Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czujna Ja

Najstraszniejsze słowo SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Cos tam probuje grac, a ze nie wychodzi to taki maly szczegol :) Nie no... robie postepy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wakacje nie planuje nic wiekszego bo nie mam mozliwosci :( Co najwyzej woodstock jakos na poczatku lipca, nie wiem, zobaczy sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi mi o jakiś większy wyjazd:) Ja mam urlop dopiero w sierpniu.Chciałabym gdzieś wyjechać na kilka dni.Dawno juz nie byłam nigdzie w czasie urlopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zorganizuje sie pewnie czasem jakies ognisko, wyskoczy sie czasem nad rzeke czy cos w tym stylu :P A gdzie chcialabys wyjechac? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabierz mnie ze soba! :) oj zapomnialem, ze Ty juz masz towarzysza na takie podroze... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez bym najchetniej rzucil sie gdzies nad woda i nic nie robil mmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam za slowo! :) Juz sie nie wykrecisz, wiesz ze ja nie zartowalem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie próbowałam rozjechać nikogo.:) Muszę już kończyć, bo gotuję na jutro obiad.:) Dobranoc i powodzenia na sprawdzianach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
witajcie wszyscy- starzy znajomi i nowe osoby :) dziekuje, ze jeszcze o mnie calkiem nie zapomnieliscie i od czasu do czasu wspomniecie :) ja o Was pamietam, pomimo, ze nie pisze, to zagladam tutaj i sledze co sie dzieje. Widze, ze wszyscy staraja sie walczyc z wlasnym losem i sie nie poddaja, choc jest ciezko, ja tez sie staram , ale to wszystko pozory-nie chce udawac , ze jestem szczesliwa, bo nie jestem... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo kto do nas wrocil :) Ciebie tez nad morze zabierzemy, bedzie fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja a co, wiesz ze to nieladnie czytac cos i nic nie pisac tu do nas, no :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze nie chcesz ze mna gadac, ide strzelic rytualnego focha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobre sobie!
Ty wyssany5 ! Skoro wiesz czym jest NWO, to nie dziw się, że normalni ludzie wolą się dziś nei wiązać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
17- latku przepraszam ,ale zgubilam temat na chwile :O tak , wiem, zazwyczaj cos napisze i znikam, tak juz mam , ale to dlatego, ze uwazam, iz nie mam nic do powiedzenia i mam wrazenie , ze przynudzam i ze ciagle mowie o sobie i nie potrafie z innymi romawiac :( dlatego tez nie pisze, bo czasmi porostu nie chce przynudzac, widze u ciebie powoli do przodu i jakos sie nie dajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×