nie mogę nikogo znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajdzie sie kilka osob lubiacych mnie ale ja potrzebuje kogos blizszego dla mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
ja juz dzis was opuszcze milej nocy zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj słyszałam bardzo fajne zdanie,że trzeba poznawac ludzi, ale nie z nastawieniem ,że szuka sie tej bliskiej osoby.Wtedy łatwiej jest nią spootkac na swojej drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja a co - pa To jest chyba jakies chore zeby nie miec nawet przyjaciol Nie wiem co jest ze mna nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
ja juz to dawno wiem , ale gorzej z wcieleniem w zycie :( dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie mam przyjaciół ,bo na miano przyjaciela u mnie trzeba zasłużyć.Mam znajomych,ale oni juz mają swoje rodziny,więc kontakty sie rozluźniły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×